Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

helen_h
11. lis 2011

@zabula Taky gratuluju, určitě sis moc oddechla. Ty kontroly utz jsou dobrý, budou koukal na cystu, ale asi i juknou, zda se uvolňují vajíčka a mohli by tě upozornit na ovulku! Tak by aspoň profi poradili, kdy na to pořádně skočit 😀 🤐 Teď hlavně, aby praskla a vstřebala se co nejdřív, aby vám nepžřekážela. Ale zase když je na jednom vejcovodu, tak může vajíčko pustit ten druhý, ne??

helen_h
11. lis 2011

Jinak všem těhulkám přeju i nadále zdárný průběh těhotenství 😉

@poletuszka No to je pecka, že zrovna tys jim připadala taková podezřelá.... 😨 Mně stačí, že má třeba jen někdo nepříjemnej tón hlasu a když třeba prodavačka zlekoukne, že jí tam můj malej na něco sáhne a už mě to nadzdvihne (když nic nedělá) a odcházím. Ale takhle mě někdo obvinit z krádeže... No nevim, buď bych je též seřvala anebo možná byla úplně paf... si neumim představit.

lucikf
11. lis 2011

@zabula Super, že to je v pořádku. Tak ať ten zbytek dobře dopadne. 🙂

lenuli2
11. lis 2011

@zabula Tak se mi dneska uracila pekne dostavit 😀....konecne uz bylo na case....asi po te injkeci vcera do bricha 😀😀....

lenuli2
11. lis 2011

Tak se prave dostavila mrcha....😀.....a ted uz nicemu nebrani IVF...takze super🙂))Cekam na mazla az dojede a pichne do briska😀😀....

zabula
11. lis 2011

@lenuli2 gratulace!! já chci taky!!! manža dneska dojede pozděj,tak se naložím do vany pořádně horké a dám si pořádnýho svařáka 😀 😀 😀 😀 ale bude to těžší,pač nejenom že musím překecávat MS,tak už i cystu aby praskla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

holky děkuju,hihih to je gratulací jak kdybych byla těhu 😀 😀 😀 😀
odpoledne sem si šla lehnout,pěkně mě to břicho bolí i se mě motala hlava 😒 doufám že vana a svařák zabere 😝

zabula
11. lis 2011

@lenuli2 teda to seš dobrá,já bych si nepíchla ani za prase 😀 se mnou by to byl boj,tak su ráda že to půjde normálně 😀

lenuli2
11. lis 2011

@zabula unas byto taky slo casem ale asi byto trvalo...🙂dneska si po dlouhe dobe vyrazime na bouling a pivecko....konecne mame na par hodin hlidani🙂)))

lenuli2
11. lis 2011

@zabula a tu vanu si dej....🙂)))doporucuji🙂))a vineckooo hmmm🙂)))sexik.....a mas to hned vsechno jednim vrzem😀....

zabula
11. lis 2011

@lenuli2 to musím poslat smsku manžovi,kdybych spala,at mě znásilní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
11. lis 2011

@lenuli2 pěkně si to užij,aspon se trochu odreaguješ,to je taky potřeba 😉 🙂

lenuli2
11. lis 2011

@zabula to bude mit radost😀.....

poletuszka
11. lis 2011

😀 😀 @lenuli2 a @zabula koukam holky, ze mate bajecny program na vecer.. tak si to uzijte 😉 ja jdu chrnet, at su na zitrejsi oslavu krasna 😀 😀

@helen_h oboji 😀 nejdriv jsem byla paf, kde na to prisla a pak jsem zacala byt nas.ana 😠 ja mam vubec nejakej super tyden.. ten samej den jeste, kdyz jsem nasedala do busu, tak nejaka babka prede mnou snad uvidela na zemi korunu ci co a fuk mi svou prdel do myho bricha 😖 ale nastesti trefila jen spek.. no a o 2dny driv jsem jela s malym od doktorky a mela jsem ho v kocaru, kdyz je nemocnej.. no a stavila jsem se v obchode a dovolila jsem si s tim kocarem jezdit po prodejne.. prej sem ho mela nechat u pokladen 🙄 tak snad jsem si to blbe vybrala na nejakou dobu dopredu 😀 😀 😀 😀

rennik
autor
12. lis 2011

Dobré ráno holky chci se zeptat jestli má některá zkušenost s hubnutím v těhotenství? Já jsem v posledních dnech zhubla 3kg a nevím proč, normálně jím, špatně mi není, a váha jde dolů, nevím čím to je, ale mám strach aby bylo všechno v pořádku.

lenuli2
12. lis 2011

@rennik ahojky🙂 ja u Dominicka zhubla 6 kilo na zacatku,nabirala sem az v patym mesicu...neboli az mi zacly pohyby..🙂))

lenuli2
12. lis 2011

Ahoj holky🙂krasny vikend preju🙂))vcera vecer sme se naramne pobavily🙂))dnes budeme odpocivat,aspon ja teda 😀 😀 😀

rennik
autor
12. lis 2011

@lenuli2 leni a doktor nic nenamítal? takže nemusím mít strach?

lucikf
12. lis 2011

@rennik Ahoj, já jsem u Gabči taky nejdřív hubla a teprve potom jsem začala přibírat, už ale nevím, v kterém měsíci.

helen_h
12. lis 2011

Holky, obecný dotaz - pokud neměříte teplotu (abyste věděly, kdy klesla), počítáte 1. DC od špinění nebo až od rozjeté menses? Když třeba 2 dny před opravdovou ms jen lehounce špiním...

lenuli2
12. lis 2011

@rennik nic nenamital...rekl mi ze sou maminky ktere pribiraji a na druhou stranu zase ktere hubnou...,ale dite dostava co potrebuje...ze se bat nemusim...a pak to slo hopem nahoru🙂)) 😉

rennik
autor
12. lis 2011

@lenuli2 tak to jsem ráda, měla jsem strach aby to neznamenalo něco špatného. Ne že bych nebyla ráda že mám míň ale jak říkám ,měla jsem strach. Takže moc díky za uklidnění 🙂

rennik
autor
12. lis 2011

@helen_h já jsem vždycky počítala až od rozjeté MS, většinou jsem jeden den lehce špinila a buď v noci nebo hned ráno jsem dostala MS.

rennik
autor
12. lis 2011

@lucikf díky Luci, vidím že více maminek hublo tak jsem se uklidnila. Snad je to normální 🙂

jihajiha
12. lis 2011

@lenuli2 to je super, že už MS dorazila, dávala si na čas teda!!!
@rennik já jsem na začátku těhu taky zhubla 2 kg, ale velice rychle se to zase vrátilo zpátky, neboj, vše bude OK!
@helen_h já počítám od počátku špinění a vždy mi to vyjde na 27 nebo 28 dní cyklus. Je dost zajímavé, že dřív jsem brala antikoncepci, tak mi dr říkal, že bych měla mít slabé krvácení, ale teď prášky neberu a MS mám opravdu jen zlehka, přitom při antikoncepci jsem to měla silné... tak jsem z toho jelen.

A je tu nějaká nová těhule? Asi zatím ne, já jsem zvědavá, jak to vyjde tento měsíc, manžel si hejbnul se zádama, tak leží jak lazar na posteli a nic.... 😠 , jsem mu říkala, že když se nedá do příštího týdne do kupy, tak nevím, jak to mimi utvoříme 😉 😀

jihajiha
12. lis 2011

Holky, vy co máte obrácenou dělohu, tak tedy doporučujete styk ze zadu, popřípadě ležet na břiše... ale jak dlouho?

zabula
12. lis 2011

@rennik jj,já zhubla na začátku víc jak 7kg,pořád sem zvracela,i celý těhu,tak sem byla na kapačkách v 10t.abych se netrápila 😒 stalo se mi to u obou těhu ten ubytek

zabula
12. lis 2011

@jihajiha já ji mám mírně zakloněnou,a jak říkáš,,zezadu,, 😀 😀 já ležela min. 2hod.ale většinou sem usnula,tak celou noc 😀 😀

rennik
autor
12. lis 2011

@zabula ty brďo 7kg??? 😲 teda to je dost, já doufám že tak rapidní úbytek mít nebudu, ale fakt jste mě holky uklidnily že je to normální, u prvního těhu jsem nejdřív nic nepřibírala a pak najednou 4kg nahoře a už jelo, ale rozhodně jsem nehubla. Tak jsem klidná, když vím že nejsem sama 🙂 aby toho nebylo málo, tak mám asi skřípnutý nerv nebo něco s páteří, protože mě při nádechu píchá za hrudní kostí. Tak teď zkouším různé cviky na uvolnění páteře, snad to pomůže 🙂
jinak my jsme taky praktikovali polohu zezadu u obou početí a vždycky to vyšlo 🙂 a přesně jak říkáš většinou to bylo večer, pak jsem nějakou dobu měla podložený zadek a nohy nahoru no a pak už jsem usla takže jsem taky ležela celou noc .-)))

marteska
12. lis 2011

@jihajiha Myslím že 20 minut se má ležet na tom břiše 🙂 Já ani nevím, jestli jsem ležela, je to možný. Zkoušeli jsme to těch pár dní všelijak 😀 😀

marteska
12. lis 2011

Holky, já teda zvracim a sotva něco snim a už mám nahoře 4 kila. Asi ze vzduchu či co... Zajímavý jak to má každá jinak......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru