Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

jihajiha
13. říj 2011

@modrouckeocko tohle "nevědění" je fakt strašný, nezávidím ti to. Já když začala špinit, tak jsem si říkala, ať to hlavně skončí a ukáže se, jestli JO nebo NE, ale ta nejistota je nejhorší. Moc ti přeju, aby se to brzo vyřešilo ať tak, nebo tak.... 😝

modrouckeocko
13. říj 2011

@jihajiha Děkuji. Ano je to šílený protože člověk věří v to co by sám nejraději chtěl a ono to tak nakonec není. Je to šílený ten zmatek v tom.

jihajiha
13. říj 2011

@modrouckeocko snad se to brzo vyřeší, já jsem fakt ráda, že jsem to dostala a to špinění se vyřešilo. Měla jsem strach, že se mi nějak rozhodí cyklus, nebo tak něco. Tak snad to brzo nějak dopadne 😉

modrouckeocko
13. říj 2011

@jihajiha Tak to se máš. No já uvidím jak to vše doapdne. Test tu ještě jeden mám tak proč to nezkkusit.

jihajiha
13. říj 2011

@modrouckeocko určitě vyzkoušej, třeba se fakt mimčo schovává, moc bych ti to přála!!!!

modrouckeocko
13. říj 2011

@jihajiha Děkuji! Uvidíme jak vše dopadne 🙂

rennik
autor
13. říj 2011

@veruvojtkova termín porodu se počítá podle data poslední MS,+7 dní - 3 měsíce, to znamená, u Lukáška jsem měla poslední MS 20.2 +7 je 27. a - 3 měsíce je listopad takže datum porodu bylo 27.11.,ale hodně doktorů už počítá jako první den, den MS takže správně by byl termín už 26. teď jsem měla poslední MS 25.8. + 7 je 31. a mínus 3 měsíce je květen. Takže 31.5. ale uvidím co mi potvrdí dr možná se bude podle UZV lišit. Jinak Já jsem dneska 7+0 takže to znamená že vstupuji do 8tt, počítá se to už jako 8tt. takže pokud jsi 8+2 znamená to že jsi v 9tt. 😉

poletuszka
13. říj 2011

@rennik teda reni ty jsi chodici gynekologicko-porodnicka encyklopedie.. 😎 tak moje doktorka mi to vypocitala na 16/5.. coz je jaxi rikala.. ale podle UZ mam zatim 19/5.. ale jak to bude ve skutecnosti?? 😀 u maleho jsem mela podle MS 27/6 a podle UZ 2/7..
@veruvojtkova jee super, uz te vidime.. teda skoro 😀 no a nemyslis ty velke UZ, ktere jsou v tehu 3, ty jsou povinne a neplacene?? na tom zacatku listopadu jdu na NT screening.. na vyvojove vady.. jestli je pritomna nosni kustka a neco s tloustkou sije ci co.. a to je podle me v CR vsude placene.. ale mozna kecam 😕 jinak ja bych podle MS mela byt v 10. tt = 9+1, ale podle UZ jsem 8+5.. takze konec 9. tt, mimi si dava nacas

lucikf
13. říj 2011

Ahoj holky, celkem vám závidím, že se tu bavíte o mimčách. Já jsem teď na tabletkách, manžel naštvaný, že zas další měsíc na nic 🙂 , no ale co naděláme. Holt to nejde vždycky tak, jak by člověk chtěl.

veruvojtkova
13. říj 2011

@rennik no páni..je vidět že jsi z toho oboru zdravotnictví 🙂 ale díky, už to chápu, zkusila jsem to vypočítat jen tak hrubě, nechám pravý výsledek až na Dr a pak to opravím 😀
@poletuszka no poodhalila jsem roušku tajemství, ale myslím že mi tuhle fotku stejně neschválí 😅 jinou nemám, doma fotím jen já, což mě dost štve 😝 ne že bych se na sebe chtěla koukat 😀 😀 ale pak nemám žádnou památku s malým☹ třeba u porodu..když se malý narodil, tak přítel jen seděl a koukal, asi byl v šoku 😅 musela jsem mu dvakrát říct jestli by mohl vytáhnout foťák a fotit, mám jen pár fotek, docela si myslím že je to škoda☹
jinak já jediný za co v těhotenství platím tak jsou fotky miminka, ty z velkých ultrazvuků, což je asi 60kč, jinak za nic neplatím. jj je to šíjové projasnění, nosní kustka atd je to na konci třetího měsíce, další je ve 20tt a poslední ve 30tt,jestli mě ještě paměť neklame 😅 ..no já měla zase za to, že je to povinné, takže se za to neplatí, prostě povinná prohlídka.. 😕 🙂 ale možná si to prostě každá porodnice, nebo kam chodíš určuje sama, stejně jak platby za gynekologa.. no tak proto a já si říkám, že mi to nějak nesedí, jsme od sebe všichni o týden a mě pořád "rušilo" že my dvě máme obě 9tt 😀 😀 tak já jsem 8+2, to budeme rodit možná stejně 🙂
holky a vy jste měli i před tím dva termíny porodu? jak to je s tímhle? kolem mě právě měli vždycky dva termíny a já měla jen jeden jediný, to znamená že UTZ odpovídá menstruaci?

veruvojtkova
13. říj 2011

@lucikf ahoj, ta mykoza to je teda věc 😖 a můžete alespoň sexovat, nebo ani to ne? tak přeju ať se toho rychle zbavíš!!! 😉

modrouckeocko
13. říj 2011

Holky myslíte že když to špinění už nemám , že si ten test mám udělat už ráno nebo až v neděli než půjdu k doktorovi?

lucikf
13. říj 2011

Nevím, doktora jsem se neptala, ale zase nechci, aby se to přeneslo na manžela, protože potom by to byl začarovaný kruh, že bych to dostala zpátky. 10. i 11. jsem trochu špinila, tak si myslím, že to bylo před nebo během ovulace, tak kdo ví, jestli už stejně není pozdě. Tablety jsou na 12 dní, takže ještě 10. A potom už bude jenom pár dní do MS, no a máme novou šanci. 🙂

veruvojtkova
13. říj 2011

@modrouckeocko já bych asi počkala do té neděle, jetsli to tedy vydržíš 😉
@lucikf no to je jasné, kamarádka měla něco podobného ale asi to bylo horší, protože na to brala už přímo nějaká antibiotika a dostal je i její přítel. tak je to asi lepší chvíli to bez sexu vydržet a pak rovnou začít pracovat zase na miminku, alepsoň bude víc síli a chuti 🙂

modrouckeocko
13. říj 2011

@veruvojtkova No snad vydržím ale nějak mi je zle a přemýšlím že bych si udělala zítra i v neděli.

poletuszka
13. říj 2011

@lucikf mi jednou doktor rekl, kdyz jsem mela podobny problem, ze sexovat jo, ale jen s kondomem, jinak by to byl opravdu zacarovany kruh.. drzim palecky, at se toho co nejdriv zbavis 😉

@veruvojtkova skoda, ze nejsme ze stejneho mesta, bychom se sesly v porodce 😀 jj urcite si to urcuji sami.. maji v tom svobodu..u nas se treba za fotku z UZ plati 100,- masakr.. a to nemluvim o 3D.. premyslim, jestli si ho tentokrat delat.. ale zas kdyz uz mam u maleho??! at to pak neni tomu druhemu cvrckovi lito.. co?! ja tech fotek s malym taky moc nemam.. ted uz je to lepsi, ale kdyz byl miminko, taxme meli same kde je muz a prcek nebo prcek sam.. jsem se musela pripominat.. uz me to fakt stvalo 🙄

@modrouckeocko zkus, sak ty testy nestoji tolik 😉 jen nervy.. 😒

modrouckeocko
13. říj 2011

@poletuszka Presne tak udelam si ho asi rano a pak si odpoledne koupim dalsi a je to.

rennik
autor
13. říj 2011

@poletuszka óoo děkuji děkuji, mě totiž gynda ve škole strašně bavila, kdyby jste viděly můj sešit, polepený obrázkama a vůbec jak jsem tu gyndu šprtala tak by jste nepochopily 😀 😀 😀 😀 no uvidíme necháme se překvapit kdy si ti naši mimíšci řeknou a DOST a polezou ven 😀 😀 😀 ten TP je fakt orientační

veruvojtkova
13. říj 2011

@modrouckeocko tak udělej zítra a i v neděli..a jak zle, od žaludku?
@poletuszka no ten 3 D mě vyšel na 1000Kč, to bude asi všude tak nějak podobné..taky si říkám, že je to dost, ale jak se znám, stejně na něj půjdu 😀
no hele u nás je to doteď, vysloveně musím žebrat aby nás manžel vyfotil, taky mě to nebaví, když vidím kamarádky jaký mají pěkný fotky, tak mě to mrzí.. 😖 já musím používat samospoušť 😀 😀 ale jiný to nebude, manžel radši hraje na kytaru než aby vzal do ruky foťák 🙄 já mu minule řekla - jen v legraci, že si k druhému porodu vemu kamarádku, abych na ten porod měla alespoň nějakou památku, nějaké fotky..no tak se naštval, jsem se dotkla jeho ega, že on mi přece taky udělal 4fotky, tak co bych chtěla.. 😀 😀 🙄

modrouckeocko
14. říj 2011

Porad me boli prsa,a je mi prave zle i od zaludku a kdyz se najim mam co delat aby to veme vubec zustalo.

veruvojtkova
14. říj 2011

@modrouckeocko no a testovala jsi teda dnes, nebo jsi to nakonec nechala na víkend?

modrouckeocko
14. říj 2011

@veruvojtkova Testovala jsem ale byl negativni :(((

veruvojtkova
14. říj 2011

@modrouckeocko a zpoždění máš jak dlouho? několik dnů, nebo má ms teprve dorazit?

modrouckeocko
14. říj 2011

@veruvojtkova No zpozdeni mam pomalu 14dni ale ja byla v pondeli na injekci a doktor mi rekl ze na UZ neni nic videt a predtim na krvi nic taky nebylo.A ja to v utery dostala ale jen jsem spinila a ve stredu mi to skoncilo a nic proste. A ted jsem si delala test a nic. Jeste si ho udelam v nedeli a v pondeli si sjedu na gyndu.

veruvojtkova
14. říj 2011

@modrouckeocko aha, tak to už by asi po 14ti dnech na tom testu něco bylo ☹ ale určitě ještě testni a nech si udělat tu krev, ta bude nejjistější 😉

modrouckeocko
14. říj 2011

@veruvojtkova No u prvního miminka jsem testila jak blázen a nebylo to poznat a druhý den po testování mi doktor dělal test a tam to měl úplně jasný. Ale na UZ i v krvi to bylo vidět až v 8týdnu těhotenství. Náš první se nám prostě schovával!

veruvojtkova
14. říj 2011

@modrouckeocko fakt? no chápu že na ultrazvuku nemusí být vidět, ale že ani z krve? 😕 to jsem myslela že se pozná ještě před vynechanou ms..no asi ty miminka umíš hodně dobře ukrývat 😀 😀 tak třeba to bude mít podobný průběh jako s prvním těhu.. 😉

modrouckeocko
14. říj 2011

@veruvojtkova No bylo by to zajímavý ale Vojtíšek se nám schovával i když jsme chtěly vědět co to je :D Takže uvidíme 🙂

lucikf
14. říj 2011

@modrouckeocko Teda, to máš opravdu zajímavé. Každopádně ta nejistota asi musí být strašná. Vím, že u Gabči jsem se taky testovala a bylo to negativní, ale u doktora už potom bylo něco vidět na UTZ. Krev mi nebral.

jihajiha
14. říj 2011

@modrouckeocko teda jo, ty máš teda jedno dítě takovýho "schovávače". Třeba to tak bude i teď 😉 No to jsem zvědavá, jak to s tebou dopadne. Já bych nevěřila, že to u tebe nepoznali hned, ale až tak pozdě, to bych neřekla, já jsem si myslela, že to doktoři poznají hned 😲
@veruvojtkova no my z porodu máme video, ale fotek teda moc ne, ale normálně když jezdíme na výlety, tak máme plno fotek, ale já jsem většinou tak na 2 maximálně - manžela musím vždy požďouchnout, že chci taky "vyfotit", ale to jsou samý fotky jako chystaný, ne momentky... no co naděláme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru