Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 prý že to je i dle délky cyklu.Já ho vždycky mývala +-32 a nikdy ne pravidelně,takže luneár.fázi mám kratší tak max.12

helen_h
4. lis 2011

@zabula Ty to teda máš akční - manžel kamioňák. Teda akční je pak především to plánování plodných dnů 😎 Ale s dovčou jsi to vymyslela dobře. Kam bude mít manža cestu - už víte?

helen_h
4. lis 2011

@zabula Luneární je ta od ovu do ms, že?? Protože jsem slyšela a četla, že právě tahle doba bývá skoro u všech stejně dlouhá (14-16 dní), naopak se liší doba před ovu. Proto se nedá jen tak odhadem říct, kdy to každá má. Ale možná jsem si ty fáze popletla, že?

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 vzpomen si pak na mě až budu čurat zase pod kamionem a zvladneš všechno 😀 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula tak ja to myvala cyklus 28dni pravidelny...a nic no...

zabula
4. lis 2011

@helen_h no to plánování je fakt šílený,pak plodný dny mě vždycky bez vyjímky vychází přes týden 😒 ted jezdí Itálii,Švýcarsko,Holansko jedním vrzem 😀
jj,to je ono od ovu do ms,no u většiny to tak bývá,ale já to mám tak 10-12dní,pač mám ovu ke konci cyklu,ale s těhu sem s tím problém neměla

zabula
4. lis 2011

hihihi,ale ted su z toho stejně matěj,když to ještě nemám 😝 ,ale myslím že to bude zas po 20tým,tak si ten týden pak musím naštudovat a s manžem sme si říkali že na to pujdem zas jinak 😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 uvidíš,dle mě ty ovu testy sou fajn,já díky jim otěhotněla

jihajiha
4. lis 2011

teda holky, vy jste toho nakecali!!!!!!!!!!!! Dočítám a mám v tom zmatek teda... je toho moc, tak jsem to prolítla jen zběžně.
Koukám, že nikdo nemá jednoduchý život. Já mám manžela rozvedenýno a má dvojčata z předešlého manželství. Jeho bývalá mu děti nechce "půjčovat", když je chce vzít za mnou, no taky je to na prd. Ale každý má něco.
@zabula já kočárek zatím neřešila, je to dost brzo, když ještě nevím, jeslti bude potřeba.

zabula
4. lis 2011

@jihajiha to ti dáváme co 😀 😀

lenuli2
4. lis 2011

@jihajiha hihi neboj jednou se zadarit musi preci🙂)))aspon sito teda myslim..😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula tak ja je skusim😀....

zabula
4. lis 2011

@jihajiha to víš že jednou kočárek bude potřeba 😉
a to jo je to někdy na prd,ale jak se to říká,kdyby se nic nedělo,tak by byl život velká nuda 😝

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 klidně zkus a uvidíš,já jich ted měla nakupýno 25kousku,a přemejšlím že ještě nakoupím,mají tam dobré ceny a poštovné grátis nad 500,teda jestli mají ještě akci 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula tak aspon nejsem sama silenec😀😀😀 koupim😀...30krat na kazdy den jeden😀😀😀

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 tak to zas nemusíš,obden stačí 😀 😀 😀 😀 😀

lenuli2
4. lis 2011

@zabula hehe to mi rek petula prej at sijich koupim 30😀....kdy zacinate snazilkovat?😀pokud ste nedosnazilkovaly😀

zabula
4. lis 2011

hm tak já to objednávala tady a asi už akce není 😒 http://www.vseprosvezdravi.cz/page/vyhodne-sady/1

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 to se jako ptáš mě?to bych to musela prva dostat 😀 😀 😀 ale MS se taky na mě vyprdla,pač už tuší to ji čeká 😠 😀

jihajiha
4. lis 2011

@helen_h ty jo, ty jsi nějaká vzdělaná přes biologii, dost mě překvapuje, že víš tolik věcí, nebo jsi to někde vyčetla?

lenuli2
4. lis 2011

@zabula 😀 jen ji dej 😀 😠 co pro to....no jdu se venovat klukum😀 a koukat snema na transora😀😀😀tak zitra paaa🙂))a pekny vikend🙂)

jihajiha
4. lis 2011

@zabula to je fakt, kdyby bylo všechno jednoduchý, tak se nemá člověk na co těšit.
Jinank já ovu testy kupovala na Mimibazaru, cena za 1 byla myslím 20 kč, těhu testky po 10 kč za kus - citlivost 10, což je myslím dobrý. A poštovný 37 kč.

zabula
4. lis 2011

@lenuli2 to jo příště už bude mít útrum 😀 pa pa a užijte si to 😉

zabula
4. lis 2011

@jihajiha to je pěkná cena,pošly odkaz a já mrknu 😀

zabula
4. lis 2011

jéé to už tu prdelkuju už jenom já 😀 no ale ti roboti sou zajímavý v telce 😝

helen_h
4. lis 2011

@zabula Tak to je fajn, že máš zjištěný, jak to v tvým těle chodí. Vidíš, kdybys klasicky počítala, že plodnej je 13 až 15 DC, tak nikdy neotěhotníš.

helen_h
4. lis 2011

@jihajiha Jojo, čerstvě vyčetla, četla jsem teď asi 4 články o symptotermální metodě, což je kombinace měření bazální teploty a pozorování dalších příznaků v cyklu - poševního hlenu a stavu děložního čípku, no a tím se pak vyhodnotí plodné dny. Víceméně jsem si to čela kvůli holkám, které měří, některé tady povídaly i o čípku, tak abych měla čerstvé info a chytala se a příp. i ty info použila v praxi 🙂 Zatím jsem to nějak nepotřebovala, po svatbě jsem otěhotněla hnedka.

pejullka
5. lis 2011

ahoj holky, ja jsem s toho zmatena, stioupla jsem si dnes na vahu a mam skoro o 6 kilo vic!! :-O pupek jak v 6 mesici a hlavne jsem nemela s ceho pribrat a je mi porad zle. Ja k tomu porodu pujdu jako prase:(

lenuli2
5. lis 2011

Ahojky krasne sobotni poledne🙂)tak vcera tuleni probehlo 😀....ale MS stale nikde 😀....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru