Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
24. lis 2011

@zabula JO to ano. Je to šílený 😀

zabula
24. lis 2011

@modrouckeocko ale když testy byli o.k.tak si snad klidnější,ne?tak to je jasný 😀 😀

marteska
24. lis 2011

@modrouckeocko NO mě v prvním těhu pálila tak, že to bylo šílený, ale až ke konci... Mléčný výrobky nepomáhaly ani trochu, vlastně nic, taky mi všichni předpovídali pěkně vlasatý miminko, ale Vojta zase tak vlasatej nebyl, zato byl celej chlupatej, hlavně zádíčka 😀 Že by na tom něco bylo??? 😀

helen_h
24. lis 2011

@marteska
@modrouckeocko No já právě myslela, že pálí až ke konci, když mimi tlačí na žaludek, tak že se jako trochu vrací žaludeční šťávy do jícnu a od toho to je. Ale vy jste důkazem, že to může být i hned na počátku 😖 Jen pak člověk neví, kdy to může odeznít, jestli během těhu vůbec... 🤐

marteska
24. lis 2011

@helen_h My váháme s manželem jestli Vítek nebo Pepíček 🙂 Vítek je moc hezký jméno. Manžel chce spíš Pepíčka, přece jenom Vojta a Vítek...oba od V...nevím. Josífkové se teď moc nedávají, taky se mi líbí, jenže to jméno úplně předpovídá pěknýho raubíře a my už jedno pěkný číslo máme 😀
No a u holky vůbec nevím, tak nějak jsem přesvědčená, že to holčičí nebude třeba, ale uvést ho musíme, když nebudu vědět co čekáme a navíc se uvádí obě jména. Tenkrát jsme měli jako druhý jméno Anna, jenže je jich teď nějak moc.... Uvidíme

modrouckeocko
24. lis 2011

@helen_h Já nevim u prvního jsem to neměla vůbec. Ale teď je to fakt šílený ale je to fakt chvilkový ale přijde to i třeba víckrát za den. Šílený! 😀 Ještě že čas utíká jak voda 🙂 🙂

modrouckeocko
24. lis 2011

@zabula No já se tam dneska nedovolala takiže ještě nevim jak dopadli ráno tam jedu. 🙂

modrouckeocko
24. lis 2011

@marteska No kdo ví. Mě řekli že budu mít vlasatý mimčo a Vojtík byl opravdu na vlásky bohatý. 🙂 Takže nevim asi jak u koho. Ale ta žáha fakt pálí, chvilku ale víckrát denně. 🙂

zabula
24. lis 2011

no teda holky,já nevím,jak je to s žáhou, ale mě u malé pálela jak blázen a byla skoro bez vlásků a u malýho sem tam, a měl vlasy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
24. lis 2011

No já též nevim jak to je. Ale u Vojtíka mě nepálila tak doufám že když mě teď pálí že to bude aspoň holčička 😀

rennik
autor
24. lis 2011

@helen_h No my jsme měli vybrané jména Vojta, Tomáš, Adam a Marek a mezi těmi jsme se nemohli rozhodnout, ale zatím vyhrává ten Vojtíšek 🙂
@zabula ty máš vlastně taky Lukáška 🙂

holky takže když viděl toho pindíka nebo ten výrůstek, co mají v tomhle období obě pohlaví tak to už asi zůstane kluk co? Podle toho co píšete už to tak vypadá že Vojtíšek přece jen bude, když tam šlo hodně vidět toho bimbáska.

lenuli2
24. lis 2011

Tohle mi koupil milacek za to ze sem ochotna podstoupit IVF...kvuli nemu...to je takovy moje hloupy zlatickoooo 🙂 🙂 🙂

zabula
24. lis 2011

@lenuli2 ooo,krásné já chcu takyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takovou pozornost má málo chlapů 🙂 😉

zabula
24. lis 2011

@rennik no,Lukyho si vybral muž,a prej další budu vybírat zas já,a když došlo na věc,tak prej už to neplatí 😀 😀 😀 😀 jak je nadrženej na kluka 😀 😀 😀 ale říkám mu:vem si kdyby to byla holčička,modré oči,blondýnka,jak by byla rozkošná,že by se mu líbila víc,ale je zatíženej na kluky 😀 😀 😀 😀 asi se bojí že by měl babinec doma převahu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
24. lis 2011

@rennik dle mě pindík se dá těžko odříznout 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenuli2
24. lis 2011

@zabula on je opravdu zlatej....ale kdyz mi rekl cenu nebo spis sem to znej vytahla tak sem mu nadala😀😀...rekla sem mu ze to delam pro nas oba ne jen kvuli nemu...a zase zacal....ze kdybych byla snekym jinym ze bych tohle nemusela podstupovat ze on ma natom vinu atak....porad se stim tezko srovnava🙂))ale az bude mrne chovat vim ze to pusti z hlavy🙂))

modrouckeocko
24. lis 2011

@rennik Vojtíška máme a je to krásné jméno. A pak se mi líbí Lukášek to je i můj přítel a pak by vyhrál Adámek.

zabula
24. lis 2011

@lenuli2 chlapy sou někdy takový,muj dělal hrdinu,ale bylo na něm vidět že ho to taky mrzelo,když nám to ted nevyšlo a byla tam cysta a to se tak snažil 😀 😀 😀 😀 😀

lenuli2
24. lis 2011

@zabula 🙂))ach ti nasi chlapy..... 😀 ale nemenily bysme je:-*

zabula
24. lis 2011

@lenuli2 nééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
24. lis 2011

Tak zítra ráno si jedu pro výsledky přímo k doktorovi když se člověk k nim nedovolá, ale Vám to holky bohužel dám vědět až v týdnu , no možná i zítra zda se dostanu na net. Ale nejspíš je to jasný a budeme tam mít lentilku. 🙂

lenuli2
24. lis 2011

@zabula 🙂...

zabula
24. lis 2011

@modrouckeocko no tak nenapínej od dokt.a řekni že je to jasnýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
24. lis 2011

@lenuli2 bude za chvilku taky těhu,kdopak ještě zbývá 😕 já se hlásím jako první 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
24. lis 2011

@zabula Tak mě prsa bolí, furt máme hladíka, furt chodíme na záchod protože nás to často tlačí. A MS jsem stále nedostala 😀😀😀

lenuli2
24. lis 2011

@zabula pokud se zadari🙂))tak ano a ty mi budes hned v patach 😀

zabula
24. lis 2011

@lenuli2 kdoví jestli 😀 😀 😀 😀 co se na cestě bude dít 😀 😀 😀 😀

rennik
autor
24. lis 2011

@zabula u nás to bylo stejně, manžel chtěl odjakživa Lukáška, chodili jsme spolu od 16 let a už kdysi mi říkal že až jednou bude mít syna bude to určitě Lukáš takže volba byla jasná ale teď to nechal na mě s tím že buď schválí nebo ne. Ale Vojtíška schválil 🙂 a pindíka řezat nebudeme 😀 když tam hold bude no tak bude, marné, ale kluk bez pindíka to byl nebyl chlap 😀 😀 😀 😀

poletuszka
25. lis 2011

ahojte, vy jste toho zase nakecaly 😀
ja su dost marna co se tyce jmena pro kluka.. kdyz jsme cekali krystufka, taxme se nebyli schopni dohodnout a nakonec z toho byl kompromis.. muz jmeno pro holcicku a ja pro kluka.. a u holcicky by to asi zustalo..marketka.. i kdyz se mi libi jina jmena.. ale co s tim klukem 😀 😀 asi zacnu projizdet kalendar..

rennik
autor
25. lis 2011

@poletuszka tak to hodně štěstí protože já znám už kalendář skoro nazpaměť jak jsem furt vybírala. Je to fakt těžké ale díky bohu máme vybráno 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru