Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

veruvojtkova
14. říj 2011

@jihajiha tak to video ti závidím-v dobrém 😉 já mám teda porod stále v živé paměti, díky bohu že trval těch 30hodin 😀 😀 ale už se mi to trošku ztrácí a za víc fotek, nebo to video bych byla vděčná 😒 já kdybych měla možnost toto nafotit, tak udělám takové super fotky, momentky, fotky miminka hned vytaženého ještě s pupeční šňůrou, její přestřižení.no já bych se na tom vysloveně vyblbla, ale můj chlap je holt jinej 😝 tak koukám, že jsme na tom tady podobně, měli bychom jim koupit k vánocům nějaké fotografické kurzy, třeba jim to dojde 😅

jihajiha
14. říj 2011

@veruvojtkova dobrej nápad s těma kurzama 🙂 🙂 ALe ono by to bylo stejně k ničemu 😎

pejullka
14. říj 2011

ahoj holky, tak jsem těhotná, začátek 4 týdne🙂 na testu jsou konečně //

rennik
autor
15. říj 2011

@pejullka hurááááááááááááááá, moc moc moc blahopřeji!!!!!!to je fakt krása, Pejul jsem za tebe fakt ráda! 😉

rennik
autor
15. říj 2011

Jinak holky mě je dneska konečně líp, v noci sice blbě, ale první ráno co můžu normálně existovat, že by se blýskalo na lepší časy??? 😀

pejullka
15. říj 2011

@rennik díky🙂 tak nakonec budeme jen o měsíc🙂

pejullka
15. říj 2011

tady jsou fota, je ještě slabá , ale mám 4 dny do ms, takže 27DC

jihajiha
15. říj 2011

@pejullka velká gratulace 🙂
@rennik snad už ta první várka nevolností ustupuje a bude to fakt lepší!

veruvojtkova
15. říj 2011

@pejullka gratulace!! to je super, no já to říkala, že září bude šťastné ať už na zjištění 2// nebo na početí 😀 a jak ti je, máš už nějaké příznaky takhle před vynechanou ms?

@rennik tak to je dobře, už to bude jen lepší..no myslím ty nevolnosti 😉 já jsem strašně pořád unavená, navíc jsem tu pořád sama už 3 týdny jsem manžela skoro neviděla a to ani o víkendech, je furt v práci, dneska přijel až v šest ráno a už je zase od deseti v práci, mají toho hodně☹ jenže já jsem nějaká přecitlivělá, tak bych kvůli tomu furt brečela 😀 taky to máte?🙂

pejullka
15. říj 2011

@veruvojtkova ne, není mi vůbec nic, jen mám citlivější prsa, napadlo mě si udělat test jen proto že jsem si říkala že to stejně určitě nevyšlo a že jdu do nové prace taka ať mám jistotu a takhle to dopadlo

rennik
autor
15. říj 2011

@veruvojtkova jo máme, manžel sice dělá normálně 8h ale pak přijde domů a jde hned do garáže, je tam do večera a pak jde akorát pojíst a spát, mu to přijde normální, ale mě to štve, protože to beru tak že spolu nejsme. Stejně pak nadává kolik má práce, ale že by si udělal i volno to ne. Už mě to fakt samou doma nebaví, co pořád s malým mám dělat?

veruvojtkova
15. říj 2011

@rennik no já spíš myslela ty lítostivé stavy, jestli máte? 🙂 jinak to je taky na prd no, já mám taky pocit, vlastně to není pocit, jsem doma furt sama 😅 ale mám slíbeno že od příštího týdne to bude jinak, že hoňka skončila tak jsem na to zvědavá..a co dělá v té garáži? vyrábí něco do domu? no věřím, že tě to nebaví, máš muže doma nedoma.. 😒 ale určitě bude lépe! 😉 jinak si teda vůbec neumim představit, že takhle budu sama až se narodí druhé mimčo, dvě děti na krku, pes, domácnost, vaření..asi se ze mě stane superžena 😀 😀

rennik
autor
16. říj 2011

@veruvojtkova no on tam dělá pořád něco, co je potřeba kolem baráku, vyrábí různé stroje atd....chápu že ho to baví a je to i potřeba ale chci abybyl i s náma ne jen zvřený někde venku. ☹

pejullka
16. říj 2011

juchůů, čárka krásně a pomalu sílí🙂

poletuszka
16. říj 2011

ahojte holky, dneska mam odpoledni, vecerni, nocni sichtu s malym 😀, muz sel na rozlucku se svobodou a rikal mi, ze kdyby neco ze hned prijede.. hahaha.. malej se furt po nem ptal, tak jsem mu psala, ze si ho zada syn.. a chcete vedet, co na to rekl?? 😠 radeji se neptejte 😀

@pejullka moc moc moc gratuluji, to je uzasna zpravicka.. no ale co budes delat s tou novou praci??

@veruvojtkova litostive stavy?? hihi.. ja v patek brecela u serialu, kde umrela jedna z hlavnich hrdinek.. nechala po sobe miminko a chlapa, co se ji chystal pozadat o ruku.. driv bych nad tim jen cynicky kyvla rukou, at si takove dojaky nechaj.. 😀 😀 😀

@rennik to je mi lito reni.. takovej je zivot na baraku.. ja to znam, vyrostla jsem v tom.. prijdes z prace a hned na tebe cekaji dalsi povinnosti 😖 tak jsem od toho utekla a mne hloupe se po baraku obcas i zasteskne 😀 a zkusilas mu treba rict, ze na nej celej den ceka prcek?? nebo takhle se zeptam, maji tvuj muz a syn nejakou kazdodenni cinnost co delaji jen oni dva?? jako koupani, uspavani, mliko atd.??

modrouckeocko
16. říj 2011

@jihajiha No jo no malej se nám schovával 🙂 , tak uvidíme ale fakt mi je šíleně blbě a ty prsa jsou hrozný! Tak už aby se zjistilo co a jak !

modrouckeocko
16. říj 2011

@lucikf No je to zajimavy tak uvidime! Ale kazdopadne je to uz sileny !!! Jak mi je blbe !

pejullka
16. říj 2011

@poletuszka nic, nenastoupim tam, reknu jak to je a budu doufat ze me vezmou za tri roky🙂

poletuszka
16. říj 2011

@pejullka 😉 tak to ja budu doufat, ze me za 4 roky vubec nekam vezmou 😀
@modrouckeocko hodne stesti na zitra.. pujdes k tomu doktorovi ne?!

pejullka
16. říj 2011

@poletuszka ja tomu verim, nikdy jsem nemela problem s praci🙂

rennik
autor
17. říj 2011

@poletuszka ne to nemají, když přijde tak se mu sice snaží věnovat ale že by dělali něco jako pravidlo to nehrozí. Když jsou venku sem tam ho vemou do traktoru s dědou nebo je u nich a ,, pomáhá,, jim, ale stejně na mě za chvíli volají ať si ho vemu že nemají čas. Takže tak.

marteska
17. říj 2011

@pejullka Veliká gratulace!!!!!!🙂

@rennik Jsem taky přecitlivělá, ale ne tak že bych bulela a něco mě dojímalo, ale jsem spíš na nervy. Všechno mě hrozně rychle vytočí. to jsou stavy tohleto, doufám, že to brzy přejde, jinak se mnou doma asi nikdo nevydrží 😖

pejullka
17. říj 2011

tak co holky, sílí? ta samostatné je stará asi 5 minut.

modrouckeocko
17. říj 2011

@poletuszka AHojky tak k doktorovi jsem se nedostala jelikoz tatka musel akutne pryc a ja s malym tam jit nemuzu protoze by doktor ani na me nemohl sahnout takze bud az zitra nebo pristi tyden. Hold musim neco vydrzet 🙂

jihajiha
17. říj 2011

@modrouckeocko ty jo, to bych asi nevydržela, jsi dobrá!

jihajiha
17. říj 2011

@marteska takový stavy mám taky a to nejsem těhotná 😀

jihajiha
17. říj 2011

Holky, tak já nevím, minulé pondělí jsem začala trošilinku špinit, druhý den taky špinění, ve středu dorazila MS, čtvrtek už byl takový slaboučký a v pátek už zase nic. Tak já nevím, je to nějaký divný, normálně to mívám silnější, tak snad se mi nějak ten ciklus nerozhodil, a netuším, kdy mám začít dělat OVU testy.... 😖

modrouckeocko
17. říj 2011

@jihajiha no jo no co mi zbývá! Navíc se uvidí teprve co to je atd. A jestli se tam prcek schovává o to větší to bude radost!

kami88
17. říj 2011

@ajulinek Ahoj tak jak to jde?U mě zatim bez úspěchu tak snad už se to povede je to dlouhý!!!

marteska
17. říj 2011

@jihajiha 😀 😀 😀 no jenže u mě je to teď pořád, lituju okolí i Vojtu. Hlavně si pořiď nějaký normální ovu testy a ne jako já nebo z toho budeš akorát zmatená. 🙂 Začínala jsem 10. den a končila 20. Ta ovulka musela proběhnout, i když mi to testy neukázaly, protože jsme se s manželem snažili prakticky jen v tyto dny. Jinak byl pracovně mimo domov. Kdy jsi mívala ovu? Testla bych tak 5 dní před a pokračovala bych dál. Ale jak říkám, z vlastních zkušeností, mě testy neřekly vůbec nic, spíš mě pěkně mystifikovaly. Kdybych to nenechala na manželovi, tak bych ještě teď čekala na ovulku 😀 Jsem mu říkala, že čekám na pozitivní test, vůbec mě neposlouchal. Řekl mi ať takový blbosti zahodim, že ví sám nejlíp 😀 Chlap no...... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru