Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jihajiha
30. říj 2011

@lenuli2 duch tam vidět je, to je dobrá zpráva. Snad se druhá čárka udrží, moc ti to přeju!!!!!!!!!!!!!!!!! KOukám, že dost nervuješ z toho, no ale po 5 měsíc´ích snažení bych taky nervovala. Já koncem srpna vysadila prášky, tak jsem relativně v klidu, zatím se to nepodařilo 1x, co to zkoušíme. Ale doufám, že teď snad už jo!!!!!!!!
@marteska Jsi hodná, já ti tak závidím, že už tady to čekání máš za sebou... No uvidíme, jak to tento měsíc dopadne. Teď jsem 21 DC, sakriš, to tak pomale utíká! 😖

lenuli2
30. říj 2011

@jihajiha jono a hlavne kdyz clovek nevi na cem je🙂myvam to pravidelny pred dvouma mesicama se mito spozdilo o 6 dni uz sem doufala a jasala ale prisla...nejspis slo o ten ranny potrat no☹a tak kdyz se dostavila minuly mesic presne tak sklamani bylo na miste...a tento mesic uz nechci zase zklamani...ale kdyz prijde tak prijde a hrajeme dal🙂

lenuli2
30. říj 2011

@jihajiha moc ti drzim vam drzim palecky🙂))at to vyjde se vsim vsudy🙂)) 😉 vsichni tady sito zaslouzime...

jihajiha
30. říj 2011

@lenuli2 ty jo, to by mě asi kleplo, kdybych měla zpoždění 6 dní a pak najednou MS, to člověk asi ztratí veškerou naději, tak moc držím pěsti, ať tentokrát je všechno OK!!
Me teda začíná být od pátku nějak nevolno, žaludek tak nějak stávkuje, prsa mě přijdou, jak kdyby mě do nich něco vstřikoval, jak kdyby pnutí nebo natékání, tak doufám , že je to příznak těhu a ne nadcházející MS nebo nějaké nemoci 😖

marteska
30. říj 2011

@jihajiha To už je jenom pár dní!!! I když vím, že se to vleče neskutečně!!! Kdy vyzkoušíš další testík?

lucikf
30. říj 2011

@mata1 Ahoj, vítám nově příchozí. 🙂

lenuli2
30. říj 2011

@jihajiha ja mam take priznaky,pali me v prsou,obcas jemi zaludek na vode,spis sem si rikala,ze MS prijde nebo ze sem prodelala ten ranny potrat ze se vajicko neuhnizdilo,ale to bylo pravdepodobne pred dvouma mesicama...ted diky bazalni teplote mam nakou nadeji🙂 pokud teda zitra rano neklesne☹jinak moc tito preju🙂))at dozenes holky co se to uz zadarilo🙂a ja budu snad mezi vama take 😉 Kdy mas ocekavanou MS?

jihajiha
30. říj 2011

@lenuli2 no MS má dorazit přesně za týden - v neděli, tak jsem celá nedočkavá.
@marteska Já bych testovala hned, ale ještě počkám, mám strach, že tam bude jen jedna čárka a pak z toho budu jen nervozní. Když nedorazí MS a nebudu mít den před tím ani příznaky, že by měla dorazit(vždy mě pobolívalo břicho), tak testnu hned příští neděli. Snad se teda dočkám.

lenuli2
30. říj 2011

tak to mame presne tyden po sobe🙂ja ju cekala dneska v nedeli🙂

lenuli2
30. říj 2011

@poletuszka ahaaa🙂toje dobra vec teda🙂))tak to dej hned vedet ze ste v poradku:-*

poletuszka
30. říj 2011

@lenuli2 jj napisu a hlavne ty, jestli carka zesilila 😉

lenuli2
30. říj 2011

@poletuszka ve stredu se tu sejdeme a dame vedet🙂to uz budu mozna vedet vic🙂 🤐

rennik
autor
30. říj 2011

@lenuli2 leni duch tam fakt vidět je!!! panečku já ti to tak přeju určitě to vyjde 😉

rennik
autor
30. říj 2011

holky myslete i na mě já jdu na kontrolu ve čtvrtek a už se bojíííííííííííím

rennik
autor
30. říj 2011

@jihajiha držím palce ať mrcha nedorazí!!! týden už uteče jako voda, já taky odpočítávám dny do čtvrtku

lenuli2
31. říj 2011

Ahoj holky...tak hlasim,ze mrcha vcera nedorazila...dnes jeste taky ne🙂rani teplota 37. pockam do stredy a pak budu testovat🙂

lenuli2
31. říj 2011

@rennik dekuji🙂kez by... 😉

lenuli2
31. říj 2011

Tak ja du dneska holky k doktorovi,strasne me picha na vajecniku a boli meto☹

lenuli2
31. říj 2011

Tak je vse v poradku,vsechny tyto priznaky sou hormonalni,neni nic videt vto sem ani nedoufala...pokud do 14dnu neprijde mrcha tak mam dojit...🙂

jifu77
31. říj 2011

@lenuli2 ahojky měla by si ji měřit ve stejnou dobu. A dneska ráno to bylo kolik?

jifu77
31. říj 2011

@lenuli2 takže nic? Nebo to jen nejde vidět na ultrazvuku? Brala ti odběr na HCG?

lenuli2
31. říj 2011

@jifu77 kazdy rano ve stejnou dobu v7 rano dnes byla 37,a nebylo tam nic videt prej dva tydny nic neuvidi,nebral mi krev,prej pockame jestli mi do pristiho tydne neprijde MS...takze ted muzu jen cekat....

lucikf
31. říj 2011

@lenuli2 No s tou teplotou to vypadá slibně. Takže přeju, ať to vyjde. 🙂

helen_h
31. říj 2011

Ahoj holky, i když v této části diskuze už většinou těhulky 🙂 Je to fajn vidět, jak se postupně daří!
My zkoušíme taky od září, ale je tu jeden "problém" - stále hodně kojím, tak co 3hodky, ten náš je hrozná násoska (a jinak skoro nic nejí), netušíte, jak kojení může snažení o další mimčo ovlivňovat? Nemáte vlastní zkušenosti nebo zkušenosti kamarádek?? Mám třeba zkusit ovulační testy, jestli šlape ovu?? Jinak MS mám po porodu od 5. týdne, ta se vrátila opravdu hodně rychle i přes vydatné kojení (tehdy 12 až 15x denně).

helen_h
31. říj 2011

@rennik Ahoj, dočítala jsem diskuzi, tak jen pár slov k těm screeningům. Určitě na tento ve 12tt jdi, v zahraničí už od triplů ustoupili, protože jsou hodně nepřesné a bylo snad více chybných výsledků než těch dobrých, prostě hrůza, mnoho postrašených maminek. Ale tento první NT screening je dost přesný, je tedy zaměřen především na Downův syndrom, ale bývá pravdivý. Jinak není pravda, že se v Praze toto vyšetření nehradí - moje sestra ne něm byla asi před 2 týdny a platila cca 1500 Kč dohromady, možná se tedy neplatí v porodnicích, jak psaly holky, ale jinde jo. Tak jen že to nemáte ve Frýdku předražené 😉

helen_h
31. říj 2011

@lenuli2 Ahoj - můžu vyzvídat? Bazální teplotu měříš klasickým rtuťovým teploměrem (rychloběžkou) anebo digi? Já nevím, ještě jsem to nezkoušela, ale zaujalo mě, že je to směrodatnější než ty testíky od různých firem.

lenuli2
31. říj 2011

@helen_h Ahojky merim digitalnim🙂ten me uz naky ten cykl meri presne🙂)ale je pravda ze kazdy znich meri jinak...

helen_h
31. říj 2011

@lenuli2 Jasně, právěže měří jinak, ale tak tedy asi stačí mít prostě pořád ten jeden stejný - no a pak je to jedno. Já jsem totiž někde četla, že mamky nadávali na digi teploměry a vychvalovali klasické rtuťové - teda byla to diskuze o měření teploty u dětí, s rtuťovým bych se teda já osobně na toho našeho raráška bála skočit, přece jen kombinace skla a rtuti... Prostě se musí dát velký pozor.

lenuli2
31. říj 2011

@helen_h presne tak a hlavne kdyz rtutovy strkas prckovi do zadecku tak nevim jak u tebe ale u nas byl histerak..a dl to trva ,digi mas behem chvili zmereno...🙂

rennik
autor
31. říj 2011

@helen_h jj nakonec jsme se rozhodli že půjdeme a pojišťovna mi to proplatí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru