Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jifu77
22. črc 2011

@poletuszka 6 let? To si nemůžu dovolit, letos mi bylo 34! Tak se dám asi na modlení .......

ashlee
22. črc 2011

Nam se prvni syn podařil hned druhy mesic 😅

poletuszka
22. črc 2011

@jifu77 kamaradka nejdriv potratila a pak to tech 6 zkouseli prirozene a kdyz to stale neslo, taxe rozhodli pro umele a vyslo to na 1. pokus.. takze se neboj, urcite se to povede a klidne se modli, tim nic nezkazis 😉

@ashlee u nas to bylo treti mesic a na ty dve carky jsem koukala uplne nevericne.. takovy ten sok - coze i ja budu mamca?? vazne se to povedlo?? 😅

jifu77
22. črc 2011

@ashlee a ty jsi byla na IVF? Vůbec nevím co mě čeká a koli si mám připravit peněz, doktor říkal že hormony mám jak pětadvacítka, vajíček jak slepička a manžel má spermiogram že by mohl rozdávat- tak vůbec nechápu v čem je problém ☹

jifu77
22. črc 2011

@jifu77 no jestli modlení pomůže, atk začínám hned dneska 😀

ashlee
22. črc 2011

@jifu77 ne nam se to podařilo přirozene,to mi bylo 25let když jsem otehotnela

ashlee
22. črc 2011

@jifu77 - ja jsem pila femigard a pila jsem bylinkove čaje,brala kys. listovou.delala si ovulačni testy a měřila bt.grafy mam v albu,tak koukni

poletuszka
22. črc 2011

@ashlee femigard jsem uzivala pred rokem na upravu cyklu a skvele zabral..

rennik
autor
22. črc 2011

holky to já taky to mi věřte, pokud ještě tento měsíc těhotná nebudu tak určitě se budu snažit přes srpen ještě něco dát dolů, jen se z toho snažím nedělat si těžkou hlavu, protože po tom co moje maminka dostala rakovinu a chodila na chemo atd... si vždycky říkám, že ať už sice nejsem hubená, ale jsem zdravá a to je pro mě nejdůležitější, jinak samozřejmě zhubnout chci to je jasný. No uvidím holky jak to dopadne. Je mi opět ,, divně,, a mám takový bílý hlen ale možná ho mám pokaždé před MS jen si toho nějak víc nevšímám.

Amj jak jsi dneska na tom co MS přišla nebo ne? Kéž by ne a měli bychom první těhulku 🙂

jifu77
22. črc 2011

femigard, vitamíny i stimulaci jsem zkoušela a nic a roky běží..............no uvidíme co na to pan doktor, minule říkal, že nás pošle na IVF, ale já bych ještě chtěla zkusit inseminaci-nemáte někdo zkušenosti 🙂

amj
23. črc 2011

@rennik jojo, je diky bohu v poradku. no nevedela, jsem nemela zadny priznaky. byla jsem pred tim dlouho nemocna s moc. mechyrem, a asi HA nekde prestala plnit svou funkcnost.... normalne jsem mela ms celou dobu, az nekde do 4 nebo 5 mes....
@poletuszka @ashlee jasne vitejte 😎

amj
23. črc 2011

@jifu77 jasne vitej... no a nemysli na to, ze chces miminko . vid...a jak asi 😲
jeee, ty jsi skoro stara jak ja...taky nemuzem cekat 6 let.... pockame jeste do vanoc, a kdy nic. tak musime do cr. tady ty doktori maj jiny kriteria 😖
tak ja hlasim, ze jsem 2DC a neni mi moc dobre..tak jsem nakouknu jen jednim okem vzdycky nez bude lip. pa a hezkej vikend

poletuszka
23. črc 2011

ahojte holky, preju vsem krasny vikend.. uz mam za sebou prochazku s prckem.. konecne je po tech proprsenych dnech hezky 😵
@amj ty brdo tak dlouho si mela ms?? to pak muselo byt prekvapeni co? 🙂 ja to chtela nejakou dobu tajit, ale prcek se rozhodl pro velke drama 😀 muz me tenkrat nechal v nemocnici a pak jel hned rict rodicum, ze jsme v ocekavani a pak to dal i na FB a kdyz jsem to pak jeste ja oznamila svym rodicum a zavolala do prace, ze bohuzel uz neprijdu, tak to vedeli opravdu vsichni a hned od zacatku 🙄 😀 😀

poletuszka
23. črc 2011

@amj drzim palecky at je ti lip a hlavne at pristi mesic uz ms neprijde 😉

@rennik to je mi lito, ze maminka mela rakovinu.. my jsme to zazili s babickou 😢 a mas pravdu radeji byt trochu pri tele nez hubena ale zdravi na .....

amg a rennik dneska zapadnete do postele a manzele at se staraji.. co vy na to?? 😎

amj
23. črc 2011

@poletuszka no ja to oznamovala nekdy v rijnu -listopadu. i kdyz jako furt nic nebylo videt..a rodila jsem hned v lednu, tak si to ani poradne nikdo nestihl to zpravu uzit 😲 prekvapko to bylo pro vsechny 😀

poletuszka
23. črc 2011

@amj 😀 😀 poslouchej a tos ani ty nemela pocit, ze je neco divne?? jako to brisko jine, tvrdsi?? promin ja si to totiz moc neumim predstavit, ja mela pupek hned a bylo to jine... nebyl to ten klasicky spek 😀 a pak jsem az do konce poslouchala, jestli nahodou necekam dvojcata 😖

pekny zbytek soboty holky, jedem na fungolf.. taxu zvedava, co se z toho vyvrbi??! 😀

amj
23. črc 2011

@poletuszka ne, bo jak jsem mela problemy s tim mocakem, tak veskery zmeny...to bylo spojeny jako s tim. fakt jsem to neresila.. chodila jsem do prace od rana do vecera - mela jsem v ty dobe dva uvazky, tak na nejaky pozorovani nebyl ani cas...tak a hlavne ja nejsem zadnej hubenour, takze mi prislo ze bricho mam furt... 😀

rennik
autor
23. črc 2011

Ahoj holky

poletusz to bych ráda ale manžel má dneska 16tku v práci a přijde až v noci takže se musím starat já.

amj hlavně že je malá v pořádku 🙂 každopádně to muselo být fakt překvápko. A téhle MS je mi líto snad to vyjde příští měsíc.

jifu já jsem pila femigard před Lukášem a hned první měsíc jsem zapadla. No kdoví jak to bude teď. Koupila jsem si čaj podle Mojžíšové tak popíjím.

amj
24. črc 2011

ahoj a hezkou nedeli vsem. my uz paracek, slunicko. tak ja jdu zapnout klimu, at tu nezhebnem 😒
@rennik jojo, je celkem ok. ale je mooooc hyperaktivni a nikdy unavena. vstava v 6 a chodi spat v 11. o spanku pres den si muzu nechat zdat 😀

rennik
autor
24. črc 2011

amj tak to u nás to ještě není tak hrozné, vstává v 7-8 přes den spí 2-3 hodiny jak kdy a večer jde spát v 7 ale stane se že se mu večer nechce spát a jde až v 11 třeba 😒

no jinak dneska jsem si pro srandu zkusila změřit bazální teplotu a byla 36,8 což je docela dost, manžel do mě pořád hustil ať si udělám test a ani přes veškeré vysvětlování že je ještě brzy, to nevydržel a chtěl ať si ho udělám- samozřejmě že negativní. MS mám dostat ve čtvrtek tak uvidím jestli přijde nebo ne 🙂

ashlee
24. črc 2011

ahoj holky,
mela jsem navštevu ,včera jsme delala oslavu 1 narozenin meho syna.

poletuszka
24. črc 2011

ahoj holky, tak ja od minuleho tydne zobu vitaminy s listovkou a k tomu popijim cistici bylinkovy caj a furt z neho chodim na malou 😀

@ashlee gratuluji malemu k 1. rocku

poletuszka
24. črc 2011

jinak nas mrnous vstava rano po 6. hodce.. nekdy az o pul 7. 😀 a pres poledne chodi spinkat mezi 12. - 12:30 a vecer mezi 8. - 9. .. asi tak pred ctvrt rokem vypadal, ze mi prestane v poledne spat.. taxe jsem si rekla, ze nee zadne takove i kdyby tam v te postylce mel jen lezet a prohlizet si knizecky, tak tam bude.. a zatim to funguje.. zato nocni spani je od narozeni des bes... stale se budi.. dobra noc je, kdyz je to 1 nebo 2x za noc 😖 tak aspon me pak neprekvapi to dalsi mrne.. uz budu pripravena - ne jako pred 2 lety 🙄 😀 😀 😀

ashlee
24. črc 2011

@poletuszka dik 🙂

ashlee
24. črc 2011

malemu leze stolička z dasne tak byl trochu protivnej dneska

rennik
autor
25. črc 2011

jj zuby to jsou prevíti, nám daly stoličky taky trochu zabrat ale teď je všechno ok. Holky tak já hlásím že jsem včera začla lehce špinit takže těhotná asi 100%nejsem, včera a dnes ráno teplota pořád 36,8 ale podle mě už to zítra klesne a dostaví se regulérní MS sice o dva dny dřív ale marné.

amj
25. črc 2011

@rennik ja mam taky ms tenhle mes. nějak dřív....asi je to nakažlivý 😀

rennik
autor
25. črc 2011

amj že by? to asi fakt to počasí, uvidím co zítra, zatím od rána jen úplně lehké špinění, skoro žádné ale podle mě to stejně bude MS.Však uvidím a napíšu. No co kdyby se dostavila MS tak nevadí stejně jsme chtěli začít až v září.Ono stejně si myslím že být těhotná nemůžu, sice jsme spolu tento měsíc spali a nedávali si pozor, ale konec byl vždy mimo mě, takže je minimální šance že bych otěhotněla, ikdyž člověk nikdy neví že? 😀 😀 😀 😀

poletuszka
25. črc 2011

😀 ahojte, tak ja hlasim, ze jsem tenhle mesic mela ms taky driv 😀 a musela jsem prestat pit ten cistici bylinkovy caj.. boleji me z toho ledviny a mocak.. takze asi si objednam femigard.. potrebuju to dam dat do poradku ☹ nez se zacne pracovat na mimiskovi

😀 admin mi stopnul fotku, prej mi neni videt do obliceje 😀 taxi ted musim pockat az mi novou schvali 😖

ashlee
25. črc 2011

tak to ja čekam na ms,mam ji nepravidelnou nekdy mam cyklus 28dni nebo 32 dni,dnes jsem 32dc.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru