Snažilky o mimčo - pojďme změnit životní styl

dreana
24. kvě 2013

Ahojky, snažíme se s manželem o mimco a já bych kvůli tomu řada změnila životní styl, více pohybu, více zeleniny, méně tucneho a mastneho atd. Pojďme de spolu podporovat, přiznávat se k prohřeškům a radit si.chlubit se s pokrokem atd. 🙂)

dreana
autor
24. kvě 2013

Tak já začnu. Rada bych vyměnila kávu za tu bez kofeinu, cukr nahrAdila sladidlem. Přidala každý den kus ovoce a zeleniny, každý den alespoň hodinu chůze. 🙂 vše ale postupně...

janis22
24. kvě 2013

Ahojky,já jsem pro se o tom pobavit a podpořit se navzájem...já bych taky ráda změnila svůj životní styl,ale nějak se mi to nedaří...když si myslím,že to zvládám tak mě přepadnou tak šílené chutě na tučné,mastné a sladké,že si říkám,že je asi něco špatně ☹ ..

llluckaaa
24. kvě 2013

@dreana Ahoj, všimla jsem si, že píšeš, žes nahradila cukr náhradním sladidlem. Nepíšeš teda jakým, ale jestli máš na mysli aspartam, sacharin nebo něco podobného, tak to bohužel není posun zdravějším směrem ☹ Navíc pro těhulku, kterou se určitě brzy staneš 😉, nejsou tyhle chemikálie vhodné vůbec ☹

suzief
24. kvě 2013

@llluckaaa souhlasím s tím sladidlem, když už tak nějaký ten ovocný cukr přírodní😀

kajalka
24. kvě 2013

@suzief Pozor, fruktózu játra líp využívají na ukládání tuku. Takže radím omezit cukr obecně, nepřislazovat zbytečně.

suzief
24. kvě 2013

@kajalka ha, to sem zas o něco chytřejší, díky😀

llluckaaa
24. kvě 2013

@kajalka Jj, ani fruktóza není zrovna nejzdravější ☹

dreana
autor
24. kvě 2013

@janis22 tak to jsme dvě, tak pojdme kdysž nas budou honit chute, ta druha nam to vymluví, ve dvou se to táhne líp!

@llluckaaa Psala sem že bych chtěla, ale jeste sem nezačala :o) Je pravda že to asi nebude moc lepší. Takže přestat sladit uplně? no to bude pro mě boj, ale co bych pro budoucího prcka neuděla :o)

llluckaaa
24. kvě 2013

@dreana Aha, no jo, já to blbě přečetla 😅 Spíš hodně omezit 😉 Můžeš použít med, třtinový cukr, javorový sirup nebo něco takového, ale stejně v malém množství. Nebo je zdravá melasa, ale taky omezeně a navíc má takovou zvláštní příchuť, která mi teda moc nejede 😅 Umělá sladidla jsou fakt hnus 😝
Tak ať vám to jde 😉 Já se snažím taky zdravě, ale ke snažilkám nepatřím, tak mizím, pa 😉

dreana
autor
25. kvě 2013

Takze odedneska kava jen bez kofeinu a minimalne jedno ovoce denne. V pulce tydne pridam dalsi...

janis22
25. kvě 2013

Tak jsem si dala kafe...bez kofeinu...a jelikož dávám mléko tak jsem to zkusila bez něj...brrrrrrrrr....2 loky...tak teď odpo zkusím 3 loky..jsem zvědavá jestli svoje chutě ošálím 😀 .A místo cukru jsem si koupila bio sirup z agáve...a ten není fakt vůbec špatný..ikdyž za to cenu,aby nechutnal 😉

kaczenka01
27. kvě 2013

ahojky taky se snažíme o mimčo.. manžel mě hlídá co papam ... beru tabletky s kyselinou listovou + kontryhelový čajík piju.. Sem tam nějaké ovoce... kafe moc nepiju takže u mě není problem.. ale s tím slazením jsem na tom špatně sladím hodně a všechno čaj atd. snažila sjem se to nahradit medem ale ten mi začal po par čajích vadit..

Chtěla bych se zeptat.. četla sjem něco o měření bazalní teploty A zjistila sjem že existují grafy máte s tím někdo zkušenost ?
Děkuji za radu 😝 🙂

lenka.han82
1. črc 2013

Taky bych se změnou životního stylu ráda přidala 🙂 Už jsem to zkoušela, ne kvůli otěhotnění, ale "jen tak" a teď bych ráda dělala milion věcí. Napoř. bych chtěla začít víc chodit, cvičit pilates, jógu, mojžíšovku. Odreagovat se na masážích, jíst více ovoce a zeleniny...Jen se chci zeptat, proč vadí ta káva, když ještě nejste těhotné? Dva šálky kávy denně přece nejsou nezdravé, ne? Já v práci bez ranního kafe asi nepřežiju 🙂