Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
31. srp 2011

@lenuli2 ted je hodně dětí,nás by minulej rok taky nevzali,tak sem to ani nezkoušela,to je v prosinci.Hihihi to jo kluci sou kaskadéři,malej mě lezl na stůl a ted leze po stromě,ještě že je malej jako ten strom 😀

lenuli2
31. srp 2011

@zabula 😀 kluci rostaci🙂))aspon clovek vi ze je ma🙂))raci tohle hlidat,nez abys to posadila do kouta a nevedela onem😀...ne?

ajulinek
31. srp 2011

Ten náš taky věčně leze na stůl, a je pořád samá boule :D Jediná výhoda z toho jeho lítání je, že je večer unavenej a jde v půl osmý do postýlky 🙂

lenuli2
31. srp 2011

@ajulinek kruci🙂tak to ja Domcu nemuzu dostat do postele jeste v devet hodin vecer😀a kdyz jo tak si stejen pusti televizi😀....achjoooo🙂))

ajulinek
31. srp 2011

@lenuli2 on tam chudák ani tu telku nemá :D Ale to už je zvyklej od miminka na ten čas, tak doufám, že mu to ještě nějakou dobu vydrží :D

zabula
31. srp 2011

aspon víme že je máme 😀 malej mě nechodí spát přes den od 2let,taky vám nespí? pak se budí tak kolem pul9ráno a usne mi kolem 9-10večer a někdy vyrdží i do 11uf

ajulinek
31. srp 2011

@zabula tak nám ješrtě dva roky nejsou, takže přes den chodí, měl období, že spal jen půl hoďky a teď spíš tak dvě hodinky, ale ráno vstává v 6:15 :(

zabula
31. srp 2011

@ajulinek no to raní vstávání ti tedy nezávidím,my sme ráno spáči všichni,tak to má mít pokom 😀

ajulinek
31. srp 2011

@zabula no já si ho vemu k sobě do ložnice a on si sedne a něco tam vykládá, takže můžu ještě hoďku ležet 😀 Ale minulej tejden spal do půl osmý, že sem i já byla už vzhůru a čekala na něj

zabula
31. srp 2011

😀 😀 😀

zabula
31. srp 2011

zatím pá pá holky už du hají,ráno brzy vstávám,a než napakuju ty věci do auta co toho mají do školky a školy 😝 hezkej večer 🙂

ajulinek
1. zář 2011

Dobré ránko holky 🙂 Tak mě dneska čeká vyvolávačka u doktora, musím tam i s prckem, nemám hlídání :( Tak doufám, že nepřevrátí ordinaci vzhůru nohama :DD

zamilovanadonej
1. zář 2011

@veruvojtkova Zatím ne, ale bojím, bojím.... 😕

lenuli2
1. zář 2011

Dobre poledne holky🙂tak dnes opet jeste nic🙂))ani naznak🙂))jinak Dominik po obede spat jeste chodi😀...a to me vyhovuje na uklid a tak🙂pri nem se to tezko dela🙂)odpoledne spava hodinu a pul nekdy si prispi i tri hodiny😀

lenuli2
1. zář 2011

@ajulinek vyvolavacka?upresnit prosim🙂)

ajulinek
1. zář 2011

@lenuli2 dostala jsem vyvolávací injekci, aby přišla menstruace, a dal mi prášky Orgametril na úpravu cyklu.

veruvojtkova
1. zář 2011

Ahoj holky, teda tady to žije 🙂
@zamilovanadonej tak to vypadá hodně nadějně a který den jsi to měla dostat? a máš nějaké příznaky?
@lenuli2 a jinak to teda míváš pravidelný? to ti to dítě takhle krásně spí??? 😲 🙂 mě právě malej ted odmítá přes den spát, navíc jsem vzala práci z domova- ještě když spal a vůbec nevím jak to s ním budu zvládat, taky jsem si navařila poklidila a měla klid na koníka 😀 uvidíme, třeba si to zase rozmyslí 😅

lenuli2
1. zář 2011

@veruvojtkova jj mivam to prave presne na den i na hodinu + - hodinu🙂))tak sem trosku zaskocena🙂jeste sem si rekla,ze by to mohlo byt tim ze sme byli v te Parizi ,cestovani,ale nevim ...test mi dneska jeste ukazal jen jednu,tak asi to chce opravdu pockat🙂))

lenuli2
1. zář 2011

@ajulinek vyvolavaci?to potrebuji upresnit🙂)takze kdyz to nedostanu tak mi ju taky pichne?i kdyz je tu moznost tehu?

zabula
1. zář 2011

@ajulinek to mi něco připomíná ordinaci vzůru nohama,když tam vezmu oba dva 😀 tu injekci ti teda nezávidím,snad už to bude o.k. 😉
a jinak třeba už se to některé z nás podařilo 🙂 držím palečky
jinak malej z prvního dne ve školce moc nadšenej není,vůbec nechce papat,jen doma mlíko a mlíko,já se picnu,tak su zvědavá za pár dní,doufám že si zvykne

ajulinek
1. zář 2011

@lenuli2 tahle injekce by měla do 14 dnů vyvolávat menstruaci, mě jí pokaždý vyvolala, ale kdybych byla těhotná nijak to miminku neublíží, jen prostě MS nepřijde. Když menstruaci nedostaneš a budeš mít testy negativní tak ti jí píchne Dr., koukal se i ultrazvukem a říkal, že je vše v pořádku a těhu nevidí.

ajulinek
1. zář 2011

@zabula naštěstí ordinace byla bez újmy, nechala sem ho v kárce a zásobila jídlem :D Naštěstí to byla rychlovka. No uvidíme, snad už se mi ten cyklus rozeběhne normálně....

lenuli2
1. zář 2011

@ajulinek tak to su zvedava:--)treba se ti podarilo🙂dej vedet informuj🙂ja pockm do vikendu pokud se mi ty dve carecky neukazou tak taky navstivim pana doktora🙂v pondeli🙂

lenuli2
1. zář 2011

@zabula zvykne si prdelka🙂))jen maminka je maminka🙂))

ajulinek
1. zář 2011

@lenuli2 no moc tomu nevěřím, test sem si dělala v úterý a to si myslím, že už by se těhu ukázalo. Při prvním těhoteství sem na to přišla až v 10 týdnu 😀

lenuli2
1. zář 2011

@ajulinek 😀 ...noooo treba ses imuni na testy jako ja 😀 ...taky se mi nic neukazuje,a nikdy sem takovy spozdeni v zivote nemela...a prvni tehu sem neplanovala a uz sem byla 8tyden😀

ajulinek
1. zář 2011

@lenuli2 to je možný 😀 Já právě při prvním těhu špinila, tak sem měla radost, že sem dostala konečně normálně MS bez injekce i prášků a ono už to bylo zahnizďování......a když sem si test potom v tom 10týdnu udělala, tak byl pozitivní během pár sekund 😅 A to sme se zrovna stěhovali do baráku a já tahala s manžou pračku a vše možné....možná dobře, že sem to nevěděla.

rennik
autor
1. zář 2011

Ahoj holky vítám nové snažilky lenuli a ajulinku 🙂 držím vám holky palce aby to těhu vyšlo!!!!

my se konečně pomalu blížíme k plodným dnům takže se budeme za pár dní pořádně snažit 🙂

veru k těm ovulačním testům já mám cyklus co 28 dní takže budu začínat 10 den, pak zkusím 12 a 14 protože mám jen ty 3 ale pokud máš rozhozený cyklus tak bych to stejně od toho 10 dne zkoušela co 2 dny a uvidíš, když bude čárka slabá tak bych si je dělala už každý den dokud nebudou obě stejné.V takovém rozmezí 28-38 dní cyklus fakt nejde odhadnout kdy ovu proběhne, takže bych ty ovu testy zkusila a uvidíš 🙂

rennik
autor
1. zář 2011

jo a holky já mám Lukáška taky v listopadu ( jak jsem četla zpětně) narodil se 30. 11. .🙂 a taky bychom rádu tentokrát holčičku tak snad se podaří 🙂

a kdepak máme poletuszku?????

zamilovanadonej
2. zář 2011

@veruvojtkova Před dvěma dny.... mám nateklá prsa, a vůbec se cítím tak nějak jinak, ale test pořád ukazuje / 😔 Snad to nedostanu, a pšeju všem, aby se taky zadařilo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru