Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
26. zář 2011

@veruvojtkova 🙂juu myslely🙂))to je ajn🙂)))fajn🙂))no snazily snazily🙂)))uz se nemuzu dockat vysledku🙂))))

poletuszka
26. zář 2011

ahojte, vitam @kami88 ja ovulaci na sobe taky nepoznam.. sice jsem pak mela na neco podezreni, kdyz jsem se pozorovala, ale jestli to bylo vono?? 😀

@veruvojtkova super veru, uzasna zpravicka.. hele a kdy jsi mela posledni ms?? to tak vypada, ze jsme uplne stejne tehotne 😵
@lenuli2 vitej z dovci, drzim palecky at je snazilkovani uspesne 😉
@ajulinek 😉 urcite tam ta druha bude

jsem si dneska na ty nevolnosti koupila lizatka 🙂 mate nekdo zkusenost??

lenuli2
26. zář 2011

@poletuszka dekujiiiiii🙂)))))snad konecne🙂co u vas?

veruvojtkova
26. zář 2011

@lenuli2 neboj, to už máš za pár, to je vlastně teď o víkendu co? budu držet pěsti 🙂

@poletuszka já měla poslední 15-19 .srpna, teď na ultrazvuku bylo 5+6tt...myslím, že jsi měla ms o pár dní dřív, ale jinak budeme skoro nastejno🙂 já si myslím, že v ten pátek už tam ty budeš mít i srdíčko 😉

lenuli2
26. zář 2011

@veruvojtkova kujiiiii🙂))hned podam vysledky🙂

poletuszka
26. zář 2011

@veruvojtkova no musela jsem se jit kouknout kdy byla 😀 (10.-16.8.) jsem zvedava, tesim se a zaroven se bojim bojim 🙂 takze ti jen potvrdila, ze jsi tehu a dalsi veci az ten pristi tyden?

@lenuli2 urcite jo, zvlast kdyz jste meli tak komfortni podminky 😵 kde jste vsude byli?? no u nas.. se zase mele nejake nachlazeni..a k tomu moje celodenni nevolnosti.. on je to krasny paradox - nic necitim kvuli rymy, ale zaroven citim uplne vsechno a pak je mi z toho blbe 😀 a v patek jdu k doktorce, aby nam rekla, jestli je hlinik pritomen 😀

lenuli2
26. zář 2011

@poletuszka byli sme na krete ubytovani🙂 potom na vylete na ostrove spinalonga🙂 ve meste,a jezdily sme za tri tisice na den pujcenym autem cabrioletem😀...no kraasne sem sito uzila🙂))kazdy vecer byla detska minidiskoteka tak se Domca unavil🙂))a usl a my meli cely noci jen pro sebe🙂))snad se zadari🙂) jinak pocasi tam bylo 38 stupnu pres den a more 28 stupnu🙂 posledni dva dny nam prselo☹...ale zvladly sme to i let zadny problemy🙂))no a sem zasnoubena🙂))))))takze pokud se to chyti tak nevim jak to udelat🙂 bud se pristi rok vdavam na jare s pupikem nebo az po narozeni🙂))

poletuszka
26. zář 2011

😎 to je skveleeeeeeeeeeeee... gratuluji 😵 tak to uz pak zalezi na tom, co chces na svatbe provadet 😉 a jak pritel zadal o ruku a vedela si to dopredu??

rennik
autor
26. zář 2011

@veruvojtkova Veru to je super že se mimíšek zabydlel,neboj určitě bude vše ok. Já se ale taky bojím, do 7.10. ještě daleko a dřív jít nechci protože by stejně nic moc neviděl, takže vydržím 🙂
@lenuli2 Leni gratulace obrovská, super, super, super jen ať sílí!!!!

Holky to je prima, začíná nás přibývat což je jenom dobře, září je opravdu plodný měsíc 😀

veruvojtkova
26. zář 2011

@lenuli2 jé, to zní pohádkově, úplně se tam vidím jak to vyprávíš 😀 a co nějaké fotečky? 😉 ..to říká ta pravá co nemá ani fotku v profilu 😀 😀 gratuluji k zasnoubení!
@poletuszka no ona si nás Dr. zve takhle dřív aby se vyloučilo mimoděložní no a mě speciálně kvůli mému zamlklému těhotenství z dřívějška právě pozvala ještě za týden..jj viděla jsem jen žloutkový váček a takový tmavý stín v něm-prý embrio, ale chce potvrdit srdeční akci, která zatím nebyla. tak jsem si ani nevzala fotku, až příště. no ty jsi o týden napřed a ještě k tomu tam jdeš o 4 dny, tak hádám, že bys mohla být 7tt+ nějaký drobný? 😅 a to už bude hlinít na 100% přítomen i s tou akcí 😵

@rennik to máš pravdu, fakt tam je teď vidět jen ten váček a malý embrijko, až půjdeš toho sedmého, tak už to bude stát za to 😉 no to už je za týden co?🙂

lucikf
26. zář 2011

@lenuli2 Tak to velká gratulace. Ještě aby vyšlo to snažilkování. 🙂

Jinak já mám dnes termín MS. Zatím nic, ale pobolívá mě břicho, jakoby před a cítím uvnitř jakoby takové mokro, takže spíš to asi tento měsíc nevyšlo, ale uvidíme co přijde. Však není možné, aby se to jednou nepodařilo. 🙂

rennik
autor
26. zář 2011

@veruvojtkova no je to za 11 dní ☹ ale dočkám se,uteče to rychle není možné 🙂 to budu 6+1 tak jsem zvědavá co uvidím 😀
@lucikf luci ještě to nevzdávej dokud není MS je pořád naděje 😉 držím palce

@lenuli2 gratuluji k zasnoubení!!!

veruvojtkova
26. zář 2011

@rennik tak si neříkej, že je to za 11 dní, ale že to je UŽ příští týden 😀 😀

rennik
autor
26. zář 2011

@veruvojtkova no dyť jo to si taky říkám, dokonce mě napadlo jestli nemám jít až 10. 10. to mám totiž narozeniny 😀

veruvojtkova
26. zář 2011

@rennik to nevydržíš!! 😀 😀 😀 😀

rennik
autor
26. zář 2011

@veruvojtkova taky si myslím 😀 😀 😀 😀 ale napadlo mě to a možná že by bylo i srdíčko 😉

poletuszka
26. zář 2011

@rennik jee ale to by bylo hezky.. ja tak na svoje narozeniny zjistila 2 carky u krystufka 😵 ale to nevydrzis 😀
@veruvojtkova no a neni to nejak moc?? 😕 jaxe vlastne ty tt pocitaji?? ja s tim bojovala cele predchozi tehu 🙂
@lucikf drzim palecky, at ms neprijde 😉

kami88
26. zář 2011

@veruvojtkova Ahoj no my to zkoušíme obden tak uvidíme 🙂

rennik
autor
26. zář 2011

@poletuszka asi máte pravdu holky,ale z jiného důvodu, 8.10 totiž slavíme hromadně narozeniny s rodinou tak jsme jim to chtěli oznámit, ale chtěli jsme to mít potvrzené doktorem takže asi opravdu půjdu toho 7.

veruvojtkova
27. zář 2011

@poletuszka no asi se to počítá od prvního dne ms plus mínus..no a když jsem teď 5+6tt a ty jsi to měla o týden dřív, tak jsi dnes 7tt a v pátek budeš 7+3tt ale to jsou hrubé výpočty 😀
@rennik to budou mít pěkný dárek od vás! 😵

kami88
27. zář 2011

@poletuszka jo děkuju!Snažíme se tak uvidíme 🙂

rennik
autor
27. zář 2011

@veruvojtkova no hlavně máme dárek my dva s manželem, on je 8 a Já 10. naši budou určitě rádi ale mám strach co segra, chudák nemůže mít děti tak jí to bude líto. ☹

lucikf
27. zář 2011

@rennik
@poletuszka Díky holky. Zatím nic, ale dělala jsem si test a byl negativní, takže nevím. I když u Gabči jsem si taky dělala test, byl negativní a těhotná jsem byla. No pak se v tom vyznej. 🙂

veruvojtkova
27. zář 2011

@rennik jo to asi ano 😖 jenže zase přece to nemůžeš před ní tajit, snad to vezme dobře, mě se to říká, já si to vůbec neumím teda představit, ale člověk to stejně asi nedá na sobě znát, bude vypadat v pohodě, ale uvnitř jí to bude mrzet, to je jasné 😔 já mám zase kolem sebe dvě kamarádky, které se několik let marně snaží o miminko, ale ani jedna nebyla zatím u lékaře, zatím to zkouší pořád sami přirozeně..no a já přijdu taky že už budu mít druhé miminko, myslím že je to taky bude mrzet..já už když jsem čekala aleše, tak jsem to oddalovala, jim to říct..no a minulý týden jsem říkala té jedné kamarádce, že budeme mít druhé miminko, že mi vyšel pozitivní test a reakce byla taková vlažná, pogratulovala mi, ale bylo vidět že je jí to líto a byla z toho dost překvapená 😒 a řeknete to tedy na té oslavě? my jim to dáme asi jako dárek k vánocům 😀 😀 néé, i když já to teda chtěla, ale už teď mám břicho jako s alešem v pátém měsíci - já ještě v sedmém nosila svoje kalhoty a v devátém mi nevěřili v porodnici že jsem přišla rodit 😀 , to jsou ty povolené svaly☹ takže pochybuju že něco utajim 🙂

veruvojtkova
27. zář 2011

@lucikf jé, to držím palce, tak to se hodně stává, že je ze začátku negativní 😉

rennik
autor
27. zář 2011

@veruvojtkova já vím že nemůžeme, chci jí to říct sama den předem a ostatním na té oslavě

rennik
autor
27. zář 2011

@veruvojtkova chci jí to říct den předem sama a ostatním na té oslavě

poletuszka
27. zář 2011

@veruvojtkova aha takze od ms 😀 tak to pak sedi.. 😀 ja si to pocitala od pravdepodobneho dne oplodneni a furt mi to nevychazelo 😀 teeedda tak to se me porad ptali, jestli tam nemam dvojcata 😠 grr.. no su zvedava, jak to bude ted.. ja mam tez pocit, ze uz mam to bricho obrovske, hlavne nohy se mi zas zvetsily, ale nastesti ted budu nosit jen kalhoty 🙂 ..

@rennik reni tak ji to zkus rict nejak dopredu, at to pro ni neni takovy sok.. aha ted to ctu 😉 no urcite ji to bude lito, bobek.. ja mam kamaradku, ktera taky nemuze mit deti.. sice rika, ze uz je s tim srovnana, ale stejne nevim, jak to vezme, ze budeme mit druhe 😒 zitra si asi budem volat

@lucikf tak drzim palecky, at se tam mrnousek schovava 😉

rennik
autor
27. zář 2011

@poletuszka jo jenže víš jak kamarádka se ještě dá ale to je segra, bude jí to fakt líto,ví že chceme druhé a počítá s tím ale to že to vyšlo hned jí dorazí.

modrouckeocko
27. zář 2011

@poletuszka Třeba ano.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru