Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
5. lis 2011

@poletuszka no tak to ja skusim to vino😀.....treba pomuze🙂))

poletuszka
5. lis 2011

@lenuli2 dej si i za me.. fnuk.. 😀 a hezky vecer k tomu, to taky za me.. uz aby ty bacily sly do ksa.. nebavi me to 😒

rennik
autor
5. lis 2011

@poletuszka tak to já doufám že pokud nám to nepoví teď tak snad v tom 16tt jako u prvního těhu 🙂 teď nevím jestli se mám těšit nebo se bát, jsem nervózní aby bylo všechno v pořádku ☹

poletuszka
5. lis 2011

@rennik oboji reni.. ja byla strasne nervozni a pak jsem jeste dlouho cekala nejdriv v cekarne a pak i v kabince, a potom jsem malem bezela hned na kreslo, at doktorka nezdrzuje 😀 neboj mrnousek je urcite v poradku a uvidis ho/ji v cele krase.. ja pohlavi vedela az po amniocenteze, kdyz jsme volali na vysledky.. takze s tim pocitam az po novem roce.. v tom 20tt

rennik
autor
5. lis 2011

@poletuszka počkej tam se vyšetřuje i normálně? Já jsem myslela že se dělá jen UZV? 😲

jihajiha
5. lis 2011

@marteska děkuji za ten odkaz, to jsem vůbec nevěděla, u prvního těhu to bylo bez problémů, no teď to asi bude s problémama... 😒 Já mám rodičák na 3 roky, tak jsem myslela, že pokud neporodím do sprna, tak prostě přijdu o práci, kdybych byla těhu, tak to si musím pořádně zjistit.
@rennik já mám Firkon F7, podruhé bych si ho asi nekoupila, i když zásadní problémy s tím nebyli....
Jinak já pořád MS nic, ráno jsem zašpinila a od té doby nic, tak nevím. No, když se nic nebude dít, zkusím testit, ale moc tomu nedávám, minule jsem taky špinila 3 dny a pak začla MS.
@poletuszka aťse brzo uzdravíte a bacilů se zbavíte.
@zabula jo jo, má tam plno zajímavých věcí, taky jsem na to koukala. Ovu testy fungujou v pohodě, těhu nevím, ty mě zatím ukazují jen negativní.

poletuszka
5. lis 2011

@rennik ja jsem to mela u sve doktorky tak v tom byla i klasicka poradna.. ale ten utz mi delala vaginalne, pres bricho nebylo nic videt
@jihajiha dekujem
holky tak poradte, do jakeho kocarku byste sly nebo pujdete nebo je vas vysneny??

rennik
autor
5. lis 2011

@jihajiha my máme firkon verano ale s podvozkem vario, protože bydlím hodně v kopcích a otočné kolečka by u nás nevydržely ani den.
@poletuszka aha tak to jsem schválně zvědavá jak to bude probíhat teda.

marteska
5. lis 2011

@poletuszka Ahoj, ať jste brzy fit!!!
@jihajiha Ještě nemusí být všechno ztraceno!!!! 🙂 Mám taky na tři roky a jestli bude všechno v pořádku, tak mi stejně dál držet místo nemusí. Drží ho jen ty tři roky, ale když budem mít další mimi, tak držet místo už dál nebudou nebo tak jsem si to myslela já, že to funguje. Jediný, co je blbý, když to nestihneš do těch tří let jít na mateřskou, tak potom už budeš brát jen rodičák a ne zase půlrok mateřskou a pak rodičák. Takže jde vlastně o to, že bys měla těch půl roku míň peněz. Nebo to je jinak? Možná se pletu, ale s tímhle žiju 😀

marteska
5. lis 2011

Jinak holky, mě je celý dny strašně blbě ☹ Nemůžu se podívat snad na žádný jídlo, je mi vedro, zima, únava šílená, návaly, závratě, spát nemůžu, fakt jak pořádná kocovina. Jediný kdy je to lepší jsou večery, ale přes den jsem úplně vyřízená ☹ Doufám, že to už brzy přejde. Říkala jsem si jak se budu věnovat pořádně malýmu, dokud ještě mám jen jeho, pak že už nebude sám a nebude tolik času a místo toho jsem úplně KO

zabula
5. lis 2011

ahojky holky,všechny zdravím 😉
ten firkon mě neva že je malý sporták,já mám X-lander sporták,tak fir.by byl na začátek jak dělanej 😝

Jinak MS taky nikde,no to se mi snad ani nestalo u druhýho snažení 😠 teptota ted večer zas 37,prsa furt bolí od ovu,a malej mě dnes houpl na břicho,to mě taky bolí,a pak to bylo ještě horší že sem se ho nemohla ani dotkout 😒 no zítra sem 37DC,a furt jí domlouvám že by se mohla ukázat 😀
holky,nevíte jakej hlen má být nebo je v těhu a jakej před MS?dík za info 😉
@marteska,doufám že ti bud brzy líp,to tedy nezávídím

marteska
5. lis 2011

@zabula Díky, snad už brzy. Jinak o hlenu je podrobný dost naturální článek tady i s fotkama http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

helen_h
5. lis 2011

@lucikf, @lenuli2 Cus holky, nevím, kdy zaháníte dětičky do postele, ale náš malej byl včera natolik vytrvalej, že jsme měli po tulení. Skoro jsem tam s ním usnula a když jsem se pak vyhrabala, už bylo jaksi naprosto po náladě, takže nic, resp. já se chtěla trochu vzpamatovat, ale manža už si šel lehnout a já vás tady ještě chtěla dočíst a než jsem se vrátila, tak on spal, tak jsem to asi virtuálně zazdila 🙂 Ale snad neva, snad nebyl nějaký plodný den, i když taky už jsem chtěla pomalu začít s obdenním snaženíčkem 😎

helen_h
5. lis 2011

@jihajiha
@marteska Holky a kdybyste byly těhu, myslíte, že by nešlo se domluvit v práci, že jste ochotný třeba na měsíc nastoupit a pak samozřejmě co nejdřív na mateřskou - neříkejte, že by to zaměstnavatel chtěl, podle mě by s vámi podepsal nějaký papír a místo by držel dál. Anebo by tam měl po tu dobu třeba 2 zaměstnankyně (tu původní za vás a vás) anebo tak něco. Prostě hlavně neříkat, že "nenastoupím". Kdybyste odmítly nastoupit, tak by samozřejmě PP skončil ( a tím i nárok na mateřskou). Toto celé si tedy jen myslím, určitě to zjistěte a písněte, jak to je.

marteska
5. lis 2011

@helen_h Napsala jsem to špatně, myslela jsem tím, že držet místo musí i další 3 roky, ale myslela jsem, že ne už to původní (na stejné pozici), co žena před těhotenstvím vykonávala.

lenuli2
6. lis 2011

@helen_h ahojky🙂Domik chodi nastesti kolem 8-9 do postele,sam...zavreme za nim dvere do pokojicku a ak do 20 minut spinka...vtomto mame kliku teda🙂)tak zacnete o den pozdeji se snazilkovanim🙂my meli patek,a vcera take nic🙂...ten muj sel ze psem a nez se vratil byla sem tuha😀...tak az dneska😀....

lenuli2
6. lis 2011

@zabula AHOJ ZABULO🙂))taky mi stavkuje potvora jedna...ani vino nezabralo😀 dnes uz je 8 den pryc 😀...a teplota rani 37.2 achjooo jako jestli tento mesic neprijde....tak me asi odvezou😀co se tyka hlenu tak ja mela po ovulce bili vytok husty...po MS mivam pruhlednejsi otrosku ale ted nemam uz asi tyden zadny😀😀to rikam SEM DIVNA 😀 😀 😀

zabula
6. lis 2011

@lenuli2 tak dneska zase nic 😠 já mám raní 36,8 a večer 37tak už by mohla dojít ne 😒 hlen jak bílkovej,ale u čípku krémovej,nebo jak,tak sme dvě divný 😀 😀 tak když už nemáš zádný,tak to MS byla v tichosti 😀 😀 😀

zabula
6. lis 2011

@helen_h já je tedy pakuju tak 7- 8h.byli už v posteli,pač ráno vstávají do školky a školy,ale někdy si dělají co chtějí 😝

zabula
6. lis 2011

určitě děláte baštu 😀 já už to skoro mám 😝 dnes dělám pikantní rychtářovu směs a opékané brambory,mnam 😀 a ze včera máme ještě uzenou polévku s nudlemi 😀 už mám hlad 😀

lucikf
6. lis 2011

@rennik My na tom firkonu máme otočná kolečka a kdybys viděla, kde jsme s ním všude jezdili 😅

lucikf
6. lis 2011

@helen_h Gabka taky chodí nejpozději v 8. Včera dokonce vytuhla už po 7. Zato dneska ráno byla vysmáta už o půl 6. 😀

zabula
6. lis 2011

@lenuli2 normálně tak se mi spustil takovej kremovej bílej hl.to už su nějak mimo ne?dnes jedem do obchodu,tak si zkusím koupit těhu test,ale podle mě j to zbytečný 😒

lenuli2
6. lis 2011

@zabula hihi ja si ho taky koupila dnes a opet negativni😀😀😀uz to neresim😀

lenuli2
6. lis 2011

@zabula prej v tichosti 😀 😀 😀 😀 aspon mohla nenapadne dat vedet ze tu byla😀....

pejullka
6. lis 2011

@zabula ja mla bilej, mlecnej a mam ho vlastne porad

rennik
autor
6. lis 2011

@zabula to je teda zajímavé, tak zkus ten testík, možná budeš překvapená 😉
@lenuli2 leni to je mi fakt líto ☹

mata1
6. lis 2011

já pořád řeším dilema, jestli začít teď nebo až po další mrše. 😖

rennik
autor
6. lis 2011

@mata1 a pročpak dilema?

modrouckeocko
6. lis 2011

Ahojky holky. Dlouho jsem tu nebyla. Před třemi týdny jsem s přítelem zkoušela štěstí, to samé před dvouma týdny i tenhle víkend a to jsme i zkusily změnit prostředí. Takže nám držte palečky.V úterý čekám MS a nebo přijde až 13tého a když ani to tak tam nejspíš budeme mít svištíka. 🙂 A co vy holky??? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru