Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
28. lis 2011

@lenuli2 tý jo tolik? 😕 to jich tolik máme? 😀 To je rychlost,no vidíš to za chvíli bude po všem a pak se ti objeví // na testíku 😀 držím palce 😉

lenuli2
28. lis 2011

@zabula doktor se sam divil ze je jich tolik😀...tolik jich nesmelo ani byt prej😀...takze uvidim kolik jich vydrzi a 12 si nechame zbytek jim daruju...jeto skoda,kdyz to nekomu pomuze...at to vyuzijou...a jeste zato dostanu 15 000😀...takze to co sme ted zaplatili za IVF se nam prakticky vrati😀....a jeste pomuzu jinym....dekuju 😉

veruvojtkova
28. lis 2011

@modrouckeocko tak co, jak jsi dopadla?🙂
@helen_h ale ne, prvního už je tento týden, to je za pár.. i když věřím, že se to potáhne, když člověk na ten den čeká 😝
@rennik a ty už se to dovíš toho 15tého? já jdu zítra na poradnu, ale dovím se to až 9.1. na tom velkém ultrazvuku na vývojové vady, tam by to mělo být dá se říct už na 100% jasné, pokud se prcek teda ukáže🙂
@zabula no tyjo, to je obr pupík 😉 a to je opravdu ze 7-8 měsíce? tak já právě měla břicho při prvním když jsem šla k porodu jak kdybych byla v šestém měsíci a teď naopak vypadám jak kdybych UŽ byla v šestém měsíci 😀 a ty jsi u druhého dítěte celkově přibrala, nebo jsi měla jen to bříško? jenže co s tím naděláme, vůbec nic, mění se prsa, všechno popraská a zvětší se, to bychom se z toho musely my ženský zbláznit 😅 ☹ no já se zatím moc nezakulacuju jen to břicho jde dopředu, proto soudím že to bude zase kluk ale uvidíme jestli tentokrát vyjdou pověry 🙂
@lenuli2 teda, tak paráda a kolik si jich necháš nakonec zavést? 😉 moc držím palce ať je vše tak jak má!🙂 a co se teď s těmi vajíčky vlastně bude dít než ti je zavedou? 😕 🙂

rennik
autor
28. lis 2011

@veruvojtkova no já doufám že ano, u Lukáška to šlo krásně vidět v tom 16tt což bude toho 15 takže pokud nebude mimčo protestovat a ukáže se tak mi řekne co to je, má hodně dobrý UZV takže naději mám velkou .-)

lenuli2
28. lis 2011

@veruvojtkova ahojky..ted se oplodnuji a deje se to co normlane po ceste s vajecniku...zitra mame volat kolik se jich oplodnilo ...pro sebe nechavame oplodnit 12 vajicek,zbytek darujeme nakym prijemnkynim...zavest si nechame nakonec jedno...zbytek zamrazit...kdyby se to nepodarilo...at mame mrazacky a muzeme si je nechat zavadet bez dalsich stimlulaci...

veruvojtkova
28. lis 2011

@rennik a to budeš na normální kontrole na gyndě? mě už bohužel teď ultrazvuk na gyndě dělat nebude, poslechne pouze srdíčko tím přístrojem přes břicho, takže ultrazvuk až ten velký ve 20tt 😒
@lenuli2 jasně, chápu. já právě nevěděla, jak je možné že budeš rovnou testovat, tak už je mi to jasné 🙂 darovat svoje vajíčka je dobrá věc, v dnešní době hodně holek mít děti nemůže, myslím, že tím dost pomůžeš. takže nakonec dvojčátka nebudou? to je škoda.. 🙂

lenuli2
28. lis 2011

@veruvojtkova ne dvojcatka nebudou... je vyhodnejsi kdyz se to poprve nepovede jit dalsi cyklus...🙂tak uvidime🙂)..

modrouckeocko
28. lis 2011

Tak holky k DR na UZ jdu až v pondělí ale v krvi HCG máme 😀🙂🙂

rennik
autor
28. lis 2011

@veruvojtkova jj normálně na gyndě, vezme mi krev a měl by mi dělat UZV jako u minulého těhu.Tak snad nic nezmění 🙂
@modrouckeocko gratuluju! to je super, hlavně že v krvi je 😉

modrouckeocko
28. lis 2011

@rennik Děkuji!!! Taky mám radost 🙂 🙂

zabula
28. lis 2011

@veruvojtkova dyt si mysleli že čekám dvojč. 😀 no pred porodem to nebylo,byl to ten měsíc 😀 a o přibírání ani nemluv,já přibírám teda celkově 😒 a to sem u obou přibrala tak kolem 12kg,ale připadala sem si jak 20nahoře 😝
@modrouckeocko no vidíš to,už je to jistý 😀 gratulace 😀 😀
doufám že si nás nakazila 😀 😀
@lenuli2 na druhou stranu je to fajn,že se vám to vrátí,neboj další nebudou potřeba 😉 🙂 to vyjde,leda na třetí 😀 😀

modrouckeocko
28. lis 2011

@zabula Děkuji, třeba to bude naše vysněná holčička!!! 🙂

lenuli2
28. lis 2011

@zabula jjjj sem rada ze se to takhle vykompenzovalo...za 5 dni jdu na zavedeni a pak se jen modlit🙂 😀

modrouckeocko
28. lis 2011

@zabula No tak to doufám že sem vás nakazila!!!

marteska
28. lis 2011

@modrouckeocko Super!!! Další těhulka 🙂
@lenuli2 Držím palce!!!
@zabula Máš pravdu, já už vypadám taky jak v pátým nejmíň a to jsem si dávala předsevzetí, že při druhým těhu se budu hlídat, abych tak nepřibírala a ono si to tělo stejně dělá co chce!!!

modrouckeocko
28. lis 2011

@marteska Jj už se těším!!!! Hlavně ať už vidím bijící srdíčko!!!!

zabula
28. lis 2011

@marteska tělo se zařídí podle sebe 😀 😀 😀 😀 a kolikátý už vůbec si,tu to nemáš napsáno 😕

marteska
28. lis 2011

@modrouckeocko To bude za chvilku!!! 😀
@zabula Dle MS 10+4. Dle ultrazvuku míň, snad zjistím jak to vlastně je na tom I. screeningu 19.12. 😉

modrouckeocko
28. lis 2011

@marteska Držím palečky🙂 , jinak už aby to bylo člověk je pak klidnější a má větší radost 🙂

helen_h
28. lis 2011

@modrouckeocko Také gratulace, je to teď zas všechno o krůček dál, když je to potvrzené z krve. Tak zdar dalším vyšetřením! 🙂

@lenuli2 Týýýýý brďo, to je počet! To jsem myslela, že vůbec nejde!!! Kdysi jsem četla o 16 vystimulovaných vajíčkách a i o tom jsem si myslela, že je to šíleně velký počet. Ale je super, že můžeš přispět na dobrou věc, no a za to si zasloužíte, aby to hlavně klaplo vám!!! Budu moc držet palce, takže zavádíte v pátek, že?

modrouckeocko
28. lis 2011

@helen_h Děkuji, už se těším na UZ až tu naší lentilku uvidím 🙂

helen_h
29. lis 2011

@modrouckeocko A kdy by ti vycházel termín? Zadávala jsi to někam na net?? Takže tušíš?

modrouckeocko
29. lis 2011

@helen_h Termín čeho ? Jinak ještě sem to nikam na net nezadávala. Ani nevim na kterou stránku bych měla jít 🙂

lenuli2
29. lis 2011

Ahoj holky🙂))dobra zprava...volala sem na embrijka oplodnilo se jich 11. chtely sme jich 12 tak s 12 jich slo 11 coz je nadheraaaa:-****ted aby se udrzeli krasne a v patek nebo sobotu na zavedeni🙂))))ja sem rada🙂)))

lenuli2
29. lis 2011

@helen_h ahojky 🙂 ano je jich hodne...prestimulovaly me😀...dnes sem volala a je jich 11 oplozenych chteli sme jich 12🙂))coz je krasny🙂))za dva dny mame volat jak to snema vypada...a to mi reknou dalsi postup bud pujdu patek,sobota na zavedeni... 😉

modrouckeocko
29. lis 2011

@lenuli2 Tak to je krásnýýýý! Držíme palečky ať vše krásně vyjde!!! 🙂

lenuli2
29. lis 2011

@modrouckeocko dekuju vam vsem moc🙂)) :-*

modrouckeocko
29. lis 2011

@lenuli2 Nemáš zač!!! Uvidíš že vše bude v pořádku 🙂

zabula
29. lis 2011

@lenuli2 to je krásný 😀 jedenácterčata 😀 😀 😀 no vidíš,vše dopadne dobře a budeš brzy těhulka 😀 😀

no holky,já mám z dřívješka,když sem si objednávala betinku takovej ten kulatej otáčející kalendář,kde zjistím termín,kdy končí jakej trimestr,kdy je jaký vyšetření a tak 😀 jen schází to těhu 😀
@modrouckeocko kdy že si měla MS,řeknu ti termín 😀 😀 😀

lenuli2
29. lis 2011

@zabula 😀 neblazni necham zavest jedno...zbytek zmrazime kdyby nahodou🙂)😀😀😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru