Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

modrouckeocko
30. lis 2011

@lenuli2 Tak to gratuluju. Já se jednou příteli zmínila, že bych se chtěla vdávat s bříškem a teď jsem těhotná a on furt že budu brzy jeho žena 🙂 Takže kdo ví kolik nás to tu čeká 🙂

lenuli2
30. lis 2011

@modrouckeocko taky se budu vdavat s briskem pokud se zadari🙂)))

helen_h
30. lis 2011

@jihajiha Te´d jsem četla, že ty srůsty mohou být různý, ale snad existuje i to, že ti děloha přiroste ke střevu, zní to teda hrozně. ☹ Ale uzv by to asi nějak odhalit měl, určitě se zkus zeptat dr. a příp. jestli to nemá vliv na plodnost, za zeptání nic nedáš.
A tou kombinezkou to dopadlo výborně, však to je výhoda, když máš takhle šikovnou mamču!

lucikf
30. lis 2011

@lenuli2 No 🙂, to je krásné. Gratuluji.

lucikf
30. lis 2011

@helen_h Už se nám to blíží, co? 🙂

modrouckeocko
30. lis 2011

@lenuli2 Tak to je super aspoň nebudu sama. Ale u mě je to můj sen, sice nebudu moci pít , ale o to víc si budu s té svatby pamatovat 😀

helen_h
30. lis 2011

@lucikf Jojojo! Já testnu hned z ranní, ty též?? To by mělo být nejspolehlivější. A máš nějaký osobní tip na výsledek, myslíš si něco??

poletuszka
30. lis 2011

@lenuli2 moc moc moc gratuluji 😵

@jihajiha ja jsem s tim stejne moc nepocitala, ze bych to vedela uz ted, tak to neresim.. jsem rada, ze je mimi v poradku.. ted jsem jen jeste zvedava, jak dopadnou ty tripply.. tak takove bolesti jsem po cisari nemela.. u me byla spis bolest pri styku.. ze mi nektere polohy prestaly vyhovovat a treba to i dost bolelo.. taxem to rikala doktorce a ona ze na utz nic nevidi, ze jedine kdybych to chtela resit, tak na laparku 😝 a tomu jsem se branila.. rikala jsem si, ze jedine kdyby neslo otehotnet.. 🙂

helen_h
30. lis 2011

@lenuli2 Moc gratulací, to se ten život najednou nádherně obrátí s novým přítelem a snahou o společné miminko... 😀 Vím, žes psala, že to předtím s tím prvním moc růžový nebylo.

lenuli2
30. lis 2011

@helen_h nebylo....a sem stastna,ze mam Petu ze mi ho stesti postavilo do cesty🙂))Domca ma tatu jak ma byt...a konecne budeme rodina se vsim vsudy🙂)))

lenuli2
30. lis 2011

dekuji vam holky:-***......

modrouckeocko
30. lis 2011

@lenuli2 Malej ma taky ted tatu jak ma byt akorad se bojim ze az se nam lentylka narodi ze ji bude mit radsi. Jak to mate holky vy?

lenuli2
30. lis 2011

@modrouckeocko tak na tohle ti muzu taky odpovedet.....stoho mam ted obavy uz mensi....ale kdyz sme se rozhodly pro mimco tak me hryzal tento strach poradne.....zalezi jak se ti ktomu vyjadruje...pokud ste spolu otom uz mluvily..my mluvime stale 😉 porad me uklidnuje...ale ta oba tu bude porad dokud se nepresvedcim az to prijde🙂)))

modrouckeocko
30. lis 2011

@lenuli2 No tak on me taky presvedcuje ze se tohodle bat nemusim. Dneska kdyz sem o tom mluvily tak se nastval a moje jedna veta ho zamrzela. A jeste nenapsal. :( No ale strach mit budu.Sice se mu venuje ma ho rad hraje si s nim proste vse ale ten strach tady je!

lenuli2
30. lis 2011

@modrouckeocko vzdycky tam bude..... 🙂 ....chlapi to musi chapat.....

modrouckeocko
30. lis 2011

@lenuli2 Asi mas pravdu. Miluji ho a chci aby moje cela rodina byla stastna!

zabula
30. lis 2011

@modrouckeocko @lenuli2 u nás se nic holky nezměnilo,manža bere malou jako svojí,vše je v poho 😀 furt bere a říká že máme spolu dvě děti a ted bude třetí 😀 😀

@lenuli2 veliká gratulace 😀 to bude svatba jako řemen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jéé kdepak sou ty časy,když mě mužíček žádal o ruku 😀 taaaaak to letííí

modrouckeocko
30. lis 2011

@zabula Tak to je super, no tak snad to bude v pohode i u nás! 🙂

lenuli2
30. lis 2011

@zabula taky mi petulka rika budeme mit krasne dve deti....🙂))Domca je muj syn a presto vlak nejede.... 😉 nejlepsi natom je ze kdyz nekoho potkame rikaji celi tata 😀 😀 😀 😀 mu to zvedne sebevedomi a je klid 😀 😀 😀 zajimave jak ti lidi si udelaji tu podobu😀......jinak dekuju...konecne to prislo,uz sem to cekala 😀 😀 😀

zabula
30. lis 2011

@lenuli2 hihihi tu u nás si mysleli že je malá jeho a on je nechal při tom 😀 😀 😀 že jo 😀

lenuli2
30. lis 2011

@zabula jj presne taaak taky je na to peta hrdej a nechava je vtom😀....

lucikf
1. pro 2011

Holky, je tam 🙂 🙂 🙂 Dálnice 🙂

lucajdak
1. pro 2011

Ahoh holky🙂 tak já jestě s testováním počkám tak dva dny.
@lucikf moc gratuluju, co Helča?

helen_h
1. pro 2011

Holky, tak se mi o testech i zdálo - že mi nějaká slečna posílala v dopisech svoje sílící testíky... No magořina! 😀
Ale stal se zázrak - dvě čárky jak vyšité, to je něco!!!! S tím mým neustálým kojením... Já ani nevěřila.

helen_h
1. pro 2011

@lucikf Gratulace, jsem si myslela, že musí být, když už je týden po vynechání... 😀
Tak se čekání vyplatilo, aspoň jsi ušetřila za těhu testy. Rovnou dálnice! Bezvaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

helen_h
1. pro 2011

@lucajdak Určitě nevěš hlavu, nic není ztraceno! Teď už se můžu přiznat, nevydržela jsem a testila již o víkendu, bylo to 29DC a test mi neukázal vůbec nic - bílo, až pak jsem to vybufetila a tak hodinu po testování, když už to bylo zaschlé na tom šlo spíš jen vykoukat, v jaké oblasti a má ta správná čárka být, prostě skoro neviditelný stínek. Jenže to se samo nepočítá, když je to hodinu po testování. Tak jsem byla moc zklamaná a ani jsem sem nic nepsala, věděla jsem, že to chce stejně počkat. No a dnes již dálnice, to jsou rozdíly, co? Před 4 dny nic a teď takový obrat. Jde to fakt postupně a je lepší zkoušet to prostě déle po vynechání, pak už HCG rostě den za dnem. Ale někomu taky třeba až teprve týden a víc po vynechání se to ukáže! A četla jsem, že můžou být holky, kterým se HCG prostě nevyloučí do moči, jen do krve, takže těmto maminám pak testy z moči vycházej neustále negativní.

rennik
autor
1. pro 2011

@poletuszka víš co je divné? kdyby dostal embolii navíc do plic a plicnice (velké cevy) tak už tady není. Trombóza se ještě dá rozrušit lékama nebo i jinak ale embolku nepřežije skoro nikdo, proto je mi to divné že by ho poslali domů navíc že by se to rozšířilo do druhé plíce to už je fak nechápu, ale v našem zdravotnictví bych se nedivila ničemu. Každopádně hlavně držím palce ať je to dobré!!!!!
@lenuli2 moc gratuluji Leni to je nádherná zpráva!!

lenuli2
1. pro 2011

Ahoj holky 😉 tak sem dneska volala na 3.den kultivace embrijek...bylo jich 11...stoho je 7 vybornych tech sest sou pomalejsi....v sobotu jdu na transfer dopoledne....sem cim dal vic nervozni 😀 😀 😀

modrouckeocko
1. pro 2011

@lucikf Gratuluji 🙂

modrouckeocko
1. pro 2011

Dneska je to tu samá dobrá zpráva 🙂 , to je fajn. No já tu budu ještě zítra a pak jedu na víkend ke kamarádce a v pondělí na UZ a potvrzení srdíčka 🙂 Tak nevim kdy se sem pak dostanu. Ale dneska by jsme mohly ještě nějaký téma probrat 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru