Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

jenniffer
11. říj 2008

Zando, bohužel neporadím, tohle neznám, já špiním vždycky klasicky červeno-hnědě. V pondělí určitě testni a dej vědět. 🙂 Na testu bývá vidět slabá čárka třeba už 11 DPO, 14 DPO už ji myslím vidí většina holek. Ale vím i o holčinách tady, u kterých to chvilku trvalo, než se // objevily. (Třeba až týden po očekáváné MS.) Vypadá to s tebou víc než nadějně. 🙂 Co manžel? Probíráte to spolu?

U mě zatím dobrý, teplotka se drží nahoře, MS nikde, jen mě občas bolí podbřišek jako by každou chvilku měla přijít. Ale je ještě čas, dorazit by ne/měla nejpozději 14.10.

andreasek82
11. říj 2008

zando tak co? neco noveho?
bile spineni neznam.. to je asi spis vytok ne..
podle me to ms vubec nemusi znamenat..
jsem taky unavena, jenze to spis je premenstruacni syndrom.. mela bych to dostat 14. - 16. a uz ted je mi jasny, ze to prijde tak, jako vzdycky..
jenn tak drzim palce, mely bychom to dostat +- podobne 🙂
hezky vecir holky! 😉

martek
12. říj 2008

tak hlasim 1DC
zitra volam do CARu 😔

andreasek82
12. říj 2008

martek.. ☹
vy se snazite mam pocit stejne jak my.. nebo se pletu? od 02/2008?
nechcete to jeste zkusit?
my budeme mit rok v unoru.. do te doby nebudu nic podnikat, krome toho clostilu.. co budu brat..
preji hodne stesticka!!

milin
12. říj 2008

Ahoj Martek, jemi to moc lito, ze to opet nevyslo.
Pokud jste oba rozhodnuti, ze podstoupite veskera vysetreni a jste na to pripraveni, tak Vam drzim palecky.
Uvidis ze vse bude v poradku. 🙂 Preji mnoho stesti 🙂

A uz mate rozmysleny jaky Car zvolite?

martek
12. říj 2008

andri, ano od unora 08, jenze manzel uz byl na spermiu a ma teratozzopspermii, takze prirozene otehotneni by byl vic nez zazrak 😔

milin, jsem ok.... 😉
vybrali jsme Reprofit v Brne 😵

zanda81
12. říj 2008

Ahojda,
Andrej:tak zatím mrcha nic,je to nadějné ale raději se netěším abych nebyla sklamaná.Prsa mě zatím nebolí nebo možná trochu já už snad sama nevím 😒 Ten výtok jsem našla že je v těhu,že si tělo chrándělohu aby tam nešla infekce,ale víš co může to být cokoli dneska je to už ok,možná už si ty příznaky dělám sama jak se těším 😖

Jen:přítel to semnou prožívá,ale říká at se raději moc netěším abych nebyla sklamaná,že se mohlo jen opozdit,tak raději myslím jako on,ale pořád mám pochybnosti jestli teda to je těhu nebo ne.Prsa mě trochu bolí,břicho taky,ale raději počkám na test a pak na doktora. 😉 Je to hrozný tohle čekání.Moc ti držím palce at máš //.

Martek:tak to je fan že jste někamobjednaný a uvidíš brzy to přijde.

Tak se mějte a přeji hezkou neděli.

petra123
12. říj 2008

čaute holky tak jsem vas našla konečně 😀 ja asi taky nic test opět negativní a mrcha nikde už druhý den a nemam ani příznaky že by měla dojit no uvidíme ale už fakt pochybuji že jednou budu i ja se dívat na test se dvěma čarkama,asi by to byl pro mě zazrak ☹

andreasek82
12. říj 2008

tyy jo zando, tak to je temer jasne, ze je to tehu podle meho!!! 🙂 to uz by se zpozdilo docela dost prece ne?
vypada to fakt nadejne, no a kdyby to nahodou nevyslo, tak proste vyjde dalsi pokus no.. musime to brat pozitivne, i kdyz ono se to pekne rika..
ja bych mela dostat ms ve stredu, ve ctvrtek a vim, ze zas urco prijde.. bricho uz me klasicky boli.. vydrzime proste do unora, coz bude rok od zacatku snazeni a kdyz pak nic, tak pujde pritel na spermio apod.. ted bych mela brat clostil, tak jsem zvedava..
martek tak to pak jo, kdyz uz jste byli na spermiu a vite, jak na tom jste.. treba je to u nas to same.. jen o tom nevime..
peto tak priste, hlavne zadny stres..!! 🙂
jinak holky, dnes jsem mela maxi nutkani na testovani, jsem 25DC a uz jsem sla s testem na zachod, ale v tom na me pritel zavolal, jestli bych mu nemohla s necim pomoct (rekonstruujeme) a tak jsem s testem svihla zpatky do supliku.. 🙂 jen tak tak to bylo.. no ale urcite by byla /, tak bych zase mela jistotu, ze tehu nejsem.. no uvidime..

jenniffer
12. říj 2008

Martek: škoda, že vám to nevyšlo. ☹

Petra: když není MS, ještě je pořád naděje. Kdy ti měla dojít?

Zanda: vypadá to, že budeš mít zítra velký (dvoučárkový) den. 🙂

Andrea: já jsem už 33 DC a zatím nic. Nejdelší cyklus byl 35 dní, tak ještě dva dny počkám. Co se týče příznaků, tak nic neobvyklého: bolest prsou, únava, pocit jako bych měla lehce zvýšenou teplotu - tohle všechno mám ale pokaždý před MS, navíc dnes teplotka opět o desetinku klesla. Jestli klesne i zítra, je to jasný, že to zase neklaplo. 😠 Dneska jsem taky byla v pokušení zkusit test, ale rozum vyhrál, prostě ještě dva dny počkám. Když já jsem tak netrpělivá. 😀

zanda81
12. říj 2008

Jenn:děkuji moc že tomu věříš,já zatím jsem optimista a raději se moc netěším i když v koutku duše si moc přeju //.Jenže zítra koupím testy a v úterý ráno(pokud budu ještě co)testnu.Tak pak hnedka napíšu.Zatím to je 3dny přes,takže zatím je to ok nebo já nevím.

Přeju aby ty jsi měla // a pak abych jí ti napsala že mám // 🙂

jenniffer
12. říj 2008

Zando, podle všeho jsi vážně těhule. 😉 Máš můj obdiv, žes vydržela netestovat. Já bych zaběhla do nejbližší lékárny a hned testovala. Je v Jičíně nějaký market, kde je otevřeno i v neděli? My to máme nejblíž do Olympie v Boleslavi nebo do Liberce. Já jsem i teď ve strašném pokušení testovat, ale zkusím vydržet. 😀

zanda81
12. říj 2008

Jojo v jičíně je kaufland a tam je lékarna,ale já se moc bojím že tam bude / a proto jsem tam ani nejela.Dneska mě ještě k tomu bolí hlava,takže zítra ho koupím a uvidíme co v úterý ukáže. 😉

jenniffer
12. říj 2008

Já bych nevydržela a jela hned. Na druhou stranu, jestli jsi vážně těhu, tak tam ty // budou i v úterý. 😀

petra123
12. říj 2008

holky včera měla dojit 😀 a asi dojde už mam křeče v zadech v křžích to je první příznak ☹

zanda81
12. říj 2008

jojo máš pravdu jestli jsem těhu tak nikam neutečou 😀 ,dneska má přijít na návštěvu mamka a bude vínko tak nevím jestli si mám skleničku dát a nebo ne????

petra123
12. říj 2008

sklenka ti neublíží 😉

jenniffer
12. říj 2008

Petra: ☹

Zanda: alkohol se v těhu zrovna nedoporučuje, ale osobně si myslím, že sklenka červenýho nemůže ublížit. Ale pokud chceš mít klid, tak se třeba vymluv, že ti není moc dobře a nepij a nebo rovnou řekni, že nevíš, jestli třeba nejsi těhu. Mamka ví, že snažíte?

zanda81
12. říj 2008

no právě,že neví nechtěli jsme to moc říkat aby se nás pořád někdo neptal tak co?tak co?no a nebo dělá že neví 😒

zanda81
12. říj 2008

Tak holky já mažu,musím ještě něco připravit na zub 🙂
Jenn:přeju at tam máš brzy // a já se určitě ještě ukážu a hlavně v úterý napíšu jak jsem dopadla 😉
mějte krásný zbytek neděle

jenniffer
12. říj 2008

Zando, měj se, budu se těšit na // informaci. 😉 🙂

makoush
12. říj 2008

Zando, ty nas teda pekne napinas 😀 Jak tak koukam na tve priznaky, tak bych si taky tipla ze to dobre dopadne. Schvalne, zkus si rano nez vstanes zmerit teplotu. Sice nemeris, ale pokud bude cca okolo 36,8-37a více, tak spadáš do statistického průměru 😉 Když ne, tak to neřeš, vem to jako vyjimku potvrzujici pravidlo 😉 Jinak ten bělavý výtok, ano ano, to muze znamenat, že se jedná o těhu.

kallimer
12. říj 2008

Ahoj holky,

tak hlásim, že teplota začíná klesat 🙄 . Ve středu to bude 28 dní co bych to měla dostat - ikdyž já se sem do 35DC v klidu - mám to jednou tak a jednou tak. Jinak holky, jestli jste tu nějaká, která neměříte BT (pokud Vás to teda nestresuje), tak začnětě - je to fakt super - až s měřením sem zjistila, že mám ovuli až 20DC. - ikdyž myslim, že zrovna tady už všechny děláme všechno možný i nemožný jenom abysme byli těhule 😉 .

Martek: pak napiš, jak jste dopadli v CARu a jak to u Vás všechno bude probíhat =) tak nějak vnitřně cejtim, že nás to s manžou v únoru čeká taky - nějak ztrácim naději =) ikdyž oproti jinejm holkám je asi 8 měsíců snažení krátká doba.

Zanda, Jen: Držim moc palečky, až máte //.

Ach jo holky, ať už sme všechni těhule - ať se můžem přejmenovat na "snažilky, které se konečně dočkali" 😉
Myslim, že bysme si to všechny tady moc zasloužili.

Mějte se krásně
😎

andreasek82
13. říj 2008

kallimer, ja to mam uplne stejne jak ty... ve stredu to bude 28DC 🙂 ja nemerim bt.. a dam asi na tve rady a zacnu.. je to mozne, tak pozde?
kallimer, take cekame do toho unora.. ale taky nejak vnitrne citim, ze nas to ceka taky.. 8 mesicu jeste jde, ale mne uz pripadaji neskutecne dlouhe..
hezky den! 🙂

andreasek82
13. říj 2008

zkuste tohle holky, to je bomba!
www.makemebabies.com 🙂

milin
13. říj 2008

Dobry ranko holky 🙂

u nas je opet skarede, ale to uz asi lepsi nebude 😠 Odpoledne jedu do Car na KO tak uvidime jak dopadneme.

Kallimer jen nezoufej, vsak uvidis ze se podari 🙂 Nu ja sla s pritelem v 7 mesici snazeni do Car.Ale taky mam spoustu veci za sebou, takze jsme to udelali pro zichr.A vidis za chvili to bude rok a ja stele tehule nejsem.
Vzdyt si muzes nechat od sveho dr nechat napsat Spermiogram pro manzu (pritele).Aspon vyloucite 50% z Vas.Myslim ze timhle bych zacala ja 🙂 Ale zalezi to jen na tobe.
A ty jsi zacala merit BT?Ja jsem to nikdy nezkousela, a taky popravde nevim jak bych to podle teploty poznala.Nikdy jsem se o to nejak nezajimala, pac dr. mi rekla ze se tim budu vic stresovat 🙂

Odpoledne az prijedu se ozvu.Preji hezky den pa 🙂

martek
13. říj 2008

cau holky, tak do caru jsem objednana na pristi tyden v utery 😵

milin
13. říj 2008

Ahoj Martek, uvidis ze to bude ok. V Car byvaji velmi prijemni a zkuseni.verim tomu ze urco budes brzy tehule 🙂

andreasek82
13. říj 2008

martek, to je super, musis nam dat info, jak to tam probiha, vubec nevim, co si pod tim mam predstavit.. 😕

martek
13. říj 2008

andri, ja taky ne 😀
ale informace dam 😉