Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

veruvojtkova
4. říj 2011

@jihajiha děkuji🙂 jinak já teda když testovala, tak pokaždé až týden po vynechané ms..jak jsem to vydržela, to se mě neptejte 😀 😀 ale přijde mi to lepší, že pak co ten test ukáže na to se dá už víc spoléhat, ale chápu jsou to nervy netestovat a držet se..zvlášť když jsem ten test vždycky měla doma už koupený a každý den jsem kolem něho chodila a pokaždý mi cukala ruka 😀 asi jsi to už psala, ale já nedočetla staré příspěvky..kdy máš dostat ms? tak na tu gyndu jít asi dvakrát, jednou teď a když bude test pozitivní tak jít znova, ale věřím, že jít tam jednou by bohatě stačilo 😉
@modrouckeocko přála by sis aby ms nepřišla? já to asi teda celý špatně chápu..já myslela že tvoje ms má zpoždění už přes měsíc...já si asi fakt stojím na vedení 😅 tak ať nedorazí!! 😉

veruvojtkova
4. říj 2011

@nemo1985 jé, tak gratulace k dálnici!🙂

modrouckeocko
4. říj 2011

@veruvojtkova No MS má zpoždění přes měsíc ale já to před tím jakoby měla ale jen jsem špinila a to se neda ani jako MS brat.. Tenhle týden respektivě už zítra by měla přijít další tak uvidíme.

veruvojtkova
4. říj 2011

@modrouckeocko jasně už chápu 🙂 zítra? a jak ti je? myslím jestli třeba bolí prsa nebo břicho? tak ti přeju aby nepřišla ale na testu 2 čárky a ne jak teď! 🙂

modrouckeocko
4. říj 2011

@veruvojtkova No jsem unavená,bolí mě hlava,prsa mě bolí taky,jsem i citlivá hodně abřicho mě chvilkama taky bolí. 🙂 tak uvidíme. A jinak jj zítra 🙂 Jinak ty 2// by tam už mohly být 🙂

veruvojtkova
4. říj 2011

@modrouckeocko tak to vypadá hodně nadějně🙂 čtu, že vydržíš s testováním do víkendu? to uteče.. 🙂

modrouckeocko
4. říj 2011

@veruvojtkova jj vydržím, aspoň to bude zajímavější! 🙂

modrouckeocko
5. říj 2011

Všechny Vás tu holky zdravím.Včera jsem tu psala.A nakonec jsem si to dneska počítala tak s MS mám už čtyry dny zpoždění.Proto mám takové bolesti a všechno k tomu ale zatím nic nepřišlo 🙂

jihajiha
5. říj 2011

@modrouckeocko tak ať se MS nedostaví!!!!! tak se testni a uvidíš, já bych to asi opravdu nevydržela! Dneska jsem jela na gyndu na tu preventivku, ale oni tam měli jen těhotenský odběry - což jsem zapomněla, takže se na to vyprdnu a uvidím příští týden jak to dopadne.
Dneska jsem si koupila nějaký citlivější těhu test, jakej v tom je ale rozdíl to nevím, jakože to líp ukáže? Nějak se v tom nevyznám.

Máte někdo divnou chuť v puse? Já včera jedla bramborák a chutnal mi stejně jak dnešní rybí filé, to je fakt divný!

modrouckeocko
5. říj 2011

@jihajiha No zatím nepřišla. Jinak tu divnou chuť v puse mám taky.Je to šílený. No já pojedu na gyndu v pondělí když to budu stíhat z chalupy jinak až další týden. Ale zatím se držím,láká mě to si ten test udělat ale snžím se to vydržet!!!!

pejullka
5. říj 2011

@modrouckeocko já být tebou testuju, pokud by si byla těhu, mělo by to už jít vidět, když máš divnou chuť v puse🙂

modrouckeocko
5. říj 2011

@pejullka Mám divně v úst ale stále čekám zda náhodou MS nepřijde.Mám fakt velké bolesti jako při MS ale zatím pořád nic.

pejullka
5. říj 2011

@modrouckeocko já bych to zkusila, už jsem to tady radila dvěma a obě měly // 🙂

modrouckeocko
5. říj 2011

@pejullka No já zkusím ještě vydržet 😀 A když to nevydržím -udělám si ho ráno. 🙂

marteska
5. říj 2011

Ahoj, jsem tu nová a přidávám se k vám. Začali jsme se tento měsíc snažit. Moc gratuluji všem co už objevily na testíku // .
Držím palce vám, co se snažíte aby jste ty // měly na testíku co nejdříve. 😉
Čekám také jak dopadne naše usilovné snažení, které probíhalo cca od 24.9 do 30.9. Dle ovulačních testů jsem ovulaci vůbec neměla, stále dvě čárky, z čehož jedna trošičku tenčí než druhá, takže testy negativní. MS pravidelná, doteď jsme si dávali s manželem pozor, ale jen uprostřed cyklu, za celých půl roku se nic nestalo, takže z toho usuzuji, že ovu by měla být uprostřed ale dle ovu testů nebyla. To trochu nechápu, ale uvidíme. Rádi bysme sourozenečka pro našeho Vojtíka (2 roky)

jihajiha
5. říj 2011

@marteska vítám tě tady a přeji, aby to vyšlo. Ty jsi měla pořád na ovu testech // ? To je divný, Já tam měla // jen 2 dny v ciklu, první den slabší a druhý den silná, pak zase nic.
@modrouckeocko já bych to nevydržela, testila bych hned. No co, zklamání buď přijde, nebo ne, test to neovlivní, prostě to buď je, nebo není, tak proč se zbytečně nervovat, ale myslím, že stejně budeš mít //!!!! Tak dej vědět! 🙂

marteska
5. říj 2011

@jihajiha Děkuju 🙂 Jj, měla jsem dvě čárky prakticky celých 10 dní, ale ani na jednom z nich ta testovací čárka nezesílila tak, aby byla silná jako kontrolní, Teď už testy nemám, tak dál netestuji.
@modrouckeocko Já myslím, že je ještě brzy. Do termínu MS zbývá ještě týden. 😉 Nevím jestli to vydržím, ale ještě aspoň 5 dní počkám. Zklamání bylo v lednu, když tam byly // a po 3 týdnech zmizely, pak proběhla revize. ☹

modrouckeocko
5. říj 2011

@marteska Tak drzime palce at tam teda potom jsou // a zustanou!

modrouckeocko
5. říj 2011

@jihajiha Urcite dam vedet!!! No ja prave na vikend jedu pryc tak tu nebudu. A zatim se drzim' 🙂

gamzinka
5. říj 2011

@jihajiha no právě, že jsme se tulili 2dny před ovu a pak v den ovu a den po ní takže pokud jsme to nestihli včas je tam slečna 🙂 . Verunka byla taky tak koukala jsem zpětně do poznámek a tam to bylo dokonce asi 3dny před ovu a pak až den po ovu. 😎

marteska
5. říj 2011

modrouckeocko Děkuju moc, kéž by 🙂)) Žáha mě pálí pěkně a mám pořád hlad, ale jestli to něco značí...... Uvidíme 🙂 Já držím palce, abys tam ráno měla // !!! Kdy byla ovulka?

gamzinka
5. říj 2011

Ahojda těhulky mám dotaz které zvás už začlo být nevolno a kdy? jsem teď 5+1 a pořád čekám kdy to přijde poprvé mi bylo pekelně tak už mám hrůzu teď, ale nemůžu si uvědomit kdy to nastoupilo.

gamzinka
5. říj 2011

@lenuli2 no tak nám se povedlo v podstatě na poprvé, už jsme si sice nedávali pozor minulý měsíc, ale myslim, že jsme se rozhodli až když bylo po ovu.

gamzinka
5. říj 2011

@marteska z toho si nic nedělej já jsem byla z ovu testů celkem šílená, připadalo mi, že to vůbec neukazuje realný obraz. Jeden měsíc jsem měla neustále to co ty...dvě čárky z toho jedna slabší, jeden den byl test pozitivní pak zas nic. A druhý měsíc pořád dvě čárky jedna tenčí takže neg. pak 2dny před předpokládanou ovu na testu čárka pouze jedna taky neg. pak den před zase 2 ale jedna tenčí takže taky neg. pak už jsem netestila hupli jsme na to no 🙂 a dneska jsem těhotná takže vůbec nevim kdy to přišlo. podle mě ty testy hodně zkreslujou záleží jak máš naředěnou moč

modrouckeocko
5. říj 2011

@marteska Ahojky nevim kdy byla ovulka nejak to nehlidam🙂 Jinak uvidime jak to dopadne🙂

jihajiha
5. říj 2011

@marteska ty to, to by mě nakrklo, kdybych si koupila ovu testy a ony vlastně nic neukázali, to je fakt mazec 😒
@gamzinka mě třeba minulé těhu vůbec špatně nebylo, teď mám žaludek na vodě a to ani nevím, jeslti opravdu těhu jsem, tak nevím, co to je, jeslti to jsou nevolnosti k nějaké nemoci, nebo fakt těhu 😠

marteska
5. říj 2011

@gamzinka Mě v prvním těhotenství nebylo špatně, spíš to bylo jako taková menší kocovinka, začlo to asi v 6tt.
No ty ovu testy, to je něco. Mám to i nafocený, fakt chaos, jsem z toho akorát zmatená. Chtěla jsem vědět kdy mám ovulaci a nevím vůbec nic. Stejně jsem to ale nechala na manželovi, tak uvidíme 🙂 A moc gratuluji !!! 🙂

marteska
5. říj 2011

@jihajiha Taky mě to naštvalo. Mám ty testy den po dni nafocený a nevyčtu z nich vůbec nic. Možná že vy byste tam něco viděly 🙂

poletuszka
5. říj 2011

ahojte kecalky, jsem se tady ted nejak nedostala 😀 spousta povinnosti a nevolnosti 😀 a tak se mi ani nechtelo zapinat comp.. zdravim novacky a gratuluji k novym tehu 😵 tak jen tak dal a nevzdavat se 😉

@veruvojtkova moc gratuluji k srdicku.. to je uzasne 😵 si nestezuj, ze chodis nejak moc casto na gyndu, ja tam jdu zase pristi stredu a to bude uz potreti, co jsem zjistila, ze jsem tehu 😀 nevim, jestli je to u ni takhle normalne nebo si me chce hlidat, kdyz jsem mela toho cisare 😕

@marteska jee mame stejne stare prcky 🙂 drzim palecky at je tam dalnice.. tyden uz utece 😉
@modrouckeocko nenapinej a testuj 😉
@gamzinka ja jsem u maleho zadne nevolnosti nemela (krom mensi motanice), ale za to ted si to uzivam, nechut na ruzna jidla - nejvic me prekvapil odpor k zelenine 😀, zaludek jak na vode.. nejdriv mi bylo blbe, ze jsem neco snedla a hned vzapeti, ze uz mam zase hlad.. masakr, ale tajne doufam, ze uz to pomalu ustupuje.. uz to neni kazdy den a cely den, ale jen sem tam..

marteska
5. říj 2011

@poletuszka Děkuju, koukám že jsou kluci stejně, Kryštůfek je moc hezkej klučík 🙂 Přeju také pořádné // 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru