Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
11. lis 2011

@veruvojtkova ted po tom NT mam termin 15/5..ale ono je to stejne fuk, zalezi kdy si ten spunt rekne 😀 a ten velky zatim nevim.. jj 30/11 mam poradnu, se i s @rennikem hezky vsechny stridame 😀 a tam se dozvim, kdy to bude.. mi tohle dela vsechno moje doktorka.. pujdes na 3D

@pejullka gratuluji k srdicku 😵 a oni te posilaji kvuli predchozi preeklampsii na genetiku?? drzim palecky, at je vse ok.. ja mela to same.. tlak, jaterni testy spatne... ale ted mi rikala, ze me bude jen sledovat 😕

@lenuli2 ty brdo to jsou fofry.. tak hlavne at vse klapne napoprve 😵 ony je to pro ty chlapy dycky rana, kdyz je spatne neco u nej.. kdyz ses ty nemocna, tak te podrzi, utesuje, zaridi.. ale pak je mazec, kdyz se to obrati ☹.. neboj on se s tim srovna..az budes tehu tak na to zapomene 😉

@zabula drzim palecky, at ses brzo v poradku..

pejullka
11. lis 2011

@poletuszka kvuli pree ne,ja mela u maly rizikn 1:240 na downa

poletuszka
11. lis 2011

@pejullka a sla si pak i na plodovku??

rennik
autor
11. lis 2011

@lenuli2 a proč tak smutně? vždyť by vám to mělo pomoct a mimi bude co nejdřív 🙂 určitě to nebude nic příjemného ale pokud to pomůže tak hurá do toho a zase bude dobře 😉
@poletuszka to je teda síla 😅

lenuli2
11. lis 2011

@rennik hlavne uz at to mam za sebou:-*

lenuli2
11. lis 2011

@poletuszka verim tomu🙂))verim,ze se nam konecne podari touhle cestou🙂))uz at to mam za sebou🙂)

modrouckeocko
11. lis 2011

Ahojky holky tak sem ještě netestila, pořád si říkám že raději ještě počkám kdyby náhodou přišla MS

rennik
autor
11. lis 2011

@lenuli2 to jo to ti věřím 😔
@modrouckeocko to nevadí až se budeš cítit otestuješ a bude, třeba po týdnu vynechané MS bych to už asi zkusila, to je dost dlouho aby to šlo vidět ale však uvidíš 🙂

deeky23
11. lis 2011

ahojky rada bych se k vam pridala, mame uz rocniho chlapecka ale pred nim mi vzali po mimodeloznim jeden vejcovod a ja necekala a otehotnela v tech 6 nedelich, a ted by jsme chteli druhe ale bojim se ze to nepujde,

zabula
11. lis 2011

@poletuszka kre..téni oni sou někdy hrozní 😠

lenuli2
11. lis 2011

@modrouckeocko ja bych uz testovala😀....

lenuli2
11. lis 2011

@zabula kdo co?

lenuli2
11. lis 2011

@deeky23 ahojjj vitame te🙂kdy se chcete snazit?

deeky23
11. lis 2011

@lenuli2 ahojky a dekuji rada bych co nejdrive ale mam furt obavy ze to nedame, nejak mam pocit ze znovu neotehotnim, tak nejak uz si totiz nedavame pozor asi 3 mesice ale furt nic dost se toho bojim

lenuli2
11. lis 2011

@deeky23 a mluvila si se svym doktorem otom?jaka je sance atak?....

deeky23
11. lis 2011

no nic holky rada bych si povidalaa le prcek je nervozni protoze se ted vzbudil tak se mu jdu venovat ozvu se pozdeji a dekuji za privitani

deeky23
11. lis 2011

@lenuli2 mluvila a bylo mi receno ze se to jednou povede, ale sance je prej 50na 50

zabula
11. lis 2011

ahojky holky 😉 tak sem tam volala,už sem to nevydržela čekat 😒 a prý to není zhoubný 😀 😀 😀 😀 ježíš to slovo je šílený !!co mi řekla,je vše negat. 😀 😀 😀 operace není nutná,že by mi měla prasknout 🙂 při MS,jestli ju nedostanu,tak abych nečekala 14dní k mýmu dokt.mám dojít na injekci příští pátek.Mohla by prasknout i při ,,jak to říct,,silnějším sexu 😀 😀 😀 takže doma bude sado maso 😀 😀 😀 😀 jenom at praskne,kdyby přece ne,tak prý mě laparka nemine,že by to bránilo těhu ☹ ,tak to ted vidím na hodně kontrol na gyndě,jako v těhu 😀 😀 😝

zabula
11. lis 2011

@deeky23 ahojky,vítám tě 😉

lenuli2
11. lis 2011

@deeky23 ahaaa no vem si ze ja sem prej v poradku a taky nam to nejde...ted podstupujeme IVF🙂)ale urcite nehazte tlintu do zita je plno reseni jak pocit mimnko🙂))kdyz ne prirozenou cestou....urcite vsechny budeme drzet palecky🙂))drzime si je tady navzajem...a jedne za druhou se dari🙂))i na tebe prijde rada uvidis🙂))

lenuli2
11. lis 2011

@zabula no vidis krasne to zpravy🙂)))tak ted uz jen premluvit MS a hura do boje😀

zabula
11. lis 2011

@lenuli2 uf,už budu klidnějc spát,ale víc až praskne 🙂 musím říct i chlapovi aby MS pořádně domluvil,že mě nechce poslouchat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenuli2
11. lis 2011

@zabula tak pokud to pujde dobre🙂))) tak bys mohla zacit od dalsiho cyklu🙂))a stihneme se 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
11. lis 2011

@rennik No já na to ráno zapomněla a teď se mi do toho už nechce tk možná přes víkend!!!

zabula
11. lis 2011

@lenuli2 no to jo,jestli to praskne,tak prosinec je jistej 😀 😀 😀 😀 to mě cesta s M nemine 😀 😀

poletuszka
11. lis 2011

@zabula tak to jsou dobre zpravy.. tak sup pro latex 😀 a bicik 😀 jj mas pravdu, jsou to kreteni a uz tam nevlezu 😠
@deeky23 vitam novacka

pejullka
11. lis 2011

@poletuszka jj sla, ve 20 tt

rennik
autor
11. lis 2011

@zabula tak to je skvělá zpráva!!!!!! super super super, tak hlavně ať praskne 😉

marteska
11. lis 2011

@deeky23 Ahoj, vítám tě 🙂

@zabula Super zpráva!!! Bude to všechno dobrý, uvidíš!🙂

zabula
11. lis 2011

děkuju,to jo,je to fajn,že není nějaká špatná,a je fajn že mě ted budou kontrolovat ultrazvukem,jak se to vyvíjí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru