Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
29. lis 2011

@zabula Tak mi máme věcí taky hodně ale není jich nikdy dost rychle rosteme. Jinak jj malej je 21.12. a já sem 24.12. Takže krásný dárky pod stromeček 😀

veruvojtkova
29. lis 2011

@lenuli2 jo ták🙂 a když se povede hned na první pokus, což tfuj tfuj určitě ano! 🙂 zbylá vajíčka se pak také dají darovat, nebo co se s nimi stane? myslím z těch oplozených 12ti..?jestli dobře chápu, tak 12 necháváš oplodnit, zbytek z 34 daruješ a těch zbylých 11 pak zamrazí i když budeš těhotná?
@modrouckeocko paráda, to je skvělé! určitě bude vše ok, to je jasné! 😉
@rennik bere ti krev? aha a to máš nějaké větší vyšetření? jako ty triplly? je super, dkyž dr dělá ultrazvuk na každé prohlídce, bohužel u nás se to nedělá, nevím proč, vždyť za fotku normálně vždy platím, ale asi je to zbytečné když slyší srdíčko, ale škoda🙂 no jsem na tebe teda zvědavá, jinak já dnes byla v poradně vše je ok, byla jsem i na ekg a musím ještě k zubaři, ale když dr dělala poslech srdíčka přes břicho, tak strašně dlouho trvalo než našla srdíčko, pomatuju že u prvního hned jak přístroj přiložila, tak srdíčko začalo bít a teď tak 2 minuty nic, jezdila s tím po břiše, já už chytala nervy a pak se naštěstí ozval tlukot, asi je tam nějak blbě schovaný, ale to byly teda nervy 🙂
@zabula 12kg je ale krásný, to je takový lepší střed, spíš mi to přijde i málo..ale bříško jsi měla řádný 😀 😀 jinak já mám nahoře 1 kg, tak uvidíme jak se budu vyvíjet 😅
@marteska to je skvělý, aspoň v tom nejsem sama, já taky vypadám na pátý minimálně, škoda že neni léto, by mě alespoň pouštěli v mhd sednout, když by viděli to panděro 😀
@lenuli2 teď čtu že se ti jich 11 chytlo, to je ukázkové!! 🙂

@jihajiha ani mi nemluv, já nemám ještě ani jeden dárek a u nás v rodině to chodí tak, že se nakupujou dárky i pro babičky dědy, což je normální, ale pro tety, strejdy, bratrance, jsem hotová, potřebovala bych na to víc času a hlavně dvojitou mateřskou 😀 😀 prckovi jsme chtěli kolo bez šlapek, to odrážedlo a má rád popeláře, ale to už všechno koupili babičky, tak jsme nahraní... pak jsem přemýšlela něco kreativního, nějaké barvy, modelínu s vykrajovátky, tiskátka a potřebuje oblečení..asi nějakou knížku a přemýšlíme o té velké tatře na písek, z té je hotový a ještě mu chce manžel koupit ten pracovní stůl s mluvícím a hrajícím nářadím, ale to si tu rovnou můžeme otevřít pak hračkářství 😀 on má hned po vánocích i narozky, tak to nějak spojíme.. ty máš nějaké typy? a pro manžela vůbec nevím, poraďte 🙂

veruvojtkova
29. lis 2011

to je zase román 😀

@modrouckeocko jé, to máte pěkné, takhle po sobě a ty ještě na štědrý den🙂

lenuli2
29. lis 2011

@zabula heleee žabooooo 😀 😀 😀 jak si natom vubec?nak sem u tebe stratila orientaci.... 😀 😀 😀

modrouckeocko
29. lis 2011

@veruvojtkova Jojo je to veselý na ty Vánoce 🙂

lenuli2
29. lis 2011

@veruvojtkova 🙂chteli sme jich oplodnit 12 toje v cene...11 se jich vcera oplodnilo...zbytek z tech 37 daruju...za cenu 15 000kc...at to nekomu pomuze....ve ctvrtek mam volat kolik jich stech 11 zbylo jestli se udrzely vsechny nebo nektery zanikly...jedno si nechame zavest...a tak 4 zamrazit...zbytek kdyz budou a udrzi se tak nachame zaniknout...bylo bych jich moc a za ty mrazeny platime mesicne 200 dusik...muzou byt zmrazene az pet let...kdyby sme casem chteli znovu a neslo to tak si tam pujdu pro nase mrazacky...nebo nedej boze ze se to prvni ted neudrzi v deloze tak at muzeme jit na mrazacka uz bez stimulace a vseho kolem toho... 😉

helen_h
29. lis 2011

@marteska Zkus ještě stránky tehotenskakalkulacka.cz, tam to vycházelo stejně jako kolečko u mýho gynďáka.

helen_h
29. lis 2011

@lucikf Ty máš teda nervy! Zvlášť když jsi ji mohla dostat už ve čtvrtek, to už by testík určitě něco ukázal, teď už je jich většina s tou vyšší citlivostí. Já byla v lékárně pro Mammatest a neměli :(, tak jsem dneska zaúkolovala manžela, ať se poptá v lékárnách v jeho okolí. Mám pocit, že ten testík si holky chválí, že snad bude spolehlivý.
Hehe, takže budeme už zásobené obě, ale o to větší nervy to bude vydržet! Ono to pak tak nějak člověka láká a svádí...

veruvojtkova
29. lis 2011

@lenuli2 díky za vysvětlení, teď už v tom mám jasno, před tím to byl trošku hokej 😀
holky už se vám blíží 1.12. za chvíli se bude testovat 🙂

lenuli2
29. lis 2011

@veruvojtkova neni zaco🙂)taky mi trvalo nez sem vsecko pochopila🙂))ja du na zavedeni 3.12...takze testovat budu az na me narozeniny 9.12:-D...

lenuli2
29. lis 2011

Tak jedna bedna hotova😀...a sest me jeste ceka🙂))

marteska
29. lis 2011

@zabula Děkuju 🙂 Já si říkala, ono to vypadá, že mě to moc zajímá, ale Vojta je 22.6 😀 Takže pořád je tu ještě šance, že budou třeba i stejnej den 😀
A taky pokud do 21.6 bude to blíženec, jinak ráček že jo 🙂 Datumy na tom přeloma, jsem fakt zvědavá teda 🙂)))

@jihajiha Pro malýho už máme všechno (lego kostky, knížky - Polámal se mraveneček a Bořka stavitele, lego Duplo Karavan, 2 traktory obyč, pak jednoho John Deera - toho si moc přál, hasičský velký jezdící houkací a blikací auto na dálkový ovládání, doktorský kufřík s lékařským vybavením - baví ho vyšetřovat 🙂 ) No a to jsem chtěla pár drobností a myslím, že toho má dost a dost. Jezdíme do Německa na dětské burzy a tam se dají sehnat hračky za pár kaček...
Pro manžela jsem pořád nevěděla, chtěla jsem hodinky, ale když jsem se dozvěděla cenu těch, co se mi líbíly, tak jsem to zavrhla a třeba na ně do příštích Vánoc ušetřím 😀 Koupila jsem mu včera pořádnou čelovku, jezdí pořád na ryby a tu svou ztratil, tak doufám, že tuhle neztratí, byla trochu dražší. No a pak nějaký termo prádlo a tím u manželo končím, má ještě v lednu narozeniny 🙂
Nikdy nevíš, já jsem snad napnutá víc jak ty!!!!!

marteska
29. lis 2011

@lenuli2 Teda!!! Ty jedeš!!! Moc krásný, úplně mám na to chuť 😀

marteska
29. lis 2011

@veruvojtkova Jo, viď! Chtěla jsem si objednat těhu kalhoty a měřila jsem se a zjistila jsem, že tyhle míry jsem opravdu měla při Vojtovi v 5. měsíci. No tak to teda ještě bude něco, mám dojem, že metrák mě nemine!!!

marteska
29. lis 2011

@modrouckeocko Pěkný dárečkové jste 😀

helen_h
29. lis 2011

@lenuli2 Ty jsi stejně nějaká superžena 😀 Dokonce tolik oplodněných embrijek!!! To je teda úspěch! Kolegyně od ségry z práce právěže byla také na umělým, ale mělo to smutnej konec, páč sice vajíčka odebrali, ale pak nevzniklo žádné embrijko na zavedení, ne že na mražení, ale ani na to zavedení, takže to je opravdu psycho a musej to absolvovat celé znovu 😖
Takže tobě veliká gratulace, že se vše tak zdárně vyvíjí!!! I kdyby nějaká embrijka ještě nedopadla, stejně budete mít véééélmi slušnou rezervu, když se mrazí je 4 drobci. Takže žádné obavy a mimískům zdar! 😀

lenuli2
29. lis 2011

@helen_h tojo taky si rikam...s tech 11 je velka pravdepodobnost,ze se jich udrzi vic🙂jj lezela sem tam s kocenou ktere taky po prve neoplodnily zadne a ted na to sli cele znovu☹doktor mi rekl,ze sem plodna jak slipka😀....ale s pritelem si myslime,ze nas prestimulovaly schvalne 😀 😀 😀 jelikoz sem trikrat byla uz darovat vajicka...a oni chteli dalsi😀.....toje nas nazor...protoze kdyz sme zacinaly...rikal ze seto snazi regulovat na tech 18 vajicek max....no aja mela 37😀

modrouckeocko
29. lis 2011

@marteska Děkujeme 🙂 TAky si to oba pěkně užíváme 🙂

helen_h
29. lis 2011

@jihajiha
@zabula Já manžovi vždycky kupuju nějaké oblečení, většinou mi pokaždé padne něco do oka. Takže mám asi 2 trička, nějaké košile a taky trenky, jak jinak 😀 A plánuju pořídit nějakou pěknou brašničku přes rameno - takovou menší, jen na peněženku, mobil, víc většinou stejně nenosí a takhle si to dává pořád do kabelky ke mně 😀
Ještě uvidím, jestli mě něco dalšího ťukne do nosu. Jinak manžel je 23.12., takže pak dárky spravedlivě rozdělit na 2 kupky 😀

@jihajiha Já se nedivím, že nervíš, vždyť máš proč, když vás "čas tlačí"... Ach jo, myslím na tebe a budu děsně držet pěsti! Teď se tu rýsuje zase pořádná testovací parta, mám pocit, že ty úspěchy jsou tak nějak ve vlnách, jedna vlna čekatelek tady byla asi zač. října, plno holek tu je právě kol 15tt, tak musíme věřit, že teď jsme součástí nějaké další úspěšné těhu vlny!!!
Dyk já taky blázním a sjíždím info, kdy kdo testoval a čím a zda to vyšlo nebo ne, zas se nemá moc brzo, ale vydrž to, když je člověk vypsychoušenej...

marteska
29. lis 2011

@helen_h A kdy budeš testovat???

zabula
29. lis 2011

@lenuli2 no žabaaaaaaaaa 😀 😀 😀 je na tom normálně 😀 😀 😀 😀 😀 dnes 7DC 😀 brala sem i poslední clostík 😀 a už jen čekat na den D 😀

rovnou napište že ste všichni v prosinci 😀 😀 😀 😀 já doufám že to taky vyjde abych měla v lednu k 29dárek 😀 nemůžu se tak dočkat,ale radši na to nemyslet,aby člověk pak zas nebyl zklamanej 😝

rennik
autor
29. lis 2011

@veruvojtkova veru to si umím představit 🙂 mě by to taky vystrašilo!!! jj bude mi brát krev a pak na UZV .-) taky jsem strašně zvědavá,odpočítávám dny do 15 ale strašně pomalu to utíká!
@lenuli2 leni tak plodná jak slípka jo??? 😀 😀 😀 😀 😀 držím pěsti, neboj vyjde to když ne napoprvé tak podruhé už určitě jo ale pokud máš tolik vajíček, není možné to přece musí vyjít .-)
@zabula neboj den D se blíží a vyjde to- určitě 😉

helen_h
29. lis 2011

@marteska Zkusím ve čtvrtek ráno, už jsem koupila testy 🙂

helen_h
29. lis 2011

@zabula A jdeš ještě k dr. na kontrolu ovulace? Tys stejně říkala, že ji míváš až někdy 20 DC, že??

veruvojtkova
29. lis 2011

@rennik no a ona ke všemu ta moje dr vždycky tak divně kouká a i na ten ultrazvuk..jen mlčí a 5 minut zírá na monitor, nespustí z něj oči, neřekne ani slovo, tak už si říkám: tyjo, asi je něco špatně, buší mi srdce a po 5ti minutách: ano, plod je živý..asi mi chce zvednout adrenalin, nebo tlak 😀 jinak mě 15tého začíná 5tý měsíc, tak budu počítat dny s tebou, aby jsi v tom nebyla sama 😉 už 5.měsíc?? 😲 holky, to už budem v pátém, to uteklo co 🙂
@marteska já ještě v 7.měsíci nosila svoje normální kalhoty, teď už ani jedny nezapnu, teda spíš si musím všechny rozepínat, když si sedám 😀

zabula
29. lis 2011

@helen_h su objednaná na 8.12,příští čtvtek 😀 😀 na ultraz. 😀 ovu by měla být 12.-16.a tj.20DC-24DC,a kdyby náhodou, mám před i po dva dny v rezervě 😀 takže od 9.-18.12 bude tuli tuli až moc 😀 😀 clostil dnes dobranej,tak doufám že budu nabujená dost 😀 😀 no jestli to nevyjde,tak už nevím 😝

rennik
autor
29. lis 2011

@veruvojtkova no to máš teda pravdu, to letí úplně strašně rychle!!!! můj doktor taky dlouho kouká na monitor ale většinou něco málo aspoň řekne, třeba že vyrostl, kolik měří nebo tak 🙂 já už to ale tak strašně moc chci vědět, jsem hrozná já vím ale pro mě to bude i takové bližší, když už na mimčo budu mluvit jménem, no bude to takové milejší 😉

helen_h
29. lis 2011

@zabula A ten Closyl měl pomoct tý cystě se vstřeba? Nebo ještě nějak nastartovat tělo?? Jsem nějak ztratila přehled, na co je 😀 A jestli máš ten svůj plodný týden takhle podchycenej, tak to tradá a snad už můžem slavit, doufám! 😎

zabula
29. lis 2011

@helen_h ne cystě nepomůže nic 😀 je aby se mi po tom rozjela ovulka 😀 nemusela sem ho mít,ale chtěla sem,nechci čekat delší dobu než se to dá dopořádku 😝 je to přesně clostilbegyt pro info 😉 uvidíme,no moc podchycenej asi ne,nevím kterej přesně 😀 ale testíky zapracujou a i ultraz. 😀
ted hlavně se jen zbavit toho nachlazení a kašle,cpu do sebe o se dá 😖

modrouckeocko
29. lis 2011

Koukám holky máte zajímavé téma. No jsem zvědavá jak rychle to bude utíkat nám a kdy budeme mít vidět už bříško 🙂 Doufám že budeme mít menší břicho. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru