Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
7. lis 2011

@zabula jasny nebuj🙂)21.11 se dovim vic😀jen doufam,ze to nedostanu okolo tojo 21 kdyz tam jdeme😀by me jeblo....

zabula
7. lis 2011

@lenuli2 to už ste hned objednaní?a pojistovně to teprv dáte?

modrouckeocko
7. lis 2011

@lenuli2 No vidis to tak drzim palceky at vam to vse dobre dopadne!!!!

modrouckeocko
7. lis 2011

Tak holky. Zítra mám dostat MS ale zatím nemám příznaky. A jak se cítíte při pondělním večeru. Můj svištík hajá v postýlce a kouká na šmoulíky.

lenuli2
7. lis 2011

@zabula jj na pojistovnu to jde az pak obednani sme na 21.11 na konzultaci a uvidi se jestli se zacne hned prvni cyklus nebo az dalsi...to vse se dovime...

marteska
7. lis 2011

@modrouckeocko Tak mě je pořád špatně a co bych dala za to, kdyby naše zlobidlo už taky leželo v postýlce. Zítra jdu poprvé konečně na ultrazvuk, tak uvidíme, jestli bude ♥. Vidět by už mělo být určitě, tak snad tam bude!!! Nabrané hcg bylo 10 000 jednotek.

modrouckeocko
7. lis 2011

@marteska No on sice leží ale ještě nespí i když má očka jak angoráček. Tak držím palečky ať tam srdíčko je. Jinak mě je vcelku fajn zatím. Nervy nemám a uvidíme zda to přijde.

marteska
7. lis 2011

@modrouckeocko Děkuju, to je super, když seš v klidu!!! Držím palce 🙂

zabula
8. lis 2011

@modrouckeocko že by další těhu,držím palce aby to vyšlo 😉
@lenuli2 tak jak válčíš,mě normálně dnes vyskočila tepl.na 37,1,bolí bolí v kříži,tak to už donde MS,ne?mě už z toho čekání jebne 😒

lenuli2
8. lis 2011

@zabula Ahojda...no MS nikde po vyvolavacce zatim...prej dojde do 14 dnu ale pokud nedojde mam dojit za 14 dni na druhou😀....me jebne...kdyz clovek chce aby dosla tak nemini dojit svine😀.....ja du hlavne 21.11 na to IVF a to nemuzu mit MS potrebovala bych ju hned ted😀.....testy si skousela?

zabula
8. lis 2011

@lenuli2 to jo,když ju člověk potřebuje,tak na nás prdí 😝 já si test bojím udělat,beztak tam nic nebude,počkám do čtvrka,su ted 39DC,kamoška mi říkala,že měla taky dlouhý cykly a ukázalo se jí to někdy kolem 45tak si vyber,teplota tak před MS stoupá?já mývala kolem 36,9poslední dny a ted toto,normálně natož že už sem si prožila nějaký to těhu,tohle se mi nestalo,tak fakt nechápu 😔
uvidíš co ty,třeba se mrška objeví

lenuli2
8. lis 2011

@zabula to se uz neobevi...☹ teplotu mam vysokou porad...ale na ultrazvuku nic neni taky to mam poprve... 😠

zabula
8. lis 2011

@lenuli2 to sme fakt divní 😀

zabula
8. lis 2011

no jestli do čtvrka nic nebude,tak du taky k dokt.a to mi udělá taky ultraz.?

lenuli2
8. lis 2011

@zabula a da vyvolavacku🙂))treba se tam schovava🙂))dej hned vedet🙂)

lenuli2
8. lis 2011

@zabula jo divny jo😀.....

zabula
8. lis 2011

@lenuli2 uvidíme,dle ovu testu, tuli bylo v plodných dnech tak nechápu,co se děje,ale to čekání je fakt šílený!!
dneska sem tak unavená že ani nevím z čeho,chce se mi pěkně spát

lenuli2
8. lis 2011

@zabula JO MY TAKY SE MELI TREFIT PRIMO na den 😀....a vidis kde su 😀.....v pr...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

modrouckeocko
8. lis 2011

@marteska Jsem v klidu věnuji se malému a s nímm dokážu být v klidu protože nemyslím na nejhorší věci. Ale přeju si druhé miminko 🙂

modrouckeocko
8. lis 2011

@zabula možné to je teď bylo skoro měsíc snažení. Dneska to mám dostat.

veruvojtkova
8. lis 2011

Ahoj, zdarvím všechny, jak se máte? dlouho jsem tu nebyla, tak zase nic nevím, protože asi nestihnu dočíst..jen posledních pár stránek... 😒 jak jste na tom těhulky a co vy, co čekáte tento měsíc ms, přibyly nějaké 2 //?🙂 jinak včera jsem byla na NT screeningu a miminko je vpořádku, akorát strašně řádilo, úplně vyskakovalo v té plodové vodě do výšky, to jsem nezažila u prvního 😕 🙂 tak to asi bude na 90% kluk, teda podle mě 😅
@lenuli2 špatný průchod vejcovodů? a u malého to bylo vše ok? nevěděla jsem že během pár let může dojít k takovýmto změnám v těle, ale možní je asi všechno... 😉 jinak držím palce a je dobře že to tvůj dr začal řešit, většinou se to řeší až po roce, nebo už se snažíte rok? to míň ne?je dobře, že se přišlo na to, kde je ten zakopaný pes 😉

modrouckeocko
8. lis 2011

@veruvojtkova Ahojky tak to je dobře že jste v pořádku. No a uvidíš zda to bude kluk 😀 hlavně že je to v pořádku. No já sem to měla dostat dneska ale zatím pořád nic. 🙂

veruvojtkova
8. lis 2011

@modrouckeocko přesně tak, hlavně že to je v pořádku. a dva kluci si budou víc rozumět ( víc se rvát) 😀 no každopádně se to dozvím až 9.ledna, to jdu na UTZ na vývojové vady a když se neukáže tím líp, chtěla bych to vydržet to nevědět, ale nevydržím, tak to bychom pak neměli na výběr než se nechat překvapit 😀
@modrouckeocko jé, tak to držím palce. a kdy budeš testit? nebo to nějak nehrotíš a počkáš pár dní? 😉

modrouckeocko
8. lis 2011

@veruvojtkova Jj přeně tak ale zkus to vydržet o to větší to bude překvapení 🙂 , já si taky říkám že i to u druhého říkat nebudu ale stejně to nevydržím. :D , no zatím e držím tet mám koupený už dlouho ale zatím nemám odvahu nebo píše nechci ale zkuím to asi o víkendu. 😀DDZda vydržím :DDD

helen_h
8. lis 2011

@lenuli2 Ahoj, koukám, že novinky, že vás poslal na ivf. Já myslím, že jestli jdete do toho centra poprvé a na konzultaci, tak že tě vyšetřovat nebudou, že se opravdu jen domluvíte na postupu a zas si vás objednají. To jen aby ses nebála té menses. Stejně ti teprve řeknou a příp. předepíší různé stimulující léky atp., co bude potřeba brát předem, zas tak hrozně rychle to udělat nejde. Anebo ještě navrhnou nějaké jiné postupy, mám pocit, že když má chlap v pohodě spermio, tak se nejdřív dělá pokus IUI - což je, že ti při ovulaci vpraví do dělohy spermie partnera (nějak vyčištěné a probrané či co) a ještě ti neodebírají vajíčka. Ivf bývá až po těchto pokusech. I když jestli se potvrdí neprůchodnost vejcovodů, tak asi rovnou udělají ivf... No, uvidíš, však oni to pořádně zjistí 🙂

lenuli2
8. lis 2011

@veruvojtkova jo prej se to mohlo stat i nakym zanetem treba aniz bych otom vedela...ale vic se dozvim az 21.11...no rekl mi ze jestli nato spichame at jdeme tam pokud ne tak mi da leky ale to je tak na leceni a vse kolem toho na rok☹

lenuli2
8. lis 2011

@helen_h jj asi tak nak prej iui jen nabizeji....ale nedelaji to pred tim muzeme si vybrat sami co chceme uvidime az se dovime co,jak,proc🙂kazdopadne sem byla darovat vajicka dvakrat tam takze tam moje vsechny vysetreni maji co se tyka genetiky apod....a je tam psano,ze na prvni konzultaci se mame dostavit spolu a pokud jeto mozne bez MS pujdu na ultrazvuk hned ten den a na krev.... 😒

veruvojtkova
8. lis 2011

@modrouckeocko já to nevydržím, si pomatuju jak to bylo u prvního..na tohle mám hodně slabou vůli 😀
@lenuli2 takže s léky je to takovýhle běh na dlouhou trať? tak to budeš mít rychlejší to ivf, určitě je tu na to nějaká diskuze a holky ti řeknou jak přesně to bude probíhat. no to jsem taky slyšela s tím zánětem a taky že třeba díky laparoskopii máš pak v těle různé srůsty, je to na prd, ale hlavně že to jde všechno vyřešit 😉

helen_h
8. lis 2011

@lenuli2 Aha, tak to je dobré, to ušetříš fůru času za všelijaká vyšetření, když už tě tam mají vedenou. A ta tvá vajíčka ti taky dají?? To by zas ušetřilo čas, to by bylo bezva.

modrouckeocko
8. lis 2011

@veruvojtkova tak já sem se s přítelem u prvního vsadila že to bude kluk a vyhrála sem nádhernou velkou večeři. :DDD Takže uvidíme co se bude dít u druhého miminka.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru