Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

helen_h
22. lis 2011

@deeky23 Týden zpoždění je už dost, ne?? Fakt chceš vydržet měsíc? Není to trošku psycho?? To bych asi nevydržela.. A normálně míváš také občas zpoždění, něbo ti to chodí pravidelně?

zabula
22. lis 2011

@jihajiha to víš že je tady někdo netěhotný 😎

tak snad to konečně žítra dostanu,pořád mě bolí hlava,cítím i podbříšek,zvlášt ted po horké sprše 😝 a lehce už náznak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hurá

helen_h
22. lis 2011

@jihajiha Ahoj, dneska jsem na tebe myslela, že už ses dlouho neukázala. Budu moc držet palce! I když ještě si chvíli počkáš... Já bych to (ne)měla dostat po víkendu a taky se mi to zdá nekonečný...

lucikf
22. lis 2011

@jihajiha Ale je, já jsem 26. DC, tak uvidíme pozítří. 🙂

helen_h
22. lis 2011

@zabula Teda to je masakr... pořád ještě u tebe nic a už jsi mohla být s manžou na služebce, což.... No, tak hlavně aby se ta cysta úplně vstřebala a doraila ms a cyklus začal zase hezky šlapat! Jak se to tak stane, že se takhle na dlouho někde zatoulá... 😠

helen_h
22. lis 2011

@lucikf A když ve čtvrtek nic, tak testneš? Máš nějaké plány?

zabula
22. lis 2011

@helen_h no dnes sem 53DC masakr a listopad v čudu se snažením 😠 😠 😠 no ještě tak uplně nedorazila,ale okolo čípku už špiním,doufám že si to na té cestě nerozmyslela 😀 😀 😀 😀 to ji nedaruju a po prosinci si ani neškrkne 😀 😀 😀 😝

helen_h
22. lis 2011

@rennik To s tím steskem je úplně normální. Já byla u prvního tak nějak vnitřně přesvědčená, že to je holka - a ejhle, dr. řekl, že asi kluk - dost mě to zaskočilo a taky chvíli trvalo, než jsem si "zvykla"... No a kámoška měla ještě silnější reakci, když jí řekli, že to bude kluk, prý i slza ukápla, jak chtěla holčičku. A to bylo u prvního mimi! U druhého je pak pochopitelné, že když je kluk, tak by se hodila holčička a naopak.. tam si myslím, že ty reakce můžou být ještě emotivnější.

zabula
22. lis 2011

@lenuli2 kdepak si se mi zatoulala 😀 😀 jak válčíš 😕

zabula
22. lis 2011

koukám že tady budou už samý těhule 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
22. lis 2011

teda holky,mě u malé něco vnitřně říkalo,že to bude holka,a taky že jo,a pak zas,že to bude kluk,a taky že jo,no ještě nejsu těhu a už tuším že to bude zase kluk 😀 😀 😀 😀

zabula
22. lis 2011

ale hlavně at je zdravé a vše je v pořádku,to je nejdůležitější at je to,co je to 😉

modrouckeocko
22. lis 2011

@pejullka Tak to je hezke. 🙂

modrouckeocko
22. lis 2011

@jihajiha Děkuji též sem ráda že se zadařilo!!!!

lenuli2
23. lis 2011

@zabula ahujdaaaaaa🙂))))) 😲 😲 ,tak sem byla na ultrazvuku,krvi,i pritel…dneska sme az podepisovaly cenik a dostaly sme nake papiry na vyplneni a podepsani…podle ultrazvuku jich tech vajicek prej bude hodne😀…a kdyz jim daruju zbytek tak se trosku vykompenzuje cena…jinak v patek jdu zase na ultrazvuk…a sobota bo pondeli jdu na punkci…a transfer bude za pet dni po punkci…dneska me braly 6lahvicek krve…

modrouckeocko
23. lis 2011

Všechny Vás tu zdravím, Tak výsledky krve budeme mít asi až odpoledne.BUdeme si tam volat. Jak pak ste na tom vy a jak se máte maminky, těhulky, a čekatelky. ?

zabula
23. lis 2011

Ahojky holky,tak konečně může začít snaženíčko,MS se dnes uráčila přikráčet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ovu mi krásně vychází do jednoho týdne 12.-16.12 a kdyby náhodou se to posunulo tak mám před tím, i za tím dva dny o víkendech v rezervě 😀 😀 😀 😀 😀 su štastná jak blecha,zítra jak su objednaná na kontrolu tak nepudu,ale domluvím se na ultraz.kdy tam bude vajíčko 😀 😀 😀 😀 hurá 1DC a začíná konečně snažilkování 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
23. lis 2011

@zabula Tak drzim palecky a preji hezke snazilkovani 🙂

jihajiha
23. lis 2011

@zabula jejda, konečně, to moc gratuluju, hlavně ať se teď hned zadaří!!!!!!!!! ty to, to bylo nekonečný čekání, co? Je to síla, ale už jsi o krok blíž!!!!!!!!!! 🙂
@modrouckeocko tak ˇat výsledky dopadnou dobře!!!!!!!!!!!
@zabula já byla v těhu přesvědčená, že to bude kluk. Na první UTZ mi řekli, že to je na 95% holka, tak jsem byla zklamaná, další UTZ ukázal pindíka, tak jsem jásala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No a teď bych chtěla do párečku holčičku, kdyby to člověk mohl ovlivnit 😖 Hlavně aby bylo vůbec něco!
@lenuli2 takže IVF (nebo jak se to píše), ty jo, aby nakonec nebyli trojčata!!!!!!! 😀 😀
@lucikf držím pěsti, ať se MS nedočkáš!!!!!!!
@helen_h taky držím pěstičky!!! Já sem moc nechodím, protože jak jsem to tu všechno četla, tak mě mrzelo, že já furt nic a akorát mě to deptalo, takže jsem si od "koníka" dala pauzu. stejně mě to nedá a občas sem zajdu 🤐

lucikf
23. lis 2011

@helen_h Nemám testy 🙂 a je to tak dobře, protože už v září jsem měla zpoždění asi 5 nebo 6 dnů a potom mrška dorazila, takže pokud zítra nic, tak rozhodně s nějakým testováním počkám.

modrouckeocko
23. lis 2011

@jihajiha Děkuju, jsem v napětí 🙂

zabula
23. lis 2011

@jihajiha to jo,o krok blíž a konečně se můžem snažit,snad to tento měsíc vyjde 🙂
no aji chápu,jak moc chcete holčičku,já když měla malou tak sem zas moc chtěla kluka 😀 a ted je mi to i fuk 😀
třeba se zadaří a budou tu samý holčičky 😀 😀 😀 😀
@modrouckeocko a ty si už testovala,nebo ne,nějak mi to ušlo 😕 🙂
@lenuli2 no to je tedy nějaká rychlovka,to se určitě podaří 😀 😀 a jak je to s placením,já myslela že to proplácí pojistovna,nebo kolik se za to platí? 😕

modrouckeocko
23. lis 2011

@zabula Já sem testovala už v pátek, slabá čárka a v neděli už byla silnější. V pondělí sem byla na gyndě a doktor mi řekl že na UZ je vidět zatím silná citlivá sliznice. Bral mi krev tak dneska si mám zavolat na výsledky . Na testech těhotná jsem tak uvidíme co dál. MS jsem pořád nedostala tak doufám že to tak je 🙂))

zabula
23. lis 2011

@modrouckeocko no vidíš to,tak je to jasný 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
23. lis 2011

@zabula Taky si myslím, že je to jasný. Přítel má radost a už mi plánuje jídelníček atd. Je to jeho první miminko. Moje je to druhé ale bohužel nám to s bývalým nějak nevyšlo. A teď sem šťastná.

zabula
23. lis 2011

@modrouckeocko taky sem to tak měla 🙂

modrouckeocko
23. lis 2011

@zabula byvaly na me kaslal a na maleho taky. Tak mel smulu.Ted sem spokojena. Ted se budeme stehovat do vetsiho bytu a budeme delat i upravy bytu a bude to super. Tesim se! A jsi tedka spokojena?

zabula
23. lis 2011

@modrouckeocko to ti přeju 😉 někteří sou debili,mě napadal bývalej po fyzické i psychyc.stránce.Ted sme s manželem 6let spolu,taky štastní.Bydleníčko schvaluju 😀
já se taky moc těším,tohle bude naše bydleníčko,příští rok se stěhujem,a strašně se třepu na zimní zahradu,co bude zezadu,jak ju zarovnám kvítkama,na ty su uchylná 😀 😀 😀 😀

zabula
23. lis 2011

@lucikf já sem říkala že testovat taky už nebudu,ale jak se znám já to zas nevydržím 😀 😀 😀 už ted sem si objednala testy 😀 😀 😀 tak at to vyjde !

zabula
23. lis 2011

A´ dneska samé dobré zprávy 😀 😀 ,v pond.máme schuzku na krb,který si vybereme,a došla na prodejnu nádherná dlažba do koupelen,kterou sem chtěla 😀 😀 dole bude zeleno bílá,a nahoře oranžovo bílá,(o tom ještě manža neví) 😀 😝 ale ty barvy sou sytý ja blázen 😀 aspon mě to v koupelně probere,když budu ještě ve stoje chrápat 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru