Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

helen_h
23. lis 2011

@rennik Asi tak, tohle je nakonec docela dobrá varianta. Nebudeš se hned od začátku upínat na to, že je to holka, ale "smíříš" se i s chlapečkem - no a na druhou stranu zatím je mimčo tak malé, že jsou hoooodně vysoké šance, že se to všechno ještě ledajak vyvrbí 😉

rennik
autor
23. lis 2011

@helen_h jj určitě, ale ať už to dopadne jakkoliv tak vím že to mimčo hrozně moc miluju a jsem strašně šťastná že ho čekám a nepřeju si nic víc než ho v pořádku donosit a porodit abych ho už měla u sebe .-)

helen_h
23. lis 2011

@marteska Koukala jsem na tvá alba a jen pro pořádek - ty podivně vycházející ovulační testy, to je z měsíce, kdy jsi otěhotněla, že?? Jestli jo, tak je to docela síla... 😨 To by snad měl člověk přeposlat výrobci! 😀

helen_h
23. lis 2011

@rennik O tom nikdo nepochybuje, i když jsi měla takové lehce smutné myšlenky 😉

rennik
autor
24. lis 2011

@helen_h no víš jsem trochu zlá i sama na sebe, ono to mimčo zato nemůže co je a je nefér být kvůli toho smutná. Dneska jsem už úplně v pohodě 🙂

modrouckeocko
24. lis 2011

Ahojky holky, tak sem si volala na výsledky a představte si , že jsou nedostupný . Zkoušela jsem to třikrát. No takže mi nezbývá nic jiného než se tam zítra ráno stavit osobně!!! No ale MS nepřišla , hlad mám pořád, a prsa bolí o stošest. Takže aspoň to bude napínavější!!! 🙂)))🙂))) A co vy holky ???

helen_h
24. lis 2011

@modrouckeocko čus a nemají dneska třeba odpolední?? To by vysvětlovalo ten nedostupný telefon...

modrouckeocko
24. lis 2011

@helen_h No právě že dneska tam jsou jen ráno a to do desíti , já tam volala v děvět a to třikrát.

helen_h
24. lis 2011

@modrouckeocko Tak to je blbé :( Možná jim něco opravují, a ty se teď nic nedozvíš. Tak zítra!!!

modrouckeocko
24. lis 2011

@helen_h Jo jo přesně tak, až zítra o to víc to bude napínavý!!! 🙂

modrouckeocko
24. lis 2011

Holky co jste těhotné taky vás pálí žáha ? Poraďte co na to?

marteska
24. lis 2011

@helen_h Jj, Helen, je to tak. To bylo ten měsíc, pak něčemu věř 😀

@modrouckeocko Mě pálí žáha pořád, celkově mě hrozně tlačí žaludek, jako bych tam měla kameny a do toho ta žáha... NO nic moc. Občas pomůže Espumisan, ale jen na chviličku a taky nezabírá vždycky...

veruvojtkova
24. lis 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, měnili nám okna a rovnou jsme i malovali obývák, takže 14 dní bez TV a internetu 😝 😀 vůbec vás nezvládnu dočíst, jsou tu nějaké nové těhulky, nebo nějaké zásadní novinky, co by mi neměly utéct? 😀 😀 jinak já se byla zaregistrovat v Podolí, volala jsem tam a řekli mi že tam jsou na registraci od sedmi od rána a že berou 12maminek, no tak jsem ráno vstávala v 5:30, budila malého, cesta do centra příšerná, musela jsem tahat kočár, protože stanice metra není bezbarierová, ani bus co jezdí k porodnici a v porodnici není ani bezbarierový vstup, takže další schody, přijedu splavená jak myš, břicho mě bolelo, bylo 7:15 a ženská mi poví že už je plno, že jsem 13tá...že maminky tam seděly už od 5 hodin od rána a když v 7 otevřely, rovnou tam naběhlo těch 12.. 😕 takže jsem si udělala super ranní výlet 🙄 🙄 a nemám ani porodnici a jelikož tady se snad všude registruje ve 14+0 takže mám smůlu a asi budu rodit doma 😀 😀

andilek01
24. lis 2011

🙂

helen_h
24. lis 2011

@veruvojtkova Ten záéis - to je teda děs :( Měla jsi taky docela pech, protože ségra se zapisovala v září a byla tam od půl 6, ale říkala, že do 7 se jich sešlo jen 9, takže normálně všechny zapsali a ještě byl na ten její termín volné místo... Ach jo, takhle se vydat a zbytečně ☹

modrouckeocko
24. lis 2011

@marteska No mě naštěsté nepálí tak hodně, ale občas se to nedá vydržet!!! Prý na to pomáhají mléčné výrobky. Tak nevim no. :D

zabula
24. lis 2011

@modrouckeocko to je vždycky jak na potvoru co? 😀
@veruvojtkova to se musí registrovat na porod 😕 😕 😕nebo jak to je? 😕 😕

jinak já byla dnes u dokt,vše mi vysvětlil,tím clostíkem by se ovu neměla posunout,a kdyby nějakej den mám furt rezervu,ale pro jistotu si udělám ovu test 😝 a 8.12.sem objednaná na folik.a pak tradáááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už se nemůžu dočtak 😀 😀 😀 😀

zabula
24. lis 2011

to se musíte zapisovat na porod?když to přijde tak vás nesmí odmítnout ne?já se nikdy nikam nehlásila 😕

rennik
autor
24. lis 2011

@zabula to ti věřím, ale neboj dočkáš se, uteče to jak voda 🙂

holky jsem fakt ráda že u nás se do porodnice zapisovat nemusí, prostě přijedeš a hotovo, vždycky těm vezmou.

zabula
24. lis 2011

@rennik a já tam vlítnu a hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 a žádný zapisování

zabula
24. lis 2011

@rennik už máš vymyšleno jméno na toho kluka? 🙂 manža chce Michálka a já Tomáška,tak to bude boj 😀 😀
teda až se zadaří

rennik
autor
24. lis 2011

@zabula no já jsem se právě rozhodovala a Tomášek byl jeden z favoritů ze 4 jmen. No ale nakonec jsem se rozhodla pro Vojtíška.Ale uvidíme jestli to opravdu bude chlapeček 🙂

helen_h
24. lis 2011

@zabula Jojo, v Praze se registruje, když jsi 14+0, napíšou ti do průchazky registr. číslo a máš jakoby místo v nějaké porodce, i když pokud tam přijedeš, až budeš rodit a budou mít plno a nebudeš ještě úplně akutní, stejně tě převelí jinam. To registrování v Praze je taková nějaká regulace, páč sem jezdí i mimopražské rodičky či komplik.porody, takže oni zapisují 12 na den (např. v Podolí a dnem je myšlen termín porodu, co máš v průkazce), samozřejmě, že porodíš jindy, než je v průkazce, ale tak nějak se tím snaží zajistit, aby nebyly nyuvěřitelný návaly, aby to aspoň nějak stíhaly odrodit.
A když k nim nejsi zapsaná - no, to by snad už musela vykukovat hlavička, aby tě vzali, to fakt netuším, jak to dělají, jak se k tobě chovají... 😕 🤐

helen_h
24. lis 2011

@zabula Ale masakr jsou ty zápisy, jak psala Veru, prostě tam ráno 2 hoďky potupně přešlapuješ před kartotékou a modlíš se, aby nebylo už před tebou narváno. My tam stáli frontu od 3/4 na šest ráno... Berou 12 holek, tak rovnou víš, kolikátá jsi na řadě a zda se vejdeš, ale občas jsou ještě tajkový překvápka, jakože mají přednostně napsaný třeba ještě 3 porody (např. vícečata), takže baba v kartotéce zahlásí - že dnes se zapíše jen 9. No, nechtěla bych v tomhle případě být tou 10tou... 😢

zabula
24. lis 2011

@rennik máme stejně Lukyho tak dem i do Toma 😀 😀 😀 😀 😀 třeba se z toho ještě ta holčička vyklube 😉 🙂
když sem před několika lety byla na ultraz.pamatuju si do ted, jak mi dokt.říkala něco jako že z holčičky se může vyklubat ještě chlapeček,ale z chlapečka holčička už ne 😀 😀

helen_h
24. lis 2011

@rennik Vojtíšek i Tomášek jsou supr jména! 😎 My máme pro příp. dalšího kluka připraveného Vítka. No a manžel je Tomáš, takhže tohle jsme pro dítě zavrhli, aby nebyli kluci 2x 🙂

helen_h
24. lis 2011

@zabula Lukáš a Tomáš - to se k sobě nějak hodí, to je můj manžel a jeho brácha taky 😉 Tak je zo asi dobrá dvojka! 😀

zabula
24. lis 2011

@helen_h týjo,to je něco 😕 ještě se rvát o porod 😀 😀 😀 za co se budem prát dál 😀 😀 😝

zabula
24. lis 2011

@helen_h to řeknu chlapovi jak se to hodí a má utrum 😀 😀 ve výběru,ale já už to vidím jak se to mění a píšem to cestou do porodnice jak minule 😀 😀

helen_h
24. lis 2011

@zabula To s tím pohlavím mi právě někdo říkal naprosto naopak - že spousta falešnejch chlapečků byla, když se mimísovi mezi nožky přimotá kousek pupeční šňůry - no a už to vypadá, že se tam cosi zabimbalo... Ale že když dr. vidí, že tam prostě není NIC, tak už tam NIC nenaroste 😀 Takže naopak - že víc natuty jsou ty holky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru