Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

veruvojtkova
28. srp 2011

@poletuszka já to taky nikde nevytrubuju, že zkoušíme druhý, pak se akorát lidi blbě ptaj, tak co?? už¨??😀 no jo máš pravdu, berou to jako samozřejmost, já porodila malýho a moje máma hned: a kdy bude druhý? skoro jsem odpadla 😅
@rennik určitě je koupil v lékárně 😀
holky, já měla MS od 15-19.8. takže ovulaci asi tento týden co byl, ale to je jen můj odhad...od minulé soboty jsme si přestali dávat pozor a asi 3 dny mi hrozně bodalo v pravém podbříšku a teď už dva dny mám docela silný bolesti jako bych to měla dostat..nikdy jsem to takhle neměla, že bych 14 dní před MS měla bolesti..myslíte si že to může být ovulace? ještě mě napadlo, že by se jako mohlo zadařit a třeba se zahnízďuje vajíčko, ale to jsem zavrhla, protože u prvního těhotenství byly příznaky až po vynecháne MS a nechci si vsugerovat co není🙂..a nebo to dostanu po 14ti dnech a bude 😝 🙂
@zamilovanadonej tak ať MS nepřijde🙂

rennik
autor
29. srp 2011

@zamilovanadonej držím palce aby MS nepřišla!!
@veruvojtkova možná že je koupil ale spíš si myslím že je fakt našel, vůbec by mě nenapadlo že ještě někde nějaké mám 😀
tak holky mám po MS 3x hurá teď už jen pár dní a můžeme se začít snažit 🙂 teda respektive týden ale to už uteče jako voda a do té doby budeme aspoň trénovat 🙂))

poletuszka
29. srp 2011

ahojte
@veruvojtkova tvoje mamca teda musela byt zhava po vnoucatech, kdyz se tak ptala 😀

@rennik 😉 teda koukam, ze tvuj muz je vybaven a pripraven 😀 to muj se vcera ptal, jestli uz mam koupeny tehu test.. tak rikam nee, jeste je moc brzo.. a radeji ho doma zatim nechci.. zbytecne by jen drazdil..
rikala jsem si, ze bych chtela vyzkouset ten clear blue http://www.clearblue.com/cz/tehotensky-test-cle... ale nevim nevim, jestli to neni jen zas reklama

zabula
29. srp 2011

ahoj holky,tak to vypadá že si užijem ještě toho sluníčka.Byla sem nakupovat ještě věci do školy,a malej de poprvé do školky,strašně to letí
@veruvojtkova my víkendy máme lítací,nebo pracovní. 😝 no těhu je pokaždé jiné,co vím tak u malé sem nenáviděla ryby,že i na vánoce sem měla kuřecí řízek,a ted po malým se jich mužu užrat,hlavně ted když se dělají na ohni 😀 je fakt,že i s věkem je to jiný,jinak to prožíváš.Ale jinak kyselí a sladký,to bylo jedno u mě se to nelišilo.
Kamarádce gratuluji,že se jí zadařilo 🙂 uvidíme u nás.Dnes sem si objednala ovu testy,u malýho sem díky jim byla těhu.Po vánocích sem zjistila,že sem dávno těhu,ale v lednu sem měla nějakou chřipajznu,a o mimi přišla,hned v březnu sem jela s mužem kamionem na cestu,v ovulce a vrátila se těhu 😀 no ale ted už si nemůžu dovolit jet od dvou dětí pryč,tak su zvědavá,jak mi ted ovu vyjde.
@rennik uvidíme,na konci září budu vidět jak to u mě vypadá.
@poletuszka děkuju za přivítání
holky možná tohle znáte ale tu sou ovu výhodný a levný,tu sem si je brala,a k tomu sou další zdarma,že jeden vás vyjde třeba na 18-20kč,což je super,před těma 4roky jem kupovala v lekarni jeden za 50kč,a akce je ted do konce prázdnin
http://www.vseprosvezdravi.cz/

dilemma
29. srp 2011

Ahoooj holky rad bych se k vam pridala snazily jsme se o druhe miminko jelikoz doma jednoho raubire uz mam ale jaksik ted v zari uz se namame na cem snazit protoze pujdu za tyden na gindu nam se zadarilo a proto vas jdu pozdravit a vzkazat vam ze na vas budu myslet taky jsme se snazily 3 mesice takze viom co proziovate kdyz prijde ms🙂 proto hodne stesti a holky nevzdavejte se ono to prijde kdyz to nebudete cekat🙂 hoooodne stestii🙂

veruvojtkova
29. srp 2011

@rennik hele a ty ovulační testy, tam jich je víc a dělají se každý den až se na nich ukážou dvě čárky, tak to znamená že ovuluješ? nebo jak to přesně funguje? 🙂 držím palce, tak natrénujete a pak šup na to 😀

@poletuszka no ona spíš kvůli malému aby měl sourozence, v naší rodině jsou všichni o rok, nebo o dva, takže máma je na to taková zaměřená, že aby si měl malý s kým hrát 🙂 na jednu stranu je to pravda, ale na druhou stranu já po 30ti hodinovém porodu a kolikovém nespavci jsem viděla černě 😀
@zabula já se zas v těhotenství i po porodu mohla utlouct po slydkym a to jsem ho dřív vůbec nejedla..no a samozřejmě mi to zůstalo 😀 @dilemma ahoj, děkujeme za povzbuzení, takže jsi na začátku těhotenství? tak ať je všechno ok! my tady s holkama teprve začínáme, ale snad se nám všem brzo zadaří 🙂

dilemma
29. srp 2011

@veruvojtkova jou jou sme teprve na zacatku tehuleni 🙂 a preji vam hoooodne moc stesticka vsem🙂

veruvojtkova
29. srp 2011

@dilemma díky 😉

rennik
autor
29. srp 2011

@veruvojtkova veru to je různé buď jdou koupit samostatně jako jeden test nebo po 5 v jednom balení, na jiné jsem nenarazila ale jak říkám je to už skoro 3 roky zpět 🙂 ta čárka se mi zobrazovala víckrát třeba jen slabě ale jedině když jsou stejně silné znamená to že ovuluješ 🙂
@dilemma juuuuuu velká gratulace tak na sebe dávej pozor maminko .-)

veruvojtkova
29. srp 2011

@rennik tak to aby si jich člověk koupil tak 10 minimálně co 😅 já tenhle měsíc počkám a kdyžtak je zkusím pořídit v září. můžu se tě zeptat jakou přesně bolest máš při ovulaci? psala jsi že to poznáš když ovuluješ...já doteď nikdy v půlce cyklu žádnou bolest nepociťovala, možná jsem si toho spíš nevšímala, ale před týdnem mě píchalo v pravém podbříšku, to jsem našla že by mělo jít o příznaky ovulace a teď už třetí den mám bolesti jako kdyby měla přijít MS, máš to taky?..možná že teprve teď se jedná o ovulaci, sakra a já si celou dobu myslela že byla minulý týden, sakra sakra, tak honem a jedeme nanovo 😀 😀

rennik
autor
29. srp 2011

@veruvojtkova veru mě právě taky píchá v pravém podbřišku, vždycky 14 den cyklu, bolí mě celá pravá polovička, zasahuje to jakoby až k ledvinám, spíš jsem si vždycky myslela jestli nejde o slepák až pak jsem přišla na to že je to ovulace 😀

veruvojtkova
29. srp 2011

@rennik no já to píchání měla týden a něco po MS a tyhle bolesti jako kdyby měla MS přijít mám 14tý den cyklu, takže spíš by odpovídaly ovulaci víc jak to píchání...nad slepákem sjem taky přemýšlela 😒 ale třeba to fakt dostanu o 14dní dřív, s mým občas rozhozeným cyklem bych se ani nedivila🙂 právě mě zajímalo jestli u ovulace může být i bolest jakoby na MS, ale to asi ne co..

dilemma
29. srp 2011

@rennik jeee dekuji a neboj davat na sebe pozor s malym ditetem velkym raubirem jde ztezka:D

poletuszka
29. srp 2011

@veruvojtkova 😀 to se ti nedivim, taky bych vrazdila.. ale je asi pravda, ze ten mensi vekovy rozdil ma neco do sebe, my jsme s brachou o 5 let a v podstate jsme vyrustali jako jedinacci.. az jako dospeli si mame co rict

@rennik a @veruvojtkova teda holky, ja to fakt nepoznam.. se schvalne na to pristi mesic zamerim, jestli se to u me nejak projevi 😀 😀 😀 😀 teda pokud uz mi tam manzel neodeslal tu spravnou bojovnici 😀 😀

poletuszka
29. srp 2011

@dilemma moc gratuluji k mimiskovi, opatrujte se 😵

dilemma
29. srp 2011

@poletuszka dekuji moc a hooolky ja odufam ze me v zarii budete nasledovat vzdit uz je to za par a porody bysme nemely moc od sebe drziim palce a hlaste mi to budu moc rada🙂

rennik
autor
29. srp 2011

@veruvojtkova Veru spíš než na typ bolesti se zaměř na ostatní signály ovulace. Poznáš jí podle hlenu, který je průsvitný, táhne se, máš takový pocit mokra, pak pokud bys měřila BT tak teplota v ovu o nějaký stupeň klesne,no a nejspolehlivější ten ovu test, skus si koupit aspoň jeden a pokud budeš mít bolesti a budeš si myslet že je to vou tak si ho jednoduše udělej 😉
@poletuszka já myslím že u tebe je už zaděláno na miminko uvidíš, že nebude třeba se na nic zaměřovat 🙂))) držím moc palce!!!!!

veruvojtkova
31. srp 2011

@rennik tak já se radši nebudu moc pozorovat, to bude lepší 😀
@zamilovanadonej tak co, jak u tebe? doufám, že MS zatím nedorazila 😉

poletuszka
31. srp 2011

@rennik dekuji reni.. uvidime, uvidime a to uz brzo 😀 jeste nejakych 11 dni 😀

rennik
autor
31. srp 2011

@poletuszka držím palečky hrozně ti to přeju!!!
@veruvojtkova jasně to záleží jen na tobě, já jen že ses ptala jak to poznat tak jsem se ti to snažila vysvětlit. 😀

holky mě nějak furt pobolívá podbřišek jako by zrovna měla přijít MS přitom mám těsně po ní tak já nevím co mi to v tom břichu děje. 😖

poletuszka
31. srp 2011

@rennik ja to mela tak pred par tydny.. a pak to i pri sexu bolelo jak cert 😖 a nepotrebujes trochu zvolnit?? u me to pomohlo, asi jsem to mela z neustaleho litani.. dopo tam, odpo tam a vecer vsechno honem honem a ani chvilka si kecnout na zadek 😒 no ale pravdu receno to beru jako pripravu.. u druheho mrnete uz nebude vubec zadny cas pro sebe 😀

veruvojtkova
31. srp 2011

@rennik já vím já vím, ale já si pak ty příznaky vsugerovávám, u mě je asi lepší se nepozorovat 😀 jinak tu bolest jako by měla přijít MS mám celou dobu od menstruace taky..asi nějaký erupce na slunci či co 😀 😀 a koukám, že poletuszka to měla taky..no něco bude ve vzduchu, naše těhu se určitě blíží 😉

rennik
autor
31. srp 2011

@poletuszka
@veruvojtkova
holky asi máte pravdu obě dvě 🙂

ajulinek
31. srp 2011

Ahojky, můžu se přidat? Mám už jedenoho prcka, klučíka a teď bych ráda tu holčičku 🙂

zabula
31. srp 2011

ahojky,tak dnes mi dorazili ovulační testy 😀 jen nevím kdy začít,tam píšou od 10dne,ale záleží na tom jak dlouhý je cyklus,tak podle hoto ne?jak to máte vy,asi abych si to dála celý měsíc či co 😕
@ajulinek já sem tu taky nová,tak tě vítám

ajulinek
31. srp 2011

zabula: děkuju za přivítání. Jinak testy jsem taky zkoušela, a na návodu bylo napsáno kdy máš začít podle délky cyklu....což je třeba u mě problém, protože sem musela po vysazení HA na vyvolávačku a teď mě to nejspíš čeká znova :(

lenuli2
31. srp 2011

Ahojky🙂 taky se snazime o druhy ditko🙂mame triletyho Dominicka,byli sme pred trema tydny v Parizi na dovolene 🙂 tam sme to po prve skusily🙂 ted mam tri dny spozdeni MS,ale testy ukazuji jednu carku,nevim mozna je jeste brzy nebo se dostavi se spozdenim🙂pokud to ted nevyjde boj nevzdavame 😉 a hlavne podle poctu sme to meli 3dny po ovulaci🙂takze tomu moc ted nedavam🙂a nepredbiham🙂

zabula
31. srp 2011

@ajulinek no ty testy co sem si dřív kupovala tak to tam bylo taky napsaný,a ted mám jiný a tam to není,kdybyste je někdo měl peosím dejte mě vědet,když je cyklus delší jak 25-35dní kdy začít 😎
@lenuli2 ahojky,uvidíš třeba se zadaří 😉

lenuli2
31. srp 2011

byla by to asi velka nahoda 😀 napoprve a jeste po ovu 😉 ...ale to spozdeni me mate🙂pockam do vikendu,pak udelam asi znovu test🙂

veruvojtkova
31. srp 2011

@zabula no já mám právě jednou cyklus 28, jednou 38, prostě kocourkov 😀 asi to fakt zkoušet od toho desátého dne a možná klidně i dřív bych zkusila..
@ajulinek ahoj vítej, to jsme na tom stejně taky bychom rádi holčičku 🙂 ale klidně i bráchu, nebráníme se ničemu 😅 😉 takže máš po HA rozházené hormony? 😒 já to po vysazení měla přesně naopak, cyklus se mi dost upravil, ale po porodu se to dostalo do starých kolejí..

@lenuli2 ahoj,tak to ti přeju aby se na testu objevila i druhá, však to ještě může klidně být 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru