Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

ajulinek
17. říj 2011

@kami88 Ahojky, já jsem teď tak v půlce cyklu a přemýšlím jestli brát prášky na úpravu cyklu jako minulý měsíc nebo se na to vyprdnout, dostala jsem to díky nim už o 2 dny dřív a měla 4 dny před bolest v podbřišku 😒 Berou se právě od půlky cyklu.....

kami88
17. říj 2011

@ajulinek A pomáhá to?Aby se ti upravila menstruace?Stále je nepravidelná?Mě už z toho všeho hrabe tak na to jdeme co nejčastěji jelikož já na sobě nic nepoznam a minulej měsíc se mi rozházela MS.

ajulinek
17. říj 2011

@kami88 brala jsem je zatím jen 1 měsíc a menstruaci jsem dostala, předtím jsem musela na vyvolávačku, ještě je mám na tenhle měsíc a pak asi počkám a budu doufat, že to bude o.k. jinak já na sobě taky nic nepoznám 😖

kami88
17. říj 2011

@ajulinek Tak držim palečky snažíte se?Jak dlouho?Taky jsem minulý měsíc myslela,že pujdu na vyvolávačku,ale přišla MS sama po 5dnech spoždění,původně jsem si myslela,že jsem těhotná,ale testy mě přesvědčili,že ne :(

ajulinek
17. říj 2011

@kami88 prášky jsem vysadila v létě a musela právě na vyvolávačku, tak pak sem dostala tyhle prášky. Jinak mimčo bysme chtěli, ale zatím to nijak nehrotíme 🙂 Ale ráda bych kdyby to teď už přišlo, ale právě nevím jestli teď prášky vzít nebo ne, protože sama nevím kdy mám ovulaci a pokud bych jí měla někdy dýl, tak jí můžou podle mě potlačit......Ale nechce se mi znova vyvolávat MS. Vy se snažíte dlouho?

jihajiha
17. říj 2011

@marteska jo jo, chlapy tohle asi umí nejlíp 🙂 Můj muž mi taky říkal, že když to nevyjde tento měsíc, tak to nechám na něm a nebudu vymýšlet nějakou ovulaci atd... asi je to nejlepší, nechat to prostě přírodě, uvidíme... Já ovu testy kupovala před mimibazar, jsou tam levný, ale mě to ukazovalo snad dobře.... 😖

pejullka
17. říj 2011

holky, mate uz vymyslene jmena na deticky? sice je to brzo, ale nemmuzem najit nic normalniho na kluka:(

ajulinek
17. říj 2011

my máme Davídka 🙂 Tak teď by to chtělo holčičku a to jsem zatím o jménu nepřemýšlela 🙂

natysek
17. říj 2011

My jsme rozhodnutí pro Sofinku a Olivera

natysek
17. říj 2011

Doma máme skoro tříletého Filípka 🙂

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka Ahojky no my máme holčičku jasnou zda se podaří - doma máme Vojtíška tak holčička bude Kačenka 🙂

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko a kdyby to byl zase kluk? ja premyslela o Jakubovi, Markovi, Davidovi, Ondrej a dal uz nevim nic, jenze nic neni to ono

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka No ja premyslela o Honzikovi a nebo Dominikovi. Ale hezke jmeno je Tomasek ! 🙂

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko to je, jenze k prijmeni Macák nic moc:( Domcu ma moje nej kamoska a Honzik byl muj prvni kluk, to by mi neproslo🙂

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka Honzika má moje kamarádka která chtěla Vojtíška tak to máme obraceně 🙂 , NO a Dominika bude mít moje nejlepší kamarádka takže uvidíme. Tomášek je hezké jméno a tak je hezké Filípek 🙂

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko Filip se mi moc nelibi, jak rikam dilema, pac snad neni hezke jmeno v kalendari a nic mi nejde k prijmeni vic nez Daniel

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka No a co třeba Šimon nebo Štěpán ? Já si přeji holčičku a doufám že se podaří a nebudu muset řešit jména což by asi vyhrál nejspíš Honzík nebo Dominik Ale i Roman a Radek jsou hezke 🙂

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko Štěpám je hezký, šimon moc ne, navíc, je jich moc...mi se rekli, ze se nebudeme na nic upinat, je nam to jedno, holcicku uz mame tak je to fuk co to bude, i kdyz jsemsi rikala ze kluka nechci. Ale jelikoz jsme se trefili primo na OVU tak to nejspis bude🙂

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka No tak držím palce ať jste zdraví a pak dej vědět jak si se rozhodla s jménem.Já si přeju Kačenku ! 🙂

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko budu ti drzet palecky i na nohou🙂 ja si myslim ze bude vse ok, proc by taky nemelo ze?🙂

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka No já doufám že se nám brzy podaří a nebo co se ukáže až pojedu k Dr.

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko urcite to nebude nic vazneho, uvidis, ja se k doktorovi chystala, ale jsem lenoch a jaksi jsem se tam nedostala a tenhle mesic uz tam jdu jako tehu

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka No vidis! Tak tam jdeš s pozitivní zprávou! No já jsem taky lenoch!!! 🙂

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko no vidis to, ja mam dokinu na druhe strane Prahy a oname da pokazdy na rano, coz by mi tak nevadilo, jenze to nestiham kvuli maly a pak na to zapomenu🙂 jsem blb

modrouckeocko
17. říj 2011

@pejullka no jo no stava se to 🙂 ja ho daleko nemam ale s malym se to taky neda- nema doktora moc rad :D

pejullka
17. říj 2011

@modrouckeocko mala je taky silena, nikdy doktora krom preventivky nepotrebovala, tak je pokazdy v soku, minukle jsme meli doma prednasku o nebolestivosti teplomeru v podpazi, myslela jsem, ze vyskocim s okna

modrouckeocko
18. říj 2011

@pejullka jo tak s teplomerem nemame problemy. ale co se tyce DR je to sileny. At jsou to jeho doktori nebo moje rve a rve a rve :D

pejullka
18. říj 2011

@modrouckeocko to si nevybereres,pokazdy je to neco.me dnes dorazili nevolnosti a mam novych 8 bedaru ruznych velikosti

veruvojtkova
18. říj 2011

@rennik no je to těžký co ☹ já doufám, že se s tou prací mírní, protože já nechci být s dvěma dětma, psem a domácností neustále sama 😝 tak taky přeju ať se to u vás trošku v tomhle změní, ale zas můžeme být rádi, že nám nevysedávají někde v hospodě 😝 🙂
@poletuszka 😀 no já taky teď brečím kvůli všemu, ale většinou když mi někdo něco řekne hned je mi to líto a natahuju, ach jo 😅
@pejullka a pro tu holku máš jaké? my chtěli elišku nebo terezku, ale teď co chodím na hřiště, tak je to každá druhá holčička ☹ my se o jménech ještě vůbec nebavili, ale já osobně přemýšlím nad Lindou a štěpánem, ale to se ještě 100krát změní
@marteska a jak je jinak? kdy jdeš na kontrolu k dr? jestli jsi teda už nebyla, já zase starší příspěvky skoro nedočetla 🙂

pejullka
18. říj 2011

@veruvojtkova me se libi Teressa nebo Nicolka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru