Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

veruvojtkova
9. lis 2011

@poletuszka ahoj, děkuji🙂 i já tobě gratulovala k dobrému výsledku, ale už je to déle a asi jsem ani nedala "odpovědět", tak nevím jestli jsi to četla, já totiž dočítat vůbec nestíhám a tak mi hodně věcí uniká 😒 tak teď už nás čekají jen vývojové vady, nebo ty jdeš i na tripply? a kdy? určitě bude vše ok, mě taky nakonec posunuly termín porodu, protože je větší o pár dní..tak třeba nakonec ještě budeme rodit ve stejný den 😀
@jihajiha jsme na tom stejně taky dočítat nestíhám🙂 manžel má sice pravdu, ale je to hodně těžký, zvláš´t když ženská není v práci mezi lidmi celý den a je doma s dítětem, tak má na přemýšlení víc času, nemyslím že má teda víc času, ale na to přemýšlení asi jo🙂podle mě na to myslí každý ať chce nebo ne 😒 a kamarádka má 2děti? a nějak blízko po sobě? já se toho trošku bojím, malýmu teď začalo naprosto příšerné období, kdybych nebyla těhu tak si to druhé asi ještě rozmyslím a chvíli počkám..mám z něj oči navrch hlavy, nebo jsem možná víc teď nervozní, ale jsou to boje teda 🙄
@lenuli2 no super! jinak máš pravdu, dvojčata bývají z ivf hooodně 😀 😉
@rennik u nás taky malej "jede" 😀 jinak mě dr řekla, ať ho nepřetahuju, ale vždy ve vaně ho zkusím trošku stáhnout, ne silou, jinak to neřeší, když normálně čurá tak snad není problém. ale já to vždycky v té vodě zkusím trošku ztáhnout, nejde to úplně ale část se přetáhne..

poletuszka
9. lis 2011

@veruvojtkova no tak to je bezva a na kdy ti to vypocitali?? 😵 jj musim i na tripply, ale nedelam si z toho tezkou hlavu.. vsichni rikaji, ze je dulezitejsi ten NT screening, ze je presnejsi.. jdu na ne 30/11 a zaroven mam i poradnu.. no a pak uz to bude urcite az po novem roce.. hrozne to leti 😀 a kdy mas ty dalsi poradnu??

veruvojtkova
9. lis 2011

@poletuszka už to mám v pase opravené toho 21.května, ty jsi tuším 19tého? nebo se to zase nějak změnilo?🙂 jj, taky jsem to slyšela, že NT screening je přesnější, takže se nemáš vůbec čeho bát a na ten UTZ ve 20tt jdeš? já jsem na něj objednaná 9.ledna a poradnu mám 29.listopadu, což je za chvíli, vlastně ty jdeš hned den po mě🙂

zabula
9. lis 2011

@jihajiha držím palečky at se další snaženíčko zadaří 😉 a neboj to se zvládne,aspon budeš vidět že je máš 😀 vem si mě,já su na ně sama,když se manža pořád pryč a snažíme se o třetí 😀

zabula
9. lis 2011

@lenuli2 no tak to je super,že tak brzy,pak dej info 😉 mě je dnes pořád pěkně blbě,že doufám MS je zítra jistá a jestli ne,tak už je to divný,co bude čekat mě 😒

lenuli2
9. lis 2011

@zabula jdu tam 16:45 tak vecer pisnu🙂)

pejullka
10. lis 2011

tak holky dnes jdu po 10 na UTZ, držte palce, ať nám tam bije srce jako zvon🙂

modrouckeocko
10. lis 2011

Ahojky holky. Tak MS pořád nikde trochu mě bolí prsa a dneska mi chvilku hodně brzy ráno bylo zle od žaludku ale ustálo to. Co myslíte mám zítra ráno testnout?

zabula
10. lis 2011

ahojky holky,tak sem před chvíli teprv dojela,tak žádné pozitivní zprávy od dokt. ☹ 😔 ,mám tam zas nějakou cystu,proto i ty bolesti břicha,že bych byla těhu nic tam neviděl,ale pro jistotu vzal krev,negat. ☹ 😔
A to sem dnes 41DC,injekci nedával,že prý to nechá být.Ale cysta prý asi brání vajíčku,zítra si mám volat na výsledky,a musím se modlit at sou negativní,jinak bych musela na operaci,že bych z ní mohla krvácet do břiha,moc sem to nepochopila 😔 když nebudu muset na operaci tak mi hned dá nějakou stimulaci,a když budu muset tak až po ní,ale že těhu půjde normální cestou. 🙂 A prej po tý stimulaci hrozí i dvojčata 😀 objednaná su až za 14dní,že je příští čtvrtek svátek,ale čekat do zítřka na výsledek je šílený.!
No ale už mě to potkalo jednou,než sem čekala malýho,taky cysta a srusty,ale pak sem otěhotněla

lenuli2
10. lis 2011

@zabula Ahojky...jejdaaaaa☹to je zly☹tu cystu videl na ultrazvuku?

modrouckeocko
10. lis 2011

@zabula Tak to me mrzi ale drzim ti palce at vysledky jsou negarivni a ty pak jen krasne otehotnis. 🙂
Ja pro zmenu MS jeste nedostala mam mirne bolesti prsou a dneska mi k ranu bylo trochu zle od zaludku. No tak nevim ani kdy testovat :D

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 no viděl a mě se zdála dost velká ☹ byla u jednoho z vaječníku,tak tam brání

zabula
10. lis 2011

@modrouckeocko děkuju,věřím že to bude o.k. já to nevzdávám 😀 přinejhorším pudu na laparku,vyčistí to,ale to mi dokt řek,že po ní musím co nejpíš otěhotnět abych to tam neměla znovu
Třeba se to povedlo,tak zkus zítra testnout 😉

marteska
10. lis 2011

@zabula držím palečky, abys nemusela nic podstupovat !!! A aby všechno dobře dopadlo
@modrouckeocko Ještě jsi netestovala, kolik dní máš po vynechané MS? 🙂

lenuli2
10. lis 2011

@zabula aha☹to me mrzi...me zadnou nevidel tak doufam,ze nebyl slepej dnes ma sna prohlidne na IVF🙂))jinak MS porad nikde necekane😀

zabula
10. lis 2011

@marteska děkuju,modlím se at nemusím jít 🙂
@lenuli2 tak tam asi žádnou nemáš,já když sem byla v srpnu na preventivce,tak tam nic taky nebylo,a ted tak velká,nechápu,a co máš z toho,já taky ne,ještě bez injekce,tak kdoví kdy zavítá ke mě 😀 😀 😀 nejspíš nikdy,a kolikátej seš celkem den?

rennik
autor
10. lis 2011

@veruvojtkova a já jdu holky až za dva týdny po vás a tedy 15.12. 🙂 to se snad dovím co čekáme 🙂

pejullka
10. lis 2011

Ahoj, tak jsem zpět s UTZ, podle poslední ms jsme 7+3, mimi odpovída 6+3, srdíčko tluče. Díky předchozí špatné genetice jsme předáni na pozorování a stoupá nám tlak. Minule jsem prodělala preeklamsii, takže snad to teď bude ok:(

modrouckeocko
10. lis 2011

@zabula Zkusim to zitra testnout a uvidime. Jinak je dobre ze to beres takle a nedelas s toho velkou tragedii 🙂

modrouckeocko
10. lis 2011

@marteska V utery sem to mela dostat a prave premyslim zda zitra testnoutnebo ci mam vydrzet.

rennik
autor
10. lis 2011

@zabula Ahojky tak to mě moc mrzí, snad to bude všechno v pořádku a podaří se pak brzy otěhotnět 😉 a držím palce ať jsou výsledky negativní!!!!

rennik
autor
10. lis 2011

@pejullka Ahojky tak to je super že srdíčko tluče 🙂 neboj tentokrát to určitě bude v pohodě 😉
@modrouckeocko já bych řekla že by už na testu mohlo být něco vidět, držím palce!!!

zabula
10. lis 2011

@modrouckeocko myslím že hůř bych to brala,kdybych neměla žádný dítě,a mám předpovězenýho kluka,tak to musí jít 😀 😀
@pejullka to je fajn že srdíčko tluče 🙂
@rennik jéé ty už budeš vidět co to bude,to je hrozný jak to letí 🙂

lenuli2
10. lis 2011

@zabula celkem sem 47 DC....☹

zabula
10. lis 2011

@rennik děkuju,je to šílený čekat na výsledky,zítra po 10h. si mám volat jak to dopadlo

modrouckeocko
10. lis 2011

@rennik nNo já právě nevim zda by to tam mohlo být už vidět proto přemýšlím zda čekat nebo či udělat je to nějak napínavé 🙂))

zabula
10. lis 2011

@lenuli2 tak to ještě ta moje má čas když su 41DC 😀 😀 😀 😀 ale aby došla do vánoc 😀 😀 😀

lenuli2
10. lis 2011

@zabula tojo taky uz bych ju uvitala svinu😀

modrouckeocko
10. lis 2011

@zabula No tak to ať je to pak kluk jako buk a je tu co nejdřív 🙂 Držím palečky 🙂

zabula
10. lis 2011

@modrouckeocko hihih,další loupežník 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru