Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
2. zář 2011

@zamilovanadonej držím palečky ještě nic nevzdávej některé holky psaly na netu že se jim čárka ukázala třeba až v 3 měsíci těhotenství

veruvojtkova
2. zář 2011

@zamilovanadonej a nebo si koupit nějaký s větší citlivostí..co třeba ten jak o něm psala poletuzska?

@rennik já to zkusím s těmi testy kdyžtak za měsíc..myslela jsem si že ovulace u mě už proběhla, píchalo mě v tom podbřišku atd, ale až teď v pondělí jsem měla ten hlen - opravdu ho mám 😅 no takže asi probíhá teprve teď a to se u nás sex nekoná protože je přítel momentálně pryč, takže pech 🙂
@lenuli2 takže na tom jsi stejně jak zamilovanadonej..no holky to jsem na vás teda zvědavá 🙂

poletuszka
2. zář 2011

ahojte holky.. vitam dalsi nove snazilky 😵 teda jeden den tu nejsem a hned tolik stranek na docitani 😀

@rennik mi se vcera vubec nechtelo otvirat comp.. porad me ted poboliva podbrisek, jsem nafoukla jak balon pred odletem a zacinam byt i nejaka unavena (ale to bude tim, ze se mrnous opet v noci budi).. tak nevim, jestli je to priznak tehu??? ale pockam do 10/9 s testikem - myslim, ze to mame spolecne s nemo1985 😉

@veruvojtkova veru cetla jsem na ten clearblue diskuze a spis to vypada na drahou reklamu 😖 stoji nejakych 180 kacek a pak se ti stejne vybije, pac je digi (kdyby sis ho nahodou chtela schovat)

co chystate na vikend?? ja mela mit sobotu jen pro sebe.. premluvila jsem nase, ze uz dlouho nemeli u sebe vnoucka, takze si pro nej za 2 hodky prijedou a vrati v nedeli 😎 manzel mel odjet na sobotu na nejakou akci, tak jsem si to vsechno naplanovala.. kde si dam nohy na stul, polstar pod zada.. po jednom boku knizka, po druhem ovladac.. piti a nejakou tu dobrotu nablizku... a ono PRD VELEBNOSTI.. akce se zrusila a sobotu mi naplanoval manzel.. grrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀

veruvojtkova
2. zář 2011

@poletuszka ahoj teda fakt erupce na slunci, já už mám týden nafouklé břicho a bolesti jak kdybych to měla dostat..zrovna kamarádka mi včera říkala, že byla u gynekoložky s podezřením na těhu ale vyvrátilo se to - myslela si to podle příznaků..no a dr jí řekla že tohle je období velkých hormonálních změn v těle a že je to vinou těch hormonů, no tak jsem na nás zvědavá já to mám dostat také po 10.9. tak to máme všichni tak nějak kousek od sebe a pak v závěsu hned bude rennik 🙂
aha no já budu asi věrná mamatestu🙂 ale myslela jsem pro holky..ale 180Kč je teda docal dost..
ale alespon budete mít čas na sebe, když už nic 😉 no já mám pocit že prarodiče taky dlouho neviděli vnuka, možná se trošku vetřu 😅 jinak má být prý pěkně, tak asi někam na výlet a když bude malý pryč tak odpočinek a asi trochu úklid 😝

poletuszka
2. zář 2011

@veruvojtkova to v tech diskuzich taky hodne rikaly, ze pry nejlepsi tehu test je ten mamatest.. hormonalni zmeny rikas?? no jsem na to zvedava.. jsem se dneska zacala bat, aby ty bolesti nebyly treba od mimodelozniho ☹ manzel stejne neveri, ze by se to povedlo na poprve 😀 jj jen se vetri, at v tom flakani (uklidu) bez ditete nejsu sama 😀 😀

veruvojtkova
2. zář 2011

@poletuszka a od kdy máš ty bolesti a jsi nafouklá? já právě asi 14DC, to mi přijde jako brzo příznaky těhotenství, tak v to moc nevěřím, ale uvidíme všechny v to září🙂 mamatest ten mě nikdy nezklamal 🙂

poletuszka
2. zář 2011

@veruvojtkova od pondelka, coz je u me 20DC.. proste uvidime.. jen kdyby to tak nebolelo ☹ muz se me ptal, jestli nevyrazime zitra na kola, ale nevim nejak se mi to nechce riskovat, at to neni horsi 😒

zamilovanadonej
2. zář 2011

@rennik Tak mně při prvním synkovi taky furt
vycházela jedna /, a za pár dní už byly // 😅 Tenhle má citlivost 10, nevím, jestli se dělají citlivější??? Jen se bojím, že si to vsugerovávám, ty těhu příznaky....

rennik
autor
2. zář 2011

@poletuszka ahojky vůbec se neboj u mimoděložního těhotenství se vždycky špiní!!! když jsem byla na praxi na porodním tak nám to říkala jedna doktorka protože tam zrovna paní s mimoděložním byla takže tak 🙂
@veruvojtkova já moc v závěsu nebudu Veru protože kolem 7-8 má být teprve ovulace takže do termínu MS daleko 🙂 ale snad to uteče 🙂))
@zamilovanadonej myslím že citlivější než těch 10 se nevyrábí. Mě u Lukáška ukázal mamatest den před očekávanou MS pozitivně a byla to pravda. 🙂

poletuszka
2. zář 2011

@rennik jak to bylo u krystufka moc nevim.. chodila jsem do prace (zacatek skolniho roku, takze docela zmatek a spousta prace).. ale pamatuju se, ze jsem mela snad problemy s mocakem a doktorka mi nasadila ATB.. a mam pocit, ze jsem si snad delala test a nic, tak jsem je zacala brat a pak nejak hned jsem mela dostat i ms, bylo mi hrozne blbe, tak jsem si vzala jeste ibalgin a hned v sobotu (zrovna jsem mela narozeniny 😵 jsem si udelala dalsi test a uz tam byly mrsky dve 😎 pak ten dalsi tyden vubec nevim, co jsem delala a dalsi sobotu jsem zacala spinit a padila do nemocnice.. takze nejake pozorovani predtim nebylo.. navic jsem o tom tehdy vedela veeeellllkkkeee kulove.. nejake plodne dny, ovulace... nebo hlen?? coze?? se jeste budu cervenat 😀 😀 😀 😀

rennik
autor
2. zář 2011

@poletuszka zrovna jsem se koukala že to máme k sobě blízko já bydlím ve Vendryni ale jsem z Třince a ty jsi Havířova?? nebo jsi tam jen rodila? 🙂

lucikf
2. zář 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? Máme 17. měsíční slečnu a rádi bychom další mimi. Protože jsem po císaři, tak nám doktor říkal aspoň rok počkat. Tak teď už snad můžem.

poletuszka
2. zář 2011

@rennik jj to mame blizko 😵 .. ja v havirove i bydlim.. ted uz to bude nejakych 5 let.. svemu muzi dekuji za to, ze mohu obyvati tak starobyle mesto, ktere je stale verne indianum z kmene komancu 😀 delam si srandu, ale libi se mi tady.. poslouchej neznas ve vendryni katku riperovou??

@lucikf ahojky, tak koukam, ze k tobe to mam jeste bliz 😀 vitej mezi nama 😵 odkud jsi? primo z karvine??

poletuszka
2. zář 2011

@lucikf jinak ja jsem taky po cisari 😉

veruvojtkova
2. zář 2011

@lucikf ahoj 🙂 a vy už se o mimčo snažite, nebo až teď po létě?

@rennik to uteče neboj..i když teda já když se na něco těšim tak se to vždycky vleče jak smrad 😝
@zamilovanadonej tak zkus testit až příští týden..to už by tam snad měla být..třeba to tak máš prostě v sobě nastavený..nejdřív nic a pak jako překvápko 2 // 😀
@poletuszka tak těch 20DC už by mohlo být ..já se vůbec necítím ve svý kůži, jsem celý týden strašně nervozní, kvůli všemu vyjíždim, jak kdybych byla na nějakých perkách 🙄 no přesně jak při MS, akorát že jí nemám.. 😅 no a třešnička na dortu - předevčírem mi pes snědl celou čerstvě uvařenou znojemskou, zrovna přišel manžel a byli jsme v obýváku a já že mu pujdu naložit, slyšela jsem ránu a jdu do kuchyně a ona držela v hubě poslední kus masa a kastrol na zemi, omáčku už měla vylízanou..holky já se rozbrečela jak malá a nebylo mě k utišení 😅 potvora jedna 😀 😝

lucikf
2. zář 2011

Ne nejsem z Karviné, jsem z Českého Těšína.

veruvojtkova
2. zář 2011

tak vy jste se tu takhle pěkně sešli od sebe kousek.. 🙂

veruvojtkova
2. zář 2011

@poletuszka kamarádka jezdila na kole až do čtvrtýho měsíce, tak snad by se nemělo nic stát..no třeba ti bude o víkendu i lépe..a sportu zdar!! 😀

lucikf
2. zář 2011

@veruvojtkova Nijak zvlášť jsme se nesnažili. Říkali jsme si, když to přijde, tak přijde, ale teď už by se mi toho mimi chtělo 🙂 .

poletuszka
2. zář 2011

@veruvojtkova 😀 no ono se rika, ze na tom kole si muzes dojet i do porodnice.. veru mi manzel pri prvnim tehu rikal, ze co me zna, taxem jeste nebyla tak protivna jako tehotna 😀 tak kdovi mozna ses taky 😉 teda tehotna ne protivna 😀

@lucikf tak z ceskeho tesina znam vicemene cestu od nadrazi do polskeho tesina 😀 ne kecam, mam tam par kamaradu 😉 a mluvis po nasimu? nebo rovnou polsky??

veruvojtkova
2. zář 2011

@poletuszka no i já sama to uznám že jsem protivná a to už je co říct 😀 😀 ale jsem hodně nervozní i vůči malýmu dost mě to mrzí ale nejde se zapřít, to úplně samo 😅 o víkendu si dáchnu ať je se mnou k vydržení taky 😅

poletuszka
2. zář 2011

@veruvojtkova rozumim, ja dneska byla hnusna na toho naseho prdolku ☹ bolelo me to bricho a jen jsem si chtela lehnout, ale museli jsme do obchodu.. takze obliknout.. nechtel spolupracovat a kdyz jsme konecne vylezli ven, tak nechtel jit po svych.. ale to jsem ho jakz takz ukecala, aby ten kousel usel.. pac nest 13 kg bylo dneska nad me sily 😝 takze o vikendu odpocivat, at jsme na pristi tyden svezi (i kdyz nejsme tic tac 😀 )

nic balim to.. preju dobrou noc a kdybych se tu o vikendu nedostala, tak i krasnej vikend 😉

veruvojtkova
2. zář 2011

@poletuszka u nás je to to samý v bleděmodrym 😝 jinak s tou váhou to znám, náš "buřtíček" má 13,5 kg, takže přesně vim jak se cejtíš 😀 tic tac..kde ty na to chodíš prosimtě 😀 😀

rennik
autor
2. zář 2011

@poletuszka ponašymu mluvím já, musela jsem se naučit, protože manželova strana mluví jen tak. Jinak to jméno mi něco říká ale spíš bych musela vidět fotku, ale fakt je mi to povědomé.
@lucikf ahojky vítej u nás, teda k tobě to mám ještě blíž než k poletuszce 🙂))) držím palce ať mimčo co nejdřív vyjde 🙂
@veruvojtkova tak náš buřtík má skoro 15kg, ale zase je vysoký takže se to tak nějak srovná, rozhodně není tlustý ale podle ostatních dětí je hrozně velký 😀 takže se ho taky snažím prohánět 😀 😀

holky pro dnešek se loučím jdu na kutě a taky znásilnit manžela až přijde z práce 🙂)))papa mějte se

lenuli2
3. zář 2011

@rennik dekuji za privitani🙂))hodne stesti pri snazeni v ovu🙂))at se krasne zadari🙂

lenuli2
3. zář 2011

Ahoj a pekny vecer🙂 tak dneska opet nic🙂ani MS ani ty dve carecky:--(uz je to na me dost dloho,a neobvykle,moc se mito nelibi☹v pondeli sem obednana k lekari v 8:30 rano,tak uvidime co mi rekne a nerekne🙂asi bude krev🙂

zamilovanadonej
3. zář 2011

Ahoj holky, tak já dnes testovala....na dvou různých testech mi vylezla druhá, ale velmi slabá čárka....okem dobře viditelná, ale opravdu slabá...tak že by? Jsem 26 DC, to jsou 3 dny spoždění oproti poslednímu cyklu.... Držte mi palce....ale na gyndu se mi ještě nechce 😖 Bojím se, že to zakřiknu 😢

lenuli2
3. zář 2011

@zamilovanadonej gratuluji🙂))ja mam spozdeni uz 5 dni a porad nic☹

zamilovanadonej
3. zář 2011

@lenuli2 No, ta slabá čárka mně taky drásá....pořád se nechtělo nic ukazovat....až jsem zkusila jiné druhy testů než normálně 😅

lenuli2
3. zář 2011

@zamilovanadonej u prvni tehu sem taky mela mooc slabouckou carecku🙂to je normalni kdyz si cerstve🙂co ja bych za tu slabou carku dala🙂ja uz dnes koupila i ten novej co ukazuje tydny🙂samozrejme minus☹tak to tak trosku uz hazim za hlavu a uvidim co se dozvim u lekare v pondeli asi pravdepodobne s krve🙂bojim se odpovedi negativni,ale kdyz se nezadari ted....tak nekdy urcite🙂))a tobe drzim moccc palecky🙂))a dej o sobe vedet🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru