Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 třeba se někdy potkáme,nebo navštívíme,Brno není daleko 🙂

lenuli2
4. lis 2011

@zabula od kud ste? my budeme na baraku v rebesovicich🙂)jinak tohle je ten co si manza vyhlidl😀 http://abckocarky.cz/kocarky/kombinovane-kocark...

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 jéé to ani nevím kde to je,ale do Brna jezdíme i na nákupy,my sme u Boskovic

lenuli2
4. lis 2011

@zabula to je kousek od brna🙂))rebesovice sou za chrlicama turanama asi 5km😀....Z B oskovic mam felicii😀...tam sem ji kupovala🙂)

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 hezkej 🙂 tekhle typ mám taky,ale zelenej a jinej rok,ty sou fajn,do toho bych šla

lenuli2
4. lis 2011

@zabula ten je hezkej🙂))fakt jo luxusni🙂))

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 a to je jen tento světlej?já bych se bála že bude zachvíli jak čunca 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula no taky sem rekla ze do svetlyho nejdu😀😀...maji ruzne barvy...takze jeto v pohode😀...mela sem kombinovanej Domcuv hnedo oranzovej..a to bylo desny sama cokolada rosedla oplatky 😀....nez nam ho ukradly na chodbe😀...pak jezdil v golfacu😀....no a nakonec si vyvazime zadecek autem😀nejlepsi je ze kdyz mame o vikendu nekam jet tak manza chce jet feldou Domca je hrozny cunce😀 on ma v aute kozeny sedacky 😀 a porad okopany 😀....

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 to mi povídej,já bych to auto musela snad uklízet každej den co vyvádí 😠 ach jo mě se tak nechce do uklízení,je to tu jak po výbuchu,aby se manža nelek až zítra dojede 😝

lenuli2
4. lis 2011

@zabula tak ja ted zrovna uklizim😀...jeste mu sim vysat a dat nadobi do mycky😀...nam tatka dojede jeste dneska🙂))a bude tuleni po 14 dnech😀😀....to bude jako poprve 😀😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2hihihi to jo,jen si to užijte 🙂 já jestli to dostanu tak má nanža utrum 😀 to by radost neměl když dojede po týdnu 😝

zabula
4. lis 2011

du taky uklízet,děti koukaj na kouzelnou školku,tak je klid 😀 tak zatím pa pa

helen_h
4. lis 2011

@zabula , @lenuli2 - Tak koukám, že jsem to včera snad zakřikla, že už tu nejsou žádné snažilky. No co se dá dělat, někde se "začít" musí 🙂 Vítám ve vašem klubu, právě mi dorazil manža, ještě vylítnem na chvíli s malým na procházku a pak večer, jestli toho našeho raráška zaženem a já se od něj zvednu a neusnu, tak na to taky hodlám skočit, hezky od začátku 😎

Jste se hezky rozkecaly, dámy, to člověk ani nestíhá sledovat, mně se malej dneska vzbudil dřív, takže jsem si sem ani nestíhala sednout, jen jsem to občas aktualizovala a nestačila se divit, co jste nadělaly stránek 😀

helen_h
4. lis 2011

@lenuli2 Nezkoumala jsem blíže, jestli v tomto setu je vše, co je pod tvým odkazem, ale x-lander se dá sehnat určitě i levněji, např. zde:
http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/x-lan...
Takže dobrá zpráva - že to není zas tak hodně drahej kočár, z těch poláků je dražší, ale zas dělají ty komplety i s pomůckama, když ti to stačí bez, je to ještě levnější:
http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/x-lan...

lenuli2
4. lis 2011

@helen_h jo no ale nez se rozhoupeme nad kocarkem tak budou novejsi😀....jj stranky sme udelaly sme se nudily a chteli sito nak sprijemnit🙂))takze dneska budeme skakat spolu?😀 zabula az zitra 😀

lucikf
4. lis 2011

@helen_h Ahoj, já jsem taky ještě netěhotná. 🙂 Já jsem právě 8 DC, takže snažení je před náma.

zabula
4. lis 2011

@helen_h ještě sou 😀
tak sem se koukala a hodilo by se mě to dostat v nedělu,aby mě vyšli dobře plodný dny 😀 joo to se dobře plánuje 😀

zabula
4. lis 2011

@lucikf tak nás je zase víc 😉

lucikf
4. lis 2011

@zabula To jo, snad to tentokrát vyjde. 🙂

Jinak delší dobu jsem tu nebyla a fakt bylo co dočítat. Tolik nových stránek.

zabula
4. lis 2011

@lucikf no to dočítání je něco 😀 a neboj to vyjde a pak už si jen všichni budem psát o těhu 🙂

zabula
4. lis 2011

@lucikf já se koukala do albíčka,ty máš ten firkon,bylas s ním spokojená,mám v plánu si ho pak pořídit

lenuli2
4. lis 2011

dalsi snazilka😀....no aspon nejsme sami😀....

lenuli2
4. lis 2011

@lucikf ja zase nevim kdy budu mit ovulku tak se na ni nemuzu spolihat jelikoz MS nechce dorazit svinka jedna😀..hele holky jak to pocitate ovulaci kdyz dorazi MS?😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula krasne naplanovany😀 jak pocitas ovulaci? od MS😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 že jo 😀 no vím že to mám někdy mezi 20-25DC,já to vždycky měla ke konci cyklu

lenuli2
4. lis 2011

@zabula aja myslela...ze to mam ja kolem 14-16 ale asi ne 😀...taky budu az ke konci cyklu nejspis😀 to je pech...testy na ovulku si kupovat nechci a teplote uz neverim tak co ted? jak to poznam😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 no od první MS,ale podle mě každej to má snad jinak,kamoška to měla hned první týden po ms,druhá zas kolem 14dc,a já to mývám ke konci cyklu,já si dála ty ovulační testy,a jen tak preventivně sem první měsíc si to udála každý týden jedou od začátku ms a nic tam nebylo a od 20dc sem to dála každý den a to se zesilovalo tak sem poznala kdy to mám

helen_h
4. lis 2011

@lucikf Ahoj, koukám, že i děti máme podobně starý a cyklus taky téměř stejně, já jsem dneska 7DC. Tak to bude fajn sledovat, kdybys tady zase meškala, nezapomeň se ozvat koncem měsíce. Kdy ti přibližně dojde/nedojde 🙂 MS, jestli se můžu zeptat? Mně chodila kolem prvního (,mám cykla cca 30 dní) a teď se mi to lehce posunulo na 29. Jenže jak jsem psala na začátku, ještě dost kojím, i když už se 2 dny snažím to pozvolna omezovat, takže vlastně nevím, jestli mám ovulaci. No, uvidíme...

lenuli2
4. lis 2011

@zabula tak to budu celi mesice curat na papirky😀 mazel mi rika,ze uz se bez papirku nevycuram😀😀 ze to mam jak drogu😀...tak ja si nakoupim aspon 10krat ovu testu😀a kdyz seti zesiluje znamena ze ten den je nebo ze nekdy uz prijde?🙂)) 😀

helen_h
4. lis 2011

@lucikf No, já tady tu diskuzi projížděla 2 večery, než jsem se připojila, abych byla trochu v obraze. Tak jsem byla překvapená, co těhulek už se od září vyvrbilo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru