Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jihajiha
1. pro 2011

@helen_h určitě se zeptám, jenže mě to přijde takový blbí, přijít tam s nějakou diagnozou a ať mi to dr vyvrátí, víš jako že si řekne, a je, nějaká ženská vyčetla na netu srůsty a hned pádí k doktorovi. No ale to snad ne, moje dr je v pohodě, tak snad by to pochopila.
@modrouckeocko @lenuli2 já jsem to měla úplně opačně, manžel si mě chtěl vzít, jak jsme zjistili, že jsem těhu, ale já nechtěla, že se s břichem vdávat nechci, tak jsme si 2 roky počkali a Matýsek to dostal skoro k narozeninám - narodil se 23.8 a my měli svatbu 13.8. o dva roky později 😀
@poletuszka jo jo, ty bolesti při styku mám taky - při některých polohách, dřív jsem to neměla, dokonce jsem se i na to ptala dr, ta řekla, že jizva od císaře při styku není nijak namáhaná, že ta bolest z toho nebude, je to zakloněnou dělohou
@lucikf moc velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A z celého srdce ZÁVIDÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅
@helen_h taky moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!! A OPĚT Z CELÉHO SRDCE ZÁVIDÍM!!!!!!!!!!
Mě se asi druhá dálnice zase vyhne, začíná mě bolet břicho, tak asi mrcha dorazí!!!!!!!
@lenuli2 je, to je super, takže už z tebe bude taky těhule!!!!!!!!
JO a ktomu, jak jste tu řešili, že první dítě není "současnýho" tatínka, tak znám jeden případ, kdy to nedopadlo dobře, že chlap preferoval svoje dítě a ne "nevlastní", ale většina případů je právě naopak. Pokud svého "chlapa" znáte, tak asi víte, jaký vztah má k vašemu dítěti, určitě to bude v pohodě. jednoho chlapa magora jste měli, teď se usmálo štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucajdak
1. pro 2011

holky nebudem to vzdavat, Helčo, moc gratuluju🙂
já jsem to dnes zatím nedostala, tak uvidim a ztestovala bych asi az o vikendu.Dnes jsem 29DC.

modrouckeocko
1. pro 2011

@jihajiha Tak i tak je to hezke 🙂 Aspom s toho Matysek neco taky mel 🙂

jihajiha
1. pro 2011

@modrouckeocko přesně, ono záleží na každým, jak to cítí, já bych se hned vdávala znova - samozdřejmě za svého muže. Svatební den jsem si nestihla vůbec vychutnat, jak rychle utekl. Matýsek byl štramák v obleku - měl bílej jak manžel, foto dám do alba!

modrouckeocko
1. pro 2011

@jihajiha Juj tak ten musel být opravdu krásný. Jj já se těším na svatbu, bříško mě bude krášlit. 🙂

jihajiha
1. pro 2011

Matýsek nám měl donést prstýnky, ale skutečnost byla jinde - jen asistoval 😀

veruvojtkova
1. pro 2011

@poletuszka
@marteska holky, já na to taky nevěřím, ale prostě jsme to musela zkusit 😀
@zabula jste stejně? tak to budou asi dvojčata 😀 😀 😀 né, tak asi se to bere podle měsíce, kdo z vás dvou je starší, ale to hádám🙂
@jihajiha no podle mě srůsty na ultrazvuku co je na gyndě vidět nejsou, já myslím že se dělá nějaké speciální vyšetření, ale na mě nedej, to je jen můj názor 😉 určitě bych zašla kdyby to pořád bolelo, alespon budeš vědět co to je a budeš mít klídek..
jinak na výpočty taky nevěřím, ale jen tak z legrace jsem si to spočítala taky🙂
@lenuli2 no pání, gratulace!! je nádherný 😉

veruvojtkova
1. pro 2011

@lucikf gratuluji!!! 😉
@helen_h no a taky gratuluji!!🙂 holky, to je bomba 😉
@modrouckeocko neboj, nelam si s tím hlavu, já žila taky s nevlastním tátou a nikdy jsem nepocítila, že by měl ségru-svojí vlastní dceru radši než mě..sice dovnitř do člověka nevidíš, ale nedal mi to nikdy ani náznakem najevo. kamarádka má syna a ted nového přítele a s tím má další dítě a její první syn pláče, když má jít k biologickému otci, bere za svého toho nevlastního a nevlastní ho bere jako svého syna, je to vždycky o člověku...jsou tátové a to i vlastní, kteří své děti nemají rádi, tak neměj žádné obavy🙂

lucikf
1. pro 2011

Holky díky, já jsem taky moc ráda, že se to podařilo. 😀

modrouckeocko
1. pro 2011

@veruvojtkova To máme právě mi, on ho vubec nema rad a te muj pritel kdyz nas privezla vikend k babicce tak malej plakal o sto sest a bezel k nemu ze od nej nechce!!!Takze snad to bude v pohode 🙂Holky jeste ze vas tu mam 🙂

helen_h
1. pro 2011

@lucajdak Jasně, nic nevzdávej, jak jsem psala, 29DC jsem měla bílo. Budu na tebe myslet!

@jihajiha Dík za gratulace, taky ti to moooc přeju! Břicho pobolívá i před těhu, to nic neznamená. A teplotu neměříš, že bys měla něco na "zkoumání"? Já se chytala každý naděje a nervní jsem teda byla hrozně. Hlavně teď o víkendu.

@lucikf Takže gratulace i tobě, koukám, že máme stejně stará první mimča! Gábinka je asi dubnová jako náš Toník 🙂 Tak ať se nám oběma daří. A fakt jsi vydržela netestovat až dodnes...? 😉

zabula
1. pro 2011

@veruvojtkova nestraš s těma dvojčatama tetka 😀 😀 😀 😀 jinak já su leden a on duben 😝
@lucikf Gratulaceeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
@helen_h Gratulaceeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
holky to si děláte prdel,ne? 😕 😀 😀 😀 😀 to už zbydu jenom já 😕 ale co bych chtěla po jednom snaženíčku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ted bude druhý 😀 😀 😀 😀

helen_h
1. pro 2011

@jihajiha Anebo jestli dr. nemá ráda tipovat diagnozy, tak prostě dělej "blbou" - že jako míváš takovéhle bolesti a jestli ona neporadí, od čeho by to mohlo být... A kdyby ji ty srůsty nenapadly, tak to vytas až potom - že jestli by v tom nemohla hrát roli jizva po císaři a příp. srůsty... Uvidíš, jaká taktika na ní bude vhodná, aby se snažila na něco přijít 😉

helen_h
1. pro 2011

@zabula Nojo, když ty míváš takové nemenzesové prodlevy... 😕 😀 Tak se ti to protáhlo.

modrouckeocko
1. pro 2011

@zabula Nebo ono to brzy přijde a budeš taky těhulka mě to vyšlo na druhé snažení 🙂

lucikf
1. pro 2011

@helen_h Díky, já ti taky gratuluji. A fakt jsem to vydržela a testovala až dneska. To je trénink trpělivosti. 🙂

zabula
1. pro 2011

@helen_h no to jo,listopad byl ze snažením v prr...
@modrouckeocko třeba to vyjde taky na druhé snažení 😀 😀 😀 😀 😀
mě by to bylo i fuk kdyby býval manža doma,ale je to těžký když je furt pryč,dovolenou mít pořád nemůže,a já s ním taky nemůžu skrz hlídání,ted su moc ráda že to vůbec de,jinak by snaženíčko bylo třeba až za půl roku 😝
jedině ještě náhradního chlapa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
1. pro 2011

@zabula Jen se drž toho svého 🙂 a o to víc to snaženíčko je krásnější 🙂 a držím palečky aby to vyšlo co nejdřív aby jste se už taky mohly radovat 🙂

rennik
autor
2. pro 2011

@lucikf velikánská gratulace!!!!!! opatruj se maminko 🙂
@lenuli2 neboj Leni dopadne to dobře 🙂

rennik
autor
2. pro 2011

@helen_h taky moc moc moc gratuluji!!!!

holky to je super, tolik dalších těhulek, a brzy určitě přibudou další 🙂 jen tak dál

Lukášek a já jsme od včera nějak marod, Luki kašle teda parádně, mě bolí v krku, tak odpočíváme, ležíme, já cucám propolis na cukru a Luki pije sirupky, snad to pomůže. Nějak si neumím představit teď jíst ATB.

lucajdak
2. pro 2011

ahoj holčičky🙂 chtěla jsem se zeptat, jak by se vám líbilo kdyby jsme udělali z této diskuze soukromou?Mysím jako zamknout ji abysme si mohly o všem povědět?Jen můj nápad.

modrouckeocko
2. pro 2011

@lucajdak Ahojky když tam budeme všichni mít přístup proč ne 🙂

jihajiha
2. pro 2011

@lucajdak já jsem taky pro, člověk bude mít takový větší soukromíčko - i ikdy na netu asi soukromí moc nehrozí.
@rennik my máme taky rýmu - už týden a kašel, teď jsem rýmu chytla i já, je to otrava,ale co naděláš! Jakej sirup dáváš malýmu?
Dneska jsme šli ráno do obchodu a venku taková klouzačna na silnici, nic neposypanýho, no hnus velebnosti, silničáři by se měli začít snažit.
@helen_h uvidíme příští týden, asi tam zajdu, až mi skončí MS, která se určitě dostaví, i když bych byla mnohem radši, kdyby přišla až třeba za rok ☹ , ale nedoufám v to a celkem mě to mrzí.... Zítra se uvidí.

jihajiha
2. pro 2011

@helen_h teplotu neměřím, zkoušela jsem to,ale nějak to je nad mé síly asi, no těhotenství si stejně tím nepřivolám, takže vyčkávám.

lucikf
2. pro 2011

Ahoj pro soukromou diskuzi jsem taky pro, ono je to lepší, když to nevidí každý, kdo sem vleze. 🙂

marteska
2. pro 2011

@lucikf Jé to je krásná zpráva, moc gratuluji!!! 🙂
@helen_h Helčo Tobě taky, to je supéér!!! Gratulace veliká!!!! 🙂

rennik
autor
2. pro 2011

@jihajiha vincentku a stodal 😉

jihajiha
2. pro 2011

@rennik co jiného 😅

veruvojtkova
2. pro 2011

Ahoj holky, já jsem taky pro soukromou skupinu, to se musí asi někde hlásit co? 🙂 akorát teda už se k nám asi nebudou moci přidávat další holky, co se snaží o druhý, nebo jak ono to je s tou soukromou skupinou? ale jinak jsem pro..
@marteska ahoj, tak jak ti je, už lépe? a v jakém jsi vůbec týdnu? jak to nevidím v pase, tak ztrácím přehled 😀

mata1
2. pro 2011

ahoj holky, tak jdeme na to. Mrcha už skončila a můžeme se vesele snažit 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru