Snažilky o druhé miminko ❤ Pojďte si popovídat!

kristymaty
14. čer 2018

Ahojky maminky.
Protože ráda plánuji, ale zároveň nechávám plynout v osud. Ráda bych si popovídala s Vámi kdo se snažíte o druhé miminko. 😊❤
My se s manželem snažíme hodně čerstvě o mimi.
Začala jsem brát Femibion. (Dříve jsem brala AZ mama z drogerie DM).
Synovi jsou za měsíc dva roky.❤ Neuvěřitelně to utíká.

Moc se těším na Vaše reakce! Kristýna

krtikkrtovaty
25. srp 2018

@hope09 Tak asi dle zkušeností už ví podle toho co vidí. 🙂

corry21
25. srp 2018

Holky nezalozime nějakou skupinu o snažení o druhé dítě? Přijde mi to takový lepší než ty diskuze, přehlednější

monina1210
25. srp 2018

Ahoj holky, jsem pro založení skupinky 🙂 Doma mám ročního chlapečka a před dvěma měsíci a něco jsme zkusili poprvé uprostřed cyklu bez chránění se. Jedna slabá ms proběhla, říkala jsem si, nevadí, zkusíme v dalším cyklu, týden před očekávanou ms dva dny špinění, že by zahnízdění? Bylo ale doprovázené silnou bolestí, poté v pořádku, začala jsem mít citlivá prsa. Nedalo mi to a dva dny před očekávanou ms jsem si udělala test - dálnice jak blázen, radovala jsem se, zároveň mi to ale hlodalo v hlavě - že bych byla už měsíc těhotná? Co ta ms? Čárka byla opravdu silná. Bohužel za dva týdny krvácení, loučila jsem se, myslela jsem, že samovolný potrat. Po dvou dnech mě ale úplně odrovnala bolest na pravé straně - na pohotovosti mě okamžitě začali připravovat na laparo - mimoděložní těhotenství, krvácení do břicha, hrozící prasknutí vejcovodu. Teď jsem 14 dnů po operaci, už skoro zahojená, přišla jsem o vejcovod, druhý by měl být v pořádku. Mám ale obavy - do těhotnění se mi najednou nechce, necítím se. Nechci to celé podstupovat znovu, bylo to trápení, tři dny bez Vojtíška, bolest.. Měly byste pro mě pozitivní příběhy? Zažila jste si to některá podobně? Říkám si, že máme dost času, do Vánoc to asi necháme být. Jak se připravit? Nějaké bylinky? Děkuju za rady a vyslechnutí ;)

corry21
25. srp 2018

Tak pojďte, skupina Snažení o druhé miminko v sekci tehotenstvi 😄

corry21
25. srp 2018

@monina1210 to mě mrzí teda. U nás to bylo tak že jsme si řekli že chceme druhé brzo, nejlíp abych tak nějak čerstvě byla těhotná až bude mít malá rok(listopad) . Ale nějak jsme se nechranili a v půlce července jsem našla pozitivní test. No a až jsem se vzpamatovala z šoku a zacla se těšit tak jsem o to přišla s opožděnou ms... A tento měsíc to neklaplo teda