Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
17. lis 2011

ahojte holky,
@kamussa a @vvvecna vitam novacky a drzim palecky, at to s mimim vyjde co nejdriv 😉
@zabula tak jsem ti chtela poprat, at je ti co nejdriv dobre a ta hnusna cysta rychle praskne a koukam ze sis jako bonus dala jeste bolavou ruku 😕 sikulka.. davej na sebe pozor
@lenuli2 leni vydrz, nez se nadejes tak budes tehu a na tohle uz jen vzpominat 😉 ozdoba poslana 😀 ale kdo nam dosvedci, ze si byla opravdu hodna???! 😀 😀 😀 😀 😀
@rennik ja tez vypadam jak bych prodelavala tezkou pubertu.. tez bedaru co se mi ted vyrazilo.. grr 🙄 a vlasy se tez masti ve velkem.. nastesti se ted zacinaji zase nosit cepice 😀 reni na bolesti hlavy pouzivam lesanu.. mazadlo..kamaradka od alpy, jen zelena.. 😉 ja bych zas potrebovala neco na zada.. uz si pripadam jak duchodkyne ☹
@helen_h co maly, uz je mu lip?? my jsme ted tez bojovali s nachlazenim, nastesti bez teplot.. tak uz je v pohode a radi u babi a dedy 😀

poletuszka
17. lis 2011

uzijte si ten dnesni svatek.. u nas se pokracuje s malovanim, tak mam o zabavu postarano 😀
jo a teda nevim, jestli nas malej ma nejaky tajny zdroj informaci ci co 😀 ale vcera mi rika.. MIMINKO KLUK 😕 a ja .. a neni mozne ze je miminko holka?? a on zas miminko kluk 😀 😀 😀 tak u nas je asi jasno 😀 😀 😀

vvvecna
17. lis 2011

@rennik ahoj,děkuji za přivítání a bohuže,dorazila ms :(

rennik
autor
17. lis 2011

@vvvecna tak to je mi moc líto, ale nic nevzdávej hlavu vzhůru a hurá do dalšího snažení. Je to jen pár dní a můžete zase snažilkovat a to je na tom ta příjemná stránka 😀 moc držím palce!!!
@poletuszka přesně tohle jsem dneska chtěla napsat protože mi ji včera koupil manžel, namazala jsem jednou a huráááááá od té doby mám klid, ale nechci to zakřiknout !!!! jinak kdy jdeš na další kontrolu??? já už jsem tak zvědavá co čekáš!! 😀 u nás manžel rozhodl že to nikomu říkat nebudeme, ale vám samozřejmě zdělím, sice do IP ale zdělím těhulky a snažilenky moje zlaté 😀

lenuli2
17. lis 2011

@poletuszka dekuju🙂))))byla sem hodna....🙂)))jen muj syn tvrdi ze ne,ale to jen kvuli tomu abych nemela vic darku jak on😀

zabula
18. lis 2011

ahoky holky,tak dnes mám samé dobré zprávy 😀 😀 byla sem dnes u dokt.na další kontrole,cysta se zmenšila 😀 😀 na 2,5 a to byla prý větší víc jak o polovinu 😒 že prý je možné že už praskla,říkala sem si jestli to nebylo to v uterý jak mi bylo strašně zle,ale MS nikde,ale prý se tam možná už něco děje,dostala sem injekci 😝 ptala sem se sestřičky co mám nastavit 😀 že sem to naposledy měla v pubertě když mi blbly hormony 😀 😀 a mám napsanej clostilbegyt 😀 😀 😀 😀 ,pak si musím spočítak ovu a objednat se k dokt.jestli tam je a jak velký vajíčko,a pak už jen vyrazit s M na cestu 😀 😀 😀 mělo by se zadařit,a když ne budu to užívat ještě příští měsíc 😀 😀 a tchýně říkala kdyby něco,tak dvojčátka se taky zvládnou 😀 😀 😀 tě pic 😀

zabula
18. lis 2011

@lenuli2 takže je možný že budem stejně 😀 😀 😀

zabula
18. lis 2011

tak čtu info o clostilb.a píší že 5ti dennní terapie je obvykle uspěšná již v rámci první léčebné kůry 😀 to se mi líbí 😀 😀 to musí vyjít 😀 😀 uplně se mi po dnešku ulevilo 🙂
co vy kde stávkujete 😀 😀 😀 😀

rennik
autor
18. lis 2011

@zabula tak to je super!!!určitě to brzo vyjde 🙂

u nás zatím nic nového, furt přemýšlím nad tím úterkem, už ať je to za námi

zabula
18. lis 2011

@rennik neboj vše bude o.k.,počkejte až vše bude za námi,pak si řeknem jak sme stresovali,ale to zas pak budem stresovat s dětma 😀 😝

rennik
autor
18. lis 2011

@zabula to máš pravdu, já zrovna koukám na barandov a je tam hluchý 2 letý chlapeček- no bulím jak děcko a říkám si furt dokola, ať je to cokoliv jen ať je zdravý. Ty těhotenské hormony se fakt projevují, stačí trochu nějakého dojáku v televizi a už mám oči plné slz. 😀

zabula
18. lis 2011

@rennik no to já radši nekoukám,kdepak je ta moje povaha,od té doby co mám děti su schopná řvát i u seriálu 😀 😀 😀 😀 a to ještě nejsem těhu 😀 😀 😀

marteska
18. lis 2011

@zabula Tak to je super zpráva!!! 🙂

@rennik Já na to taky nemůžu koukat.... Dnes jsem se objednala na genetiku na screening a ultrazvuk ve 12tt. Mám žádanku od mýho doktora, ale vyšetření si stejně musím hradit, takže 1000,-Kč. Ale jdu do toho, aspoň se pak snad přestanu stresovat, když budou výsledky v pořádku. Ty jsi byla taky na tomhle?

rennik
autor
19. lis 2011

@marteska Ahojky no já jsem zatím byla jen ne té krvi a v úterý jdeme na UZV ale platíme víc, za krev 600Kč a za UZV 700Kč- ale proplatí mi to pojišťovna tak super. Už jsem fakt nervózní, snad to dobře dopadne. A tobě držím taky palečky ať to dobře dopadne. Který jsi vlastně týden?

marteska
19. lis 2011

@rennik Reni děkuju, teprve 9+2 dle poslední MS, ale v průkazce mám 8+5, objednali mě na 19.12. Snad budou výsledky ještě před svátkama, nevím jak dlouho trvají. Taky držím palečky!!!!

rennik
autor
19. lis 2011

@marteska no nám to neřekli, vzali nám krev a řekli mi že výsledky budou hned druhý den odeslány k tomu dr. kam pak jdeme na ten UZV takže nevím jak na tom jsme a proto jsem dost nervózní, oni to dělají tak že až udělají ten UZV tak vyhodnotí podle krve a toho UZV jaké je to riziko DS.

zabula
19. lis 2011

Všm přeji krásný víkend 😀 😀 😀 😀
no to mi ani neříkejte co se ted hradí,já si nepamatuju že sem něco platila,ale potkala sem se ze známou na gyndě a prej měla jít na krev a platit 1500,tak to odmítla,a že ji krev vemou teda normálně 😕

martesska
19. lis 2011

@zabula No on se stále dělá automaticky screening v 16tt. V tom 12 tt se běžně ještě nedělá a bere se to jako nadstandart, přitom je to v tom 12tt mnohem prý spolehlivější než v tom 16tt. Tak nechápu proč to rovnou všem nepřesunou na 12tt a ten 16tt nezruší. Přitom v tom 16tt je spousta falešně pozitivních testů a pak vystresované maminky zbytečně posílají ještě na odběr plodovky ....Nějak to nechápu tu logiku toho všeho...?????
@rennik Reni, ale já myslím, že kdyby bylo něco špatně, tak by se určitě doktor ozval!!! Takže buď v pohodě!!!

rennik
autor
19. lis 2011

@martesska snad máš pravdu, nevím jestli studuje všechny ty výsledky co mu přijdou nebo se podívá až pak jak přijdeš na ten ultrazvuk. Na jednu stranu se strašně moc těším, jsem zvědavá jak je mimčo velké, jak se mu v bříšku daří, až ho zas uvidím, ale na druhou stranu je to pořád ta nervozita. No teď už to do úterka nějak uteče 😉

mata1
19. lis 2011

ahojky, tak už mě pobolívá břicho, tak mrcha dorazí už brzo a jdeme na to 🙂

pejullka
20. lis 2011

@martesska tak ja jdu normalne na screening v 11 tt a v 16 tt taky a mam to zadarmo. Teda ale jen diky tomu, ze mam zvysene riziko z minuleho tehu

helen_h
20. lis 2011

@rennik
@zabula
@marteska Holky, jak jste se bavily o těch filmech - stále vzpomínám na slova kolegyně z práce: "jsou filmy, které musí člověk vidět, než má děti, pak už se na ně nikdy nepodívá". Jojo, opravdu jsou drasťáky viz Schindlerův seznam apod., které člověk s dětma vnímá úplně jinak... prostě je už jinak citově angažovaný. A občas mi stačí i TV zprávy, jakmile jsou někde mrtví či zraněný děti, tak hned volám na muže, ať přepíná, že to nechci vidět!

helen_h
20. lis 2011

@pejullka Tys byla v min. těhu riziková? Riziko předčasného porodu??

pejullka
20. lis 2011

@helen_h ne, mela jsem riziko downa 1:240

modrouckeocko
20. lis 2011

Ahojky holky, všem se moc omlouvám, byla sem na týdení dvolené s přítelem u jeho maminky. A můžu říct úplně super. Tam sem dvakrát testla a oba byly jemně pozitivně..Takže zítra nás čeká doktor. Ale bude to tak jen třetí týden. To tak typuji, 🙂))))

helen_h
20. lis 2011

@modrouckeocko Ahojky, tak to gratulace! Myslím, že je k čemu, na druhém testíku je testovací čárka už mnohem silnější!!! To se určitě vše vyrýsuje, jak má! 🙂 Dej pak vědět zprávy od doktora, jistě budou též pozitivní!!! 🙂

mata1
20. lis 2011

@modrouckeocko také gratuluji. Hlavně ať je vše ok 🙂

rennik
autor
20. lis 2011

@modrouckeocko no paráda mooooc gratuluji!!!! super další těhulka 🙂

modrouckeocko
20. lis 2011

@helen_h Děkuji. Taky sem čekala zda bude či nebude silnější ale je .🙂. Tedka resime rekonstrkci bytu tekze mrne se nam pak narodi do noveho. A urcite az zitra prijedu dam vedet co mi dokturek rekl . 🙂))

modrouckeocko
20. lis 2011

@mata1 děkuji. A snad vše bude oki.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru