Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 já si furt myslím že to dostanu,tak až pak 😀 mě tam nemá kdo táhnout,MM je v Itálii 😀

lenuli2
3. lis 2011

@zabula tak to ti nezavidim🙂))jak dlouho se snazite? my uz pres pul roku,ale mela sem obavy,ze nam to nejde kvuli tomu,ze sem 3krat byla darovat vajicka...ale ujistili me lekari,ze na to vliv nema....tak pritel sel na spermiogram😀 vysledky dostane zitra v jednu😀

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 držím palečky 😉

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 no v září nebyl moc čas a ted měl manža dovču 😀

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 normálně čučím co tu běží černýho a on zdrhul křeček Míša 😀 😀

lenuli2
3. lis 2011

@zabula 😀....takja jdu lezet rano sem hodim vysledky neboli az odpoledne nevim kdy budou...ale ty se drz a dej vedet jak sinatom rano s teplotou🙂))dobrou noc🙂 😉

lenuli2
3. lis 2011

@zabula 😀 tak to mas na vecer zabavu honit krecka😀

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 dobrou a je hodnej,vždycky přiběhne ma jich máme 15 😀 a morče Elušku,ta na zavolání za nama běhá a mazlí se jak pes 😀

zabula
3. lis 2011

at ti to dobře dopadne,pak dej vědět 😉

marteska
3. lis 2011

@veruvojtkova Veru, myslím, že plodovka určitě ne, ale zrovna včera jsem byla na vyšetření a trpím takovým vodovým výtokem. Prý to jsou kvasinky, má to prý přes polovinu těhotných, je to normální, ale mělo by se to léčit.
Měla jsem to i při prvním těhu, ale měla jsem jinýho gynekologa, kterej řekl, že to nic není a u porodu se mě pak primář ptal na výtok. Poznal to, že jsem ho měla a řekl, že mě měl doktor léčit a ne nad tím mávnout rukou.
Jestli tě to ještě trápí, raději skoč k Mudr.

lenuli2
4. lis 2011

Tak za pul hodinky volam na vysledky ja se bojim sklamani☹

pejullka
4. lis 2011

@lenuli2 drzim palce moc moc

jihajiha
4. lis 2011

@lenuli2 tak jak to teda dopadlo? Doufám, že to bude OK, hlavně dej vědět, jsem napnutá, jak to s tebou dopadne.
@marteska o výtoku jsem nic neslyšela, asi o tom doktoři nemluví, ale když tím trpí víc jak půlka těhotných, tak by se o tom asi mluvit mělo. No oni celkově asi doktoři spoléhají na to, že je člověk informován a ví všechno, ale opak je pravdou....
@lenuli2 ty jsi byla darovat vajíčka? Teda jo, to je odvaha, do toho bych asi nešla.
@zabula tak ms pořád nikde?
Já MS čekám v neděli, pořád se modlím, aby nedorazila, ale teď mám fakt blbí období, podzimní deprese jak blázen, i když jsem to teda nikdy neměla, teď jsem na "provaz", snad to přejde, ale říkám si, aby to třeba nezapříčinilo, že neotěhotním... nedá se svítit.

lenuli2
4. lis 2011

@jihajiha tak nic☹hcg je pod jedna negativni....nevim kde mam teda MS ☹ achjoooohrajeme dal....

lenuli2
4. lis 2011

tak holky hrajeme dal....aspon ja teda....Vysledky mam negativni ...jen ted pockat na MS ....a nebo ne nebudu na ni cekat na svinu budu hrat i bez ni😀

jihajiha
4. lis 2011

Holky, vy co čekáte, jeslti MS dorazí, tak se chováte jako těhotný? Já jsem si včera dala 2 skleničky piva, nevím, jestli to není špatně, ale bolí mě žaludek, tak jsem si dala. Matýsek má nějaký období vzdoru, tak je na odstřel, to je děs. Nechce jít ven, když jsme venku, nechce jít domů, když jdeme na návštěvu, tak chce jít pryč, furt se mě drží jak klíště, kňučí, brečí, no síla!

jihajiha
4. lis 2011

@lenuli2 teda jo, já čekala kladný výsledek, to mě mrzí, že to nevyšlo, stejně je to divný, že se tělo chová tak nevypočítavě, že fakt nevíš, na čem jsi. To je mazec. Hele, ty jsi psala, že jsi měla pozitivní ovu test, tak doufám, že jste na to "vlítli", třeba se ti nějak pocuchal cyklus a ovu jsi měla až teď... to je fakt síla. Asi tě to musí dost mrzet, přece jen člověk čeká lepší výsledek, i když počítáš se špatný.... 😢

lenuli2
4. lis 2011

@jihajiha ja nevim co mam ted delat...MS uz 6 dni nikde...neskocily jelikoz az odedneska budeme splou az do nedele...tak nevim jestli nato skakat i ted nebo jak se chovat...co myslis,?

helen_h
4. lis 2011

@jihajiha Ahoj, určitě se nemůsíš chovat jako těhotná, co se alka týče, protože první měsíc a snad i dýl se ten zárodek tak nějak vyživuje sám, ještě nefunguje přenos před placentu, takže mu určitě nemůžeš ubížit. Je to taková rozumná ochrana od přírody, protože zvlášť ze začátku žena vůbec nemusí tušit, že je těhu. Znám více příhod - velkých oslav a popíjení, když už byla žena těhulka, ale nikdy se nic nestalo. Tak neboj a držím palečky, ať to vyjde!!!

@lenuli2 Aha, tak bihužel... ☹ No, aspoň víš, na čem jsi, psychika dělá divy, když je přání otěhotnět hodně veliký... Takže ms může meškat i tak nějak, že to máš v hlavě, nemusí to hned znamenat nějaké zpřeházené hormony.
Každopádně se tulte, jak jen to jde, zvlᚍ když teď není vlastně jasné, kdy by měla být ovu. Držím palce na další snažení, povíme si za měsíc, já mám akorát po ms, tak se budeme muset začít taky "činit" 😵

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 @jihajiha tak ta mrška nikde 😠 ale těhu dle teplot nejsu,ty klesly 😔 prsa a břicho bolí,kdybych to aspon měla a mohla začít snažilkování,já to takhle dlouho neměla ani nepamatuju,taky sem myslela na stres@jihajiha jak ty říkáš
@lenuli2 nechápu jakto neg.není na to brzy?dyt teploty máš dobré
já se v tom už taky nevyznám 😒

zabula
4. lis 2011

@jihajiha já si dala taky to moje citronovy pivco 😀 a dlabu na to,a já to na žaludku nepoznám,já se s ním lečím pře 10let,tak mě bolí pořád,vynechala sem k vuli těhu oc září i léky,tak čekám kdy se ozve 😒

smisek24
4. lis 2011

@lenuli2 to mě mrzí, je je to negativní, ale holky nám to minulý měsíc vyšlo jen na jedno muchlování (jelikož manža byl na služebce) a hlavně to bylo týden před MS a stejně to vyšlo, vykašli se na měření, testování ovu, ale prostě obden si to užijte a uvidíš, že tam příští měsíc budou 🙂

lenuli2
4. lis 2011

@zabula nechapu to nevim kde je chyba...asi na naky teploty moje telo nehraje nebo nevim....☹

lenuli2
4. lis 2011

@smisek24 jj uz sem oznamila manzovi ze celi vikend bude snama doma a pak bouzel streda a patek bude jezdit nan oc knam😀😀 mu to problem prej nedela😀...tak seru uz na vsechny teploty,testy atak podobne...treba se nam to podari nez se stacim vzpamatovat stohoto sklamani☹

lenuli2
4. lis 2011

@zabula brzy na hcg asi ne kdyz sme meli pohlavni styk pred 14 dnama pak uz ne az dodneska jelikoz sme vsihni marodily...☹ takze proste hrajeme dal🙂))a ty se uz rozhoupej at nehraju sama😀...

lenuli2
4. lis 2011

@helen_h tak aspon hrajeme spolu😀...ja zacnu dneskem😀jeste se knam mozna prida zabula😀...i kdyz te to snad vyjde🙂))ale kdyby nahodou ne tak je mezi nama vitana😀🙂))

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 necháme se překvapit,já na krev prdím uplne,až to nebudu mít čtvrt roku,tak pudu 😀 ale slyšela sem že každá ženská teploty nemá stejný,někdo je může mít i nižší a je těhu,tak pak si vyber,asi se na to tak vprdnu,pak jen stresuju jestli jo,nebo ne 😒

zabula
4. lis 2011

a tak z jinýho soudku 😝 ted mi došel balíček dětem hry na vánoce,tak už jen manža a mám nakoupíno 😀 a taky prdím na to 😝

lenuli2
4. lis 2011

@zabula 🙂)ja na vanoce kupuju na posledni chvili😀...Domca ma za 14 dni narozeniny 3roky🙂)tak budu pect dortu atak🙂))tak prijdu na jiny myslenky🙂)uz se na to nebudu upinat...mozna ze to prave dela svoje...ja ani nevim kdy mam ted ovulaci😀...podle teplot asi nikdy😀...takze nato budeme skakat ob den...naridila sem patek,nedeli,streda,patek sobota 😀😀...mu to problem delat nebude😀...hold bude chodit na noc spat keme😀....hehe

zabula
4. lis 2011

@helen_h to jo vítej mezi náma

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru