Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
10. lis 2011

za chvilku musím valit na rodičák,tak su zvědavá co zas bude 😝

modrouckeocko
10. lis 2011

@zabula No já bych teď chtěla moc holčičku, jelikož máme doma už chlapáka 🙂

rennik
autor
10. lis 2011

@zabula no docela to utíká to máš pravdu, snad to v 16tt půjde vidět, minule to šlo poznat fakt krásně ani mi to nemusel říkat doktor, poznala jsem to sama 🙂 a fakt moc držím palce, to čekání je nejhorší, ale mysli na to že to bude dobré!
@modrouckeocko no jestli jsi měla dostat MS v úterý, dnes je čtvrtek, tak myslím že ano že by mělo jít něco vidět, mě se čárka objevila 4dny před MS-byla jsem hrozný nedočkavec. Ale asi to bylo i tím že ovu musela u mě proběhnout dřív, jelikož je i mimčo starší o 4 dny než podle MS, takže asi proto to šlo vidět dřív, ale uvidíš, záleží to jen na tobě, pokud se ještě na testování necítíš tak prostě počkej. 😉
@lenuli2 to je hrůza to čekání co?

modrouckeocko
10. lis 2011

@rennik No tak já uvidím u prvního se mi to na testu ukázalo až po testu pana doktora den předtím ne a druhý den na gyndě už to doktor na testu měl a to sem byla v osmým týdnu.Tak uvidíme když to nevydržím testnu a když jo zkusím to vydržet do příštího týdne. 🙂

rennik
autor
10. lis 2011

@modrouckeocko držím palce 🙂

lenuli2
10. lis 2011

@rennik to je otresny...ja vubec nevim co semnou je☹co mi je....kde je ...proc nedosla....atakovy otazky 😠 snad se dneska dovim vic na IVF...jinak vy budte opatrni na sebe🙂))

modrouckeocko
10. lis 2011

@rennik Dekuji dam urco vedet 🙂

rennik
autor
10. lis 2011

@lenuli2 držím palce Leni! snad bude všechno ok pak dej vědět

marteska
10. lis 2011

@modrouckeocko Já bych to už zkusila 🙂))

modrouckeocko
10. lis 2011

@marteska Pockam asi do zitra nejak me moc zacalo bolet brisko :(

zabula
10. lis 2011

ahojky holky,to je něco člověk na tom rodičáku stráví půl dne 😒 ale malá se naštěstí zlepšila 🙂 jen je furt hravá
břicho mě furt bolí víc,už mě to štve,no jestli takhle budu 14dní do objednání tak tě pic teda 😢

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 tak co,jek to dopadlo? 😕

lenuli2
10. lis 2011

@zabula Ahojky tak sme dopadly nasledovne🙂 ja sem v poradku..mela sem jen anoovulacni cyklus...pritel ma spermie v poradku ,ale musi udelat dna spermiek-vypada,ze rychle umiraji...takze ja dnes vyfasovala injekce v utery jdu na krev,na ultrazvuk,mela by semi spustit MS do utery i driv...pak dostanu jine injekce na podporu vajicek,ty budu pichat asi cca kolem 10 dni a pak valim na odber,kde pritelovy spermie bud pichou primo do vajicek,nebo jen kapnou vedle nich a za 2-5 dni me embrio vlozi do delohy...do konce listopadu bych mela mit vse za sebou... 😒

lenuli2
10. lis 2011

@rennik Ahojky tak sme dopadly nasledovne ja sem v poradku..mela sem jen anoovulacni cyklus...pritel ma spermie v poradku ,ale musi udelat dna spermiek-vypada,ze rychle umiraji...takze ja dnes vyfasovala injekce v utery jdu na krev,na ultrazvuk,mela by semi spustit MS do utery i driv...pak dostanu jine injekce na podporu vajicek,ty budu pichat asi cca kolem 10 dni a pak valim na odber,kde pritelovy spermie bud pichou primo do vajicek,nebo jen kapnou vedle nich a za 2-5 dni me embrio vlozi do delohy...do konce listopadu bych mela mit vse za sebou... 😒

lenuli2
10. lis 2011

Tak holky jdeme a zaciname s IVF.... 🙂

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 tý brdo,to de tak rychle 😕 to budeš dřív těhu než já 😀 😀 doufám že ta cysta bude negat.a sama praskne,jinak se to zase prodlouží 😒

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 ty pokolikati měsících se tam chodí 😕 ted tam posílají,když mi se snažíme od září 😕

lenuli2
10. lis 2011

@zabula nas tam poslal muj gynekolog po pul roce jelioz sem rekla ze na nic cekat nechceme a spichame nato🙂ale nikdo nevi od kdy se snazite muzes rict treba pul roku🙂))oni to nepozanji🙂))jde to rychle rekli sme ze do konce roku bysme to chteli...a hlavne ja darovala ty vajicka takze on mi zadny testy delat nemusi...jen me vzal na ultrazvuk....

lenuli2
10. lis 2011

@zabula treba se nam podari zaroven:-*

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 uvidíme,já musím počkat hlavně až se uráčí přijít MS 😠 no počkej,já jí ukážu,9měsíců,si pak ani neškrkne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenuli2
10. lis 2011

@zabula jjjjjjj do ni...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budu na tebe myslet🙂))nam se to na poprve taky nemusi zadarit....je to 50 na 50

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 myslím že jo,když ste fit 😉 nemáš se čeho bát
tak já řeknu mejmu dokr.že taky spěchám,tak at si to zařídí,a kouká něco dělat 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 chudák malej 😀 😀 😀 😀

lenuli2
10. lis 2011

@zabula 😀 😀 😀 😀 😀 buduna tebe myslet🙂)))nas t 😀 d ceka docela zahul🙂))prit 😀 l jde jeste na naky spermio vysetreni jestli maji dna v poradku mrsky...a staci jen kapnout u vajicka nebo musi vichnout🙂))a pak uz se bude jen cekat na me a moje vajicka🙂))

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 to se podaří,věřím tomu 🙂 pokud nemáš ty problém tak by se to mělo uchytit,ne? 🙂

lenuli2
10. lis 2011

@zabula to jo to taky rikal pan doktor🙂))jen pritela to trosku dostalo...docela se ho to dost dotklo,z neni uplne v poradku...vzal to hur nez sme cekaly...ale verim tomu ze az to malinky bude drzt v naruci vyzene to s hlavy... 😒

zabula
10. lis 2011

držím palečky 😉

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 držím palečky 😉

lenuli2
10. lis 2011

@zabula ja budu drzet tobe...informuj me o tobe🙂))

poletuszka
11. lis 2011

ahojte.. neuverite, co se mi vcera stalo 🙄 po sto letech jsem mela moznost jit si po obchodech (dedecek hlidal maroda) a ja husa vlezla k tamanum.. nikdo tam skoro nebyl.. tak jsem koukala po svetrech.. se mi tam jeden zalibil a nemohla jsem si vybrat barvu, velikost nebo jestli se mi nelibi vic ten vedle.. nakonec jsem si dva odnesla do kabinky.. nikde nikdo abych se zeptala, jestli muzu (oni jsou na to hrozne haklivi).. vyzkousela a rozhodla se, ze si stejne vezmu jinou barvu.. vratila jsem je na vesak a beru si ten jinej.. najednou u me tamanka a tou jejich hatmatilkou cosi zblepta.. tak jsem ji rekla, ze ji proste nerozumim.. no nakonec jsem teda pochopila, ze mam otevrit batoh, pac jim chybi jeden svetr 😠 grrrr.. tak jsem jim vynadala a odesla.. a uz tam nikdy nevlezu 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru