Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

amj
18. črc 2011

ahoj. my teda mimi už zkoušíme ted... ale zatím se nepovedlo :(

rennik
autor
18. črc 2011

Ahojky to je mi líto my si sice už nedáváme nějak extra pozor ale snažit se opravdu chceme až od září, kdyby se povedlo dřív tak nevadí ale spích bychom chtěli později ať máme miminko v létě. Moc držím palečky!!! A jak dlouho už to zkoušíte?

amj
18. črc 2011

tak nějak neintenzivně... HA jsem přestala brát cca před 9ti měs, ale mudra řikala že rok až rok a půl než se tělo srovná... takže jako opravdu zkoušíme od června

rennik
autor
18. črc 2011

Tak to je jen měsíc intenzivního snažení, určitě to brzy přijde? Já jsem HA u prvního miminka vysadila v Listopadu s tím že jsme si dávali pozor jinak a v březnu jsem hned napoprvé otěhotněla, tak jsem zvědavá jak se zadaří tentokrát. A zkoušela jsi nějaký čaj na podporu otěhotnění nebo tak něco? Možná by to pomohlo. Já jsem pila Femigard před Lukim, nevím jestli to mělo nějaký účinek nebo ne ale byla jsem těhotná hned první měsíc. Teď jsem si akorát koupila čaj Ludmily Mojžíšové tak ho chci začít pít.

amj
18. črc 2011

já u prvního brala HA a nepřišlo mi že bych mohla být těhu...a byla jsem. takže podle prvního těhu soudit nemůžu ...no my nežijeme v čr, takže si toho moc nekoupím. a nebo si nekoupím co někdo zná..co je osvědčený. ☹

rennik
autor
18. črc 2011

to je škoda, ale snad to půjde brzy i bez těch podpůrných věcí. 😉 já se upřímně už fakt nemůžu dočkat toho září, možná to hned nevyjde ale už ten pocit že se budeme snažit o miminko mi nějak zvedá náladu a moc se těším. Do té doby bych chtěla ještě zhodit nějaké to kilo. Po Lukim mám 4 kg navíc tak chci aspoň něco dát dolů. 🙂

amj
19. črc 2011

jojo, taky se snazim nej kilca zbavit..ale uz to nejde jako za mlada

rennik
autor
19. črc 2011

no já jsem přibrala v 17 kvůli HA cca 13kg než mi nějaká pořádně sedla a dost blbě se to shazovalo dolů, teď s tím Lukáškem v těhotenství jsem nabrala 16kg a 4 mi zůstaly, tak snad to ještě stihnu, ale řeknu ti že dneska je mi od rána pěkně blujno, pobolívá mě v podbřišku jako bych měla dostat MS přitom ji čekám až 28 tak nevím jestli to náhodou nevyšlo už tento měsíc, ikdyž jsme se nesnažili, ale taky nedávali pozor. No uvidím za 10 dní.

amj
19. črc 2011

tak ale to by bylo taky hezky prekvapko 😀 😀 no ja bych to brala. jsem se ted vzbudila, sousedi maj diskoteku nebo co 😲 ja cekam MS v patek, tak uvidime...

rennik
autor
20. črc 2011

tak mi dej pak vědět jak jsi na tom, mě je prostě furt divně, dneska dopoledne mi bylo slabo, sem tam cítím ten podbřišek, nevím jak to popsat jakobybyl nějak překrvený nebo co, takový pocit mokra ale uvnitř mě, prostě jako bych měla dostat MS. Ale z druhé strany si říkám že si to asi jen namlouvám. Je teď pro mě fakt dlouhý týden. Ani by mi nevadilo kdyby to nevyšlo ale štve mě ta nejistota, jestli si můžu dát kávu, nebo jestli můžu nějak víc cvičit. Furt si říkám co kdyby náhodou.

pajinka29
21. črc 2011

holky, kdybyste chtěly, tak se můžete připojit do naší soukromé diskuze Snažení podzim 2011 II, můžete kontaktovat Kacca7 a ona by vás přidala. Je nás tady dost skvělejch holek, co se snaží, nebo jsou už těhu, některé mají už jedno dítě a chtějí další, jiné třeba chtějí už třetí🙂

amj
21. črc 2011

😀 jo, nojoo, kafe to ja taky muzu. a coca colu. 😀 i kdyz minule ja dlouho nevedela ze jsem tehu, tak jsem cca do 17 tydne vsechno ...colu, kafe, maliny... a pak mi doktorka rikala, at opatrne vysadim to co je telo zvykly, ze prcek uz je velkej a mohlo by mu to vsechno chybet. a co ma oblibene to moje ditko? kafe nastesti jeste nezna 😲 , ale miluje maliny a detskou kolu...to kdyz je nejaka oslava to jooo, to si uzije. ale ne ze by ji to dodalo energii, dopije a muze jit spat. zadnej kofejn 😠

rennik
autor
21. črc 2011

ty jo až do 17 týdne? to jsi fakt ani trošku netušila že jsi těhotná? A u toho jsi jedla HA? já jsem si vždycky říkala že bych měla strašný strach že ta HA nějak může poškodit mimčo. Ale hlavně že je malá v pořádku. Je fakt moc krásná holčička. A kde až bydlíš, jak jsme se bavili že si nemůžeš nic koupit ( jako ty čaje nebo tak). My chceme ještě příští měsíc jet do Vysokých Tater na pár dnů a udělat si nějaký ten pořádný výšlap, ale trochu se bojím pokud bych byla těhotná tak to nechci přehánět. Zítra už je pátek tak jsem na tebe zvědavá jak dopadneš 🙂 moc držím pěsti aby MS nepřišla 🙂

poletuszka
21. črc 2011

ahoj holky, muzu se pridat?? my se taky chceme od zari snazit o druhe.. teda je pravda, ze uz bychom s tim meli zacit, ale ja jsem ta brzda.. po prvnim mi zustalo dost kilecek nahore, a tak se mi nechce zacinat s takovouhle vahou.. je mi jasne, ze je to moje chyba.. vzdycky dobre zacnu a pak haha je konec.. hlavne kvuli kofole, coca cole atd. 😀 a druha vec je, ze prvni tehu nebyl zadny med, takze se asi bojim

rennik
autor
21. črc 2011

Ahojky jojo určitě se přidej budeme jen rády, čím víc nás bude tím líp, aspoň si budem navzájem držet palce. Já jsem na tom stejně jako ty zůstaly mi 4kg nahoře a chtěla bych ještě shodit ale jak už jsem psala momentálně řeším jestli už nejsem těhu, protože je mi furt divně, navíc ten podbřišek a hlen mám taky bílý, tak nevím. Už ať je toho 28 ať vím na čem jsem. Pokud nebudu tak nevadí, plán je až od září ale štve mě ta nejistota 🙂 Zítra musíme myslet na amj 😉
Poletusz neboj i když bylo první těhu pro tebe těžké tak třeba to druhé bude bezproblémové. 😉 Já jsem měla těhotenství super až na pár věcí, že jsem se začla dřív otevírat a musela jsem nějaký čas polehávat doma, ale nejvíc mi daly zabrat nohy, měla jsem je tak oteklé že jsem se nevešla do žádných bot, bolely mě až hrůza ale jinak super a porod taky paráda takže já osobně se na těhotenství strašně těším. 🙂

poletuszka
21. črc 2011

@rennik mne zustalo nejakych 8 kg 😒 ale treba dalsi mimi bude rozumnejsi a bude brat z mych zasob misto, abych nabirala dalsi 😀 ale prilis tomu neverim, nejsem ten typ 😀 drzim vam palce holky a obdivuju vase nadseni.. ale na me uz to pomalu taky seda 🙂 koukam po kocarkach, uz si pomalu i predstavuju jake to bude zase s brichem atd. 😵 no mozna uz je vazne cas na dalsiho mrnouse 😎
moje tehu bylo narocne od zacatku.. jeste jsem nemela od doktora potvrzene, ze jsem tehotna a uz jsem skoncila ve spitale se spinenim a rizikem potratu.. po prvnim trimestru, kdyz jsem si oddechla a zacala si to uzivat, prisly tripple testy a hodne spatny vysledek na downum syndrom, takze plodovka a cekani.. no a pak zase oddech, ze je mimi v pohode a nastal konec tehu, kdy jsem byla zase ve spitale s tim, ze mam bilkovinu a cukr v moci, takze cisar kvuli preeklampsii :( takze mam tezkou alergii na nemocnici 😖 ale jinak zazitky uz docela vybledly, taxe snazim doufat jen v to nejlepsi 🙂 hlavne, ze mame krasne a zdraveho chlapecka 😵 a taky poradneho lumpa 😀

ashlee
21. črc 2011

ahoj holky mužu se taky přidat?

poletuszka
21. črc 2011

@ashlee ahojky.. teda ja jsem tady taky nova, mam oproti tobe naskok 2 hodky, ale rennik psala, ze cim vic nas bude, tim lip 😎 a ja souhlasim, takze vitej 😀

ashlee
21. črc 2011

@poletuszka 🙂

poletuszka
21. črc 2011

@ashlee vy uz se taky snazite? nebo az po lete?

ashlee
21. črc 2011

@poletuszka až od zaří. Ja už mam ročního syna.

poletuszka
21. črc 2011

to te obdivuji, ja bych si na to pred rokem asi netroufla..

rennik
autor
22. črc 2011

Ahoj holky ještě jednou vás vítám nové snažilky 🙂 Tak si představte že dneska jsem vylezla na váhu a nestačila jsem se divit kolik na ní bylo. Hrůza. Takže žádných 4 ale bohužel 6kg nahoře. No marné, snad v těhu tolik nepřiberu. Kolik jste vůbec přibraly holky? Já 16kg 😖

ashlee
22. črc 2011

ahoj holky,

@rennik ja jsem přibrala 18kg v tehotenství ale me se ke konci tehotenstvi udelali velky otoky,rodila jsem v lete

jifu77
22. črc 2011

ahojky holky může se přidat? Mám 10 letého syna, jsem podruhé vdaná a snažíme se asi 3 roky a stále nic, manžel je v pořádku, já taky. Jsem v pasti, hodně asi dělá to, že na to moc myslíme, ale ruku na srdce: dokážete na to nemyslet ☹ . V září nás čeká první IVF u dr Machače 😀

rennik
autor
22. črc 2011

ahoj jifu jasně že můžeš. Tak to mě moc mrzí že vám to nejde, snad se na vás usměje štěstí a podaří se to.

ashlee já jsem sice rodila 30.listopadu ale otoky jsem měla fakt příšerné, takže tě chápu. ☹

poletuszka
22. črc 2011

ahojte, ja jsem v tehu sice pribrala krasnych 12 kg, ale pred tehu jsem po vysazeni HA nabrala skokem 5 kg 😒 takze 17 kg celkem.. a otoky byly taky parada 😒
jifu drzim palecky na IVF.. mam kamaradku, ktera ma taky chlapecka po umelem a je stastna jako blecha, ze se povedlo.. snazili se - myslim - 6 let

rennik
autor
22. črc 2011

takže jsme na tom vlastně skoro všechny stejně, kilo sem kilo tam, hlavně že máme zdravé prcky a že jsme zdravé i my. Já si vždycky říkám že na hubnutí je vždycky času dost i po porodu, takže pokud zase nebereme nadbytečná kila tak je určitě zase shodíme no ne? 🙂

ashlee
22. črc 2011

@rennik to ja bych před otehotnenim chtela zhubnout nejaky kilo,mam 59kg,před prvnim otehotnenim jsem mela 56kg

poletuszka
22. črc 2011

souhlasim ale přece jen bych byla radeji kdyby moje výchozí váha byla o dost menší.. co dělat měla jsem mit pevnejsi vůli.. moje chyba, ale treba to pak půjde lip 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru