Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

helen_h
3. pro 2011

@rennik
@poletuszka Holky, jaký že máte ty nezávadný léky na bolení v krku? Mně pobolívá od pondělka, jednu chvíli to vypadalo na začínající angínu, ale to už jsem snad zažehnala, ale ráda se inspiruju ještě nějakými tipy, čím to zahánět. Já párkrát kloktala šalvějový čaj a pak měla nějaké dětské pastilky na posílení imunity, ale to bylo spíš asi jen nějaký céčko 🙂

lucajdak
3. pro 2011

@helen_h no já jsem tam volala a chtěla jsem taky kolem 20 nebo později a nakonec mě objednal 16.

marteska
3. pro 2011

@jihajiha NO to je supéééééééér, mám velkou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strašně moc gratuluji 😀

marteska
3. pro 2011

@jihajiha Díky za založení soukromé drbárničky, tímto se tam přesouvám 🙂

rennik
autor
3. pro 2011

Ahoj holky tak jsem psala admině jak na tu soukromou skupinu snad nám poradí a dám hned info ju? 😉 Jinak přeji všem krásný večer .-)

marteska
3. pro 2011

@rennik Ahoj Renčo, já myslela, že už je soukromá skupina založena. Od jihajiha, viz odkaz výše 😉

lucikf
3. pro 2011

@jihajiha Jé to je super, tak gratuluji. 🙂

jihajiha
3. pro 2011

@rennik Já to tu pročetla a nikde jsem nenašla možnost, že to jde převést, když se ti to podaří, tak uzamči tuto a budeme pokračovat tady. 😉

rennik
autor
3. pro 2011

@jihajiha už jsem se přesunula do soukromé! jsi super žes to tak udělala

mata1
3. pro 2011

@lenuli2 taky držím palečky, ať to vyjde

mata1
3. pro 2011

@jihajiha gratuluji k // 😉

helen_h
3. pro 2011

Holky, tak pro jistotu píšu poslední příspěvek, abyste nás určitě našly - pokračuje se v soukromé verzi diskuze na odkazu:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

Všechny, které jste sem poslední dobou chodily, byste měly mít už nastavena práva ke vstupu, kdyby něco, pište zakladatelce jihajiha

lenuli2
4. pro 2011

Ahoj holky nevim jak se dostat do te vasi uzamcene diskuse🙂))mam spatny zpravy☹dneska sme volali na ty dve embrijka ktere sme chteli zamrazit....bouzel do rana nevydrzeli rozpadli se....takze nemame pro dalsi sance zadne uz....ted se muzeme jen modlit aby vyslo to jedno co mame zavedene...jinak vse od znova☹((ja se bojim.......kdyby sme aspon meli ty mrazacky nebo jednoho..... ☹ ☹ ☹ ted uz jen bud a nebo☹((

poletuszka
4. pro 2011

@lenuli2 leni to je mi lito.. zrovna jsem ti chtela napsat, jaxe citis po tom transferu?! ☹ neboj, urcite ti zavedli silneho bojovnicka, ktery se nevzda 😉 hlavne na sebe ted davej pozor.. do skupiny se dostanes, kdyz kliknes na odkaz.. aspon u me to tak fungovalo

lenuli2
4. pro 2011

@poletuszka dekuju snad uz tam sem🙂))snad bude bojovat☹

zabula
5. pro 2011

tak už píšu jen na tu soukromou diskuzi,ne 😕 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru