Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

marteska
22. lis 2011

@modrouckeocko Ahoj, no my jsme to malýmu chtěli říct až tak kolem 4. měsíce, ale je to takovej divoch, kterej po mě pořád hopsal a skákal, kopal mě, že jsme mu řekli, že už to dělat nemůže, že mám v bříšku miminko Pepíčka. Říkali jsme mu, že tam byl taky, když byl malinkej 🙂 No teď už po mě nehopsá. Takže teď mýmu břichu říká Pepíček, občas ho hladí a udělal mu místečko u nás na letišti. Spíme totiž s ním a tohle bude asi nejtěžší úkol, budem muset přeorganizovat spaní, protože ve čtyřech v posteli by to byl hroznej masakr a teď jak to udělat, aby se Vojta necítil odstrčenej, musíme to ještě promyslet..... 😉

modrouckeocko
22. lis 2011

@marteska No Vojtík právě je taky takový že na mě pořád hopsá atd.Už ho to odnaučujeme. Říkáme mu že tam máme miminko, ale zatím ukázal jen jednou že tam je miminko. Jméno ještě nevíme a už vlbec ne pohlaví :DDD Takže zatím miminko. Ale to s tím vyprávěním taky není špatný nápad. Jinak malej taky spí s námi, ale teď jak se během měsíce budeme stěhovat tak bude mít svůj pokojík a bude se muset hold naučit že bude spinkat sám. A později s mrňouskem. 🙂))

pejullka
22. lis 2011

@poletuszka kinedril ale neni pro tehotne, jen ten torecan🙂

pejullka
22. lis 2011

@modrouckeocko ja male rekla v cukrarne, ze bude velka sestra a ze cekame miminko a kdy ho uvidi na fotce. byla to hezka chvilka🙂

modrouckeocko
22. lis 2011

@pejullka Je tak to je krasne. No malej uz sahal dvakrat na brisko ale bude to jeste stejne tezke.

lucikf
22. lis 2011

@helen_h Jo, mám rodičák na tři roky, takže ještě máme "relativně" čas. 🙂

rennik
autor
22. lis 2011

Ahoj holky tak jsme zpět z genetu a výsledek NEGATIVNÍ- díkybohu, jsem strašně šťastná. Prcek je živý, pořád máchá ručičkama, kopká nožkama, cucá si paleček. Super, manžel nadšený a podle pana doktroa je to 60:40 pro kluka. Prý to není jisté ale že se mu zdá že ten jeho ,, čupulínek jak tomu říkal,, směřuje spíš nahoru což svědčí pro kluka. Tak já nevím holky, já se snad té své Terezky nedočkám ☹

mata1
22. lis 2011

@modrouckeocko taky budu pak řešit stejný problém. Mladá po mě rajtuje a skáče po břichu, tak jsem zvědavá, jestli se pak sklidní 🙂

poletuszka
22. lis 2011

@modrouckeocko my malemu rekli, ze maminka ma v brisku mimi a proto mi nesmi skakat po brichu, ale teda ze by to nejak respektoval 😀 ale porad se pta, kdyz uz teda to mimi bude delat buch buch 😀 to jsme trochu nedomysleli.. a sem tam prijde a pohladi brisko..

@pejullka no prave a pri prvnim jsme jeli na tu sumavu a ja nevedela, jestli uz nejsem nahodou tehu, taxem ten kinedryl nechtela riskovat a v lekarne mi doporucili ta homeopatika, tak jsem na ne koukala, jestli jsou normalni 😀, ze tic tac me vyjde levneji v kaufu.. 😀 ale zabralo to..

@rennik super super super zpravicky reni.. hele ale treba se tam terezka prece jen jeste schovava 😉 u me mela doktorka taky takove zvlastni reci o pindikovi, ale nakonec mi rekla, ze si to netroufa jeste rict..

rennik
autor
22. lis 2011

@poletuszka no právě on taky říkal že to nejisté ale že to vidí spíš na toho kluka, že když je to holka tak ten pindík co mají nejdřív obě pohlaví tak směřuje dolů a pak zaniká a když je to kluk tak směřuje nahoru ze kterého potom ten pindík je, no a našemu mimčovi tak stálo fakt nahoru. Taksi vyber no. Uvidím 15.12.

poletuszka
22. lis 2011

@rennik 😀 treba to jen nadnasela ta plodovka..

modrouckeocko
22. lis 2011

@mata1 No malej už dneska hladil bříško a dal pusinku. Takže to vypadá na dobré cestě.

modrouckeocko
22. lis 2011

@poletuszka Tak me malej uz dneska brisko hladil dal mu i pusinku.

rennik
autor
22. lis 2011

@poletuszka třeba ale spíš se smiřuju s tím že to bude kluk, nedělám si plané naděje, každopádně jsem se rozhodla že to manželovi neřeknu.Vím že to teď zní hnusně, že jsem zklamaná,že to bude kluk, ale můj fakt životní sen byl mít dceru. Nic co jsem si v životě přála mi nevyšlo. A taky vím že mě to tak za týden přejde a budu se pak těšit ale momentálně jsem smutná a zlá sama na sebe že to tak beru. Ale to asi ty hormony. No fakt nejdůležitější je že je mimčo zdravé.

deeky23
22. lis 2011

ahojky holky zdravim, jdu si trosku pokecat, mam tejden zpozdeni,test jsem si nedelala cekam totiz zase zklamani kvuli tomu jednomu vejcovodu ale je to mozny?

modrouckeocko
22. lis 2011

@deeky23 Ahojky, tak to drzim palce. Treba tam bude mala fazolka. 🙂 dej pak vedet. Jinak co mas s vejcovodem!

deeky23
22. lis 2011

@modrouckeocko ahojky mam 15mesicniho chlapecka,jeste pred nim jsem mela mimodelozni tehotenstvi kde jsem prisla o jeden vejcovod, a s malym jsem nechtela na nic cekat a otehotnela jsem v tech 6nedelich jak tomu rikaji, ale ted mam nejak obavy ze otehotneni druhe bude velmi tezke nebo dokonce nulove, aspon co ctu teda

modrouckeocko
22. lis 2011

@deeky23 Tak to drzim palecky, uvidis ze se to podari!!! a hlavne at jste zdravi!!!

deeky23
22. lis 2011

@modrouckeocko no rada bych ale jsem v tomhle trochu skepticka, hlavne ted je me furt zle, hladova jsem ale nevim co bych snedla hruza, ale bojim se ze budu zklamana tak si rikam ze pokud vydrzim treba mesic netestovat tak snad to vyjde🙂

helen_h
22. lis 2011

@rennik Přece jen v této době se to pohlavíčko u mimča ještě skoro vůbec neliší, vivine se to až později, tak třeba bude mít pořádný klitoris, ne?? 😎

modrouckeocko
22. lis 2011

@deeky23 ja si to rikala taky. a vydrzela sem jen tyden ppo ms a byly sme pozitivni. ale na UZ to nebylo videt tak za ctrnact dni jdu znova!!! 🙂

pejullka
22. lis 2011

@modrouckeocko mala me brisko kazdej vecer pusinkuje

jihajiha
22. lis 2011

@modrouckeocko moc gratuluji !!!!!!!!!! Teda jo, to je super, že se zadařilo!!!!!!!!!

Je tu ještě někdo netěhotný? Já jsem 17 DC, tak jsem zvědavá na výsledek, i když si myslím, že bude opět negativní, teď mám děsný nervy s malým, má období vzdoru, tak jsem s nervičkama na pochodu, takže ....

marteska
22. lis 2011

@rennik Moc gratuluji!!!!!!!!
Reni, konečně už můžeš být v klidu 🙂 Já koukala na utzv ve 12-13tt a na nějaké povídání ohledně pohlaví a píšou, že to vůbec v téhle fázi ještě poznat není!!! Že obě pohlaví mají pohlavní znak víceméně identický. A 60:40 je skoro půl napůl, vůbec bych to ještě nebrala v potaz. Jinak sice holčička je určitě moc fajn (pro maminku), ale když jsou dva kluci, tak si spolu rozhodně víc vyhrají a budou si víc rozumět!!! Vidím to na Vojťákovi. Má kamarádky, teší se na ně, když mají přijít, ale jakmile má přijít kamarád, tak úplně šílí radostí. Já teda chtěla 2. mimi hlavně kůli Vojtovi, aby nebyl sám a měl k sobě někoho blízkého. Taky jsem ze 3. dětí a bylo to super, sama bych byla asi nešťastná. 😉

marteska
22. lis 2011

@deeky23 Držím palce!!!

marteska
22. lis 2011

@jihajiha Myslela jsem na Tebe, jak to s tebou vypadá 🙂 Nikdy nevíš, já jsem s nervičkama na pochodu už od srpna a vliv na otěhotnění to nemělo. Doufám, že to nebude mít vliv ani na toho pidičlovíčka.....

rennik
autor
22. lis 2011

@marteska já vím, jak říkám časem mě to určitě přejde a budu se těšit jen mě to trochu rozesmutnilo. Já jsem taky 3 dětí 🙂 uvidíme co toho 15.12. bud se ten bimbík zmenší a bude to holčička a nebo ne a bude hold kluk. Sám doktor říkal ať to neberu vážně že přesně by to určil až v tom 16tt ale to mi zjistí i můj dr takže zatím to nechám tak a uvidím, teď večer už jsem trochu klidnější, říkám si jaké mu dám nakonec to jméno atd... no a kdyby to náhodou byla přece jen holčička tak mě to mile překvapí. 😉
@helen_h přesně tohle mi říkal manžel 😀 😀 😀 no kéž by, ale uvidíme. Zas pro kluka už mám věci a víc by si vyhráli to je fakt, jen si myslím že holky mají k mámám přece jen blíž třeba v pubertě nebo i tak v dospělosti. Takhle budu pro obě snachy jen TCHÝNĚ 😀 😀 😀

jihajiha
22. lis 2011

@marteska Jsi hodná, já bych byla ráda, kdyby to "vypadalo" dobře, ale moc v to nedoufám.... 🤐

poletuszka
22. lis 2011

@rennik neboj to prejde a mozna to nakonec fakt bude holcinda 😉 ale chapu to, zvlast kdyz se tolik upinas na to, aby to byla holcicka.. ja si asi taky vic preju holcicku, nechce se mi zustat v mensine 🙂

rennik
autor
22. lis 2011

@poletuszka jj však teď večer už jsem klidnější. Uvidíme co se z toho vyklube, hlavně aby byl prcek zdravý a víc si nepřeju. Není nad zdraví!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru