Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

janaj0
13. črc 2011

@andelka no protože to píšou chlapi 🙄 a na ženských chtějí vydělat, protože se testuje a testuje... Jinak máš pravdu, že hodně lidí - žen ( chlapi si to nemyslí) si myslí že ovulka je jen mezi 12-16 dnem a pak nic. Teď to vidím na švagrové, začínají se snažit.

andelka
13. črc 2011

@janaj0 chlapi a ještě k tomu doktoři, ne? no a vidíš, to mě nenapadlo, že když se začne testovat brzo, tak čím víc tím líp, že 😠
ehm, hodně žen ani neví co ovulka je.

janaj0
13. črc 2011

@andelka zase pravda, ale osvěta už začíná 😀

andelka
13. črc 2011

@janaj0 🙂 no je to potřeba 🙂 I když se přiznám, že dokud jsem byla "regulovaná" (od 18ti) tak jsem též houby věděla. Ve škole jsme z toho měli prdel a pouštěli to jedním uchem tam a druhým ven, páč My přece víme, že 😀 v biologii jsme na to narazili, ale spíš okrajově.

janaj0
13. črc 2011

@andelka tak to jsme měly stejně, až nato, že já se oto zajímala až před snažením

smudlinka10
13. črc 2011

Baaaf 😀 holky, je tady vedro na padnutí, jse na pár hodin usnula a šla bych spát zase... ty vedra jsou unavující

janaj0
13. črc 2011

@smudlinka10 ta únava nebusí být z tepla, ale i zněčeho hezčího 😉

smudlinka10
13. črc 2011

@janaj0 kéžby 😵

janaj0
13. črc 2011

@smudlinka10 za chvilku se to dozvíš 😉 , víš kdy byla o?

smudlinka10
13. črc 2011

@janaj0 dnes jsem 9DPO

janaj0
13. črc 2011

@smudlinka10 tak o bys mohla v pátek zkusit

smudlinka10
13. črc 2011

@janaj0 no asi do toho půjdu, cítím se taková happy a hodně na pohodu, tak se trošku bojím toho výsledku, že tam zase bude jen /

najemnici
13. črc 2011

Ahojda holky,dneska bylo teda hnusný dusno,už by mohlo zapršet.Jinak jsem dnes koukala na DVD z naší svatby a zase jsem brečela u slibu a když jsme řekli ANO a že přijmeme děti ochotně.Strašně moc se už těšim až na testíku objevim // 🙂 a oznámim to hezky manželovi 🙂

merkuciooo
13. črc 2011

Ahojky holky, dneska jsem úplně mrtvá, to vedro mi nedělá dobře a ještě stres v praci, ještě k tomu jsem přestala brát prášky na alergii .....už aby bylo mimi, těším se na mateřskou
BT také zatím neměřím, ale když to nepůjde, tak začnu

smudlinka10
13. črc 2011

Jsem jak vyfluslá, normálně asi na mě budete koukat jak na dementa ale musela jsem si zatopit 😅 začala mi být kosa

janaj0
13. črc 2011

@smudlinka10 tak to vypadá nadějně 😉

smudlinka10
13. črc 2011

@janaj0 bojím se myslet na to, že by to vyšlo... mám strach, že opět nic 😔

janaj0
13. črc 2011

@smudlinka10 tak radši počkej do termínu MS a uvidíš víc. To zklamámí z / je strašné, ale o to větší je pak radost z //

smudlinka10
13. črc 2011

@janaj0 snad to ještě vydržím, má přijít 19. tak uvidím... i když už zítra by desítka mohla něco ukázat

janaj0
13. črc 2011

@smudlinka10 to už bude jen na tobě, ale test nestojí až tolik 😉

smudlinka10
13. črc 2011

@janaj0 to ne no, o peníze nejde, jde spíš o to, že tady není lékárna, takže je jen na manželovi jak ho stihne koupit. Jinak k čípku, od včera se prodloužil, je položení jakoby směr pánev, ještě víc se uzavřel a je takový ani ne tvrdí a ani měkký, jakoby špička nosu nebo tak něco, nevím k čemu to přirovnat 😅 ale hledat příznaky můžu kde chci, dokud neuvidím test, ničemu nevěřím 😀

janaj0
13. črc 2011

@smudlinka10 nechci tě nějak chlácholit, ale ....
Jinak se loučím, manžel chce na PC

smudlinka10
13. črc 2011

@janaj0 😉 doubrou noc, u mě nikdo PC nechce, manžel příjde až v noci... tak jdu něco koumat... MK je mor 😀

andelka
13. črc 2011

@najemnici jé, to je krásný 😵 což mi připomnělo, že máme brzy 4výročí a asi se taky kouknu na video - pamatuju si, že krátce předtím, než jsme vyjeli do kostela, jsem si slib několikrát opakovala nahlas, a až napotřetí se mi povedlo ho říct souvisle a nebrečet u toho 😀 A Danyho jsme zplodili pár dní před výročím. Takže moc držím palce 😵

@smudlinka10 já jsem byla včera prokazatelně 10DPO a byla tam sotva duch a to ještě po nějaké době, takže mimo platnou dobu. Já bych počkala.
Jaký je čípek v těhu vlastně nevím, jako špička nosu bývá po ovulce. Myslím že jsem se i minule sledovala a nevšimla sjem si rozdílu v čípku před a v těhu¨.

smudlinka10
13. črc 2011

@andelka to mě to příjde jinak než špička nosu od manžela a jinak než moje 😀 jsem baculka, takže je taková poloměkká ale čípek je už hodně zavřený... ale uvidím, nebudu si malovat růžovou budoucnost dokud nebudu mít jasné potvrzení... o čípku jsem se teď dočetla, že pokud není sledovaný přes celý den a ještě k tomu několik měsíců, nic moc se z něj nepozná, jen ovulka a příprava na MS

janaj0
14. črc 2011

@andelka taky budeme mít 4. výročí (1.září) 😀

janaj0
14. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................34DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................18DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................24DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........20let............... .......... 23DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................27DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................33DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................11DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................11DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................10DC...............................................................Praha východ
gagulka ().............................25let...........................20DC............................................................
jessulnka(Jessica).............28 let.........................23DC.............................................................kraj ústecký
spartykaty..............................24 let........................13DC..............................................................Středočeský kraj

andelka
14. črc 2011

@smudlinka10 to je pravda, čípek je fajn pomůcka, ale člověk ho musí dobře znát.

@janaj0 to je pěkné datum 😵 to jsem manželovi oznamovala //. My máme 25. srpna

kacka026
14. črc 2011

@janaj0
Kačka026(Katka) 26let, 6DC, Praha

kacka026
14. črc 2011

Máte někdo zkušenosti s ovulačníma testama? Jestli se jim dá věřit. Já si je dělala, mám cyklus pravidelnej po 24dnech a ovulaci bych podle toho měla mít 10 den.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru