Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
2. lis 2011

@jihajiha @rennik já si test dála v pond,ale byl negativní,bylo to tak 7dní po ovu,tu sem měla tak 22-24DC a prý to bylo brzy,tak nevím,uvidíme,počkám tento týden

rennik
autor
2. lis 2011

@marteska jo tak tyhle stavy znám, díky bohu už mi není zle, teda sem tam jo,ale to je slabý odvar podle toho co bylo nazačátku, spíš mě trápí bolesti hlavy a z toho následná nevolnost. Jinak asi nic, začíná mi vadit spát na břiše,( však mi taky pořádně porostlo, to fakt nechápu, vypadám jak v 5 měsíci a ne ve 3. )
@zabula tak pokud MS nedostaneš tak určitě vyzkoušej, moc držím palce!!! Je to prima že se začínáme rozšiřovat do řad těhulek, už je nás poměrně dost a určitě to brzy vyjde dalším!!!!!

pejullka
2. lis 2011

@rennik uz se moc tesim na foto🙂 me to taky jakztakz ubiha

rennik
autor
2. lis 2011

Holky zkusím vytvořit tabulku ať máme o sobě trochu přehled, jak na tom jsme. Pošlete mi do IP ( kdo bude chtít samozřejmě) - město odkud pocházíte, poslední termín MS, jméno pro kluka a holku, kdo je těhulka tak termín další kontroly a termín porodu. budu to vždycky upravovat pokud se něco změní.

marteska
2. lis 2011

@rennik Fakt už máš takový bříško???To je fofr tedy 🙂
Ta tabulka by byla super, jména ale ještě fakt nevím 🙂

rennik
autor
2. lis 2011

@marteska jj mám však se podívej do mého albíčka, mám taky fotky teď jak jsme se fotili venku s Lukim. A jména to nevadí, napíšu ti tam že zatím nevíš ju?

marteska
2. lis 2011

jasný, podívám se ráda 🙂 Já to písnu sem, jestli neva. Mar. Lázně, posl. MS 15.9.2011, jména nevíme, kontrola dnes odpo - jen krev, výsledky zítra,

poletuszka
2. lis 2011

tak holky.. mam to za sebou.. slysely jste tu ranu?? jak mi spadl sutr ze srdce 😀 mimi je v poradku, sijove projasneni 1,3mm.. prdolka je o 3 starsi nez minule, takze jsem 12+1 a poradne sebou sil nebo sila.. taxe mame na co tesit.. byl to uzasny zazitek.. urcite na to @rennik bez.. tekly mi slzy.. 😵 zitra pridam fotecky

@marteska ani nemluv u me je to podobny.. taky to nejak nedavam, jsem zla na dite, pak me to mrzi.. on se na me pak mraci.. jak prijde vecer je mi silena kosa.. veskera trpelivost i snaha o ni je v p.deli 😀 tak snad se to zase spravi nebo se o to snazim.. kazde rano nez vstanu si rikam a dneska budu hodna a ono prd velebnosti 😀 😀

@rennik taky nevis, ve kterem tydnu poradne jsi?? 😀 me kdyz se nekdo zepta, tak dlouze premyslim a musim teda rict, ze moje kamaradky to vi lip nez ja 😀 a kazdy den tak strasne leti a porad je co delat, ze nekdy zapomenu, ze jsem tehotna a beham po schodech jak strelena 😀 maleho taky kazdou chvili taham.. branim se tomu, ale nekdy to fakt nejde.. treba dneska me ceka pod jednu pazi vzit maleho, pod druhou 10-kilovou sedacku ☹ nastesti to bude jen pred dum.. proste nemame na vyber.. musime makat 😀

@lenuli2 no super.. je to tam 😵 urcite cekas dalsiho jamese bonda a ten jak je znamo se umi skvele maskovat 😉

maximka33
2. lis 2011

@poletuszka moc gratuluji 🙂

poletuszka
2. lis 2011

@maximka33 dekuji 🙂

rennik
autor
2. lis 2011

@poletuszka tak to je super, že všechno dobře dopadlo!!!! docela ti závidím že už to máš za sebou. Nás to teprv čeká. 🙂) ale půjdeme určitě

poletuszka
2. lis 2011

@rennik ani nemluv, fakt se mi ulevilo.. doktorka mi vsechno ukazala.. no byla jsem uplne hotova 😵 ale nejvic mi bylo lito, ze manzel tam nemohl byt se mnou ☹ neboj uz to bude za chvilku a taky v poradku.. a jestli budes mit moznost, vezmi chlapa s sebou a spoustu kapesniku 🙂

lenuli2
2. lis 2011

@rennik a da se sehnat vsude?protoze ten mamatest nikde nemely az ve vankovce☹

rennik
autor
2. lis 2011

@lenuli2 já jsem ho koupila v Tescu

rennik
autor
2. lis 2011

@poletuszka jj určitě se mnou pojede!

lenuli2
2. lis 2011

@zabula Ahoj ja si merim pravidelne teploty...ted se pohybuji porad na 37.0 ale mela sem i dva dny 38.8...a meris ju vzdy hned rano?a ve stejnou dobu?..a jak pise vise....teplota pred MS musi byt teda u jak koho ale vetsinou se pohybuje 36.5,36.6 aspon u me to taky byva.....tva teplota je jeste dost vysoka na MS...a klesa nekdy pred MS par dni nebo i v den ocekavane jak si rano zmeris teplotu a mas kolem te 36.5 tak behem dne to dostanes...taky zalezi jak dlouho se ti uz takova teplota drzi....🙂drzim palecky🙂ja mam spozdeni dnes 4 dny...teplota 37.0 a test jen slaby dousek😀....taky nevim na cem sem🙂))mivam to pravidelny🙂)

lenuli2
2. lis 2011

@rennik hned jak dojede s prace muj muz jedu pro nej😀

lenuli2
2. lis 2011

@poletuszka no kez by to byla bondovka😀....ale snad mas pravdu a je tam🙂))uz sem nedockava🙂))

rennik
autor
2. lis 2011

@lenuli2 ok držím palce, fakt ho tam zkus najít, jsou tam dva typy, buď růžový pepino, a nebo ten velký modrý stojí kolem 40Kč. Mrkni ke mě jak vypadá ať víš co hledat. 😉

lenuli2
2. lis 2011

@rennik ja jeste musim pockat na informace o mem tehu🙂))nevim to jiste🙂)ale pak se rada pridam taky🙂

renatica
2. lis 2011

ahoj maminky tak já se teda musím pochlubit 20 září posladní mens. a ted už jsem v 6tt 🙂 včera jsem tu bublinku viděla na ultrazvuku 🙂 Po menstruaci jsme se snažili podctivě co druhý den a,....... povedlo se ,..při prvním jsme taky neměli problém tak i ted snad bude vš ok 🙂

lenuli2
2. lis 2011

@rennik jj vemu siho a v lekarne kdyz to reknu tak mi to poradi ne?🙂)

marteska
2. lis 2011

@poletuszka Jé, je to blbý, když to říkám, ale trochu jste mě uklidnily, že nejsem sama, kdo má takový nervový stavy. Moc gratuluju ke skvělým výsledkům!!! Jsem se tu taky dojala. 🙂

rennik
autor
2. lis 2011

@lenuli2 nevím jestli ho v lékárně mají 😨
@renatica moc gratuluji tak ať je všechno v pořádku🙂
@marteska neboj fakt v tom nejsi sama, ty stavy máme asi všechny 🙂

lenuli2
2. lis 2011

@rennik jej a kde ho mam v tescu hledat?mezi jakymy regaly?😀drogerie?

zabula
2. lis 2011

@lenuli2 děkuji,uvidíme,já si ji pravidelně neměřím to ted jen ,že to mám dostat dneska,kamoška mi psala že měla 36,8-36,9 a byla těhu,tak babo rad,uvidíme zítra jestli najdu odvahu,zkusím testík

helen_h
2. lis 2011

@rennik + marteska
To je dobře, že přidáváte zkušenosti s ovu testy, já právě jen tlumočila to, co mi říkala ségra. Ale dík za info, protože sama jsem chěla ovu testy zkoušet, když ještě pořád tak hodně kojím, tak zkusit, zda mi běhá ovulka a asi bych dost blbla, že třeba ne a od vás teď vím, že ukazujou výsledky všelijaký... A vaše těhu je důkazem, že ovu byla v pořádku, gratulace oběma 😉

helen_h
2. lis 2011

@lenuli2 Jinak k těm duchům. Moje kamarádka je důlazem, že se jí těhu čárka oběvila asi až týden po vynechání, prostě pravděpodobně došlo k ovu později, než s čím počítá klasický test, takže těsně po vynechání to ještě neumělo naměřit HCG, ale prostě se to vybarvilo až postupně. Takže určitě neklesej na mysli! Ta teplota je dost důležitá. Já tedy tento Mamatest neznám, vždycky jsem měla jen papírky z růžové krabičky, ať už to byly 25 anebo 10. A manža by někde nějakou jinou lékarnu nesehnal? Třeba by byl úspěšnější než ty?

helen_h
2. lis 2011

@rennik Ahoj, ještě k tomu podbřišku. Mně v těhu v podbřišku hodně pobolívalo, někdy fakt až bolestivě píchlo či bolestivě táhlo, nějakou dobu to byl jeden podbřišek, pak nic, pak třeba zas druhý... Na pravé straně v místě slepáku. A pak jsem vyčetla, že to je napínání vazů, které drží dělohu, že když se třeba děloha zrovna více zvětšuje, tak se to tam prostě jaksi "šteluje" a ty vazy se také přizpůsobují a napínají. Tak od toho ty bolesti. Takže bych sevůbec nebála, myslím, že to musí být v pořádku.
A k velkému bříšku - mé kámošky, co byly podruhé těhu, se také často divily, že jim bříško narostlo strašně rychle, že se to skoro ani první 3 měsíce nedalo maskovat, že ve třetím už měly pěkný pupek, takže jako ty 😉 Tak holt už je to bříško asi víc připravené, děloha taky, tak se to možná roztahuje nějak snáze 😎

lenuli2
2. lis 2011

@helen_h ja ho skusim namluvit🙂)jinak k te ovu?takze pokud mi neprobehla toho 16 jak mela ale pozdeji,tak je sance na oplodneni?kdyz sme meli tuleni 16 vecer a 17 rano?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru