Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
25. lis 2011

@lenuli2 Leni to je krása, to bych taky dala líbit 🙂

lucikf
25. lis 2011

Ahoj holky, dneska jsem 29 DC a MS nikde. Ale testovat nebudu, kdo počká, ten se dočká. 🙂 Stejně nemám čím. 😅

lenuli2
25. lis 2011

@rennik dekuju🙂...

zabula
25. lis 2011

@lucikf já bych to nevydržela 😀

zabula
25. lis 2011

teda holky já su pěkně z ničeho nic navzdechaná a skoro bez hlasu,ale asi sem to lapla od dětí 😒 a hlava třeští o sto šest 😠
ale aspon sem dnes poprvé začla baštit clostík 😀 😀 tak doufám že budou dobré výsledky 😀 😀 😀

veruvojtkova
25. lis 2011

@helen_h ale mě by ani nenapadlo tam jet takhle brzo.. 😕 chtěla jsem tam být tak kolem 6:45, tu čtvrt hodinku mít , tušila jsem že tam před sedmou už někdo bude, ale od 5ti?? je to vůbec normální proboha 😀 a jak to tvojí ségru napadlo, jít tam už v půl šesté, to jí někdo řekl, že se tam schází maminky už takhle brzo? já si tam volala týden dopředu a ptala se na informace, kdyby mi to sestřička řekla rovnou že to takhle chodí, tak bych tam taky naběhla, ale ona mi to řekla až v ten den, že maminky chodí od 5ti 😲 , asi je to tam fakt dobrý v Podolí a já tam tak moc chtěla..doufám, že seženu alespoň jinou porodnici nebo budu muset shánět tu domácí porodní bábu 😀
@zabula ano, u nás se musí k porodu registrovat, ale ani to ti nezaručí, že v té porodnici nakonec budeš rodit, když budou mít plno odvezou tě jinam..vůbec nevím jak to probíhá když zaregistrovaná nejsi, asi tě odvezou tam kde je to nejblíž, teda doufám, že tě nenechají doma 😅 a ty si můžeš vybrat porodnici a nemusíš jim to vůbec oznámit? tady to bohužel funguje tak, že se musíš zaregistrovat např. v tom podolí pouze v jeden den a to ve 14+0tt, a ještě k tomu jak už jsem psala berou jen 12maminek a u apolináře tak máš na osobní registraci pouze 10 minut je to 14tt od 15:30 - 15:40 , takže když ti ujede bus a přijdeš ve třičtvrtě máš prostě smůlu 😀 😀 ale ještě je tam taky možná registrace po internetu, ale tam je to už samozřejmě všechno obsazené, kdžy se registruje každý z domova 😖
@helen_h jj, přesně jak píšeš s tou registrací🙂 já se ke tvému příspěvku dostala až teď🙂

@rennik a ty už víš pohlaví? takhle brzo? já bych nakonec radši kluka, ale manža holčičku a já si to nakonec nenechám říct a manža jo, schválně jestli to vydržím 😅 ale u tebe to ještě nakonec klidně terezka může být, teď to asi nebude tak stoprocentní 😉

veruvojtkova
25. lis 2011

@lucikf tak až testneš přeju 2 // 😉

veruvojtkova
25. lis 2011

@modrouckeocko a ty jsi teda těhu?? já tu dlouho nebyla, tak mi to uniklo 🙂

zabula
25. lis 2011

@veruvojtkova to je teda drsný,já se nikdy nikam neregistrovala,tak o ničem nevím,prostě když to bylo,jela sem tam a hotovo 😀 a ted se taky nikam hlásit nebudu 😝 ještě že tam nebydlím,to byl byl teda mazec 😕
divím se že to chceš vydržet co to bude,já už su zvědavá ted 😀 😀 😀

helen_h
25. lis 2011

@veruvojtkova Vidíš, já se registrovala před 2 roky a bylo to stejné - blázinec. Na netu jsem si tenkrát hledala info o registraci a shodou okolností naštětsí narazila na diskuzi, kde se holky bavily, jak se tam musí brzo. Já tam šla na 3/4 na šest, byla jsem 2. Kol 6 pak dorazila parta asi 6 lidí a pak se to tak postupně couralo, ale 12 nás bylo až opravdu někdy v 7. Tys měla opravdu pech, jak jsem psala, ségře se tam sešlo jen 9 lidí...
No a mně tenktát taky paní z kartotéky po tel. řekla, že registrace je možná od 7, ale že doporučuje přijít tak určitě na půl, že bývaj návaly. Škoda, že tobě to neřekli, ale já myslela, že teď už takové nátřesky nejsou, když se snižuje porodnost, ach jo, pak máš nějaké obsazené datum 😠 ☹

helen_h
25. lis 2011

@lucikf Myslím na tebe a držím moc palce! Máš nějakou představu, kdy budeš testovat? Jako třeba po víkendu?? Nebo ještě dýl???

helen_h
25. lis 2011

@lenuli2 Pozorný přítel! 😉 To je hezké... A hlavně držím palce na tu nejdůležitější část!

rennik
autor
25. lis 2011

@veruvojtkova no právě že nevím, jen odhad doktora, 60:40 pro kluka ale říkal že je to hodně nejisté, že to klidně ještě může být holka tak uvidím co mi řekne můj doktor v prosinci 🙂

lenuli2
25. lis 2011

@helen_h dekuju snad uz se tu pristi tyden obevim se dvouma careckama🙂))

helen_h
25. lis 2011

@lenuli2 Počkej, to snad nestíháš, ne? To je fofr! Už máš zavedené embrijko?

lenuli2
25. lis 2011

@helen_h zavadet budou pristi tyden🙂)tak ja tajne doufam,ze se zadari.... 😒 aspon taktoooo

zabula
25. lis 2011

@lenuli2 to víš že se zadaříííí 😀 😀 😀

zabula
25. lis 2011

@lenuli2 ale ještě předtím těm spermušim a vaju domluv,já to taky dělám,at se neflákaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veruvojtkova
25. lis 2011

@zabula no mazec to je, asi je tu fakt hodně rodiček a málo místa v porodnicích, takže na prd☹ já bych to strašně moc chtěla vydržet, třetí dítě mít asi nebudu, u prvního jsem si to říct nechala a alespoň jednou v životě bych chtěla zažít to nevědět a slyšet doktora, tak maminko je to..bla bla, no jako ve filmu 😀 😀 to víš i já už jsem teď napnutá jak struna, uvidíme v ten den, až budu na ultrazvuku, buď to vydržím nebo ne 😅
@helen_h no já jsem vůbec nevěděla, že bude podolí tak oblíbené, ale asi je kvůli soukromí na porodních sálech, myslela jsem že větší nával má apolinář, kde před dvěma lety byla registrace úplně vpoho, tak mě to ani ve snu nenapadlo..já jsem tu pani v kartotéce přemlouvala, že ať mě vezme, že budu stejně přenášet jako u prvního 😀 ale nedala se odbýt 🙄
@lenuli2 a to už můžeš takhle hned testovat? to je super, takže žádné nervy z čekání 😉 tož držím všechny palce! 😉
@rennik no mě to právě na 14tt přijde hodně brzo, fakt hrubý odhad a vůbec bych to asi zatím nebrala vážně, ono to někdy nejde pořádně poznat ani v tom 20týdnu, tak ještě neztrácej naději s holčičkou 😉

helen_h
25. lis 2011

@lenuli2 Tak to jo, mě zblbly ty čárečky, páč si pamatuju, že jsi psala, že se testuje až po 10 dnech - tak jsem myslela, že jsem úplně prošvihla, že už máš nějaké embrijko v sobě. Ono to tak letí... stejně je to u vás fofr.
No jasan, že se to podaří, když jsi zdravá ženská!!!

helen_h
25. lis 2011

@veruvojtkova A ještě mě napadlo - nedalo se tu ženskou ukecat, ať ti třeba zavolá nebo že si zavoláš další den a že by tě zapsala, kdyy zbylo místo třeba některý z následujících dnů?? Chápeš, kdyby se další den zapsalo třeba jen 10 holek, tak že by k nim třeba připsala tebe. Vím, že to nejde dozadu - jakože když ještě nejsi 14+0, tak tě prostě nezapíšou, ale když jsi už víc...?
A taky mám pocit, že někde v Praze registrují později, snad Motol či Bulovka - nekoukala jsi na to?

veruvojtkova
25. lis 2011

@helen_h no přesně to mi řekla a taky jsem to udělala a výsledek..? každý den narváno, ale ani mě to pak už nepřekvapilo 🙂 no já mám Motol a Bulovku úplně přes celou Prahu, jsem z Horních Měcholup, kousek od Jižního Města, když mi nevyjde ten Apolinář, tam jsem zkoušela druhý den registraci po netu, ale ještě se mi neozvali, tak zkusím Krč a kdyžtak jak píšeš pak ten Motol nebo Bulovku.. 😝

helen_h
25. lis 2011

@veruvojtkova Anebo pak jakési porodnické odd. je i na Vinohradech, sice nějaké menší, ale taky něco. Jasně, uvidíš, snad se ti z Apolináře co nejdřív ozvou, abys věděla, na čem jsi, to sou teda nervy! 😖

lenuli2
26. lis 2011

Ahojky holcinky🙂preju krasnyy vikend🙂))my dnes byli na te kontrole...v pondeli jdu na odber vajicek,pujdu se tam vyspinkat😀...a streda,ctrvtek zavedou 😉 ja sem tak nervozni ze vseho....uzijte si vikend maminy 🙂

rennik
autor
26. lis 2011

@veruvojtkova jj však uvidím co se z našeho mimíška vyklube 😀

lucikf
26. lis 2011

@helen_h Asi počkám ten týden. Předtím jsem měla zpoždění asi 6 dnů, tak abych zase nebyla zklamaná. Ale MS pořád nikde. I když mě pobolívá břicho, tak nevím. 😒

helen_h
26. lis 2011

@lucikf To pobolívání břicha by mohla být i roztahující se děloha, min. těhotenství jsem to tak měla, že mě dost pobolívalo břicho a pořád jsem to tedy čekala a nakonec Toníček 😉 Je to právě pitomé, že břicho bolí při začátku těhu, ale i při blížící se menzes, tak si vyber, no, co z toho bude 😖 Já nevím, jak to vydržím, dneska jsem nějak na nervy a ještě tím, že mě taky pobolívá břicho, tak mě to pořád nutí na to myslet, ach jo... Já si říkala, že testnu až prvního, ale to je ještě tak za dlouho ☹ Nevím, jestli se nemám radši "uklidnit" tím, že tam třeba nic není, já nevím. Ale dostat bych to stejně měla až v pondělí, takže je asi ještě brzo.
A kdy míváš ovulaci, tušíš?

lucajdak
26. lis 2011

Ahoj maminky🙂
jsem tu nová, můžu se k vám přidat?
Mám dvouletého rošťáka a ráda bych měla ještě holčičku 😀 krásný plán co?...............
Mám dostat MS 1.12, ale už druhý den mě taky pobolívá břicho, tak jako dole, jak kdybych se nějak namohla, nevím.Nějak si to nepřipouštím, protože jsme začli teprve tento měsíc, ale naplno teda 😀
No nechám se překvapit.
Hlavně přeju všem tady ať se brzo zadaří🙂

helen_h
26. lis 2011

@lucajdak Ahoj a vítej! Já bych to měla dostat začátkem týdne, ale 1.12. jsem si tak nějak určila na případné testování, jestli to do té doby nedostanu, tak je to pro nás obě důležité datum 🙂
Držím moc palce - a klidně se může zadařit na první pokus!!!

lucajdak
26. lis 2011

@helen_h děkuji, budu na tebe taky myslet a zase napíšu jak na tom jsem.
Jinak Toník je moc krásné jméno🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru