Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
23. lis 2011

@zabula my platime cca 17000 zbytek pojistovna....jen mam dilema☹nevim jestli zavest jedno embrio nebo dve....

zabula
23. lis 2011

@lenuli2 tý voe,to je síla 😕 a myslíš že by jedno nevyšlo?to bych taky váhala,a co říkal dokt.to musí taky vidět jak je to po zdravo.stránce,a když si fit,neměl by v tom být problém,nebo jak to je? 😕

modrouckeocko
23. lis 2011

@zabula Tady na nas zacal kaslat, nedava mi pomalu penize na maleho a ted mi ve finale zapira ze nekoho ma a zkousi me citove vydirat pritom v praze sem ho nacapala s jinou. Je to sileny nektery chlapy. Ted sem spokojena!! Ale uz kvuli malemu to zaboli.Ale ted se bude mit krasne.Suprovou rodinu ma ted z obou stran a bude mit sourozence 🙂

lenuli2
23. lis 2011

@zabula no doporucuje zavest jedno....dvojcata sou prej komplikovanejsi....ale ja nevim....kdyz se jedno nezadari tak ze zmrazenych muzu za mesic znovu...mnooo mame prodlouzenou kultivaco tak kdyz nam rekne ze jich je hodne dobrych tak tri nechame zmrazit...ale zavest....to je ta otazka....dvojcata by nam nevadila...jen to riziko jestli tam naky je....achjo☹

modrouckeocko
23. lis 2011

@zabula Jinak baracek super 🙂
tez ti to preju!!!!:-*

zabula
23. lis 2011

@lenuli2 když to de za měsíc znovu,tak bych zkusila poprvé jedno 🙂 ,popravdě,já tedy doufám že já mít dvojčátka i když je to hezký mít nebudu,pač to by byl pěknej mazec,já ze čtyřma dětma a manža věčně v práci 😕
@modrouckeocko děkuju

lenuli2
23. lis 2011

@zabula dekuju🙂))to vis rozhodovani je ted tezky🙂))

zabula
23. lis 2011

@lenuli2 to věřím,ale je to první pokus a je zatím velká naděje 🙂

lenuli2
23. lis 2011

@zabula skusim jedno🙂v sobotu jdu na posledni kontrolu,v pondeli me uz vezmou na odber...a v patek me to zavedou...na moje narozeniny uz budu vedet jak natom sme🙂))pokud se zadari bude to ten nejlepsi darek k narozeninam co sem kdy dostala🙂))

lenuli2
23. lis 2011

@jihajiha budou zavadet jedno embrio tak to snad nehrozi😀....

modrouckeocko
23. lis 2011

Ahojky holky přeji Vám všem tady hezký podvečer. Jak pak se cítíte? Na výsledky jsem si úplně zapomněla zavolat takže zítra ráno to musím napravit. Jinak mě pořád bolí prsa a furt bych mlsala 🙂))

rennik
autor
23. lis 2011

@helen_h no právě byla jsem z toho fakt zaskočená, takový ten prvotní pocit zklamání, když si něco strašně přeješ a ono to zase nevyjde. U prvního jsem si říkala - snad příště- ale teď, je to asi naše poslední mimčo takže trochu mě to vzalo, doma taky slza ukápla.Ale dneska už je mi fajn, jsem s tím smířená a začínám se těšit na chlapečka. A kdyby se to přece jen změnilo, tak budu jen ráda 🙂

jihajiha
23. lis 2011

@rennik ber to tak, že lepší zdraví chlapeček, než nedej "bože" postižená holčička - tak jsem si to říkala já (akorát obráceně - chtěla jsem kluka)

@modrouckeocko teda jo, já bych byla napnutá a ty zapomeneš zavolat! Já bych asi na nic jiného nemyslela, ale myslím, že výsledek už je stejně jasnej' 😀

jihajiha
23. lis 2011

@lenuli2 ty jo, to je pěkná palba! Mě nějak uniklo, proč vlastně jdeš na umělé oplodnění?

lenuli2
23. lis 2011

@jihajiha ahojda...no nejde nam pocit miminko...byly sme na testech...pritel ma dobry spermijky ale ma tam vic spatnych jak dobrych rychle mu umiraji...tak to musi jit mimotelne bouzel...da seto zlepsit lekama,ale jeto beh na dlouhou trat rok,dva....a to my cekat nechceme☹

lenuli2
23. lis 2011

@rennik ale notaaaakkkkk🙂))chlapecek🙂)) bude zdravy a budete radi🙂))vim tohle zamrziiii....muzu ti rict,ze si prejeme holcicku...vzhledem ktomu ze to nejde a musime podstupovat tohle vsechno....tak budu vdecna i za zdraveho chlapecka🙂))drzim pesticky mamco:-*

jihajiha
23. lis 2011

@lenuli2 ajo, já to nějak nepodchitila. Ale hlavně, že to jde 😀 Mě by se taky nechtělo čekat tak dlouho
@lenuli2 jo jo, přesně, já děsně chtěla holčičku, když se to nezadařilo hned v září, tak jsem začal ustupovat, že to není až tak důležité, co to bude, hlavně, že něco vůbec bude!!!!

modrouckeocko
23. lis 2011

@jihajiha No uvidíme , ale též si to myslím!!! 🙂 Ale aspon se budu na rano tesit!!! Ale pořád me boli prsa, a citim jak se mi jakoby roztahuje deloha.

lenuli2
23. lis 2011

@jihajiha 🙂))tak pristi tyden uz budeme mit po vsem🙂))a snad budu patrit mezi TEHU.-)))

zabula
23. lis 2011

@lenuli2 toto tak letí,to ví že budeš těhu 😀 já se snad nedočkám,jak je to dlouhý

zabula
23. lis 2011

já ted doskládala 3pračky a kopu ponožek a myslela sem že mě z toho jebne 😎 😀

zabula
23. lis 2011

@rennik i kluci sou fajn,já vidím jak to je u nás a toho kluka bych brala taky ted 😀

rennik
autor
23. lis 2011

děkuju holky, však jak říká, dneska už jsem v pohodě, hlavně že je mimčo zdravé. Vím že kluci jsou taky fajn, jednoho mám doma a je to mazel- ale na 100% se to uvidí až za 3 týdny- teda doufám.

lenuli2
23. lis 2011

@zabula leti noo....ale po transferu si muzu delat test az za 10 dni...to bude nejdelsich 10 dni v mem zivote😀

lenuli2
23. lis 2011

@rennik ja mam 3 letyho kluka soma ale ten je za pet takovych😀....at zije Hyperaktivita😀 😀 😀

zabula
23. lis 2011

u mě konečně spí 😀 😀 to je vždycky chvíle oddechu 😀 😀 😀

zabula
23. lis 2011

zítra jedu do města do obchodu,ještě nevím za co,ale aspon se pokochám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 doufám že to nebude klouhat,radši pojedu jak šnek 😝

helen_h
23. lis 2011

@jihajiha No vidíš, mě taky překvapilo, co je tady těhulí, když jsou to snažilky od září... Ale co, každýmu to prostě nejde tak rychle, o to pak bude jistě výsledek kvalitnější, když si počkáme. Já myslím, že máš dobré šance, i když nervy pracují, páč se ti krátí ten rodičák... Já zas pořád dost kojím, tak vlastně ani nevím, jak veliké ty šance u nás jsou. Taky se musíme nechat překvapit.

helen_h
23. lis 2011

@lucikf No, ta zpoždění jsou na nic, akorát to člověka vydráždí a vypsychouší... 😠 😠 Tak doufám, že se mnou si moje tělo takhle pohrávat nebude a pokud nic, tak že ms raději dorazí v termínu.

helen_h
23. lis 2011

@jihajiha Ještě jak jsi psala s tím deptáním, že se všem dařilo a tobě ne, tak vidíš, na mě to půsoilo jaksi pačně, já si zase říkala - no když to vychází tolika holkám, tak nám přeci musí taky!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru