Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

ajulinek
29. zář 2011

Koukám že máme s lenuli2 stejný termín MS 🙂
@ rennik přiznám se, nevydržela jsem to a ráno si test dělala, jsem blbá....samozřejmě že nic. Byla bych ráda kdyby to vyšlo, mám v sobě takovej zvláštní pocit, ale možná si to jen namlouvám.

jihajiha
29. zář 2011

Tímto se hlásím do klubu. Začali jsme se snažit měsíc po svatbě, máme už 2 letého raráška Matýska, teď byc to chtělo tu holčičku.
@gamzinka prosím tě, jak jsi přišla na to, že to bude holčička? Já právě bych taky chtěla holčičku, snažili jsme se o ni, snad se zadaří. Vyčetla jsem různý rady - staré sperma, styk pár dní před OVU...

rennik
autor
29. zář 2011

@ajulinek vůbec se ti nedivím taky jsem to nevydržela. A bylomi ,,divně,, pořád pocit že má přijít MS, už těsně po ovulaci.A kdybys viděla moje prsa 🙂 mám je větší tak o 2 čísla, manžel je samozřejmě rád🙂 to byly hlavní dva příznaky.

ajulinek
29. zář 2011

@rennik prsa mám zatím stejný, ale pořád takový divný pocit...právě jako kdyby měla přijít ms, večer se mi špatně usíná, tak uvidíme, ráda bych byla, ale moc šancí si nedávám, díky tomu rozhozenýmu cyklu.....Když se na test zaměřím tak tam něco vidět je, ale to ještě nic neznamená.....

rennik
autor
29. zář 2011

@ajulinek však uvidíš jestli bude čárka sílit, ale moc držím palce aby jo. Já jdu bohužel už zítra k doktorovi, dneska mě hodně bolí břicho tak mám strach jestli je všechno ok. ☹

ajulinek
29. zář 2011

@rennik určo je vše o.k. ale budu držet palečky 🙂

rennik
autor
29. zář 2011

@ajulinek děkuju fakt se bojím ☹

poletuszka
29. zář 2011

ahojte, no ja myslela, ze kdyz vcera neprijdu, tak se nic nestane a vy jste nakecaly od uterka 2 stranky 😕 😀 a koukam, ze mame i novou tehu.. gratuluji @gamzinka a u dalsich to vypada nadejne.. super 😵 a vitam novacky 😉
@veruvojtkova jj uz zitra.. kezby uz byl patek vecer 😀 k doktorce jdu az odpo a pak hned mame rodinnou oslavu narozenin.. no jsem zvedava jak to zvladnu.. jak dojde odpo jsem cantare 😀 co ty?? uz je malej hodnejsi??
@rennik drzim palecky, at je vsechno ok.. pak napis, klidnou noc preju

poletuszka
29. zář 2011

@rennik o zvetsenych prsou mi ani nemluv, ja su nestastna a manzel nevi, ktere obdivovat driv 😠 😀

rennik
autor
29. zář 2011

@poletuszka děkuju, jsi hodná, mám fakt strach, možná je to tím že jsem poslední dva dny víc zvedala Lukáše, ale nešlo to jinak, při každodenní péči o něho se tomu prostě nedá vyhnout. Ale mám strach že kvůli toho jsem si něco provedla. ☹
jinak prsa mi nevadí, protože já moc velké normálně nemám ale po porodu a kojení se ráda vrátím ke svému č. 2. 😀

ajulinek
29. zář 2011

uvidíš že to bude o.k., však sem ti říkala, já při prvním těhu dokud sem to nevěděla, tak sem tahala těžké krabice při stěhování, určo je to v pohodě. Mě to břicho pořád pobolívá celej den.

poletuszka
29. zář 2011

@rennik urcite to bude v pohode reni.. uvidis zitra, ale zkus co nejvic odpocivat..udelat z gaucovani nebo postelovani i hru pro maleho 😉 ja taky doufam, ze bude vsechno v pohode.. zitrek to rozhodne u nas obou 😉
ja moc moc touzim mit zpatky svoje 2 (manzel samozrejme nesouhlasi), velka prsa nejsou nic pro me, v podprde jdou dycky prede mnou a bez ni visi.. 😀 bych si mela jit upravit svoje spodni chrosti, at to s doktorkou nesekne, ale nechce se mi, nechce 😀

veruvojtkova
29. zář 2011

@rennik jéj, takže jdeš zítra raději na kontrolu? ale tak alespon budeš vědět že je vše ok a budeš mít přes víkend klid v duši 😉 a jak tě to břicho bolí, jako hodně tě píchá? třeba tam jsou hned dva, tak se ta děloha musí hodně roztáhnout 🙂 nebuj, to bude dobrý, já malého taky zvedám, musím ho zvedat do kočáru, nemáme vyndavací šprušle takže i do postýlky, my ženy něco vydržíme!! 😉 ale zítra napiš, jak jsi dopadla.
@poletuszka no a ty dej taky vědět, co u Dr..jsem zvědavá jaký jsi ten týden..jo a asi se to nepočítá od MS..já jsem to počítala pozpátku a začátek-asi teda početí 😅 je 9DC, takže jsem měla ovulaci takhle brzo, tak už jsem z těch výpočtů zase jelen 🙂
@ajulinek vidíš ducha?no jestli máš do MS ještě daleko, tak se tam třeba mohl po chvíli ukázat, to by bylo super! 😵
jinak já se cpu zas sladkým jak zjednaná, takže u nás to bude určitě zase kluk 😀 😀 😀 máma má po mě a ségře schovaný snad všechny holčičí hračky, barbíny panenky, jsem zvědavá co s nima bude dělat, jestli vykoukne další pindík 😅 ale já vím, že jestli budu mít teď kluka - což mi teda samozřejmě nevadí, tak ale budu mít nutkání to zkusit pak ještě jednou tu holčičku..přesně jak moje teta, která má 3 syny 😀

ajulinek
30. zář 2011

@veruvojtkova duch tam právě po nějaké době byl, a břicho mě pořád pobolívá jako při MS a dneska špiním, tak buď se zahnizďuje, nebo by přišla MS brzo.... Počkám do úterý a uvidíme 😉

rennik
autor
30. zář 2011

Ahoj holky tak jsem zpět od doktora, díkybohu je vše v pořádku, jsme 4-5 tt, doktor si původně myslel že ani nepůjde vidět a pak byl překvapený. Máme první fotečku. 🙂

veruvojtkova
30. zář 2011

@ajulinek úterý je za chvíli, víkend uteče a pak už budeš mít jasno 😉
@rennik jé, tak to je super, dobře že jsi tam šla, máš alespoň klid!🙂 máš už fotečku? to u mě to musela hodně zvětšovat a embrio byl spíš takový stín, tak jsem fotku ani nechtěla 😅 a kdy jdeš na další kontrolu?
holky, dneska ráno jsem se probudila a šla čurat, když jsem se utírala tak jsem měla na papíru lehce nahnědlou čmouhu, asi bych to ani nenazvala špiněním, nebylo to ani na kalhotkách, jen na tom papíru a po chvíli jsem se zkusila utřít znova a už nic..myslíte, že je to normální? nechci plašit, kdybych krvácela nebo špinila pořád tak bych jela, ale toto asi ani špinění není..neměl jste to někdo? 😝

rennik
autor
30. zář 2011

@veruvojtkova veru já s tím bohužel nemám zkušenosti, ale snad to nic nebude znamenat každopádně kdyby se to opakovala jela bych asi k dr seaspoň zeptat o co jde.
JJ fotečku máme, koukni do albíčka. Jsem fakt klidná že je všechno v pořádku, říkal že zatím ještě není ani srdíčko ale to je jasné když jsem takhle na začátku. Sestřička si dělala srandu že jsou nějaké erupce na slunci , ževčera přibylo 5 těhotných a dneska jsem byla druhá a ta paní přede mnou byla taky těhotná takže už nás je 7 nových za 2 dny 😀 na další KO jdu 3.11.

veruvojtkova
30. zář 2011

@rennik jj, to já bych jela kdyby to pokračovalo...no nic mě nebolí, je mi furt stejně jako každý jiný ráno, takže pocit na zvracení, bolest břicha jako při ms, no jdu tam v úterý, tak snad to bude dobré..
jdeš až za měsíc? vlastně ono se pak chodí po měsíci..ale to je teda věčnost 🙂
takovou podobnou fotečku jsem měla i já 😉 ale oni asi nějaké erupce budou, vždy´t jen kolika se to povedlo nám tady v diskuzi 😀 😉

jihajiha
30. zář 2011

@rennik teda doufám, že ty erupce se budou týkat i nás 😀 !
Holky, já jsem tu nová a ani neví, kdo už tu je těhu a jak dlouho, kdo se snaží, musím pročíst diskuzi od začátku, abych byla v obraze.
Myslíte, že už v takhle ranným těhu je blbí nosit starší dítě? Matýsek je teď nachlazenej a je takovej umazlenej, tak ho nosím pořád, doufám, že to nic nepokazí, kdyby náhodou bylo zaděláno na další mimi.

jihajiha
30. zář 2011

Holky, jeslti to tu někde už není, nechcete udělat tabulku jak kdo má staré dítě, jeslti už je těhu nebo ne? atd...
třeba takhle:
Jihajiha......28 let......Matěj 23.9.2009........snažíme se

ajulinek
30. zář 2011

@veruvojtkova to špinění je ze začátku těhotenství normální, já to při prvním těhu měla taky, myslela jsem si že sem měla slabou MS a nakonec to bylo zahnizďování a dneska sem měla taky lehce zašpiněný toaleťák ráno, takže tak nějak cítím že těhu budu....

veruvojtkova
30. zář 2011

@jihajiha myslím, že zatím jsme tu těhotné 3 a teď to vypadá u dalších holek nadějně..no já nevím jak se ta tabulka dělá 😅 myslím, že jí někdo ze začátku dělal, ale pak z toho sešlo...tak jestli je někdo schopnější jak já 😀 tak bychom jí klidně udělat mohli..
veruvojtkova....27let....Aleš 9.1.2010... těhotná 6tt+3

@ajulinek děkuju za uklidnění 😉 no ono to ani není špinění, nemám to na kalhotkách, je to jen jakoby uvnitř, když se utřu tak trošku fakt lehce nahnědlé..taky myslím že kdyby byl nějaký problém, tak špinim hodně nebo jde ze mě krev, ale přesto jdu hodit nohy nahoru 🙂 jen prostě klidový režim s dítětem a psem jaksi není možný, zvlášť když jsme celé dny sami dami 😒 jsem na tebe zvědavá 😉 tak to klidně zahnízďování být může, to je kolem toho 4týdne ne?

lenuli2
30. zář 2011

Ahoj devcata🙂tak jak ste natom?🙂co novyho?🙂ja musim pockat do nedele,testy mi stale n ic neukazuji,bojim se,ze nam to tentokrat taky nevyjde☹

poletuszka
30. zář 2011

ahojte, tak uz jsme konecne doma.. po doktorce i po oslavach 🙂 poslusne hlasim, ze srdicko je pritomno 😵 stastna jako blecha, jinak fotku zatim nemam, dalsi kontrolu a zaroven 1.poradnu mam 12/10

@rennik super, uzasne, to je dobre, ze je vsechno v poradku.. 😵 a gratuluji k fazolce

@veruvojtkova jsem 7+2tt a doktorka si pochvalovala, ze je to presne podle ms, takze je vsechno v poradku.. tak ja nevim, taky su jelen z toho jak se to vlastne pocita 😀 a hrozne se smala, kdyz jsem ji rekla, ze trpim rannima nevolnostma celej den 😖 😀
o tom spineni rekni v utery doktorovi, mel by to vedet a ty zkus co nejvic odpocivat.. ja jsem u maleho taky spinila a dali mi na to prasky a pak uz v pohode

@lenuli2 vydrz, treba si s tebou hraje jen na schovku 😉

rennik
autor
30. zář 2011

@poletuszka jééé já taky gratuluji k srdíčku, my si na něj ještě musíme počkat 🙂

rennik
autor
30. zář 2011

@jihajiha ahojky já malého taky nosím ,snažím se tomu vyhýbat jak jen to jde omezit na minimum ale i přesto se tomu nejde vyhnout.

nemo1985
30. zář 2011

Hezký večer holky.
Tak jsem jsem 28DC, a ms nikde 🙂 . Bolí mi jen prsa,nic víc, a třetí den takhle navečer mě žáha palí.

veruvojtkova
30. zář 2011

@poletuszka ahoj, no gratulace veliká, hlavně k srdíčku!! 😵 no tak to nějak tak odpovídá, já jsem dnes 6tt+3, to je od tebe o ten skoro týden...no když to spočteš ode dneška pozpátku, tak by ti asi mělo vyjít den početí..? 😕 jinak já nešpiním, nemám to na kalhotkách, bylo to na toaleťáku, jen když jsem se utřela, prostě jakoby vevnitř 😅 ale hoodně slabě..dr o tom řeknu, ale věřím že je vše ok 🙂 bohužel odpočívat nemůžu, muže nemám ještě doma z práce, včera přišel ve 4 ráno, má ještě jeden vedlejšák a tak je to už 14 dní a ještě nějakou dobu bude a o víkendu ho taky neuvidíme☹ takže celý den lítám kolem malého a ještě musím chodit několikrát s pejskem, takže klidový režim hadr 😀 😀

@nemo1985 dlouho jsi tu nebyla 🙂 jak je jinak? no vždyť to říkám, šťastné září na početí 😅

modrouckeocko
1. říj 2011

Všem co jsou těhotné gratuluji k malý fazůlce. Nám test vyšel negativně :( Ale pořád mě bolí dole jako by to u hráze. V pondělí jedu ke svéu doktorovi .

pejullka
1. říj 2011

@nemo1985 a test sis dělala?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru