Snažilky od července 2011

sipkova
19. čer 2011

Ahoj přesně před rokem jsem se přidala do diskuze - snažení o miminko, ale nepodařilo se mi otěhotnět, tak jsem se rozhodla založit novou diskuzi pro všechny, které také začínají. Budu ráda když se někdo přidá.... 🙂

najemnici
10. črc 2011

@tedynka:No já vysadim ve čtvrtek,dostanu ms a hurá do snažení 🙂 My na dovču nejedem,jelikož manža dostane dovolenou až v září nebo v říjnu.Ale říkala jsem že bychom mohli jet alespon někam jen na víkend.Tak uvidíme kdy se zadaří a taky jak mi zezačátku bude 🙂

andelka
10. črc 2011

@terioza1 to máš pěkně "naplánováno" 🙂

@moncaka jasně, hlavně aby mimi bylo a jedno kdy přesně 😉
@janaj0 normálně jsem to dokázala, dokonce jsem byla 2x na gyndě (na potvrzení těhu 6tt a pak na srdíčko 9tt), v době kdy byla v práci.Měli jsme s mužem svoje malé tajemství a jelikož mi nic nebylo, tak to bylo v pohodě. Manželovi jsem o miminku řekla 1.září a rodičům jsme to oznámili "hromadně", nenápadně jsme se pozvali i s mamkou ke tchánovcům na návštěvu a dostali poukázky na vnoučátko (tuším že jsou v "andělčině albu" ve fotoblogu) a to bylo 3.října. Takže fakt měsíc tajností 😵 Tentokrát, kdyby to teď náhodou vyšlo a bylo by mi zas dobře, bych to chtěla říct manželovi buď ve Vídni (loni jsme tam jeli s 10denním minimiminkem, to jsem to teprve tušila) koncem srpna (25.8. máme výročí svatby) nebo až zase 1.září. On by se jinak asi dost bál. Ale když mi bude blbě nebo budou nějaké potíže, tak to vyklopím hned. Jen rodičům zas až po srdíčku. 🙂

janaj0
10. črc 2011

@andelka já o tom uvažovala, že pokud to půjde, tak budem tajit. Ale u prvního to všichni (moji a manželovi rodiče + sourozenci) věděli už od 6tt a v práci ještě dřív, protože to vyžadovala má profese a bylo mi všelijak. No a za týden jsme šli na svatbu a tam se to provalilo u poviné štamprle, kdy jsem řekla že nechci - bratranec tomu nechtěl věřit 😀. A jak to s tebou vypadá? Teplota se drží?

andelka
10. črc 2011

@janaj0 tak to jsi měla více faktorů, že jsi to nemohla utajit 😉
Teplota nevím, já měřím jen 5dní po ovulce. 😅 Mně totiž před MS teplota neklesá. Kdy přijde vím jen z konstantní délky LF. Teoreticky bych měla někdy uprostřed týdne začít špinit a koncem týdne by se měla MS rozjet. Pokud to nepřijde, budu "v naději" 😀 a o víkendu testnu.

janaj0
10. črc 2011

@andelka tak držím pěsti 😉

andelka
10. črc 2011

@janaj0 dík 🙂

terioza1
10. črc 2011

@janaj0 prosim, zkopcila bych si to a dala se tam sama, ale nechci ti v tom delat gulas, takze:
Terioza1(Tereza),22let, 8DC, PC 32(4tt+2 odeslo ☹ ), Ústecký kraj

terioza1
10. črc 2011

@merkuciooo dekuju moc... a snazeni 5.mesic

terioza1
10. črc 2011

@andelka vid... presne to vychazi a vsechny v dubnu budeme vozit... 🙂

merkuciooo
10. črc 2011

tak holky dobrou...pokud se dneska večer budete někdo snažit, tak přeji, ať se Vám zadaří.....🙂

terioza1
10. črc 2011

@merkuciooo ja ac jsem 8DC, citim nejake nekale bolesti podobne ovu bolestem... Ale snazit se budu i kdyby trakare mely padat... taky preju krasny snazeni.. 🙂

janaj0
11. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................31DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................15DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................21DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 20DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................24DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................30DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................8DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................8DC..............................................................Ústecký kraj

berticka
11. črc 2011

@tedynka Ahoj tedynko, já jsem také čerstvě po vysazení HA (po 12 letech) - můžeme si pak dát vědět, co to s námi "udělalo" 🙂 Já zatím žádné změny nepozoruji (ťuk, ťuk, ťuk), pleť ok - a to jsem v minulosti hooodně trpěla na akné, výkyvy váhy také žádné...ale jsem po vysazení teprve 14 dnů...

gagulka
11. črc 2011

Jestli by to nevadilo, tak se k Vám přidám 🙂 snažíme se druhý měsíc...nějak to neřešíme, spíš tomu necháváme volný průběh...

sylvka
11. črc 2011

bré dopoledne,tak nakukuji a jsem zdrcena,že nejsem v tabulce ☹ 😀
@gagulka vítej 🙂

tedynka
11. črc 2011

@berticka Ahojky, no já beru HA taky 12 let s tím, že jsem jednou na chvíli vysadila s tím že se budeme snažit a pak jsme to museli odložit, tak jsem zas začala. Mě to potom trochu blblo, MS jsem měla až tak 35 DC, což mi přijde dost a jednou jsem to nedostala vůbec a musel mi to Dr. vyvolat, tak jsem zvědavá teď jak to bude, doufám že O.K.

janaj0
11. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................31DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................15DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................21DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 20DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................24DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................30DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................8DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................8DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................7DC...............................................................Praha východ

sylvka
11. črc 2011

díky 😀 😀 😀

janaj0
11. črc 2011

@gagulka vítej
@sylvka napraveno, úplně jsem to přehlédla 😔

gagulka
11. črc 2011

super🙂 je mi 27 a jsem asi 17 DC - jestli je to teda pocet dni od posledni menstrulace 🙂)

andelka
11. črc 2011

@gagulka dny cyklu DC se počítají od začátku poslední MS 😉 volný průběh je bezva 🙂a vítej

janaj0
11. črc 2011

NICK.....................................VĚK..........................CYKLUS.................KONTROLY ..................KRAJ
sipkova(Laďka)...................31let..........................31DC .............. .........................................středočeský-Kladno
berticka (Alžběta)................29let.........................15DC...........................................................Praha
janaj0 (Jana).......................27let...........................21DC...........................................................Vysočina
smudlinka10 ........... ..........19(v úterý 20) .......... 20DC ................................... ......................
najemnici (Anna).................21let...........................24DC.......................................................... Pardubický kraj
andelka (Katka) ..................28let ..........................30DC...........................................................Moravskoslezský
tedynka (Jana)....................27let................................................................................................Jihočeský
merkuciooo (Pavla)............26 let..........................8DC..............................................................Středočeský kraj
Terioza1(Tereza)..................22let...........................8DC..............................................................Ústecký kraj
Sylvka (sylva).......................25 let..........................7DC...............................................................Praha východ
gagulka ().............................25let...........................17DC............................................................

jessulka
11. črc 2011

@andelka Ahoj Andělko, nebyla jsem přes víkend u PC, tak odepisuji až nyní. Já se modlím, abych žádnou MS nedostala. Připadám si taková nafouklá, denně pozoruju prsa, můj miláček mi pořád říká, že je mám nějaké větší a pevnější. Tak kéž by to k tomu těhu vedlo. Pociťuji takové nějaké tiky v podbřišku, tak nevím, jestli je to tím každodenním sexem, nebo jestli už si tam někdo nestele. O víkend jsem se zpozorovala, že bych splácala z jídel vše možné. Snědla jsem naložený hermelín, na to meloun, meruňky, pak jsme grilovaly. Jestli to třeba nejsou nějaké příznaky, ale na ty si myslím, že je ještě brzy, nemám pravdu? Přeji krásný den 😵

jessulka
11. črc 2011

@janaj0 Ahojky, mohu se také zaregistrovat do tabulky snažilek? Jméno: Jessica, věk 28 let, 20DC, kraj ústecký. Mockrát děkuji.

jessulka
11. črc 2011

@tedynka Ahoj Tedynko, no to si piš. Můj miláček si o mne myslí, že jsem erotomanka. Mám ode dneška dovolenou, jedeme k jeho rodičům na vesnici, mají velikej bazén a teď snad má být v týdnu krásně, tak si říkám, pořád lepší u bazénu, než v paneláku. Tak si říkám, jak my to budeme dělat, když nás bude slyšet. Rodiče mají ložnici hned vedle pokoje, kde budeme spát a pak malej brácha. Tak už teď vymýšlím, že ho půjdu asi přefiknout někam do přírody. Vezmeme si deku, opalovací krém a vyrazíme 😎

jessulka
11. črc 2011

@tedynka O tom Calibrum Baby plan se tu také dost píše. Já jím jen listovku a v době MS piju kontryhelový čaj do ouvulky. Ale samozdřejmě, že bych pro sebe chtěla to nejlepší.

gagulka
11. črc 2011

já se takhle pozorovala minulý měsíc 🙂 měla jsem pocit, že mám citlivá prsa, hrozný chutě a byla jsem unavená...a pak přišla MS...takže jsem se rozhodla- žádný zkoumání a pozorování 🙂 prostě volný průběh 🙂 i když to úplně stejně nejde 😀

jessulka
11. črc 2011

@tedynka Ono se to začně projevovat třeba až déle. Já jsem pak byly 2x u gynekoložky, protože se mi rozházela neuvěřitelně MS. Já to měla snad každý týden, nebo ob týden. Nosila jsem pořád u sebe tampony, protože jsem se na MS nemohla spolehnout. Doktorka mi řekla že je to normální, že se tělo pročišťuje.

andelka
11. črc 2011

@jessulka na příznaky je trošku brzo, ale mně třeba taky zcitlivěly prsa a zvětšily se hned na začátku. A přišla jsem si v podbřišku nafouklá (přitom těhotenské bříško se vylouplo až někdy v 16tt). Dneska se cítím už normálně, možná ten stejný pocit nedávno byla náhoda, uvidíme.
jo jo, příroda je fajn, trochu adrenalin 😀 akorát by to chtělo stínek 😉

tedynka
11. črc 2011

@jessulka to je dobrej nápad vyrazit do přírody, jen pozor na zvědavé houbaře 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru