Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
9. lis 2011

Ahoj holky tak ..MS porad nic,nikde....po vyvolavacce sem treti den...vcera sem se nalozila do horke vany a v noci 1 rano sem mela bolesti,ze sem myslela,ze uz je tady...ale porad nic....tak si myslim,ze uz je asi na ceste KONECNE 😠

rennik
autor
9. lis 2011

@zabula ahojky jj zatím všechno v pořádku, trochu se bojím těch výsledků ale snad budou v pořádku 😉

zabula
9. lis 2011

@rennik určo to bude ok.hlevně bud v klidu 😉 mě se to říká co,a pak stresovat budu taky 😀 😀
@lenuli2 já už měla horkou sprchu 2krát,ani sex nepomoh 😠 ,no dnes 40DC,to se mi fakt stalo poprvé,mě pobolívalo břicho i včera,tak si říkám,do rána to je a prd,a ráno taky poolívalo,ted zas přestalo,i žaludek mě bolel,že mi nebylo zrovna dobře 😒 no počkám do rána a du k dokt.,teploty se mi taky drží 36,9-37,1i pořád jakejsi vlhkej hlen,takže nechápu,ráno testnu a uvidí se

poletuszka
9. lis 2011

@zabula dekuji.. no vy taky..bobek malej ☹ no uz jsem dostala radu.. privazat za nohu ke stolu 😖 😀
@lenuli2 takze ani vinko nezabralo ☹

lenuli2
9. lis 2011

@poletuszka ani vino...tohle mam poprve...spozdeni 12dni😀...

lenuli2
9. lis 2011

@zabula 😀nam taky tuleni nepomohlo😀...takze sou dve moznosti bud ses tehulka,nebo mame stejny problem😀 😀 zitra mi dej vedet jak si dopadla🙂))

lenuli2
9. lis 2011

Tak to je zase obdobi pred vanocama☹ jdeme na IVF,babicce nasli anginu pectoris nastupuje do nemocnice ma pokusy o infarkty...21.11-IVF,22.11-Dominik na zakrok s bakerovou cystou,23.11-babicka do nemocnice☹achjo☹((

zabula
9. lis 2011

@lenuli2 no tě pic tobě se to tedy nahromadilo,tak at je vše o.k,ale to tak bývá u nás se nic taky neděje,a pak nejednou by se z toho člověk mohl pos... 😒 Co to má Domča,tomu nerozumím 😕
myslíš že bych měla cystu,když sem byla v srpnu na preventivce a nic neviděl že je vše o.k,no je to divný 😔

rennik
autor
9. lis 2011

@zabula tak já doufám že to bude v pohodě, snažím se myslet optimisticky, ale na druhou stranu člověk fakt nikdy neví.
@lenuli2 leniku drž se!! my to máme podobné, když jsem byla poprvé těhotná mamka onemocněla rakovinou, těsně před porodem takže jsem si malého ani pořádně neužila, dostala se z toho a teď jsem podruhé těhotná a opět jí něco našli, prostě nedaří se.

lenuli2
9. lis 2011

@zabula Dominicek ma pod kolinkem boulicku-jeto BAKEROVA CYSTA kterou musi odstranit jinak poroste a bude muto tlacit na cevy...ale zatim to ma uz dva roky a neroste🙂kamosce ted nasly taky cystu bere na to leky ma to na dva mesice,ja cystu prej nemam...nevim jak je vse mozny....ale myslim,ze pokud nebudes tehula tak ti da vyvolavacku a budes ok...jen se nam nekde spozdily🙂))a nebo opravdu si mamula🙂))

lenuli2
9. lis 2011

@rennik jono☹s babcou zijeme,takze ji porad vozim po nakych vysetreni,aspon,ze Domik chodi do soukrome skolky a nemusim ho tahat vsude sebou...

zabula
9. lis 2011

@rennik to s tou mamkou máme stejný 😒
@lenuli2 su z toho pěkně nervozní,břicho přestalo a začli zas prsa,modlím se at su,pač když to ted dostanu,tak mi to nevyjde na plodný dny do jednoho týdne,a to bych nebyla zas těhu ☹

zabula
9. lis 2011

@lenuli2 ta soukromá školka je asi pěkně drahá,co?

lenuli2
9. lis 2011

@zabula ja si myslim,ze sem mela cyklus asi neovulacni...kdyz ja sem nervozni stoho IVF tam je pravdepodobnost dvojcat😀😀😀....jen aby se to stihlo do vanoc-do konce roku🙂))me konci rodicak a nechci nastupovat do prace kdyz se snazime o miminko☹tobe budu drzet palecky zitra a budu nervozni🙂))musis mi dat hned vedet🙂))

lenuli2
9. lis 2011

@zabula no vyjde to mesicne na 6500...ale jeto lepsi pro nas🙂hlavne mazel trval na soukrome...je pravda,ze tam se detem venujou opravdu nadprumerne🙂chodi plavat,do solne jeskyne,na exkurze,2krat rocne na skolku v prirode,muzea....a je tam jen 15deti....maji teda jednou tydne anglictinu ale to je formou hry s Šaškem😀...nemuzu si stezovat...ne kazdej sito muze dovolit to je pravda...ale ten kdo muze,tak jedine dobre... 😉

rennik
autor
9. lis 2011

No holky nemáme to jednoduché ☹ asi proto jsem ženy, protože chlapi by tohle všechno nezvládli, jednak sneseme víc než oni, tím je samozřejmě nechci nijak urážet ani podceňovat, bez chlapů by se nedalo žít, ale myslím si že my ženské prostě víc vydržíme.

Holky chtěla jsem zeptat, kdo máte chlapečky- jak jste na tom s přetahováním pindíka? nám to furt skoro nejde, mám strach že to budeme muset jít naříznout, bráním se tomu zuby nehty ale Lukimu to jde jen do poloviny špičky a dál ani náhodou. Na sílu to přetahovat nechci, prý se to ani nemá. Tak nevím.

eveluska
9. lis 2011

@rennik ja cetla, ze az do 5ti let je normalni, ze to nejde pretahnout, uvolni se to samo, my malymu vubec nezkousime, az tak ve 3letech to treba zacne zkouset tatinek, ted jsem o tom slysela dost debat a prijde mi rozumnejsi to nechat byt 🙂

rennik
autor
9. lis 2011

@eveluska já jsem taky právě četla na nějakých stránkách že do 3 let by se nemělo přetahovat vůbec a moje doktorka mě furt straší že do 2 let jak to nejde tak se to musí operovat. Nicméně já bych ho tak brzo nedala operovat ani náhodou. Dělala jsem na dětském operačním a měli jsme tam i tak malé chlapečky kterým to dělali ale chudáčci, byla to pro ně strašná zátěž. I naši doktoři říkali že je to moc brzy. Tak děkuju za názor i jiné maminky, aspoň nebudu tak vystresovaná že to nejde.

zabula
9. lis 2011

@lenuli2 týbrdo 😕 to je nářez ta školka,uvidíme ale vidím to bledě,testy sem měla vždycky negativní,tak mi těžko sdělí něco jinýho ☹
@rennik my to malýmu nezkoušeli když byl malej,to ani nešlo,i dokt.říkala že to nemám cenu,ted nevím přesně od kdy jestli od dvou a pul let to šlo,no někdy i ted se to uplně nepodaří,tak to necháme být,a jindy to zas de

eveluska
9. lis 2011

@rennik to je pekne zastaralej nazor, mne treba doktorka nerikala o pretahovani jeste vubec nic a to je to stara pani, ale furt se vzdelava 🙂 ono by se to resilo, jen kdyby nastal nejakej problem - takovy to zuzeni nebo zaskrceni, to pak jo... ja dokonce cetla takovej uz hodne alternativni clanek, kde bylo hodne i jak to chodi v asii apod. a tam to dokonce neresi snad do 11ti nebo do 13ti let, ze proste ta predkozka zacne byt poradne volna az v puberte, kdy uz to je teoreticky potreba kvuli sex. zivotu....pokud nema pindika nejak zarudlyho nebo se mu to nejak neskrti, tak bych byla naprosto v klidu, jsou to jeste maly miminka 🙂

lenuli2
9. lis 2011

@rennik nasemu prckovi to jde krasne az dolu...nak sem to nehrotila...ALE malej si snim hral porad az do ted jeste ted ma obdobi ho zlobt 😀 😀 😀 🙂)

rennik
autor
9. lis 2011

@lenuli2 u nás ho Luki právě nechává na pokoji vůbec si ho nevšímá.
@eveluska teda tak jsem fakt ráda že se nemusím bát. děkuju za info.

lenuli2
9. lis 2011

@rennik tak to slysim u vas po prve🙂))vsechny moje kamosky mi rikaly ze si je kluci porad honi-dlachni😀nas prcek mu neda pokoj😀....kdyz byl mimco tak si sundal plynku a uz jel🙂😀...

zabula
9. lis 2011

@lenuli2 to sme na tom s klukama stějně 😀

rennik
autor
9. lis 2011

@lenuli2 fakt Leni u nás ho nějak vůbec nezajímá, možná sem tam si na něho šáhne ale jinak to je mizivý počet. 😀

lenuli2
9. lis 2011

@rennik tak sou jine veci co ho zajimaji😀....

poletuszka
9. lis 2011

@rennik 🙂) tak nase doktorka v pulroce udelala fuk fuk, ja malem omdlela a rika mi.. vidim, ze krasne pretahujete.. jen tak dal 😀 😀 (ja jsem zacla pretahovat az po tomhle zazitku).. a jinak honime taky 😀 mam kamaradku, co s timhle pujde na operaci po novem roce.. malej bude mit rok a pul.. doporucil jim to urolog, ze nema jinou sanci..

holky je mi lito, ze se nedari @rennik a @lenuli2 .. drzte se!

lenuli2
9. lis 2011

Tak holky dness ted mi volal pan doktor s Heliosu na IVF ze mame dojit uz zitra na konzultaci...to se mi libi ze nas posunuli driv :-P

jihajiha
9. lis 2011

Ahoj holky, teda vy toho tu nakecáte, jsem tu pár dní nebyla a nestíhám dočítat... nějak nemám čas, začala jsem cvičit na míči, začala jsem číst, hlavně zaměstnat mozek, abych nepřemýšlela nad tím, že se nezadařilo. Teď jsem 4DC, takže hurá do dalšího měsíce pokusů. Manžel mi řekl, že nad tím nesmím tak přemýšlet a je to pravda.
Dneska jsem byla u kamošky - má 10 denní holčičku a je to nádhera, sice zvládnout 2 děti naráz je prý síla, ale když člověk musí, tak musí. Ale chovat si malý dítě je nádhera!!!

poletuszka
9. lis 2011

@veruvojtkova jee az ted pri docitani jsem zjistila, ze si uz byla na NT.. gratuluji k dobremu vysledku.. to moje tam taky radilo, ale na tvoje teda nema 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru