Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

nemo1985
1. říj 2011

pejulka.... test jsem nedělala.

Hezký večer všem.
Tak ms zatím nikde, jsem 30DC, bolí mi hrozně prsa a svědí mi břicho.
Ale už opět ta žáha pálí.

lucikf
1. říj 2011

Ahoj holky, dneska jsme se vrátili z minidovolenky. Bylo moc fajn. Sice jsme měli s sebou Gabču a tak to bylo trošku náročnější, ale užili jsme si to.
Ale bohužel mi dnes přišla MS. Měla 5 dnů zpoždění, už jsem se radovala, ale no nic. Snad to vyjde tentokrát. Takže těhulky, opatrujte se a my co ještě ne, tak ať se co nevidět podaří. 🙂

ajulinek
2. říj 2011

Ahojky, tak u nás myslím, že asi taky nic, MS má přijít v úterý, už skoro týden mě bolí břicho a včera ráno sem hodně špinila a dneska ráno to samý.....

lenuli2
2. říj 2011

Ahoj zeny moje🙂))tak dnes to ma prijit..pokud se nedostavi,tak uvidim e...jinak budu mit zase spozdeni jako minuly mesic 😀...a nebo se uhnizdi konecne ta nase vysnena fazolka🙂))

jihajiha
2. říj 2011

Holky, co tu čtu, tak plno z vás má zpoždění a neděláte si testy? Já bych to asi nevydržela. Testila bych hned, jak by MS nepřišla. O Matýskovi jsme se dozvěděli hned ten den, co mi MS nepřišla a test byl pozitivní.

jihajiha
2. říj 2011

@nemo1985 tak snad to vyjde, takový příznaky jsou snad jasný a test bude pozitivní.
@lenuli2 držím pěsti, ať to vyjde.

nemo1985
2. říj 2011

jihajiha ........ bylo by to krásné,kdyby to vyšlo.
Minulý měsíc jsem testovala, a pak ms dorazila, takže jsem byla zklamaná, ještě počkám 😉

ajulinek
3. říj 2011

Tak u nás nic, MS přišla dřív, proto ta bolest břicha :(

pejullka
3. říj 2011

@nemo1985 a kdy budeš testovat??

lenuli2
3. říj 2011

Ahoj a dobre ranko....tak na podruhe nic opet v noci prisla MS ☹tak snad do tretice to vyjde....holky jak dlouho se uz jinak snazite?neboli napokolikate se zadarilo?...pekny den vsem snazilkam i tem co se uz dosnazilkovaly🙂))

nemo1985
3. říj 2011

Dobre ránko holky.
Tak dnes 32DC a ms stále nikde 😀 . Testovat ještě nechci, zkusím počkat do středy.
4den zpoždění, bolí jen prsa a žáha pálí

modrouckeocko
3. říj 2011

@veruvojtkova Byla bych ráda , kdyby se ukázala. Moc bychom druhé chtěly. Ale když se neukáže budeme se snažit dál !

modrouckeocko
3. říj 2011

@lenuli2 Neboj ono se to brzy podaří! Ja před pěti měsíci potratila a teď se snažíme už druhý měsíc.

modrouckeocko
3. říj 2011

@nemo1985 Tak pak dej vědět a držím Vám palečky ať tam pak vykoukne čárečka 🙂

lucikf
3. říj 2011

@ajulinek
@lenuli2
Já vím, že jste zklamané. Taky jsem byla, když mi předevčírem přišla MS po pětidenním zpoždění. ☹ Ale nevěšte hlavu, ono se to určitě podaří. My jsme to teď zkoušeli poprvé a už se těším, až Ms skončí a můžeme zkoušet znova.

lenuli2
3. říj 2011

Nam se nepodarilo uz po druhe...ted to bude treti pokus 🙂...

modrouckeocko
3. říj 2011

@lenuli2 Uvidis ze se to podari staci verit a bude tam fazulka 🙂

rennik
autor
3. říj 2011

Ahoj holky všem co přišla MS držím palce na příští měsíc, nevěšte hlavu holky určitě to vyjde!!
@nemo1985 moc držím palce ať je testík posléze pozitivní !!!
@lenuli2 nám to opět vyšlo napoprvé, sice jsme v srpnu spolu spali a nedávali pozor a ať už na testu byla čárka a pak teda zmizla tak za první pořádné snažení počítám až září.

jihajiha
4. říj 2011

Holky, tak si říkám, že jeslti nebudu těhotná, tak se jdu někam léčit s hlavou. Mám příznaky těhu, je mi špatně, pořád na zvracení, žaludek jak na vodě, prsa citlivý, no jeslti fo fakt neklapne, tak si budu myslet, že jsem praštěná. 😠

modrouckeocko
4. říj 2011

@jihajiha Ahoj, tak to jsme na tom stejně taky mám příznaky a pořád ještě nevim. Tak držím palce a dej vědět 🙂

jihajiha
4. říj 2011

@modrouckeocko no ty taky, fakt jsem zvědavá, na jednu stranu si říkám, že by to nebylo možný, že by se to podařilo hned na poprvé a na druhou stranu mám známí, který to tak měli taky, takže uvidíme, necháme se překvapit. Dny utíkají, tak snad se MS příštít týden neohlásí!

modrouckeocko
4. říj 2011

@jihajiha No my čekáme MS tenhle týden, mám bolesti v podbřišku,bolí mě prsa,jsem unavená,bolí mě hlava a mám občaas nechuť k některýmu jídlu. Ale před 14dní mi doktor bral krev a nic a dělal mi UZ a tam to vyšlo tak že byla vidět velká sliznice. No a test před týdnem taky vyšel negativně.Tak nevim co se semnou děje. Buď a nebo 🙂

anoli
4. říj 2011

Ahoj holky, my se už snažíme od dubna a pořád nic. Je teda fakt, že mezitím jsem byla ještě na operaci, tak možná ještě tělo nechce... nevím no, ale Nikolka se nám povedl na třetí pokus. Pořád si říkám, že musím věřit, myslet pozitivně a že to určitě vyjde. 😵 Nejhorší je vždycky to zklamání, když přijde ms. Už jsem se objednala i na gyndu, aby mi doktorka poradila, ale nevím nevím, myslím, že to řeší až po roce snažení nebo se mýlím?

veruvojtkova
4. říj 2011

Ahoj holky, vítám nově příchozí! 🙂
tak jak vy, kterým zatím ms nepřišla? 😉 a těm co přišla, tak jak píšou holky nevěště hlavu, já vím ono se to píše, člověk na to musí pořád myslet, ale povede se! 😵
jinak jsem dnes byla na potvrzení srdíčka a jsem přesně 7+0 a srdíčko bije, tak jsem šťastná a 1.11. poradna a krev, si mě tam zve nějak často mi přijde 😀
nestihla jsem vás dočíst, jen jsem prolítla sběžně, tak to večer snad napravím 🙂
@anoli ahoj, jj po roce snažení se to začíná řešit, ale dr tě určitě prohlédne, udělá stěry, ultrazvuk, jestli je vše ok, držím palce! 😉

jihajiha
4. říj 2011

@modrouckeocko tak přeju, ať nepřijde. Ono na test je asi dost brzo ne? UTZ taky nic neukáže. Já vím, že při prvním dítěti mi UTZ dělala, když jsem byla ve 4 tt a byla tam tečka, které by si ani nevšimla, kdybych nepřišla na testy těhu. Já si taky zkoušela dělat test už teď, ale byla to blbost, nic to neukáže, hormony ještě nejsou prostě takový, jaký by měli být.
@anoli nezoufej, já vím, že se to říká, to zklamání s příchodem MS musí být fakt děsný, je to stejně nepravedlivý, někdo by chtěl a nejde to, a někdo nechce a jde to hned, asi v tom je fakt kus té nervozity, když to člověk plánuje.... 😖
@veruvojtkova gratulace k srdíčku, to je krásný!!!!!!!!!!

modrouckeocko
4. říj 2011

@jihajiha Já si myslím že na test je určitě brzy , když to nepřijde do pátku tak si ho přes víkend udělám jeslti na to budu mít sílu 😀 . Oni ty doktoři někdy ani neví co vidí ,ale ty krevní testy ukáží nejvíc ! 🙂 A děkuji přála bych si aby nepřišla 🙂

jihajiha
4. říj 2011

@modrouckeocko držím pěsti!!!!
Holky, dotaz. Měla bych jít na preventivku na gyndu teď začátkem října. Jenže nevím, jak to udělat, protože oni ty odběry v těhu nedělají, tak nevím, jak to vyřešit, aby mě pak sestřička nezdrbala, že jsem nepřišla!

modrouckeocko
4. říj 2011

@jihajiha Děkuji!!!! Jinak k tomu dotazu, jestli tě čeká preventivka tak na ní jdi , budeš aspoň vědět jak na tom jsi. 🙂

jihajiha
4. říj 2011

@modrouckeocko no to je pravda, tak tam zkusím zajít, třeba mi řeknou, co a jak.... 🙂

nemo1985
4. říj 2011

Ahojky holky zdravím
Tak dnes jsem 33DC a ms nikde, bolí jen prsa a pálí žáha,jinak nic.
Odpoledne jsem testla................. a krásné silné // , jsem moc šťastná.
😉
Byla jsem si odpoledne koupit ještě dig.test, co ukáže i týdny,tak pak testnu.
A vitamínky MAMAVIT, berou se v celém těhu i při kojení

Vložím foto testu.
Všem pěkný večer

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru