Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jihajiha
8. říj 2011

@marteska no mohlo, ale i nemuselo, už ať je úterý a já se dozvím víc, čím víc se blíží den D, tím to pomaleji utíká 😠 Ale to sama asi víš taky dobře! A všichni ostatní taky.

veruvojtkova
8. říj 2011

Ahoj holky, teda já tu chvíli nejsem a už vás ani nestíhám dočítat 😝 🙂

@poletuszka děkuji!🙂 já už si právě taky nepomatuju, možná jsem tam ze začátku chodila tak často i při alešovi, ale to už je dáááávno 😅 a jizva po císaři u tebe už vpořádku? četla jsem někde že snad po dvou letech by mělo být všechno vpohodě a může se znova těhotnět, ale to má asi každý jinak.. jak ti je, ještě pořád na cole? 🙂 mě je teda dost bídně, chytla jsem od malého rýmu jako blázen, tak si asi začnu stříkat tu jeho mořskou vodu, tu bych snad mohla a asi se budu muset začít odsávat vysavačem 😀 😀 nos mám ucpaný že se normálně ani nevysmrkám 😝 ty jsi tu také psala nějak na začátku těhu že na tebe něco leze že? brala jsi na to něco, nebo jen čaje?
@modrouckeocko tak co, zkusila jsi druhý test? a jak dlouho máš zpoždění? asi to tu bude někde psané, ale já to jen sběžně přelétla..
@gamzinka ahoj, mě začalo být na zvracení už před očekávanou ms, když jsem se v pravidelném intervalu nenajedla, tak se mi zvedal žaludek no a tak týden po vynechání se mi zvedá přes celý den, naštěstí je to jen pocit🙂 třeba budeš mít štěstí a tyhle příznaky se ti vyhnou 😉
@marteska ahoj vítej a držím palce ať se brzo zadaří!🙂
@marteska jinak jsem někde četla, že i zdravá žena nemá ovulaci každý cyklus..ale to je z nějaké moudré knihy, vůbec nevím co je na tom pravdy..
@rennik děkuji! jinak koukám, že skoro všem těhotným je tu šoufl a padly by za vlast 😀 já taky spím ve stoje a z postele bych ráno ani nevylezla 😖 a ty teda přímo zvracíš? no snad to brzo přejde!
@jihajiha držím palce ke dvoum //, který den to čekáš? teda vlastně NEČEKÁŠ! 🙂
@citroenka ahoj, vítám tě🙂
to zas bude článek 😅

citroenka
8. říj 2011

Ahoj holky děkuji všem za přivítání a všem moooc držím palečky aby to vyšlo 🙂

marteska
8. říj 2011

@veruvojtkova Ahoj 🙂 Děkuju za přivítání 🙂 Taky jsem to četla, ale psali, že většinou při nepravidelných cyklech. Já mám pravidelný, tak uvidíme 🙂 Jestli mi blbne tělo nebo byly špatný ovu testy 😉

marteska
9. říj 2011

Holky, mě je hrozně blbě. Nevím jestli to nachlazení nebo fakt těhu, ale motam se, zvedá se mi žaludek snad ze všeho jídla co vidim. Pachy mi problémy nedělají, protože jsem rýmou ztratila čich, ale je mi fakt zle od žaludku, myslím, že tohle snad psychický být nemůže.

jihajiha
9. říj 2011

HOlky, ach jo, mě začíná nějak divně bolet břicho, asi dostanu MS.... 😖

discreet
9. říj 2011

Ahojky, tak u mě jak jsem předpokládala, dnes jsem 38DC, MS nikde test negativní, zítra jdu na gyndu, ráno pro jistotu udělám ještě jeden test, ale jsem tam kde jsem byla před těhu, bez ovulace (tudíž bez MS) ☹ doufám, že zítra dostanu kámoše Clostylbegyt a příští cyklus na to vlítnem 😀

rennik
autor
9. říj 2011

@veruvojtkova nn nezvracím ale furt mě natahuje ☹

jihajiha
10. říj 2011

@marteska já si taky říkám, že ty moje "stavy" nemůžou být psychický, ale opak je asi pravdou. Začala jsem špinit, tak asi přijde opravdu MS 😖

marteska
10. říj 2011

@jihajiha Třeba není nic ztraceno, pokud jen špiníš, tak MS vůbec přijít nemusí. U Vojty jsem špinila malinko celý první cyklus, kdy jsem měla dostat MS 😉

poletuszka
10. říj 2011

ahojte holky,
@veruvojtkova mi se jizva hojila dobre, ted je to jen takova silnejsi ruzova cara, ale je znat, ze mam bricho prefikle, jaxe ted zvetsuje, tak misto jednoho speku jsou tam dva 😀 doufam, ze bude vsechno v pohode.. jsem ted mela smulu, ze co jsem narazila na nejakou diskuzi 1.cisar a co druhe??, ze to byly same horory, tak jsem si to zakazala cist.. o ryme ani nemluv.. jsem musela nasadit normalni kapky proti ryme, jinak bych nebyla schopna vubec dychat.. morska voda a pinosol uplne na prd.. snazim se to omezovat a doufam, ze to nebude mit vliv na mrne 😖 jinak zadne leky jsem nebrala (cetla jsem, ze paralen muzes jen pri teplote nad 38 a tu jsem nemela), takze na bolest hlavy jsem pouzila starou znamou lesanu a zavazat kebuli a caj slaby cerny s citronem a medem, ale tim jsem si taky nebyla jista, tak obyc. cukr.. radeji zadne bylinky.. a cola mi konecne prestala chutnat 😀
@rennik drz ono to brzo prejde.. teda snad 😀 .. mi uz ty nevolnosti delaji jen prepadovky, ale to pak stoji za to 😝
@marteska takhle jsem to mela na zacatku taky.. priserna ryma, takze pachy mi nevadily, ale stacil pohled a blee.. tak kdovi 😉 drzim palecky
@jihajiha treba nee.. u maleho jsem mela taky silene bolesti, ze jsem se desila, co to zas budou za mencky a bylo to dite 😉

modrouckeocko
10. říj 2011

@marteska Ahojky, mám zpoždění devět dní! dneska jsem byla na gyndě a můj doktor mi řekl že před 14 dní mi krev vyšla negativně na Uz nic vidět není takže mi píchl vyvolávačku a když to do deseti dní nepřijde jdu na další :(

modrouckeocko
10. říj 2011

@jihajiha Ta se asi neobjeví, mám zpoždění devět dní! dneska jsem byla na gyndě a můj doktor mi řekl že před 14 dní mi krev vyšla negativně na Uz nic vidět není takže mi píchl vyvolávačku a když to do deseti dní nepřijde jdu na další :(

jihajiha
10. říj 2011

@marteska nějak jsem ztratila dneska naději ☹ myslím, že to je opravdu MS, uvidíme, jak to dopadne, ale už nedoufám v dobrý konec.
@poletuszka já mám taky po císaři a tohle jsem zatím neřešila - jako další těhu, o každýho slyším, že je to v pohodě, tak to zatím neřeš a nestresuj se.

modrouckeocko
10. říj 2011

@poletuszka mám zpoždění devět dní! dneska jsem byla na gyndě a můj doktor mi řekl že před 14 dní mi krev vyšla negativně na Uz nic vidět není takže mi píchl vyvolávačku a když to do deseti dní nepřijde jdu na další :( , ale byla bych š'ťastná kdyby se miminko schovávalo !

jihajiha
10. říj 2011

@modrouckeocko to mě mrzí, přála jsem ti to a myslela jsem, že bude mimi, ach jo, tělo je fakt někdy nevyzpytatelné.

modrouckeocko
10. říj 2011

@rennik mám zpoždění devět dní! dneska jsem byla na gyndě a můj doktor mi řekl že před 14 dní mi krev vyšla negativně na Uz nic vidět není takže mi píchl vyvolávačku a když to do deseti dní nepřijde jdu na další :(

modrouckeocko
10. říj 2011

@veruvojtkova mám zpoždění devět dní! dneska jsem byla na gyndě a můj doktor mi řekl že před 14 dní mi krev vyšla negativně na Uz nic vidět není takže mi píchl vyvolávačku a když to do deseti dní nepřijde jdu na další :(

modrouckeocko
10. říj 2011

@jihajiha Uprimne si myslim ze by me i meho doktora dostalo kdyby s toho nakonec to miminko vylezlo.Ale doktor je presvecen ze to miminko neni. :( Jj už devět dní trpím bolestma v podbřišku,prsou, hlavy a citlivostí. Ale je to šílené!

jihajiha
10. říj 2011

@modrouckeocko a testy z krve ti dělal? Protože to je divný, asi bych se nedala, dokud by to nepotvrdil testama z krve.

marteska
10. říj 2011

@modrouckeocko To je mi moc líto ☹ Určitě to vyjde příště!

marteska
10. říj 2011

@jihajiha Moc držím všechny palce co mám!!!

jihajiha
10. říj 2011

@marteska děkuji a ty dej vědět, jak dopadneš!!!!!

modrouckeocko
10. říj 2011

@marteska Ano delal pred ctrnacti dny a ty vysly negativne. :( taky se mi to nezda ale dneska mi delal UZ a tma to nevypadalo ze by tam neco bylo!

modrouckeocko
10. říj 2011

@marteska Děkuji a v to doufám!!!

poletuszka
10. říj 2011

@modrouckeocko ☹ tak to je fakt nejaky divny.. ani ms ani mimi.. ☹ snad se ti to brzo upravi.. a nepremyslelas o femigardu??

@jihajiha ja to ani moc neresila do okamziku nez jsem narazila na ty diskuze 😀 jsem chtela zjistit jaka je sance na normalni porod a misto toho takove smutne pripady.. jak ses ty na tom po cisari?? hojila ses dobre?

modrouckeocko
10. říj 2011

@poletuszka Femigardu? CO to je? Jinak ano je to divný! Ani MS ani mimí :(((

poletuszka
10. říj 2011

@modrouckeocko http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html pocti si.. mi to hodne pomohlo po porodu na upravu ms.. mela jsem ji strasne rozhozenou a silnou..

modrouckeocko
10. říj 2011

@poletuszka Ja ji prave ale nemam rozhozenou ale az ted se mi stalo tohle. :(

poletuszka
10. říj 2011

@modrouckeocko 😒 to je zvlastni.. doufam, ze se to brzo spravi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru