Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
3. lis 2011

@helen_h od září,snad neplaším,před tím to taky nešlo a měla sem dost srůsty,že mi primář řek,že jestli chcu ještě děti abych na nic nečekala.A chtěla bych jít na to jak se vidí to vajíčko,já na tom nikdy nebyla,a prý je to dobrý,nevíte o tom něco?kolik dní se to dá až zjistit

jihajiha
3. lis 2011

@marteska jo, já taky špatně usínám, přitom jsem unavená, v 9 lehnu, že budu chrupat a nic, čumí třeba do 11 na telku... no já doufám, že to bude hormonama 😉 , ale předbíhat nechci, ach jo, ten týden se táhne tak dlouho. Dneska jsme s manžem měli rozhovor a on řekl, že když se to teď nepovede, tak ať si nemyslím, že "poleví" 😀 Tak jsem se musela smát, chlapy to asi berou jinak jak my....
@pejullka tebe bolí spát na břiše? To jako až teď v těhu, nebo i před tím? Já teda na břiše chrním pořád a v pohodě.
@smisek24 teda jo, to velká gratulace, jsi šťastná žena, že nemusíš čekat další měsíce a stresovat se....

jihajiha
3. lis 2011

@zabula mě tohle říkala dr, že se chodí tak v půlce cyklu, když je ovulace a oni sledujou, jeslti opravdu k ovulaci dojde, nevím jak. Mě říkala, že když se půl rok nezadaří, tak mám přijít. Ty jo a z čeho máš srůsty? Já mám právě strach, že po císaři se to dost dělá, tak snad to nebude můj případ.

zabula
3. lis 2011

@jihajiha dík za info,no to já nevím asi,ze zánětu,Já nikdy neměla žádný problémy,a pak sem měla pořád bolesti a nemohli na to přijít z čeho a až na to přišli už sem valila,no už abych to měla a šla pak k dokt.a poradila se co a jak,já byla na preventice v srpnu,cysta asi žádná a srusty se tak nepoznají,ty musí být jakýmsi speciel.ultraz.nebo co.A to ti říkala tedka dokt?jak se chodí?

pejullka
3. lis 2011

@jihajiha az ted, tlaci me to a mam pak krece, hold male macatko se tam rozvaluje:D

rennik
autor
3. lis 2011

@poletuszka Čauky, prosím tě chci se zeptat ještě ohledně toho vyšetření jak jsi teď byla- šlo vám zjistit pohlaví miminka? Protože mě teď psala kamarádka , co bydlí v Brně, že taky šla na toto vyšetření a prý už jim to šlo poznat (taky je 13tt) tak se chci zeptat jak to bylo u tebe??? jestli se o tom dr vůbec zmiňoval nebo ne. Možná je to všude jinak, jsem zvědavá co v tom Frýdku.

marteska
3. lis 2011

@pejullka No, taky musím spát na břiše a moc pohodlný to neni na tom špeku co mám. Prý je mimi do konce 3. měsíce za stydkou kostí, tak mu to vadit nemůže 😉

lenuli2
3. lis 2011

@zabula nic si stoho nedelej...sme natom stejne..ja mam 5 dni spozdeni a testik ted negativni...☹u me se to nestava jen tak to spozdeni...muz me zitra veze na krev na samoplatce...rekla sem ze pockame,ale on chce abych tam jela..tak me zitra ceka zklamani☹

pejullka
3. lis 2011

@marteska me to taky rikala, jenze necitim se dobre, takze spim na boku a teda nic moc

lenuli2
3. lis 2011

Tak me muz nasilim veze zitra rano na krev jako samoplatce...takze me zitra ceka sklamani☹test je zase negativni aspon teda nic nevidim☹...chjo

marteska
3. lis 2011

@pejullka Tak to jsme na tom stejně, mě bolí taky dost prsa, když mám spát na břiše ☹

@lenuli2 Aspoń už budeš vědět a skončí to trápení a nejistota. Moc držím palečky, aby to bylo pozitivní!!!!

pejullka
3. lis 2011

@marteska me bolej jako bych je mela narazeny, bricho v kreci a 60x na zachod:D a dnes mi do toho bylo celej den zle, pila jsem jen dzusy

zabula
3. lis 2011

teda holky,to čekání je fakt hrozný 😒

lenuli2
3. lis 2011

@marteska dekuju🙂ano konecne prestane to nervovani...☹

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 ale dle teploty by to mělo být o.k 🙂 ne,já mám nižší teploty ☹

lenuli2
3. lis 2011

@zabula jo teploty mam krasne dnes uz 18 dni 37. jenze test mam i tak negativni a to by se asi melo uz ukazat...☹takze nevim kde je chyba...kolik mas teplotky?

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 kamoška mi dnes říkala,že jí test taky nic neukázal,až byla někdy kolem40DC,tak si vyber,ale dle teploty jak píšeš by si měla být těhu 🙂

lenuli2
3. lis 2011

@zabula kez bys mela pravdu🙂moc tomu nedavam teda...a pomalu to vzdavam,ale zitra budu asi chytrejsi...ja tito moc preju abys mela aspon pribeh kamaradky🙂kolik mas spozdeni?

zabula
3. lis 2011

zítra teprv 3dny,ale beztak to dostanu,jen nevím jak se budeme snažit,když už manža vyčerpal dovču a furt pryč,je kamionák 😒

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 no a jinak ráno sem měla nižší teplotu,no a ted skočila na 37,nějaký divný ne?nebo já su už divná,to tak před MS skáče,nebo když to mám dostat je i večer nižší

lenuli2
3. lis 2011

@zabula vecer byvaji vzdy vissi toje fakt,ale ne 37🙂))pokud ti neklesla rano na 36.5,36.6 muzes byt porad klidna🙂))ja mam kazdy rano 37.0,37.1.....ale taky mi asi dvakrat skocila na 36.8:-))ale kazda to muze mit jinak🙂))mivas pravydelny termin MS?

lenuli2
3. lis 2011

@zabula a manza stim je problem no☹my stavime barak,a ten muj dela do 18hodin a pak jede na barak takze my se vidime pouze vikendy☹

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 já nevím jak to mám pravid.měla sem to jednou 😀 kolem 32DC,zítra su 35DC,tak se uvidí,no já psala holkám že sem si dala na smutek pivko 😀 ty teploty sem měla kolem 36,8 36,7 36,9 zkoušela sem to ráno a jen tak i večer ale nikdy mi večer neskočila na 37tak nechápu a to nechodím už pěknou dobu se válím v posteli,prsa pořád bolí víc,chvílema bolí dole,chviu v pravo pak zas vlevo píchne, 😠

zabula
3. lis 2011

@lenuli2jé tak to sme na tom stejně,taky stavíme 🙂 a kdy se budete stěhovat,my bysme chtěli už příští rok,a já říkám stejně nejsem těhu,tak sem tahala komináče a cihly na střechu at můžem v zimě už topit a pak mě bolelo břicho 😀

lenuli2
3. lis 2011

@zabula juuu to mame stejny pripad🙂konecne nekdo semnou🙂))teploty sou krasny..me zase boli prsa z boki od paze ale pravy me pali kdyz se ho dotknu fest😀 nic prijemnyho..bricho me teda zatim neboli...a je fakt,ze nejsu ani osypana na oblyceji jak byvam kdyz mam dostat MS🙂)

lenuli2
3. lis 2011

@zabula my taky chceme pristi rok uz🙂)ale az tak v cervnu🙂jeste delame podkrovi...tam dva detsky pokoje,loznicu a koupelku🙂dole uz je kuchyn,koupelka,obyvak...🙂chceme se brat pristi rok....a pak stehovat🙂))ja raci netaham nic...kdyby nahodou....u Domce sem mela rizikac...pred Domcou sem potratila ve 4 mesici☹

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 no mě taky ne boku a když si na ně zmáčknu to se pěkně rozjede a bolí,naký divný,no o tom obličeju,to mi povídej já měla vždycky nějakej pupínek a ted furt čučím do zrčadla a ani jeden,tvařička jak mimouš 😀

zabula
3. lis 2011

@lenuli2 jé my nahoře 3dětské pokoje,ložnici.koupelnu,záchod,šatnu a dole kuchyn s tím vyklenkem spojenou s obývákem,zimní terasou,záchod,koupelna,techn.místn.komora,uf
já měla taky všechny rizikáče,o jedno sem přišla a u obou blila celých 9měs,tak mě nečeká nic jinýho,myslím s ee 😀

zabula
3. lis 2011

no to nic netahej,jestli je tam mimíšek 🙂

lenuli2
3. lis 2011

@zabula no ja kazdopadne budu zitra uz vedet na cem sem🙂)ty jdes kdy k lekari?nebo jeste vyckavas?🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru