Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

pejullka
18. říj 2011

@veruvojtkova a podle me je nejvic Natalek a Adelek

pejullka
18. říj 2011

@veruvojtkova joo a Valerie je taky super🙂

veruvojtkova
18. říj 2011

@pejullka Adélek? tu neznám ani jednu, v okolí jí nikdo nemá. tak u nás je na hřišti jedna Natálka a 10 Terezek ☹ všeobecně asi Natálek bude nejvíc, ale teď koukám do statistiky za minulý rok a na prvním místě je právě Terezka jako nejoblíbenější jméno, holt se líbí 🙂

marteska
18. říj 2011

@veruvojtkova Veru vůbec nic mi není. Prsa mě nebolí, od žaludku mi blbě taky neni, necítím se vůbec jako těhule. Paradoxně mi bylo blbě před vynecháním MS, teď už nic. K doktorovi jdu až 3.11 a to ještě jenom na krev, podle hodnot HCG mě pak pošle na UTZ. U sebe v ordinaci UTZ nemá. Minule mi říkal, že je lepší přijít dýl, že takhle v 5tt je ještě moc brzy a že se může cokoliv stát a měl pravdu. HCG mi nestoupalo a špatně to dopadlo.
@jihajiha Jo, chlapi asi věděj co dělaj (teda někdy) 🙂 Jinak jestli Ti to ukazovalo čárky dle návodu, tak určitě ukazovaly dobře. Já měla Wondfo a koupila jsem na netu v ,,SEBETESTY.CZ"
@pejullka My měli u prvního kluka jasno. Vždycky se nám oběma líbil Vojta, že jich moc nebylo a teď jich je všude plno. Už jsme u něj zůstali. Teď u druhého nevím, chtěla jsem Marečka, ale manžel ho nechce. A holčičku jsem chtěla Annu, ale je jich taky teď hrozně moc. 😖

rennik
autor
18. říj 2011

@veruvojtkova to zase jo, do hospody mi nechodí tak to jsem ráda 🙂

Jak tak pozoruju tak Terezka je v kurzu, Já jsem pro ni fakt rozhodnutá na milion procent, ikdyž vím že se tak jmenuje každá druhá holčička ale mě to neva, to jméno si přeju fakt asi od 15 takže pokud to bude holčička tak je jasná. A u chlapečka jsem se momentálně rozhodla pro Adama ale pochybuju že mi to vydrží, pořád je ještě v kurzu Vojta 😀

veruvojtkova
18. říj 2011

@pejullka tak ta by se k mému příjméní Vojtková moc nehodila, k Valerii si představuju nějaké méně typicky české příjmení 🙂 ale jinak je to moc pěkné jméno, lahodí pro uši 😉

rennik
autor
18. říj 2011

@pejullka přesně tyto jména jsme měli pro holčičky- kdyby byly dvě, takže kdyby vyšla aspoň jedna tak je to jasná Terezka. 🙂

veruvojtkova
18. říj 2011

@marteska určitě bude všechno vpořádku a do třetího to uteče, to už budeš mít i srdíčko co?🙂
@rennik no já právě terezu taky chtěla už dlouho, ale teď jak všude slyším Terezko, Terko..tak se mi to nějak oposlouchalo a moje babička je taky tereza, tak jsem si řekla, že dám jméno, které v rodině není, ale jinak jméno se mi líbí stále, to je prostě klasika ta terezka 😉 Vojta byl můj favorit společně s terezou, ale jelikož jsem vojtková, tak moje sny o tomto jménu se brzo rozplynuly 😀 a adam se mi taky líbí..páni, to zas bude něco ten výběr jména 😅

veruvojtkova
18. říj 2011

@rennik jinak reni, Lukáškovi vše nej k svátku! 😉

rennik
autor
18. říj 2011

@veruvojtkova jj děkuju, dneska to oslavíme 😀

marteska
18. říj 2011

@veruvojtkova Kéž by, no 3. budu vědět jen ty hodnoty HCG, na UTZ musím jet do jinýho města jinej den, myslím, že jestli to bude OK, tak snad do 15.11 bych měla ten UTZ absolvovat. Tobě je dobře?

kami88
18. říj 2011

@ajulinek Já prášky neberu od ledna,ale o mimi se snažíme od srpna...já na sobě taky ovulaci nepoznam ani u malého jsem to nevěděla kdy tak jsme se milovali skoro každý den a povedl se hned první měsíc po vysazení antikoncepce a ted už druhý pokus zatim nic,ale je fakt,že ted jsem na to více upjatá než předtím,moc druhý chceme...ted jsem po vysazení měla jen ten první měsíc rozhozenou MS a pak se to hodilo do normálu,žádné problémy s MS...uvidíme 2.11. jdu na kontrolu roční na gyndu tak uvidíme co bude říkat 🙂

veruvojtkova
18. říj 2011

@marteska no až na tu strašnou únavu a pocit na zvracení je to dobré, ale únava je fakt veliká 😝
@rennik takže nějaká rodinná oslavička? to vám vyšlo pěkně i počasí 🙂

pejullka
18. říj 2011

no ja znam Natalek aspon 5, Terezku zadnou🙂 ja mela Adama u prvniho prcka

rennik
autor
18. říj 2011

@veruvojtkova jj ale jen maličká,ještě nevím co vymyslím na pohoštění ☹

veruvojtkova
18. říj 2011

@pejullka fakt neznáš žádno terezku? tak přijeď do měcholup, tu jich je jak máku 🙂 jinak koukám, že máš anetku, tak ta se mi taky líbí, ta by se hodila k našemu alešovi, oba od A 🙂
@rennik to zvládneš, neboj, vždyť ty jsi šikovná na ty slané předkrmy, to bude dobrý uvidíš🙂 a už jsi něco vymyslela?

ajulinek
18. říj 2011

My měli napsanou terezku u porodu, když sme čekali Davídka, ale já věděla na 99% že to bude kluk, protože sem byla na plodovce, takže sem to nijak neřešila. Jinak bych asi vybrala jiné jméno pro holčičku, nám by se to moc nehodilo ani k příjmení 🙂

discreet
18. říj 2011

Ahojky, koukám že se tu už řeší jména a hlavně koukám, jak všem naskakují ty týdny těh. Super, jen tak dál a doufám, že se brzy dočkáme všechny!

modrouckeocko
18. říj 2011

@pejullka No ono to zmizi a hlavne holky berou krasu 🙂

rennik
autor
18. říj 2011

@veruvojtkova jj nakonec jsme měli dva druhy závinu s jablkem a kokosem, pak jednohubky se dvěma druhy pomazánky, pak obložené chlebíčky a zapečené bagetky se sýrem, kapií vajíčkem. Nakonec jsme slavili jen s tchánama takže jsem toho nedělala moc. 🙂

jihajiha
18. říj 2011

@pejullka no tady je taky pře "Terezkováno", Natálky tu nejsou žádný, ono hodně záleží na kraji asi, nebo prostě místně. My jsme pro našeho Matýska měli prvně jméno Jakub, ale ke konci těhu jsme to změnili, pro holku byla Anička, ale teď už bych ji taky nedala.
@rennik Mńam Mňam, taky bych si dala 🙂

modrouckeocko
18. říj 2011

AHojky holky tak jak trávíte večer? No mě je blbě od žaludku a bolí prsa a jinak odpočívám jelikož jsem doma bez mužíka(pracuje). 🙂

pejullka
18. říj 2011

Ja jsem taky doma sama,koukam na telku a nudim se,do toho mi nejde notas,tak jsem na mobilu,takze odepisu pozdeji na vsechno.jinak,je tady nekdo z Prahy?ja jsem s malou vecne sama a nebavi me to

modrouckeocko
18. říj 2011

@pejullka No ja jsem kousek od Prahy a do Prahy obcas jedu a rada tam jezdim. Mam tam kamaradky. Jinak on jak clovek je vecer unaveny a jak mu neni dobre tak ho nic nebavi. Taky jsem s malym posledni dobu hodne casto doma sama :(

maximka33
18. říj 2011

taky jezdím do Prahy, hlavně do práce. jinak bydlíme mezi Mělníkem a Nerotovicema.

modrouckeocko
18. říj 2011

@maximka33 Do Melnika jezdim obcas tedka 🙂 Jinak holky všem tu přeju dobrou noc a klidné spaní 🙂

maximka33
19. říj 2011

@modrouckeocko kde bydlíš? my jsme se suprově vyspali. včera nám namontovali zatemňovací rolety, to je fakt tma!

modrouckeocko
19. říj 2011

@maximka33 Já momentálně u Českého Brodu ale budu se stěhovat v brzké době! Takže to vidím tak na Mladou Boleslav a okolí 🙂. NO my jsme spinkaly do čtvrt na devět a tmu tady máme celkově pořád , protože u nás zrovna prší! 🙂

rennik
autor
19. říj 2011

Ahojky všem, u nás je taky škaredě, zima a hodně fouká, ale zatím neprší. Lukášek nám přestává spát v poledne takže zalehne večer v 5 a spí do půl 8, dneska dokonce do 9, takže mám šanci si odpočinout.Jinak si fakt můžu gratulovat protože asi skončily nevolnosti, je mi každým dnem lépe. Zítra začínám 9tt a od zítřka za2 týdny k doktorovi, už se fakt těším až mrňouska uvidím a zároveň se bojím aby mu bilo srdíčko a bylo všechno tak jak má být.
@modrouckeocko a budeš se stěhovat do bytečku nebo na baráček?
@maximka33 my máme taky rolety, různě barevné, ale v ložnici máme tmavě hnědou a to je fakt tma. 🙂

modrouckeocko
19. říj 2011

@rennik No to ještě nevim, nezařizuji to já.Ale kdyby to fakt vyšlo tak by mohl vyjít baráček což by bylo lepší.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru