Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

marteska
2. pro 2011

@veruvojtkova Ahoj Veru. Díky za optání, někdy mám ,,lepší " den, ale to je jak 1 za 10dní 😒 JInak jsem teď 12tt....

Holky, máte už některá pohyby? Měla jsem je při prvním těhu už v 16tt a teď mi přijde, že občas mám už šimráníčko. Myslíte, že je to možné?

lucajdak
2. pro 2011

super ale asi to musi rařídit ten kdo zakládal tuto, nebo nevím jak se to děla🙂

veruvojtkova
2. pro 2011

@marteska už 16tt? páni, já je měla až ve 20tt🙂 teď mám občas takové bublinky, ale hádám že to budou spíš střeva😀 jestli jsi měla pohyby takhle brzo, tak asi klidně to být může, prý u druhorodiček to bývá dříve.
@lucajdak podle mě se musí napsat adminovi aby to schválil a on jí dá pak jako soukromou, asi by to měl být zakladatel témy, což je renča, protože je to vlastně její téma, tak aby admini věděli, že o tom ví a souhlasí s tím, ale nikdy jsem to nedělala, jen si myslím že to tak asi bude

lenuli2
2. pro 2011

kdyz do ni budu patrit klidne ji zamcete 😀 😀 😀

lenuli2
2. pro 2011

Aojjjj holky tak jaka? kolik uz tady vubec mame tehulek?....se vtom stracim.... 😀 😀 😀 ja cekam na tehulu zabulu.... 😀 😀 😀 😀 jinak zitra si jdu pro mimiska....uz zitra mi zavedou transfer....tak pak uz se jen modlit aby se udrzel 😉 😉 😉 a budu mezi vama tehulinama 😀 😀 😀

rennik
autor
2. pro 2011

@mata1 tak hurá do toho 😉

rennik
autor
2. pro 2011

@lenuli2 moc držím palce Leni, neboj určo to vyjde !!!!

rennik
autor
2. pro 2011

@marteska já jsem u prvního měla pohyby v 17tt a před týdnem mě taky pořádně šimralo 🙂 pak jsme byli na tom genetu a doktor sám od sebe říkal že sice mimčo sebou hází ale že v žádném případě to nemůžu cítit. Já jsem mu přitom nic neříkala, ale myslím si že to určo pohyby byly, přece jen kdo už zažil jaké to je tak to nejde zaměnit 🙂

rennik
autor
2. pro 2011

@veruvojtkova jinak s tou soukromou skupinou nevím jak se to dělá 🙂

marteska
2. pro 2011

@rennik Tak to u Tebe určitě bylo ono, copa doktoři, ty to nezažili, tak nemůžou vědět 😀 Já si právě taky myslím, že to zaměnit nejde. Mě taky doktor nevěřil poprvé, že už 16tt, ale bylo to ono, jen to postupně přidávalo na intenzitě 🙂

lucajdak
2. pro 2011

@rennik Renčo, taky nevím, zkus napsat adminovi, jestli ti nějak pomůže.Bylo by to fajn.

modrouckeocko
2. pro 2011

Tak holky já se hlásím též jako těhotná. Sice teprve šestý týden a v pondělí jedeme na potvrzení srdíčka ale na testech i v krvi už je to jisté.Teď aby nám jen bylo srdíčko a bylo vše v pořádku. Co se týče pohybů, tak já u prvního jsem je začala cítit ve dvacátem týdnu a to přesně na Romana 😀 tak doufám že teď je budu cítit též dřív . Říkají že druhorodičky vše cítit jinak a hlavně dřív 😀

poletuszka
2. pro 2011

ahojte, tak reaguji zase se zpozdenim 😀 .. malej je nemocnej a ja se chytla taky 😖 dam pul kralovstvi za moznost vystrikat krk stopanginem 😀 😀 co to planujete?? soukromou skupinu 😕 beru, kdyz me vezmete taky 😕 😀
@lucikf moc moc gratuluji k dvema carkam 😵
@rennik tak ti reknu, zes me pekne vydesila s tim tchanem 😕 doufam, ze se z toho dostane.. reni taky jsme ted s malym nemocni.. maly chrle, kasle, ryma.. nastesti se to uz zlepsuje.. furtuju ho sirupama 😀 a me boli klasicky v krku tak cucam propolky stridave se septisanem.. 😖 preju brzke uzdraveni 😉
@lenuli2 drzim palecky na zitrek a na dalku povzbuzuju, at se embrijko chytne 😵
@jihajiha tak ze by ty bolesti byly fakt od te zaklonene delohy?? 😕
@marteska pohyby uz citim.. teda doufam 😀 je to par dni.. poprve to bylo jako mravenceni.. a ted se mi uz trosilinku hybe pod rukou brisko 😵 .. v minulem tehu to bylo az v 19.-20.tt. ale tam to bylo dane i tim, ze jsem mela placentu na predni strane
@veruvojtkova bublinky?? takhle to mela kamaradka.. takze je mozne, ze i tobe se takhle mimisek hlasi 😉 jinak s tim hadanim pohlavi podle krve 😀 mamka se uz prorekla.. ze prej si mysli taky holcicku.. a hned mi dala tipy na jmena 😀 😀

veruvojtkova
2. pro 2011

@rennik
@marteska holky, já to fakt nepoznám 😅 u mě to právě zaměnit jde úplně snadno, prostě nevím jestli je to miminko, nebo bublání v břiše..vím, že přesně takhle se malý pak hlásil, když už jsem věděla že je to určitě on, ale přesně i takhle se hlásí moje břicho 😀 takže já si asi ještě pár týdnů budu muset počkat 🙂
@poletuszka jestli tě vezmeme? jóó holka, to si budeme muset ještě pěkně rozmyslet 😀 😀 😀 ty už takhle pěkně miminko cítíš? to je super, to člověk hned ví že je vše ok a nemusí se strachovat před dalším ultrazvukem 😉 jinak teď jsem snědla jablko a mám zase bublinky, tak možná je to fakt miminko a tráví se mnou 😀 😀 já tě tipuju taky na holčičku, mě dnes sousedka řekla, že mám břicho určitě na kluka, no uvidíme, jestli pověry souhlasí 🙂
jinak jsem dnes mluvila s jednou známou, ptala se mě na termín porodu, tak říkám že květen a ona: no to se máš na co těšit, to bude blíženec, ty jsou schizofrenní, mají tolik aktivit, že sami neví co chtějí, střídají náladu jak počasí..já právě žádného blížence neznám, máte někoho takového kolem sebe, jako narozeného v tomto znamení? zase nějaká další pověra, ale já se nenechám zastrašit 😀

@lenuli2 držím palce! a kdy teda přesně zkusíš testovat?

jihajiha
2. pro 2011

Holky, tak ta soukromá skupina se musí už tak založit asi.

lenuli2
2. pro 2011

@veruvojtkova ahujjj zitra jdu na transfer takze po 8 dnech muzu testovat prej...ale doporucuje se 10-12dni....no pokud 8.12 neprijde MS tak uz nadeje je🙂))

modrouckeocko
2. pro 2011

@lenuli2
@lenuli2 Tak drzim palce a peknou vydrz nez bude testovani!!! 🙂

lenuli2
3. pro 2011

Ahoj holkyyyy tak sem po transferuuuu 😀 😀 😀

lucajdak
3. pro 2011

ahoj kočky
včera 4+1tt, ale nevím, já dnes neměla silnější čárku a dost mě to znepokojilo.První test jsem měla obyč. Mamatest, takový v růžovým obalu a čárka dobrá, a dnes jsem zkoušela Rapid clear ten co se počůrává a čárka slaba
Holky jsem z toho nervozní.

lucajdak
3. pro 2011

@lenuli2 hlavně ať je vše ok, držím palečky🙂

lenuli2
3. pro 2011

Ahoj dekuju,kazdy palecky ted budou potreba...i tobe hodne steti 😉

jihajiha
3. pro 2011

Já dneska na testu objevila krásné // !!!!!!!!!!!!!!!
Vůbec jsem tomu nevěřila, fakt jsem překvapená, protože tento měsíc jsem fakt nedoufala, po tom stresu, že to vyjde!!!!!! Jsem šťastná jak bleška.
@lucajdak gratuluji ke druhé čárce!!!!!! Nebuď nervozní, každý test je jiný, jinak ukazuje.

jihajiha
3. pro 2011

JInak jsem zkusila udělat tu soukromou skupinu: https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup... musíte se tam přihlásit a pak se prostě přestane psát sem a bude se psát do toho soukromého. Nebo jste to vymysleli jinak?

jihajiha
3. pro 2011

@lenuli2 tak teď hlavně klid ať se zadaří!!!!!!!!!!!

veruvojtkova
3. pro 2011

Jé takže další dvě těhulky?? no páni, to se to rozrostlo, všem gratuluji! 😉
@lucajdak já bych věřila mamatestu, přijde mi nejspolehlivější 🙂

@jihajiha no jo ale když si najedu na soukromou skupinu, tak mě to odkáže na tebe, že jestli chci být členem, tak ti mám napsat.. 😕 tak ti tedy píšu 😀

helen_h
3. pro 2011

@jihajiha Mamino, mooooooc gratuluji! Já ti to psala, že se děje ve vlnách, snad to otěhotnění taky podmiňují nějaké erupci na slunci či co 😀 A to je pěkné, že ti hnedka dneska v 1. den vynechání vylezla jasná čárka, tak to bude něco pořádného! 😉

@lucajdak Neboj, když je to jiný test, tak to nelze tak úplně srovnávat, mohou mít jinou citlivost a celkově různé firmy mohou ukazovat jinak, taky to čůraní tím proudem - může se to prostě nasáhnout třeba méně... Blbla bych až kdyby ti to přetával ukazovat ten samý testík jako předtím, ale to se určitš nestane!!! A taky věřím Mamatestu, na něm už jsem měla pěkné čárečky 😉

jihajiha
3. pro 2011

@veruvojtkova tak jsem Vás tam přidala holky, zkuste se na to mrknout, už by to mohlo fungovat, ale dalo mi to zabrat.
@helen_h děkuji, já v to opravdu vůbec nedoufala, jsem z toho úplně paf. No s tou druhou čárkou, já to tak měla i u prvního těhu, hned ten den, když jsem měla dostat MS, tak tam byly //, tentokrát teda taky, ale pořád tomu nevěřím.

helen_h
3. pro 2011

@lenuli2 Takže držím moc palečky, ať se ti tam mimi krásně zabydlí! Jojo a testovat má cenu až od 10.dne, předtím ještě podporují uměle léky hladinu HCG, aby to tělo přijalo, takže testíky dříve mohou být falešně pozitivní - aspoň co jsem tak někde vyčetla. Přeju především pevné nervy a spoustu jiných rozptýlení, to čekání bude asi pekelný... 😖

lucajdak
3. pro 2011

@helen_h moc děkuji za uklidneni, to jsem cela ja, plasim 😀

helen_h
3. pro 2011

@lucajdak A čárečka taky sílí většinou až co 2 dny, na plašení by bylo, kdyby fakt výrazně slábla, ale pokud je stejná a jsou to prostě testy od jiných výrobců, tak určitě v poho.
Jinak já se budu objednávat k Mudrovi až tak koncem měsíce, aby bylo něco pořádnýho vidět, on má bohužel jen ten starý uzv přes břicho, tam to chce prostě počkat na srdíčko trochu déle... A taky bude mít manžel dovču, tak aspoň pohlíhá malého a já si udělám v klídku výlet na gyndu, takže bych šla mezi svátky anebo příp. až zač. ledna, kdyby tam mezi svátky nebyli.

A co vy ostataní čerstvé těhulky? Nějaké naplánované prohlídky???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru