Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
16. zář 2011

@gamzinka nebudes🙂))muzu te uklidnit🙂ja cekam ms az 2.10:-D a snazime se ted celi mesic😀 takze sem posledni jaaa😀😀

lenuli2
16. zář 2011

Tak dobre ranko🙂 Dnesni noc nic....ja mu usla nez prisel😀😀....takze az zase odedneska na dovolene😀....

rennik
autor
16. zář 2011

@pejullka ještě to nevzdávej, zkusila sis udělat testík? Měla by jsi hned jistotu jestli jo nebo ne.

pejullka
16. zář 2011

@rennik za chvíli testnu, ale bojím se zklamání, čípek je už nahoře

lucikf
16. zář 2011

Ahoj holky, tak vidím, že se snažíte ze všech sil. My jsme se posnažili a uvidíme 26. kdy mám mít ms. No byl by to hezký dáreček na výročí. 🙂

veruvojtkova
16. zář 2011

@lenuli2 třeba v letadle hned zabere 😀 užijte si dovolenou!! jééé, jak já bych si to s tebou vyměnila 😀 🙂
@gamzinka no vidíš a já chtěla holku a máme kluka 😉 recept? no na netu jsem toho četla spoustu ale já tomu teda moc nevěřím.. 🙂 každopádně doufáme, že teď se nám ta slečna povede a vám přeju chlapečka 😉
@poletuszka no já nenapínám...já kvůli mým nepravidelným cyklům testuju až takhle později..pořád je tu šance že to ještě furt můžu dostat, je to u mě úplně normální cyklus i 37 😅 ale neboj o víkendu se na to vrhneme a já pak napíšu jak test dopadl🙂 máš chuť na colu? teda..ale jen si dej, co tělo chce, neženýruj se 😀 😀 to já bych zas jedla všechno a furt..po dvou hodinách a to pravidelně se mi začne hlásit žaludek křečí a musím futrovat hlava nehlava 😅
@pejullka ahoj, já v těhotenství nešpinila, špinila jsem tak týden před MS, ale četla jsem tady v nějaké diskuzi že je to normální když se zahnízďuje vajíčko, nebo tak nějak..čípek je víc dole? a to poznáš? minule tu psala myslím zymilovanadonej, že má trošku zvětšenou dělohu...to já bych teda nepoznala ani náhodou 🙂 ale příznaky máš docela zásadní a hl. 3 dny zpoždění..proč jsi ještě netestovala? máš taky nepravidelné cykly? držím palce! 😉
@rennik vypadá to hodně nadějně🙂 budu potichu držet palečky a už jen týden 😉 tak 22 je snad ve čtvrtek, když testování necháš na víkend tak myslím že to bude dobré a čárka určitě nezmizí🙂

veruvojtkova
16. zář 2011

@pejullka jé já nekoukla na poslední stránku🙂 tak dej vědět jak ti dopadl testík..

rennik
autor
16. zář 2011

@pejullka honeeeeeem to je doba Pejull 😀 ty nás napínáš, moc držím palečky!!!
@veruvojtkova jj uvidím už je to jen 6 dní tak to už není tak hrozné, a vydržím jak říkáš do vínkendu jestli mě neukamenuje manžel 😀 taky je strašně zvědavý, a furt se mě ptá : Tak co myslíš je tam ta Terezka nebo ne?? 😀 je nedočkavý jako já 🙂 ale to už teď dáme

rennik
autor
16. zář 2011

@lenuli2 Leni v kolik že to mám být na tom letišti abych si vlezla k vám do kufru?? 😀 😀 😀 😀 😀 přeju krááááásnou dovču a osmahni se i za mě. A pořádně se s manželem snažte, prcka přes den hodně unavte a večer máte pro sebe 😉

pejullka
16. zář 2011

@rennik já musela počkat na přítele, až mi ho donese a po velkém nadšení je tady velké zklamání..nic

pejullka
16. zář 2011

veruvojtkova mám cykly od 26 do 28, dnes je 30DC a nic. a už mě to štve,kdyby došla mrcha byl by klid, takhle čekat, kdy laskavě dorazí, to je na zbláznění, navíc jsem se chtěla objednat k doktorce a jelikož zase nevi, kdy to bude, tak musím čekat...ach jooo:(

veruvojtkova
16. zář 2011

@rennik tak to ten můj se neptá, ten říká, že prý tam na 100% je, že si věří 😀 😀 😅 já už si taky říkala, že pejullka nějak napíná..a v kolik přijde přítel? tak pak napiš jak jsi dopadla, to přece není zklamání, jen si pár hodinek počkáš 😉 ale tak třeba ms už nedorazí 🙂

pejullka
16. zář 2011

@veruvojtkova ja uz si test delala, koukam na nej znovu a jen jedna /

veruvojtkova
16. zář 2011

@pejullka aha.. 😒 no ale pořád se ta čárka ještě může třeba o víkendu objevit, někdo má na začátku málo hcg a test jí ukáže až později...zkusila bych třeba ještě o víkendu nebo po víkendu testovat znova, pokud ms nedorazí..

rennik
autor
16. zář 2011

@pejullka to je mi líto ale jak píše Veru ještě bych to nevzdávala pokud MS nedorazí, skus test znovu za několik dní.
@veruvojtkova manžel taky pořád říká že je super samec a že se to určitě povedlo, ale hlavně si dělá srandu snaží se to čekání nadlehčit ať to rychleji utíká 🙂

veruvojtkova
16. zář 2011

@rennik jo jo taky poslouchám chválu na jeho spermie 😀 😀 mě to čekání utíká, máme potíže s pejskem, bude muset na zákrok, takže nějak ten čas sám letí..napsala jsem tady na koníka zprávu jestli někdo neví o nějaké dobré vetrině kolem prahy, tam kam chodíme to je zoufalství 😒 včera jsem zrovna mluvila s kamarádkou a ty se o první dítě pokouší už přes rok, to musejí být nervy 😖

pejullka
16. zář 2011

@veruvojtkova zkusim jeste v pondeli pokud nedorazi

poletuszka
16. zář 2011

ahojte
@pejullka to je mi lito, ale jak pisou holky, treba se tam jeste potvurka druha carka objevi 😉

@veruvojtkova a @rennik chvalu na manzelovy spermie jsem slychala pred prvnim, kdyz jsem mu vyhrozovala, ze ho zacnu futrovat vitaminama, kdyz se to dalsi mesic zase nepovede 😀 tak ted se mi pomstil a zapracoval napoprve 😠 😀

@veruvojtkova bobek maly.. na jaky zakrok musi? kdybys nemohla porad sehnat tu veterinu, tak zkusim zavolat kamaradovi z prahy.. oni maji mensi smecku jack russel terieru a urcite tam nekam s nima chodi.. bydli v karline.. takze o vikendu budes testovat? 😵 huraa 😀

jinak zitra utikame z mesta 😀 jedem na tyru.. kamaradi tam jsou ode dneska na chate, tak je prepadnem.. no ono to bude vlaste ohlasene prepadeni..(museli jsme se ohlasit, abychom dostali obed 😀)

pejullka
16. zář 2011

@poletuszka diky za snahu, ale ja tomu uz neverim, radsi neverit nez byt zklamana

poletuszka
16. zář 2011

@pejullka jj to chapu, tak zkus na to nemyslet a udelejte si hezky vikend 😉

rennik
autor
16. zář 2011

@poletuszka do Tyry??? Tam máme chatu 😀 😀 😀

pejullka
16. zář 2011

@poletuszka mame to v planu🙂 jdem kouknout po okoli a vyrazit do centra Prahy a v pondeli uvuiídim co a jak

poletuszka
16. zář 2011

@rennik jj do Tyry 😀 ja si rikala, jestli to tam treba neznas 😉

veruvojtkova
17. zář 2011

holky, tak jsem to nevydržela a testla..dálnice mi tam vyskočila okamžitě, snad ještě rychleji než u aleška 🙂 no asi začnu věřit na zázračné manželovi spermie 😀
@poletuszka Tyra, to je nějaká osada? no holky, vy toho nakonec budete mít společného víc než si myslíte 😀 😉
@pejullka jdete do centra na vinobraní? 🙂 my možná nakoukneme ale jedeme k dědovi má tam být nějaký dětský den, tak si užijte víkend!

pejullka
17. zář 2011

@veruvojtkova já jsem byla minulý týden na burčáku. Dnes jdeme na tramvaje do muzea mhd a zítra uvidíme podle počasí. Mám strach někam vylézt, abych to nedostala, protože to břicho už mě zase bolí a dneska už je to 6 den

rennik
autor
17. zář 2011

@veruvojtkova veru strašně moc gratuluju!!!!!!!!moc moc moc P.S. tiše závidím, já už chci taky ☹ chjo to čekání. Ale bílý hlen mám pořád, prsa pořád bolí , stejně tak břicho i kolem pupku akorát čípek se mi zdá nějaký měkčí tak z toho určitě nic nebude ☹ ale ještě 4 dny
@pejullka peji já bych po víkendu skočila k Dr. pokud to nepřijde a test bude negativní ať víš načem jsi 😉
@poletuszka jj znám a moc dobře, naši mají chatu až skoro na konci, u Liberdy se odbočí do té vedlejší cestya pak furt nahoru do kopce 🙂

pejullka
17. zář 2011

@rennik já bych ještě počkala do středy, přece jen to může být cokoli, i když ty prsa nejsou normální

rennik
autor
17. zář 2011

@pejullka děkuju za podporu už to tak nějak pomalu vzdávám, ten čípek je nějaký měkký, sice né úplně ale myslím si že to na těhu nevypadá. Ale že mě bude bolet břicho jako před MS už týden a do MS ,, daleko,, to teda nechápu.

pejullka
17. zář 2011

@rennik uvidíš, zkoušela si test? třeba by na něm přece jen něco bylo a když ne, tak se mi povedlo se od toho odpoutat a nemyslet na to

gamzinka
17. zář 2011

@veruvojtkova díky díky, snad to vyjde a veliká gratulace k těhu
@rennik @poletuszka no jak na holčičku je to v podstatě úplně jednoduchý, zaprvé jsem v té době věděla velké nic o ovulaci a plodných dnech oproti teď takže jsem žádné plodné dny nehlídala, nepočítala prostě jsme to tam po dvou dnech dávkovali 😀 😀 no a za 9 měsíců z toho byla Verunka 🙂 zato teď furt počítám a nic i když........

holky nemáte někdo podobnou zkušenost, min. měsíc mě asi týden po ovulaci začala bolet prsa, ale úplně jinak než prvním těhu, taková pichlavá bolest jak když se spouští mlíko při kojení. S přicházející MS to pomalu odeznívalo a po MS zas nic. Já jsem v tom období ještě taky k lepšímu dostala docela ošklivou mikózu tak jsem si myslela, že je to k tomu. No a tento měsíc ejhle dneska jsem cítila, že mě zase občas pobolívaj úplně stejně jako minule a zítra nebo v pondělí to bude týden co jsem ovulovala....Jentak mě tedy napadlo myslíte že jsem mohla být těhu a prostě se to nechytlo a odešlo to s MS???? Nikdy před tím jsem tu bolest nezaznamenala!!!! díky za názor

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru