Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
25. črc 2011

ahlee třeba nedorazí 😉

rennik
autor
25. črc 2011

poletusz ten femogard taky zvažuju, že si ho zas koupím pila jsem ho před Lukáškem a otěhotněla jsem hned napoprvé 🙂

dilemma
25. črc 2011

ahoooooooooj Holky ja se pridam k vam jestli muzu🙂 take se snazime o miminko sice ne od zari ale jeste jsme nemely pozitivni spravu jinak snazime se uz dva mesice a ted cekam na MS mela bych ji dostat koncem tydne a nic nenasvecuje ze jsme v tom ani ze bych to mela dostat:D tak nevim no:(

sonulkaaaa
25. črc 2011

Zdravím holky 🙂 ,
můžu se přidat? Máme 2,5letého prcka. Právě jsem vysadila antikoncepci a budeme se snažit.... 😉 .

ashlee
26. črc 2011

ahoj holky,

@rennik určitě ms dorazí 😀 .

amj
26. črc 2011

@dilemma @sonulkaaaa vitejte 😉
no tak mi konci ms, konecne se citim lip. ja teda holky nevim jak vy, ale po vysazeni HA me ta ms zabiji...boli me snad vzdycky uplne vsechno 😒

dilemma
26. črc 2011

@amj ahoj no ja na ni cekam zatim jeste nedorazila ale do patku je daleko :(

amj
26. črc 2011

@dilemma prej daleko..se 3 krat vyspis a mas patek 😲
Jdu neco delat, cely vikend jsem s mrchou prolezela, a prosedela...tak se jdu vrhnout na to zverstvo, co moje ditko napachalo vsude 😖 😀

dilemma
26. črc 2011

@amj no ja se musim taky zabavit abych na to nemyslela tak pujdem even do parku za detmi pokud tam tedy nekdo bude vt akovem chladne pocasi:(

poletuszka
26. črc 2011

ahojte holky.. vitam novacky.. 🙂

@rennik no ja do toho femigardu pujdu urcite.. ma to mit dobry vliv i na mocak.. protoze doprcic to vypada, ze za 3 mesice uz s nim budu mit potreti problemy ☹

ani nemluvte, to pocasi me uz silne neba.. jsem vcera maleho vzala ven, i kdyz mrholilo, protoze se to nedalo.. a dneska uz bylo nastesti kapecke lepe.. ale kde je to leto????? 😖 😀

rennik
autor
26. črc 2011

Ahoj holky taky vítám nové snažilky, super že nás je pořád víc 🙂
Takže MS dorazila ( podle předpokladu) ale jsem fakt i ráda aspoň se v srpnu budu snažit nějaké to kilo ještě shodit ať je v září všechno v pohodě..

Amj já dneska taky pomalu umírám je mi zle, bolí celé záda. Ale ještě že už nemívám tak silnou MS, od té doby co piju Kokošku v kapkách je to skvělé!!!!Všem kdo mají problémy doporučuji.

Poletusz to je teda na palici s tím močákem, moje tchýně na to taky trpí a vím jak se trápí. Já osobně jsem měla zánět močáku jednou v životě a stačilo. Nikdy více!! A právě i ta kokoška je i na močové cesty tak bys jí mohla vyzkoušet.

amj
27. črc 2011

@rennik neumirej... s kym si budu psat ?? 😨 co je kokoska??? no ja to mam silene silny od ty doby co jsem vysadila HA.
@poletusz ja mela zanet jen dvakrat.. a pila jsem 100% brusinkovej dzus a druhej den bylo po zanetu 😖

ashlee
27. črc 2011

ahoj holky,tak me taky už dnes dorazila ms. Ale hrozne me boli zada😖

rennik
autor
27. črc 2011

holky jak tak koukám jsme na tom všechny stejně co? já jsem taky po vysazení HA měla MS strašně silnou a ta kokoška mi pomohla, vyrábí ji firma Grešík , jsou to bylinné kapky a jsou fakt supr!! plus užívám buď kontryhel čaj, nebo vrbici čaj.

poletuszka
27. črc 2011

ahojte holky, diky za tipy.. to si musim zapamatovat.. ja znam na mocak akorat tu lichorerisnici a urologicky caj a jeste ty brusinky - jako urinal akut, ale jeste se mi nepodarilo sehnat ten 100% brusinkovy dzus - amj kam pro nej do zdrave vyzivy??

jinak se zitra chystam pro ten femigard.. kamoska ma taky problemy po porodu s ms, tak budu brat i ji 😀

a mate ms po porodu horsi nez pred nim nebo je to stejne/lepsi? u me je zlepseni akorat v tom, ze nemivam takove hrozne bolesti.. 🙂 jinak je stejne dlouha dlouha dlouha (nemam zapnute copy) 😀 .. stale zavidim holkam, co to maji jen 4 dny 😀 no dobre at nejsu nespravedliva.. je to i slabsi.. prvni 2 dny jsou hodne silne a pak uz jen cekam az bude konec

amj
27. črc 2011

@poletuszka jj, ve zdravy vyzive. a nebo zkus ten co maj v obchodakach..jejda, myslim ze je od pfanner, nebo nejaky takovy drazsi znacky. tam ten podil brusin je taky docela vysokej
ja teda od porodu mam ms mnohem silnejsi a delsi nez pred...driv jsem mela tak 4-5 dni..ted tak tejden 😖

poletuszka
28. črc 2011

preju krasny den.. uz jsme doma a mame femigard i brusinkovy dzus 😵 tak snad zaberou a budem moci jit na druheho mimiska 😎

rennik
autor
29. črc 2011

Ahojky všem 🙂
taky je u vás tak hnusně? je to už fakt depresivní počasí ☹

Já pomalu s Ms končím, konečně, po porodu jí mívám silnou, nebo spíš mívala jsem dokud jsem nezačla s tou kokoškou, první den jen lehce špiním, druhý den je sice silný ale další dva dny už zase jen spíš špiním a konec finito. Akorát nevím co se včera dělo, dopoledne mě tak strašně začlo píchat v podbřišku že jsem myslela že snad podruhé rodím nebo co. Ale nakonec to po Brufenu přešlo takže díkybohu.

Polestusz ani nevím jak už se na toho druhého mimíška těším, snad se nám to všem brzy podaří 😉

ashlee
29. črc 2011

ahoj holky,
u nas je taky škaredy počasí.Venku je 22C.
Nevim jak to budu delat až budu tehotna,malej když se pokadí,to je hruza,dnes rano se pokadil do pleny a mel to až na zada. 😖

dilemma
29. črc 2011

Ahoj holky dlouho sem se sem zase nestavovala.. nestiham vsechno :( chjooo...:( tak dneska mam 24 den ciklu ms se jeste nedostvavila ale pockam jeste tehotensky test skusim az v pondeli pokud pres vykend se nedostavi nechci si delat plane nadeje a byt zase zbytecne sklamana :( muze mit ta mrska spozdeni vse je mozne i kdzy nevim nevim kdyz to posledni pul rok mam co 24 dnu tak uvidime zase urcite prijdu a napisu informace jak sem dopadla tak pokud mozno holky drzet pesti ja i vam nadale drzim palecky tem co se tak snazi a snazi snad se nam brzy zadari

rennik
autor
29. črc 2011

ashlee to znám takové kadění jsme taky už několikrát zažili ale my už kadíme do nočníku, pokud ho uhlídám 😀

dilem to je supr, možná první těhulka, tak držíme palečky a pak honem piš info 🙂

ashlee
29. črc 2011

@rennik taky ho davam na nočnik,ale rano se vždycky pokadí,spi ve svem pokojiku.

rennik
autor
29. črc 2011

Aha tak to potom jo, my bohužel pokojíček zatím nemáme, takže spí pořád s námi.

amj
29. črc 2011

@dilemma drzim palecky, snad to vyjde! info seeem :D

my teda pokojik mame, ale v noci se sbali, vezme medveda, polstar a deku a vplizi se do loznice... a manza ji zas kufruje zpatky. Neda se s ni spat. hrozne kope 😠

dilemma
29. črc 2011

holky my pokojik male ale maly je posledny dva tydny nakvartirovanej v nasi loznici respektive nechce spavat v pokojicku ale s nami:(

dilemma
29. črc 2011

@rennik @amj urcite info napisu uvidime jestli mrska nedorazi:(

rennik
autor
29. črc 2011

dilem jj to určitě dej budeme čekat 🙂

holky tak já dneska končím s MS supeeer hurá do dlašího měsíce, sice ještě bez snažení ale za to jedeme na dovču a taky se snad podaří něco málo shodit takže hurááá do toho 🙂

ashlee
29. črc 2011

@dilemma tak malej s nama spat nechce 😅 ,když si ho vezmu rano do postele tak utika a děla blbosti
@rennik kam jedete?

dilemma
29. črc 2011

@ashlee tak top zavidim🙂

dilemma
29. črc 2011

holky jinak ms prisla odpoledne:( zatim jen spineni ale rozjede se kruci:( zase snazeni dalsi mesic:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru