Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
7. zář 2011

@rennik no parada bez do toho 😎 hele tak si zahraj nejakou postavu, ze to nejsi ty, ale...... dopln vhodnou postavu 😉

@lenuli2 to mi neco pripomina.. loni si muz ani nevybalil a uz chtel testovat stupen vrzavosti posteli 😀

rennik
autor
7. zář 2011

@poletuszka že by se ze mě stala Demi Moore ve filmu striptýz? 😀 😀 😀 😀

lucikf
7. zář 2011

@rennik 😀 😀 😀

lucikf
7. zář 2011

Já jsem dnes 9 DC, takže ještě máme čas, ale pěkný čas si můžeme udělat i teď. Naše zlatíčko už spí, takže nám začíná večer. 🙂 Nezkoušela jsem žádný ovulační test, ale mám celkem pravidelný cyklus, takže si myslím, že ovu budu mít asi někde uprostřed. Nebo to není pravidlo?

rennik
autor
7. zář 2011

holky huráááááááááááá dílo dokonáno .-))))vínko a sexy spodní prádlo zabralo 🙂)))

rennik
autor
7. zář 2011

@lucikf Luci já mám pravidelný cyklus a ovu fakt přesně 14 DC tak to možná máš stejně 🙂

veruvojtkova
7. zář 2011

@poletuszka a co malý, jak je na tom s nožičkou? a proč bys nemohla být těhu? někdo musí být první 😀
@rennik a nemá třeba manžel nervy z toho že prostě musí počít ať se děje co se děje? myslím jako aby nezklamal, tak na to myslí, do toho ještě ty prarodiče, třeba se bojí aby nepřišli, no všechno se vším.. 😕 tak ovulační dny nějakou dobu trvají tak určitě to zítra bude lepší 😉 áha tak teď čtu že dílo dokonáno 😀

lenuli2
7. zář 2011

@rennik 🙂))no jejda🙂)mam z vas radost🙂))

rennik
autor
7. zář 2011

@veruvojtkova jj nakonec se podařilo, ale máš pravdu je toho asi moc, jedno s druhým, ale zítrauž jde do práce ta bude mít i jiné myšlenky, než jen mimčo. 😉 právě že ovulační dny mám dnes a zítra nejplodnější tak jsme se chtěli víc snažit. Ale zkoušeli jsme i předtím takže možná má odolné spermie, které vydrží delší dobu a počkají si na to vajíčko, ještě zítra to chceme určitě zkusit a pak zas obden. Nejhorší bude stejně to čekání. MS mám dostat až 22, to nevím jak vydržím 😀

rennik
autor
7. zář 2011

@lenuli2 díky Leni 😀

lenuli2
8. zář 2011

@rennik ja dneska koncim pomalu MS🙂takze se tesim na me ovu dny 😀 ....no vim ze na to mate🙂)) 😉

zamilovanadonej
8. zář 2011

@veruvojtkova Jo, taky bych pak jela k moři, jestli se to nepovede....Ale hlavně neztrácet naději...za rok budem všechny drndat kočár 😀

rennik
autor
8. zář 2011

@lenuli2 to se ti nedivím já jsem se taky těšila, a teď se zase těším na to až budu mít kolem termínu očekávané MS. Mám pocit že je to za strašně dlouho.
@zamilovanadonej to máš pravdu hlavně pořád myslet pozitivně a doufat že to vyjde 😉 ať už dřív nebo později

poletuszka
8. zář 2011

ahojte.. mnoo tak to vypada, ze cekame prcka 😀 druha carka byla slaba, ale byla tam 😵 takze damy sup sup at v tom nejsu sama 😀 pockam do pondelka, jak to bude vypadat a pak zavolam k doktorce.. jen je prusvih, ze zrejme asi budu nemocna ☹ od rana skrabe v krku a ted to vypada na zimnici.. blee

@rennik no super, uzasny 😵 😉 😉 😉 😉

@veruvojtkova vypada to, ze to byla nejaka mrcha co ho kousla.. dneska uz vypada nozka skoro normalne.. hurraaaaaa.. jsme furt ledovali a mazali fenistilem

rennik
autor
8. zář 2011

@poletuszka super super super gratuluji moc moc moc!!!!!!!

ajulinek
8. zář 2011

@poletuszka Taky moc gratuluju 😉

poletuszka
8. zář 2011

@rennik a @ajulinek dekuji 😵 zatim mi to moc nedochazi.. ale pichani v podbrisku me dycky spolehlive upozorni 😀 drzim palecky, at jste brzo taky tehulky 😵 😵

veruvojtkova
8. zář 2011

@poletuszka wow, no paráda, velká gratulace!! 😵 tak přeju ať čárka hlavně sílí!!! 😉 teda takhle na poprvé, to je super..píchá tě v podbříšku? já jsem teď 26DC a taky mě píchá ale i kolem pupku a jsem strašně ale strašně nafouklá, nikdy se mi nestalo že bych byla nadmutá 14 dní vkuse, bolí mě záda, tak jsem na to taky zvědavá..ale to by bylo až moc příznaků najednou, spíš to asi budou jen zaražený větry 😀 😀 😀 😀 😅 tak na sebe dávej pozor 😉
@rennik 22 je za chvíli, já sem minulý měsíc měla MS 15.8.-19.8. takže budu čekat tak do 20tého v případě zpoždění, takže na tom budeme stejně, já mám hrozně nepravidelný ten cyklus, takže to klidně můžu dostat až po dvacátém, moje tělo mě bude napínat 😀 😀
@zamilovanadonej já bych klidně jela k moři sama s nějakou kamarádkou, prostě dámskou jízdu na týden a kluci by si pěkně užívali jeden druhého doma.. 😅 😉 však jsem taky s malým furt sama doma, manžel chodí z práce každý den kolem sedmé, třeba dnes ještě není ani doma a tak to bylo celý tento týden, malýho skoro nevidí, je to naprd 😝 jak to máte doma s chlapama, v kolik se vám vracejí z práce? jestli si těch dětí v tom týdnu taky alespoň trochu užijou?

rennik
autor
8. zář 2011

@veruvojtkova tak můj manžel dělá na šichty, takže je doma často ale má plno práce když přijde domů, bydlíme na vesnici a bohužel je tchán nadšenec do farmaření takže všichni kolem musíme taky pomáhat, někdy je to fakt naprd kdyby to šlo hned se stěhuju jinam, bydlet v tolika lidech je hrozné. No a od nového roku by měl nastoupit na jiné místo a polepšit si hlavně tím že bude jen na ranní směně, bude dělat na výzkumu takže snad i vynančně by se mělo polepšit .-)
s tím cyklem to máš teda zajímavé ale segra to má taky tak, dokonce jí někdy nepřijde MS až 3 měsíce. Chudák má cukrovku a nemůžou mít mimčo, žádné umělé nepomohlo, tak to vzdala ale já pořád doufám že se stane zázrak a jednou se jim to podaří.
My jsme dneska opět snažilkovali tak uvidíme jaký bude výsledek, ale strašně si přeju POZITIVNÍ 😀

veruvojtkova
8. zář 2011

@rennik tak já zase vždycky chtěla bydlet v baráčku a máme a asi navždy budeme mít králikárnu 😝 🙂 ale bydlet ve více lidech, to si vůbec neumím představit...že bych měla bydlet s mojí mámou nebo s tchýní...moje máma když k nám přijde na návštěvu - ona už X let žije sama, tak mluví a mluví a mluví a když odchází tak s manželem jen sedíme, vstřebáváme a máme hlavu jak pátrací balón 😀 a tchýně ta má zase pocit, že dítě které jsem porodila je její, má neustálou tendenci mi aleška vychovávat, říkat co může a co nesmí dělat, takže bych asi za chvíli byla na mrtvici..ale je jasné, že se na všechno dá zvyknout, hlavně co jsem pochopila bydlíte asi v baráčku, tak tam to soukromí bude větší jak v paneláku..moje kamarádka bydlí s manželem, 2letou dcerou a tchánem a tchýní v 3+1, no prý je to masakr, ale chybí finance 😒 já už to mám takhle snad od střední, mám cyklus od 26 - 38 😀 jediný pravidelný to bylo při braní HA 🙂 tak to je mi líto s tvojí sestrou 😔 to má nějakou silnou tu cukrovku? no ono se občas stane, že člověk jak to vzdá tak ejhle a jsou tam 2 // 😉 to je jasné, toho 20tého se uvidí, to už je skoro za rohem 😅

rennik
autor
9. zář 2011

@veruvojtkova přesně, jako bych viděla svojí tchýni, pořád mi říká co by měl jíst, a proč jsem mu neoblíkla to a tohle, a proč mu chceme koupit jinou postýlku, ona by nekupovala a pořád něco- je to na ZABITÍ!!!!! a k tomu se přidá tchán, který se se mnou nebaví když plácnu Lukáše přes zadek když zlobí, a aby toho nebylo málo tak podle staříka je všechno špatně, nesmí nic dělat protože spadne, tím si ublíží, určitě je mu zima, určitě je mu teplo, tím se ududsí, to ho škrtí-no OPAVA!!!! Mám toho tady po krk. Jedu tak 2X do týdne buď za našima, nebo babičkou ale podle staříka se furt smykám, někde trajdám. Asi by byl nejradši kdybych seděla celý den zamčená v pokoji nebo se hrabala v poli od rána do večera. Pomalu ale jistě mám na ně alergii a začínám je nesnášet. Bydlíme tu 3 roky ale je to neúnosné jak nám furt každý kecá do života a jak vychovávat Lukáše. 😠

veruvojtkova
9. zář 2011

@rennik taky dobrý 😒 já se ti ani nedivím, že tam toho máš po krk..já jsem začala mít s tchýní problémy taky až potom, co jsem u ní na chvíli asi měsíc bydlela, do té doby jsem jí brala za super ženskou a přišlo mi že s ní vycházím víc jak s mojí mámou...my doma malovali tak mi nabídla že u ní můžu s malým být. to mu bylo něco přes rok, chtěl jíst sám lžící tak jsem ho nechala, no však se to nějak naučit musí ne..a přišla ona, ne že by něco řekla, ale rovnou jednala, okamžitě mu sebrala tu lžíci, že tohle ona snášet nebude, že tohle teda ne a lžíci že dostane až bude koordinovat svoje pohyby, koukala jsem jako blázen, proběhla ostrá výměna názorů a na to mi ona řekla, že když nechávám malýho jíst samotnýho lžičkou, tak pak doma nestíhám uklidit a uvařit, protože musim uklízet bordel po něm, chápeš to? 😀 pak tam aleš něco dělal a ona přišla, že tohle dělat prostě nebudeš a furt řeči typu: no to já bych ti teda dala...řeknu ti že jsem byla ráda, že jsem odtamtud vypadla a od tý doby si jí teda držím docela od těla 😝 ale možná mě to mělo varovat už v těhotenství, když mi řekla, že si prostě pohlaví dítěte nemůžu nechat říct, pak přišla se seznamem jmen a že se dítě bude jmenovat tak a tak a když se malý narodil, tak mi pořád říkala abych už přestala kojit a pořád nějaké chytré rady😀 jo jo přesně, kecání do života ajak vychovávat dítě, je to někdy těžký☹ tak pevný nervy přeju!! 😉 nenech se jima otrávit🙂

rennik
autor
9. zář 2011

@veruvojtkova tyyyyyy jo taky mazec no asi je to všude podobné, mohla bych o tom psát romány na pokračování 😀

ajulinek
9. zář 2011

Ahojky holky, můj manža chodí domů, jak kdy, protože dělá podlahy, takže záleží podle kšeftu, ale teď je hodně práce, takže celkem dlouho, nebo třeba přijde brzo, ale musí jít ještě domlouvat kšefty, pak přijde domů a dělá nabídky, ale říkám...každej den je jinej. Hodně se snažím s dádou někam chodit, a máme baráček, takže když je hezky sme na zahradě, nebo s ním vyrazím na kole na hřiště 🙂
S tím bydlením si to neumím ani představit, to bych se zbláznila a obdivuju všechny kdo to vydrží, já bych soptila 😀 Na chvilku by to šlo, ale dlouhodobě......

rennik
autor
9. zář 2011

@ajulinek člověk si nevybere když má někoho rád tak se přizpůsobí

holky já jsem nehorázné tele, dneska jelikož máme 9ti leté výročí od začátku chození jsem chtěla nachystat večeři a něco dobrého, no když jsem krájela syrovou rybu, vyjel mi nůž a šup po prstech, teď jsem přijela z nemocnice, mám 5 stehů ☹

lucikf
9. zář 2011

@poletuszka Gratuluji, to je super. Někdo musí být 1. 🙂

lucikf
9. zář 2011

@rennik To je smůla s tím nožem. Ať se ti to brzy zahojí.

rennik
autor
9. zář 2011

@lucikf děkuju zrovna to bolí jak čert ☹

poletuszka
10. zář 2011

@rennik jejda reni at se ti to brzo zahoji ☹ to verim, ze to hrozne boli a at manzel s malym poradne foukaji..
ale gratuluji k vyroci.. my budem mit 16. vyroci svatby 5 let a pred mesicem bylo 6 od chozeni 😀 tak se me muz ptal, co budem kutit a hned i navrhl.. bramburky u tv 😀

@veruvojtkova hele zadny zarazeny vetry.. ses jasna dvojka.. stejne priznaky jako u me 😎 jinak dalsi test jsem zatim nedelala.. snaha byla, ale ta fronta v lekarne me zbavila nadseni pro nakup tehu testu 😀 no je to masakr, ze se nam to podarilo hned na poprve.. jsem strasne rada, ale uz ted se bojim porodu 😀

muj manzel odchazi do prace pred pul 7. a obvykle se vraci o pul5. ale posledni dobou to byva tak mezi 5. - pul 7. a to je nekdy opravdu na palici.. zvlast kdyz nemuzu s malym jit ven.. v byte se pred nim nikde neschovam a kdyz mam tu snahu, tak jeci mami mami mami mami mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... ano broucku uz jdu 😀 no a pak jsou jeste dny, kdy sice prijde uz ve 4, ale to vetsinou pak musi jeste odejit a vraci se az v noci.. 😖 ale sak to znate ne?! jen to mate v jinych barvach 😀
preju hezky vikend.. co podnikate?? my jsme u mych rodicu, tatka slavi/neslavi narozeniny 🙂

rennik
autor
10. zář 2011

@poletuszka děkuju manžel se mi nejdřív smál jaké jsem tele ale teď se o mě stará. řízla jsem se totiž tak blbě že mám šitý palec a prostředník takže nejde nic udělat ale aspoň je to na pravé ruce a já jsem levák takže něco zvládnu sama bez problémů .-) jinak výročí jsme oslavili společně s tchýní a tchánem, dělala jsem banánovo-čokoládové muffiny pak plněné rohlíky a na večeři platýze s bramborem, byla to mňamka ale mělo to vypadat jinak, měl být bramborový salát a z platýze měly být závitky, holh pak už nevyšlo, ani ty slané věnečky už nevyšly. Jo a doma můžu malovat mám ostříkanou zeď , okna, včera podlahu, linku, ledničku- byla to rychlost, z blbých dvou prstů a tolik krve 🙂 ale poprvé v životě jsem myslela že omdlím, ne z toho co vidím, jsem sestra takže mi to nevadí ale najednou mi začlo bušit srdce , zpotila jsem se a málem jsem šla k zemi. 😀No hlavně že je to sešité a teď čekat až se to zhojí. Nakonec jsme se včera ani nesnažili tak nevím jestli jsme něco neprošvihli. ☹Sice ovulka byla 8 a to jsme se snažili, i 7, ale nevím no. Teď to čekání do 22- hrůza já jsem tak nedočkavá!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru