Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
29. lis 2011

@zabula Poslední MS jsem měla 21.10.

zabula
29. lis 2011

@modrouckeocko termín 26.července 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon mě to tak ukazuje a vychází to dle MS 6týden

zabula
29. lis 2011

@lenuli2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no když to bude po jednom tak jich tak stejně bude 😀 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
29. lis 2011

@zabula a kdybych byla jen pátý týden tak bych termín měla?

helen_h
29. lis 2011

@modrouckeocko Čus, koukneš na tehotenskakalkulacka.cz, zadáš datum posl.menzes a podle toho ti vyjde termín porodu, jak jsi dlouho těhotná atp, to, co ti pak řekne doktor. Tak to zkus 😉 Asi ale budete mít červencové mimi, tipuji.

zabula
29. lis 2011

kdyby mě to tento měsíc vyšlo,tak u mě 28srpna 😀 😀 😀 😀 😀
@modrouckeocko tak na 2.srpna. 😀 ale dle mě málokdy se strefí do datum,já měla u malé tři termíny a byla jinej a u malýho sem měla dva a byl taky jnak 😝

modrouckeocko
29. lis 2011

@helen_h No kdyby se to narodilo 2 nebo 3 cervence tak by to bylo stejne jako muj bracha a mamka moje ty se narodily po sobe. A ja hlavne asi pujdu cisarem zase o 14 dni driv protoze mam problemy se srdickem a musime hlidat . Jako u Vojtika :(

modrouckeocko
29. lis 2011

@zabula Já mela u vojti jen jeden podle obojiho. Ale sla jsem o 14 dni driv do porodnice a o tyden driv sme rodila a nakonec cisarem protoze mam problemy se srdickem.

helen_h
29. lis 2011

@zabula Jéé, tak jsi mě s výpočty předběhla, chytré kolečko, používá to i náš gynďák.

zabula
29. lis 2011

tak sem si zadala výpočet na netu a každá kalkulačka jinak,jedna to bete dle ovu,druhá dle MS,a délku cyklu,tak si vyber 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
29. lis 2011

@helen_h hihihihi 😀 😀 😀 😀 😀 to jo,je tady vše vypsaný 😀 😀 😀 😀 😀 jen schází to těhu😀 😀 😀
@modrouckeocko první pohyby vychází na 18.března-18.dubna 😀 😀 😀

helen_h
29. lis 2011

@modrouckeocko Vidíš, teď jsem trochu překvapená, myslela jsem, žes sem psala, žes to měla dostat 8.11., tak jsem myslela, že už jsi více těhu, ale jestli byla menzes 21.10., tak to bys to takhle určitě dostat nemohla. Takže i ty testíky ukazovaly dobře, když ti vyšel až někdy kol 18.11., tos to asi měla dostat.

helen_h
29. lis 2011

@zabula Jsem si to nezaktualizovala a teď jsem za brzu... 😀 😎

helen_h
29. lis 2011

@zabula - brzDu 😀 😀 😀

modrouckeocko
29. lis 2011

@zabula Je dekuji 🙂 🙂 Tak to uvidime jak to vse vyjde 🙂

modrouckeocko
29. lis 2011

@helen_h Jj to mela. takze vse ukazovalo dobre! 🙂 No uz se tesim na UZ a az uvidim to srdicko ! 🙂

zabula
29. lis 2011

@helen_h 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@modrouckeocko není zač,aspon pomůžu ostatním,když už to kolečko mám 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
29. lis 2011

už se těším na další testování,dnes mi došly další tetíky,ještě sem si málo přikoupila,z minula mi ještě zbyli,tak celkem už sem objednala 30ovu a 6těhu 😀 😀 😀 doufám že je to konečný

modrouckeocko
29. lis 2011

@zabula No já h z betvynky taky měla ale pak sem ho někam strčila :D

marteska
29. lis 2011

@zabula Prosím a co říká to kolečku u mě? Můj doktor ho nepoužívá, střelil tam datum 23.6, přitom dle kalkulaček na netu to má být 21.6 . Vím , že je to nakonec jedno, že si to mimi nakonec vybere co se bude líbit jemu, já jen pro pořádek 🙂
Posl. MS 15.9. Díky

lucikf
29. lis 2011

Já už testy mám doma, jsem 33 DC a MS pořád nikde, ale s tím testováním fakt počkám až na 1.12. jako ostatní holky, to už je pozítří, tak to vydržím. 🙂

jihajiha
29. lis 2011

@modrouckeocko Hlavně ať všechno dobře dopadne.
@lucikf obdivuju tvoje nervy, já bych to nevydržela. Já nečekám MS teď v sobotu, myslím, že stejně ludra dorazí, teď mám nervy na pochodu, Matěj má období vzdoru a já to nezvládám, takže si myslím, že MS stejně přijde.
@marteska miminko si stejně vybere pro sebe ten nejlepší termín!!!! A nebude hledět na termíny doktora a na netu 😀
@lenuli2 teda tak jedenáctarčata 😀 😀 To jsem zvědavá, kolik se jich uchytí 😀 😀 😀 😀 😎

modrouckeocko
29. lis 2011

@jihajiha Děkuji! 🙂 Přeju si to samé ! Ale zatím se cítím dobře. Občas pozlobí žáha a záda, jinak prsa bolí pořád 😀

jihajiha
29. lis 2011

Holky, nevím, jeslti jste to tu řešili, ale co bude kupovat dětem a "manželům/přítelům" na vánoce? Já jsem v koncích....

jihajiha
29. lis 2011

@modrouckeocko Děkuji, uvidíme v sobotu, jak to dopadne.

modrouckeocko
29. lis 2011

@jihajiha Určitě pak dej vědět a určitě vše dobře dopadne !

modrouckeocko
29. lis 2011

@jihajiha Tak my sme se shodly že malej dostane pořádnou novou kombinézu k narozkám a nějakou hračku a pod stromeček asi dostane houpacího koně a nějaký kostky a asi i skladácí kobereček. Je úlítlý na autech takže auto nesmí chybět 😀 😀 , akorád nevim co koupit přítelovi ☹ , ten chce přidat na nějakou pc hru která je jeho srdcovka ale ještě k tomu co koupit fakt nevim. Máš nějaký nápady??

zabula
29. lis 2011

@marteska termín 20.června 😀 😀 první pohyby tak 13.1-13.2. 😀 a ted dle MS 11.týden 😀

zabula
29. lis 2011

@lucikf já bych to nevyržela 😀 netestovat 😀
@jihajiha já taky nevěděla,ale manža se dost napracuje,že nemá odpočinek,tak mu chcu dát,že pude u nás ve městě si odpočnout do solné jeskyně a nějakou tu masáž 😀

zabula
29. lis 2011

@modrouckeocko malej má narozky taky v prosinci?my 14týho už 4roky,no je to chlapák 😀 strašně chce kombajn,tak mu ho asi koupím 😝 hader je u nás jak pro mateřkou školku 😀 že to nemám kam dávat 😀ale co má člověk furt vymejšlet

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru