Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

angeela
8. črc 2011

ahoj, vítám nově příchozí..
nějak nestíhám moc reagovat.. my jsme taky dělali mimčo každý den.. a zadařilo se.. když jsme zkoušeli obden, tak to nevyšlo..
a teď už zase končím.. jedeme na Lipno a zítra na Kleť, tak musim balit.. strašně se těším, i když počasí teda nic moc, ale to se určitě zlepší..
zatím pa a opatrujte se..

janaj0
8. črc 2011

@angeela užij si to tam

jessulka
8. črc 2011

Tak to mám velkou radost, že angeela se také snažilkovala denně.

tedynka
8. črc 2011

Ahojky holky, můžu k vám do diskuze i když začínáme až v srpnu? Jedeme koncem srpna na dovču do Turecka, tak chceme raději začít až tam, kdyby to náhodou vyšlo hned, čemuž tedy moc nevěřím, tak abych nebyla těhu tam kdybych to náhodou nějak hůř snášela. Jinak jmenuju se Jana, je mi 27 a budeme se snažilkovat o první miminko. Ještě se zeptám, je možné otěhotnět hned po vysazení HA? Nevadí to nějak?

jaja.m
8. črc 2011

Ahojky holky,chtěla bych se zeptat první měsíc se snažíme s manželem o miminko.Ve středu jsem měla dostat MS a zatím nic.Test sem si dělala už před týdnem,vím,že to bylo brzy-vyšel negativní.včera ráno sem si opět dělala test a opět byl negativní.Břicho mě bolí již od minulé středy,s přestávkami a mám ho nafouklé.Myslíten si,že bych mohla být těhotná?

jessulka
8. črc 2011

@jaja.m Ahojky,vzdyt uz jsi se na toto tema jednou ptala.

jessulka
8. črc 2011

@tedynka Ahojky a vitej mezi nami 🙂 Otehotnet samozrejme muzes hned a vubec to nevadi. Kup si kyselinu listovou a pij kontryhelovy caj. Pije se v 1.den MS do ovulky,pak je pauza.

merkuciooo
8. črc 2011

Tak dneska konečne skončila MS, už se těším na snažení 🙂 třeba to vyjde hnedka na poprvé

janaj0
8. črc 2011

@merkuciooo to ti přeju 😉
@jaja.m jestli je to déle než 14 po ovulaci, tak těhotná s největší pravděpodobností nejsi a maš jen rozhozený cyklus - pokud jsi brala antikoncepci, tak moc nepočítej s tím, že bude cyklus pořád 28 dní 😉
@tedynka vítej. Někodo se čistí někdo ne. Otěhotnět můžeš. Ale podle mě je lepší počkat 1 cyklus, aby jsi věděla, jak dlouhý bude

sylvka
8. črc 2011

@jessulka Ahojky,mě píchalo v podbřišku den před tím (spíš noc,až mě to budilo),než jsem měla dostat ms,říkala jsem si,tak to je jasný-dorazí a dva dny na to // 🙂kontr.čaj piju takéééééé 😀 jinak tě vítám.
@tedynka já pauzu nedávám 😒 ale je to na každé,jak se rozhodne....
@merkuciooo ty se máš,já mám ms v plném proudu,chjooo 😝 tak držím palečky 🙂
jinak nám dneska přijel miláček a babička ho šťavila tak perfektně,že v půl 9 byl tuhej,v noci už se samozd.nebudí,takže mám klídek 😵

andelka
8. črc 2011

@jessulka my teda ani omylem denně, to bysme byli brzy KO 😀 Dany se povedl z tulení den před ovulkou a teď to bylo 3dny před ovu, tak jsem zvědavá, co je třeba pravdy na tom, že spermie si ty 2-3 dny počkají 😅 Měla bych to dostat ve středu.
Jinka jsem též brala klasickou listovku a Femibion koupila, jak mi Dr ukázal dutinku v bříšku 🙂
@merkuciooo taky vám držím palce 🙂

@tedynka jasně že to jde, pokud se tělo brzo vzpamatuje, tak proč by nešlo 🙂 dovča v Turecku zní báječně 😵
@jaja.m právě, záleží jaké máš cykly, když je posunutá ovulka, tak předpoklad kdy má přijít MS je na nic.

smudlinka10
9. črc 2011

jejda, se mi vás nechce dočítat 😀 jsem 6DPO a asi se něco děje, večer mi začalo lehké píchání v podbřišku a teď se to přesunulo do třísla na pravé straně a do toho trošku špiním, což se mi nikdy mimo MS nestává 😕 Říkala jsem si, že se nebudu pozorovat ale tohle jen tak nejde přejít 😅 😅 asi půjdu na houby, protože se musím vzdálit od koně na kilometry daleko 😀 jinak přeji hezký víkend 😵

jessulka
9. črc 2011

@smudlinka10 Dobre ranko,treba se ti zblaznily hormony jako mne,ja jsem po vysazeni HA krvacela skoro kazdy tyden. Uz jsem z toho byla nestastna. Doktorka mi ale rekla,ze se nemam bat,ze se jen procistuju,ze by bylo horsi,kdyz bych mela zpozdeni. Tento mesic mi to nezlobi vubec. Tak to nechci zakriknout. Snad uz se nam podarilo mimi uhnizdit. Ty mas kone? To ti zavidim. Je s nim ale plno prace,ze? Tak nerajtuj,kdyz se pokousite.

sipkova
autor
9. črc 2011

ahoj jak se máte....tedy až to všechno přečtu, tak budu zase v obraze.....tak jdu dočítat

andelka
9. črc 2011

@jessulka obávám se, že tí myslí modrého koně 😉
@smudlinka10 no, obecně se špinění kolem 7DPO připisuje zahnizďování 🙂 Já teda špiním pokaždé těsně před tím, než se rozjede MS a špinila jsem děsně během braní HA, to mě neskutečně štvalo. Rozhodně po návratu k přirozeným cyklům je mi líp. Jinak - cítím se nafouklá stejně jako pár dní předtím, než jsem kdysi našla //. Tak jsem zvědavá. Kdyby se náhodou zadařilo, tak uvažuju, pokud mi bude dobře, to říct manželovi zas 1.září 🙂 on je dost stresor, zas by viděl kdesicosi a bál se, a takhle už by to bylo po 9tt. 😅 minule jsem to tajila měsíc před mamkou, se kterou jsme bydleli 😀

moncaka
9. črc 2011

Ahojky, holky, tak my se od tohoto víkendu taky začínáme snažit, takže jsem zvědavá, jak to všechno nakonec dopadne....musím si tuto diskusi stihnout pročíst, ale dneska to teda nedávám 🙂 Tak se mějte zatím fajn a pěknou sobotu!!

sylvka
9. črc 2011

@moncaka vítám 🙂
@andelka teda holky,já mám pocit že jste všechny těhule,jen já ne 😒 😀 já tady určitě budu tvrdnout do příštího roku 😠 no mě pomalu končí ms,tak bych to viděla tak od pondělka 😵 poctivě piju ten kontryhelovej humus 😝 tak jsem zvědavá kolik hrnečků ještě bude do těch vysněnejch // 😀

najemnici
9. črc 2011

Ahojky holky,já doberu ve středu poslední tabletku HA počkám na ms a začneme se taky snažílkovat 🙂 Už se stáááááááááášně moc těším.Příští neděli(17.7.) máme roční výročí svatby tak jsem zvědavá s čím manža přijde 🙂

sylvka
9. črc 2011

@najemnici ahoj,tak to jsem ráda že je nás víc.mě by se líbilo miminko na květen(v květnu je skoro celá moje rodina a je to takovej pěknej jarní měsíc),ale to bychom si museli opravdu pospíšit. 🙂

najemnici
9. črc 2011

@sylvka:No já doufám že se miminko zadaří brzo 🙂 Taky bych chtěla aby se narodilo tak nějako květen nebo červen 🙂

sylvka
9. črc 2011

no já jsem limitovaná tím,že jdu 7,9 do práce,takže na to máme čisté dva měsíce 😠 joooo,když mu to říkám že by to chtělo dřív,nicméně je přesvědčen že jeden nástřik a je to tamn.tu jeho sebedůvěru bych chtěla mít 🙂

berticka
9. črc 2011

@najemnici Taky jsem čerstvě po vysazení HA a snažíme se o naše první dítě 🙂 Zatím pozoruji, co se s mým tělem po vysazení děje a měřím BT 🙂
@sylvka To mi připomíná mého manžela, taky tvrdí, že jakmile na to ON vlítne, tak to bude hned 😀

sylvka
9. črc 2011

no přesně,ON to tam pošle a jasno,ne? 😀 no hele nebudu mu tu iluzi brát 😀

najemnici
9. črc 2011

@berticka:no to já neberu ani žádný vitamíny nic.Necháme tomu volný průběh,nebudem to nějako hrotit a uvidíme.Co znám kamarádky tak jim to vyšlo na první sexík 🙂 Tak doufám že u nás to bude taky rychlý 🙂

najemnici
9. črc 2011

Jinak my se též budeme snažit o naše první miminko 🙂 A nejvíc se těšim až to nějak hezky oznámim manžovi a rodičům 🙂

berticka
9. črc 2011

@sylvka Já to přičítám snad ještě doznívající pubertě 😀

sipkova
autor
9. črc 2011

tak jsem vás konečně dočetla....ale stejně nás začíná být nějak hodně tak ztrácím přehled....myslíte že by mohl někdo udělat tabulku a nebo prostě jen zkusím začít a jestli by jste se tedy přidaly....nevím co tam budete chtít vše napsat.....

berticka
9. črc 2011

@najemnici Taky jsem si původně říkala, že nebudu vůbec nic řešit a nechám to na přírodě, ale to měření BT mě chytlo a baví mě to, má to totiž velkou vypovídací hodnotu. A až budu mít pocit, že mě to víc stresuje než baví, tak toho taky nechám 🙂 Oznámili jste už snažení rodičům? Já se přiznám, že zatím všude tvrdíme, že dítě zatím nechceme a když tak až od příštího roku...chci se vyhnout otázkám a radám typu "tak co, už?" a "pořád nic? musíte na to přestat myslet". I když myslím, že naši stejně tuší, že se už snažíme...ale naštěstí jsou taktní a neptají se 🙂.

sipkova
autor
9. črc 2011

SNAŽILKY
NICK.....................................VĚK...............................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let...................................29DC .............. ..................středočeský-Kladno

sipkova
autor
9. črc 2011

@berticka to máš dobrou otázku.....hodně jsem se stímto setkala...říkám tomu chytré rady...a proto se snažíme otom nemluvit...a také říkáme že se budeme snažit o mimi až příští rok....je to poravdu stresující, jak se všichni starají jako jestli už...atd

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru